Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34551) aleister válasza j.bravo (#34540) üzenetére


aleister
veterán

Hádde neked senki sem hisz. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34552) Real_Necro válasza Mercutio_ (#34550) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tündi még úton hazafelé... :))

Itt egy jobb tánctudású, szintén dekoratív: [link] ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34553) aleister


aleister
veterán

3-kor elmentem inni, s így visszaolvasva se itt, se a nikonosban nem volt semmi érdemi.
A tanulság: igyál nyugodtan, a világ megvár a fontos dolgokkal! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34554) Mercutio_ válasza Real_Necro (#34552) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kis hazai.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34555) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#34550) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Guglis kérdőív, így lehet benne vmi. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34556) Studi válasza fi:zi'k (#34555) üzenetére


Studi
addikt

Gondolkoztam a kitöltésén, de lehet, hogy torzította volna a statisztikát, hogy nekem gyakorlatilag bármelyik hét jó, ellenben viszkiért egy fillért sem adnék. :DDD

(#34557) t_a_m_a_s válasza Studi (#34556) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Meg nem innám, még ha fizetnének sem... ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#34558) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#34557) üzenetére


spanyoll
addikt

Én pont ezért mennék. Eddigi legjobb whiskeyk amiket a pofámba öntöttem a famous grouse (dilettánsként szeressem), black johnnie ami nem jött be, és valamelyik chivas (ha van belőle több), ami szintén nem jött be. Most meg le akarom tesztelni, hogy milyen az igazán jó whiskey :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34559) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#34558) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Vannak piák, amiket egyszerűen nem vagyok hajlandó meginni és kész. Ilyenek a (gyümölcs)vodka, metaxa, ouzo, kevert és a bármilyen viszki. