Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33501) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

no komment

(#33502) *Ropi* válasza spanyoll (#33500) üzenetére


*Ropi*
félisten

Múltkor beszélgettem az egyik modellemmel (aki 28 éves korára elé szép karriert futott be pénzügyi vonalon, de úgy, hogy a térde nem pirosodott ;)): kb. ugyanezt mondta. Nagyjából szó szerint idézve: elege van a pénzes pasikból, a pénzes pasik pénztelen fiacskáiból, a magukat fotósnak kiadó de csak d*gni akaró idiótákból, meg leginkább abból, hogy burokban él mert a normálisabb fickók nem merik megszólítani: megközelíthetetlennek hiszik. :N

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33503) Mercutio_ válasza Ear001 (#33499) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem, és olvastam, hogy méretéhez képest tényleg kevés a hely az insigniában, de egy A3-ban alapból nincs annyi hely, nem?

spanyoll: Erre gondolsz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33504) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#33503) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Hamburgerre visszatérve

Készen pedig:

Egy más fajta szendvics, ezek mind bekerülnek egy ciabatta-ba:



(#33505) Real_Necro válasza *Ropi* (#33502) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szóval mikor hívod randira...? :)) ;)

Mercutio:

Az A3-as nem valami limuzin kiadás lesz? Mondjuk nem tudom mennyiben más a simához képest. Volt főnököm (és egyben jó barátom) Audinál auditorkodik, így volt alkalmam A3-asban ülni. Nekem nagyon kicsi autó volt, a szélvédőt nem is tudtam megszokni, szűk mint a fene, persze alacsonyabb emberek biztosan kényelmesen kilátnak, de annyira én sem vagyok magas.
Ügyvezetőnknek full felszerelt kombi Insigniája van. Hátul nem ültem, de az eleje nekem nagyon tetszik. Árban meg sajnos az a kategória, amiért inkább nézek mást (pl Mondeot). Egyébként a motorosan nyíló/csukódó csomitartó nagyon baba. :D Bár a másik céges Antarát is elfogadnám...

Juszt:

Mindig is érdekelt hogyan lehet gitározás nélkül enni ezeket a cuccokat, ha már képről is úgy tűnik, hogy egyben tartani nem lehet?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33506) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#33505) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Sehogy :) Nekem még nem sikerült. Nem éppen első randis kaja, de ha ez után is marad a csaj, akkor marad örökre :)

(#33507) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#33506) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jobban szeretem ha egy hambit pl egyben tudok tartani és nem ázik szét a kezem miközben eszem. Ha már hambi. Ha meg tocsogós, akkor inkább már tányérban kérem késsel villával mint papírzacskóban. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33508) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#33507) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ez is úgy kéred ahogy szeretnéd. Ha gondolod meg is rágják helyetted :)

(#33509) j.bravo válasza *Ropi* (#33502) üzenetére


j.bravo
addikt

Okos is és szép is? Fényképes bizonyítékot! :)
(jó, tudom hogy van ilyen nő, pl aki mellett >5 éve ébredek reggelenként, de ő nem 28, és nem (szigorúan véve) pénzügyes)

Whatever.

(#33510) Mercutio_ válasza j.bravo (#33509) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ő se marad mindig 28...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33511) Ear001 válasza Real_Necro (#33505) üzenetére


Ear001
addikt

Attól függ, hogy mikori az az A3-as. Ez az új A3-as, érzetre szerintem simán hozza belül az Insigniát. Az viszont nem kérdés, hogy a régen volt Focus volt a leg praktikusabb ilyen szempontból, a Yetik is igen szűkösek hátul. Ja és szerintem a Mercinél is tágasabb az A3.

(#33512) .: JuSzT :. válasza j.bravo (#33509) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Csak rossz tapasztalataim vannak a sikeres nőkkel.
Ökölbe szorul a lábfejem már tőlük :)

Semmi jót nem tapasztaltam még olyan nőtől, aki korához képest sikeres volt.
Legtöbbször befordult, érzéketlen, önkifejezés nulla, érzelmi intelligencia nulla.

