Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33451) Mercutio_ válasza rbalint88 (#33450) üzenetére


Mercutio_
félisten

ganxta :DDD

Egyébként sok kis telepi gyökér kapucniban vezet, csak azt tudnám sávváltásnál, hogy ellenőrzi pl. a holtteret...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33452) Chapel


Chapel
addikt

Persze túl rövid és szubjektív lista, de az a csillagszórós, fánál álló pár brutál jó :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#33453) rbalint88 válasza Mercutio_ (#33451) üzenetére


rbalint88
addikt

Á, ha látom hogy (nem baseball) sapka vagy KALAP van a fején, akkor óvatosabban közelítem meg. Holttérrel addig nem kell törődni, míg te vagy a leggyorsabb :DDD Persze ezt nem kell komolyan venni.

(#33454) #40935168


#40935168
törölt tag

264. Történt vmi izgalmas ? :))

(#33455) Freddy76 válasza #40935168 (#33454) üzenetére


Freddy76
addikt

Semmi.

Viszlát.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#33456) #40935168 válasza Freddy76 (#33455) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ok.

Szeva !

:))

(#33457) Mercutio_ válasza #40935168 (#33454) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kocc van kisgyerek!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33458) #40935168 válasza Mercutio_ (#33457) üzenetére


#40935168
törölt tag

Mostanában összecimboráltam egy nagyon kedves emberrel, igazán jó gyerek. Szokott ő is néha itt a fórumon mozogni, de szerintem a fotós offot még nem ismeri, legalábbis ide nem hívta még senki. Majd lehet szólok már neki, annyira jó fej itt a közösség és annyira szeretetteljes, tündércukormókus brigád, igazán itt lenne a helye közöttetek közöttünk :K nem gondoljátok ? :)

De. ;] ;] ;]

Szeva Neked is :U

(#33459) Mercutio_ válasza #40935168 (#33458) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lehet te még nem tudod, hogy egy ideje nem használok emóticonokat...

Vörösmarty térre valaki?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33460) Freddy76 válasza #40935168 (#33458) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem.

Viszlát.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#33461) Studi


Studi
addikt

NAS, microserver projekt elnapolva. Van valakinek tapasztalata az USB-s SATA HDD dockokkal? Sharkoon és társai. Jól működnek, megbízhatóak ezek? Hozzák egy külső USB merevlemez sebességét?

(#33462) rbalint88 válasza Mercutio_ (#33459) üzenetére


rbalint88
addikt

Ha már mazochista vagy, inkább hívj egy dominát... Téged lerendez, a többieket meg hagyd élni békében ;]

(#33463) *Ropi* válasza Studi (#33461) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem NAS-solsz? :D

Van egy DeLock dupla meg több Raidsonic, akár SSD-t is tehetsz beléjük: a sebességgel nem lesz gondod és a 2.5" kicsik is 1 TB méretig kezelik.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33464) Larry303 válasza Studi (#33461) üzenetére


Larry303
addikt

én használok egy e-satas delockot, nincs vele különösebb baj...viszont, ha egy winyó megy bele fixre, akkor nem ilyet vennék. nekem a szervízben jó, hogy se perc alatt tudok bent cserélgetni, de aztán ennyi

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#33465) fi:zi'k válasza cOxeR (#33445) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Panasonic 50ST60 plazma tv.

(#33447) Studi
Lehet 1,5 hetet is fog a dobozban állni mire lehetőségünk lesz beüzemelni.

A szállítás kapcsán, pedig azért ajánlott állítva szállítani, mert nagy felületű üveglapról van szó, illetve az üveglapok mögött lévő kis kapillárisok is sérülhetnek a keletkező feszültség miatt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#33466) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#33460) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Freddy másnapos. :)

tudom tudom....

"Nem.

Viszlát"

;]

(#33467) aleister


aleister
veterán

Nem tudjátok, hogy Kínában jelenleg milyen netes korlátozás van?
Leginkább a Skype érdekel. Az működik rendesen?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33468) rbalint88 válasza aleister (#33467) üzenetére


rbalint88
addikt

minden csak vpn-en megy kb.

(#33469) Studi válasza Mercutio_ (#33459) üzenetére


Studi
addikt

Most? Nem rossz ötlet, asszony 9 körül érkezik a Blahára valami buszos túráról, úgyis gondoltam, hogy előbb be kéne menni a városba és lófrálni valahol.

(#33470) aleister válasza rbalint88 (#33468) üzenetére


aleister
veterán

Ezt, hogy érted?

Ugye van a Kínai NagyTűzfal. Ezen alapban nem lehet kimenni, csak ha olyan helyről netezel, ahonnét biztosítják kifelé a VPN-t?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33471) Studi válasza *Ropi* (#33463) üzenetére


Studi
addikt

Az lenne az igazi, csak az ugye nagyobb befektetés.

Larry: adattárolás/mentés lenne az elsődleges szempont, főleg filmek, szóval nem állandóra lenne benne HDD, inkább cserélgetős. A házból is szívesen kipakolnék egy merevlemezt legalább.

