Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34007) Mercutio_ válasza Real_Necro (#33999) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kíváncsi leszek mit tapasztalsz, a válság és a fantasztikus hazai gazdasági környezet óta kicsit változott a munkaerőpiac /bérek és juttatások /munka feltételek.....

fizik :más forrás esetén megy rendesen? Audio beállítások között nincs olyan, hogy optikai kimenetre menjen a hang ne hangszóróra?

Tamás :Ne is mondd, össze kellene raknom egy anyagot kb 1 óra meló, de még nem bírtam rávenni magam.

Látom mindenki évértékelő hangulatban van. Nekem idén lettek a legjobb kollégáim, a közvetlen főnökömről már nem tudnék így áradozni, de az egyel fölötte lévő szintén jobb volt mint az eddigiek. Jan 1-el mindez megy a levesbe mivel át - /viszzaszerveznek. Új főnök, régi-új (egy szervezetben, de már termékcsoportok/szakterület ellátása volt a munkánk) kollégák, kezdhetem újra bizonyítani az alkalmasságomat illetve az új főnökkel szemben is komoly elvárások vannak a felsővezetés részéről ami ránk nézve valszeg azt jelenti, hogy az első félév túlórákkal és hazahordott melóval telik

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.