(#33513) Colonel993 válasza .: JuSzT :. (#33512) üzenetére


Colonel993
senior tag

+1

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#33514) *Ropi* válasza Real_Necro (#33505) üzenetére


*Ropi*
félisten

Semmikor: nem az esetem, meg amúgy is van valaki aki tetszik neki, hozzá kért tanácsot. :DDD

(#33509) j.bravo: Sajnos szerencsére nem adhatok: nem publikus. ;) :))

"(jó, tudom hogy van ilyen nő, pl aki mellett >5 éve ébredek reggelenként, de ő nem 28, és nem (szigorúan véve) pénzügyes)"

Kettejük összehasonlításában V. nyerne, ezt "látatlanban" tudom. ;))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33515) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#33512) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ennek van némi köze ahhoz, hogy jobbára hímsoviniszta pasikkal kell versengeniük akik minden eredményre a "karrierista ringyó", minden negatív visszajelzésre a "menstruáló hisztérika" reakciót adják, így a csajok le is szoknak az érzelmek kifejezéséről.
Az ilyen csajoknak időt kell adni, hogy kinyíljanak, és időnként tudatosítani kell bennük, hogy most nem a melóhelyükön vannak, és nem egy beosztottal/versenytárssal beszélnek :DDD

Ettől persze sok köztük akiben nincs több, és tényleg olyanok amit leírsz, de mint a legtöbb dologba, ebbe is be kell tenni némi energiát, hogy kapjunk is valamit.

Ropi: A szomszéd fűje mindig zöldebb...

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33516) Real_Necro válasza Mercutio_ (#33515) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyet értek. ;) Én szeretek minden reggel okos nő mellett ébredni. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33517) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, hogy állunk aleister vázának hellokittysítésével?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33518) *Ropi* válasza *Ropi* (#33098) üzenetére


*Ropi*
félisten

Megtaláltam a hozzá való cikket is. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33519) aleister válasza Mercutio_ (#33517) üzenetére


aleister
veterán

Titkon reméltem, hogy elsikkad a téma, de havonta valakinek mindig eszébe jut. :)

Egyébként képzeljétek tegnap bemartam, mint atom, ééééés....nem írtam ide semmi hülyeséget!! :)
Van még remény!

Buksisimi, vállveregetés? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33520) Mercutio_ válasza aleister (#33519) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hiba volt, legalább lett volna miről diskurálni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33521) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Jöhetne egy kis filmajánló. Most néztük a Fury-t, kb amit vártam tőle.

Valami rejtélyes, esetleg izgalmas thriller, látványos scifi, beszaratós horror (vagy ezek egybe gyúrva ;] ) jöhetne

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33522) Mercutio_ válasza Real_Necro (#33521) üzenetére


Mercutio_
félisten

Beküldelek após szerszámos kamrájába napnyugta után. Rád zárom az ajtót, és lekapcsolom a villanyt. A sok kacat miatt kész labirintus, fény nélkül életveszély, az életben nem jutsz ki.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33523) j.bravo válasza .: JuSzT :. (#33512) üzenetére


j.bravo
addikt

Sikerességet nem említettem, csak okosságot (meg szépséget) :)

A multikultiban/politikában sikeres nőkkel kapcs amúgy igazad van; meg Mercinek is a magyarázattal.

*Ropi* : látatlanban is hiszek neked :)

Whatever.

(#33524) gab.m válasza aleister (#33519) üzenetére


gab.m
senior tag

Osztom Mercutio velemenyet, reszegen kar kihagyni a forumozast :)

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#33525) Real_Necro válasza Mercutio_ (#33522) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ilyennel nem lehet engem ijesztgetni. :N :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33526) aleister válasza gab.m (#33524) üzenetére


aleister
veterán

Ebben van valami! :)

Egy darabig rám szerintem nem számíthattok ez ügyben, sry! Nem volt reggel délben őszinte a mosolyom. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33527) gab.m válasza aleister (#33526) üzenetére


gab.m
senior tag

Ismerjuk az ilyet, magyarul most 1-2 napig nem iszol :))

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#33528) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Rég voltam moziban, azt hogy lehet kideríteni hol adják imax-ban a Csillagok között-et? (Állítólag ott érdemes megnézni)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33529) *Ropi* válasza Mercutio_ (#33528) üzenetére


*Ropi*
félisten

Itt beírod a film címét a keresőbe. (Nem lehet a keresési találatokkal linkelni.)