Mindkettőtöknek köszi a megerősítést. :R Szerintem jövő év elején beszerzek egyet.
És most a DeLockot olvasva kapcsolok, hogy mivel nekem USB 2.0-ám van, lehet jobban járok eSata csatlakozófelülettel, az is van a lapon.

(#33472) *Ropi* válasza Studi (#33471) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az eSATA az csak SATA2 és a tápellátása is nehézkes...

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33473) Mercutio_ válasza Studi (#33469) üzenetére


Mercutio_
félisten

Már az arénában árad belénk a karácsony szelleme...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33474) cOxeR válasza Mercutio_ (#33473) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én kb 1,5 órája voltam ott... örültem, hogy menekültem, még szerencse, hogy csak egy-két párral találkoztam és nem a tömegben shoppingpartyztunk. :)

(#33475) Real_Necro


Real_Necro
veterán

77 új hozzászólás letudva...

Jó kis céges bulin vagyok túl, reggel 5-kor kerültem vízszintesbe. De legalább nyertem tombolán. :DDD
Rájöttem, hogy még mindig jól bírom a házi pálinkát. Igaz 14 után abba hagytam a számolást, meg nem kevertem semmivel. A fejem mondjuk zsibbad egész nap (12kor keltem).

Fizik:
Nekem 46-os Samu nem fért be így kocsiba. Nem tudtuk becsukni az ajtót, így került fektetve csomiba. Egyébként meg neked nem volt hungarocellbe rakva? Az azért elég jól védi, nem fog megfeszülni üveg.

Rendőrautókkal kapcsolatban a véleményem, hogy erős túlzás. Kíváncsi leszek mennyivel növeli majd a hatékonyságot. Szerintem inkább csak pár hangos száj befogására szolgál ez a túlzott fényűzés. Stadionra még inkább nincs szükségünk...de ezt már szerintem kitárgyaltuk.

Ja és vettem egy fotós tatyót. Holnap lehet át is pakolok bele. Vanguard Skyborne 48. Szép nagy darab, súlya is van, ellenben baromira jól pakolható és nagyon kényelmes. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33476) Mercutio_ válasza cOxeR (#33474) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elszoktam már ezektől a pláza arcoktól.
Pin up girl a saját apja lehetne pasival, pár olyan csaj aki vagy popsi implant vagy tripla powerjógát tolt, vidéki arcok, babakocsival mindenkin atgazolok, a levakarhatatlan smink-és parfüm ügynökök.... pffff

necro:Te ugye első generációs értelmiségi diplomás vagy?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33477) Studi


Studi
addikt

"Reggel mittudomén nyolckor kiraboltam a bankot azért kilenckor ott voltam edzésen. Tehát érted, rend és fegyelem van!" - Viszkis

:DDD

(#33478) spanyoll


spanyoll
addikt

Mi a tosz van, itt a világvége? Dörög az ég, meg villámlik, addig oké, de az már nem oké, hogy sem az időkép, sem a köpönyeg, sem a met.hu nem jön be mert túlterhelt. What the actual fuck?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#33479) Real_Necro válasza Mercutio_ (#33476) üzenetére


Real_Necro
veterán

Várom a folytatást... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33480) fi:zi'k válasza spanyoll (#33478) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Zivatar cella jön nyugat felől.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#33481) Studi válasza fi:zi'k (#33480) üzenetére


Studi
addikt

F'sza, asszonyék valahol az M1-esen Pest felé, bár legutóbb mikor jelentett épp áltak amúgy is Győrnél, baleset miatt. :(

(#33482) cOxeR válasza Mercutio_ (#33476) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem csak Te... :) Én is csak kapkodtam a fejem... a furábbnál furább fazonok között. :)

Rendőrautókról én is egy röpke vélemény... míg az átlag állampolgár nem tud ilyen volumenben autót vásárolni, talán a feléért vagy kevesebbért, addig szerintem rettentő túlkapás 5M+os kocsikat tenni a rend őrei alá. Kell költeni, mert különben nem lehet semmit elvárni Tőlük... de értelmesebb keretek között... jobban átgondolva. No és senki se jöjjön azzal a dumával, hogy a régi kocsi fenntartása költségesebb... én sem véletlenül tartogatom a 11 éves kocsimat.

(#33475) Real_Necro
Ez hányadik fotós táskád 12? ;]

[ Szerkesztve ]

(#33483) spanyoll válasza fi:zi'k (#33480) üzenetére


spanyoll
addikt

Yaaaaaaaaay. Pont ez hiányzott estére :D
Köszi amúgy az infot, jobban nyomod mint az idokep!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#33484) cOxeR válasza spanyoll (#33478) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én is ezt figyeltem az előbb... hogy mi van.

(#33485) Chapel válasza fi:zi'k (#33480) üzenetére


Chapel
addikt

nyóóc ker, jelentem levonult a vihar, gyorsan jött és ment, sok villám, kis eső.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#33486) Byk01 válasza fi:zi'k (#33480) üzenetére


Byk01
senior tag

Pont időben indultunk haza Budaörsről, hogy elkerüljük a dél-budai jégesőt.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#33487) Real_Necro válasza Chapel (#33485) üzenetére


Real_Necro
veterán

Óbudán csak esik meg volt pár villámlás a távolban.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33488) spanyoll válasza Chapel (#33485) üzenetére


spanyoll
addikt

Másfél kerülettel arrébb és most indulok itthonról. Remélem, hogy innen is elvonult ez a fos.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#33489) TayRol válasza Real_Necro (#33487) üzenetére


TayRol
veterán

15. kerület, dörög és villámlik. télen. mi lesz még itt...

(#33490) Real_Necro válasza TayRol (#33489) üzenetére


Real_Necro
veterán

..tavasz, majd egyszer. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33491) #40935168 válasza spanyoll (#33478) üzenetére


#40935168
törölt tag

A droid kliens jó volt pár órája (most is). Debiben csend és hullaszag, hűvösebb tavasz kb. Úgy néz ki, itt a pénteki hóig nem is lesz semmi. Valahogy a Duna-Tisza Közén elfogy mindig minden csapadék ..

(#33492) Mercutio_ válasza Real_Necro (#33479) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hazaértünk, maláta aztán sajt+bor, most már béke van, de nem tudom, hogy veszem rá magam hétfőn még egy körre.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33493) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Hát persze, hogy esik, tegnap mosattam Móni cégesét, ma meg a sajátot... Ilyen előzmények után esnie KELL valaminek :-)

Holnap majd jól beletépünk...

(#33494) Real_Necro válasza Mercutio_ (#33492) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk már megtörtént a leállás. Pénteken is korábban haza lettek küldve az emberek, mert utolsó nap már senki nem akart dolgozni. Hétfőn még pár órát bent leszek, hogy a buli után rendbe rakjuk irodát, aztán idénre annyi. Tündi meg még megy 23-án is meg két ünnep között is.... pénzügy, zárás... nem irigylem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33495) forceberg válasza cOxeR (#33482) üzenetére


forceberg
veterán

Ha már visszahoztátok a rendőrautókat...
Nem az lesz, hogy pár évesen 150 max. 200k km-rel két alátétért megveszik majd, akiknek "kijár"?

Az új autó minden körben luxus, mert a kopó alkatrészek az újon is kopni fognak... cserébe nagy az
értékvesztés.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33496) spanyoll


spanyoll
addikt

Nem volt vész. Odafelé szakadt az eső meg letépte a fejem a szél, de haza már semmi. Az viszont pofátlan, hogy a 14-20éves kislányok még mindig megőrülnek értem. Jót tett az egómnak ez a mai este na :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#33497) cOxeR válasza forceberg (#33495) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez is benne van a pakliban... bár persze vannak szabályozások ere is... hagyjuk is. :)

(#33498) Mercutio_ válasza forceberg (#33495) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem ott botlik az egész, hogy ha az insigniára panaszkodtak, hogy nem férnek el benne rendesen, akkor az A3-asban (ami lényegében egy golf) hogy fognak....?

spanyoll:Lenyomtad a "fotós vagyok" sztorit, megpörgetted a kocsikulcsot, vagy szétszórtál egy kis gandzsát?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33499) Ear001 válasza forceberg (#33495) üzenetére


Ear001
addikt

Nem így szokott lenni. Az autók a lízingcég tulajdonában vannak, nem a rendőrségében. Az csak annyit ír elő, hogy mondjuk a következő két évben kell neki 300 menetkész autó és utána jön egy specifikáció. A szervíz is a lízingelő dolga, meg az is, hogy az a 300 ott legyen. Hogy ezt 320 kocsiból oldja meg, ami mondjuk 3 éves korára már elment a holdig meg vissza és utána kuka, vagy mondjuk évente cseréli és kisebb futásteljesítménnyel folyamatosan értékesíti és így pörgeti a flottát, az mindegy. Mindkettőre volt példa, de nagy valószínűséggel ezeknek a kocsiknak a jó részével nem fogunk itthon találkozni, ha leszereltek a rendőrségtől.

Mercutio próbáltáll te már Insigniát belülről? A kinézet oltárán feláldoták a komplett hátsó ülőhelyet. Még soha nem éreztem ilyen szűkösnek egy középkategóriás kombit, mint az Insigniát. A tető mindenhol rád akar borulni, a középkonzol bután széles, egész egyszerűen el van szúrva az egész. De kívül csinos, sok parasztvakító extra van benne, flottásan remek az ára, hát veszik.

[ Szerkesztve ]

(#33500) spanyoll válasza Mercutio_ (#33498) üzenetére


spanyoll
addikt

Ezen most jót röhögtem :DDD
Amúgy nem, megvillogtattam világhíres tánctudásom :D
Ezek már immunisak az ilyen támadásokra, mivel minden sarkon kurva helyett dealer áll, xyz fotográfiból még dealernél is több van talán, apu lizingelt bömösével meg annyi hülyegyerek rohangál, mint... valami elmés hasonlat.

"Super perfundo on the early eve of your day."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.