(#33519) aleister: Számíthatsz ránk. ;] ;) :D

(#33523) j.bravo: Helyes válasz. :D

(#33524) gab.m: Túlságosan ingergazdag a fórumozók élete: mostanában már csak a beb*szcsizott fórumozás mozgatja meg az ingerküszöböt? ;) :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33530) aleister válasza Mercutio_ (#33528) üzenetére


aleister
veterán

Narancsolj! :)

gab.m:
:K

Egyébként szerintetek mi a jobb, ha szeretnék kevésbé másnapos lenni? Ha kicsit leállok pár hónapra, vagy ha gyakrabban iszom? :)

Tudom hülye kérdés. Elvileg ugye a máj hatóképességének a romlása miatt van ez. Ergo leállni kéne. Ellenben a tapasztalat meg pont azt mutatja, hogy ha "edzésben" vagyok, akkor kevésbé basz meg a másnap.

Ropi:
Tudom. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33531) Byk01 válasza aleister (#33530) üzenetére


Byk01
senior tag

Szerintem maradj részeg, az a tuti :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#33532) aleister válasza Byk01 (#33531) üzenetére


aleister
veterán

:DDD

Ahhoz én már öreg vagyok.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33533) Mercutio_ válasza *Ropi* (#33529) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, úgy látom csak a hobbi megy imax-ban :O
Ez egyébként a trilógia vége, lesz nagy combat meg minden, dinamikusabb mint a második rész volt? (Spoilert nem kérek, csak ilyen hasonló/kevesebb/alig van/sok a limcsi meg rétestészta az egész jellegű választ:R)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33534) Real_Necro válasza aleister (#33530) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem edzeni nem lehet rá. Kollégám folyamatosan gyakorolja, mégis ha céges bulin ugyanannyit fogyasztunk ő tajrészeg én meg max nagyon vidám vagyok meg fel vagyok pörögve. Pedig én nem túl sokat járok el... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33535) aleister válasza Real_Necro (#33534) üzenetére


aleister
veterán

Elvileg szerintem sem, de nálam régebben tényleg így működött.

Egyébként tegnap ismét rátaláltam egy régi kedvencemre. A rumos kávéra. Anno vettünk egy üveg portó riccoi rumot, és lefőztük víz helyett kotyogós kávéfőzővel. Most sima rovidKV-ba ment a rum, de így sem volt rossz. Kár, hogy csak a vége felé jutott eszembe.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33536) Real_Necro válasza aleister (#33535) üzenetére


Real_Necro
veterán

Aztán csak óvatosan, előbb után el fogsz így jutni a Malibuig. :DDD ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33537) fi:zi'k válasza aleister (#33535) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez olyan lehet, mint mikor redbullal fúzüd le a kv-t? ;]

Amúgy ha ezzel főzöl, akkor mennyi alkohol marad benne? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#33538) Mercutio_ válasza aleister (#33535) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy biza.
Annó 17 fél vodka volt a rekord (meg is utáltam szegényt) ma szerintem már 2-től fejreállnék.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33539) aleister válasza fi:zi'k (#33537) üzenetére


aleister
veterán

Ezen mi is gondolkoztunk (persze nem sokat :) ). Alapban 60 százalékos. Az ereje alapján olyan 30-35 körülre saccoltam. Erős volt eléggé, de finom is egyben.

Egyébként melóztam ott. Céges bulit fotóztam. Kicsit fel kellett pörögnöm éjfél után, és erre tökéletes volt a rumos kávé. Csak ajánlani tudom! :)

(#33538) Mercutio_:
Úgy-úgy! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33540) gab.m válasza fi:zi'k (#33537) üzenetére


gab.m
senior tag

En szekelyfoldre utazo ismerosomtol hallottam, hogy kapott palinkabol fozott kavet. Egy ideig nem volt gondja az uritessel :D

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#33541) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Tessék odafigyelni az ünnepekben! :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#33542) gorgo válasza Mercutio_ (#33528) üzenetére


gorgo
őstag

IMAX tudtommal (de amennyit én járok, évente 1x) csak az arénában van. De most néztem, levették IMAX-ról :( így kénytelen leszel megnézni simán. De legalább több helyre is mehetsz (igyekezz, már 1 hónapja adják).

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#33543) aleister


aleister
veterán

Hehe!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33544) Mercutio_ válasza gorgo (#33542) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, írtam, hogy a Hobbit 5 sereg csatáját nyomják.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33545) *Ropi* válasza aleister (#33543) üzenetére


*Ropi*
félisten

...Vagy túl nagy és azért nem mer ránézni, mert tudja, hogy utána nem tudna tőle elszakadni. ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33546) Larry303 válasza gab.m (#33540) üzenetére


Larry303
addikt

na várjál, az egyik év eleji peca túrán, sógor ezt megcsinálta, de véletlenül :DDD
nomádban nyomtuk, csak ásványvíz volt nálunk, abból főztük a kávét, nos ugye volt pálinka is, uolyan palackban...akkor vált gyanússá a dolog amikor nem kicsi lángnyelvek csaptak ki a kotyogósból :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#33547) spanyoll


spanyoll
addikt

Használ itt valaki vagy otthon van valaki a sport tracker karkötők világában? Akarok venni egyet, de annyiféle van, hogy az valami fertelmes. Nekem annyit kell csak tudnia, hogy méri a pulzust és ezt utána feltölthetem telefonra / gépre / valahova, lehetőleg minél olcsóbban.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#33548) Real_Necro válasza spanyoll (#33547) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kollégámnak Samu telefonhoz valami olyasmi cucca van, amit ha jól emlékszem mellkasra kell kötni. Ő azzal fut. Holnap rá tudok kérdezni, ha gondolod.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33549) Freddy76 válasza j.bravo (#33523) üzenetére


Freddy76
addikt

A multikultiban/politikában sikeres nőkkel kapcs amúgy igazad van; meg Mercinek is a magyarázattal.

Feleségem főosztályvezető egy nagybankban, amikor találkoztál vele, akkor is az volt. Olyan, mint amilyennek Juszt leírta :F

Ez egy blőd általánosítás. Korábban egy másik topikban leírtam, hogy azért érdemes lenne az okok mögé nézni. Ha egy nő vezető lesz, akkor nyilvánvalóan csak szopással/dugással/rokonság útján érheti ezt el, az pedig a férfi beosztottak számára alapvetés, ténykérdés, hogy a női vezető nem lehet okosabb náluk. Emellett az is ténykérdés, hogy női főnök nem tud jó fej lenni. Feleségem próbált, kőkeményen visszaéltek vele. Először ment a kérés ("reggel anyut kell kórházba vinnem, jöhetek később" --> a válasz igen volt), majd a kérés nélküli késések, majd amikor a feleségem szólt, hogy a munkaidő kilenckor kezdődik a férfi beosztottak számára is, akkor ment a "persze, hogyne", meg a háta mögött kibeszélés, majd szólt másodszor, harmadszor, és aki a negyedik napon is jelzés és alapos indok nélkül késett, az máris temette a bónusza 15 %-át. Ekkor persze a főnök a geci, más nem is lehet. Feleségem pedig elkönyvelte, hogy nem a melóhelyen fog barátokat szerezni. Innentől kezdve leszarja, hogy a sok irigy és féltékeny pasi mit gondol róla, hozza a számokat. Ha már a beosztottaknak nem tud megfelelni, megfelel a főnököknek.

Aztán amikor az egyik emberének beteg gyereke születik, akkor kijár neki egy ultrakedvezményes hitelt, hogy emeleti lakásukat földszintire cserélhessék, a kolléga pedig kap egy extra bónuszt, hogy megvehessenek egy gépet otthonra, amely megkönnyíti az életüket. Aztán a kolléga bement hozzá, és bocsánatot kért a saját korábbi hülyeségéért...

Amúgy qrva jó egy sikeres nő férjének lenni, engem legalábbis megnyugtat a tudat, hogy bármi történik velem, mindent meg tud adni a kislányunknak egyedül is...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#33550) spanyoll válasza Real_Necro (#33548) üzenetére


spanyoll
addikt

Á, karkötőt szeretnék, a mellkasos cuccok irritálnának, ebben biztos vagyok.

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.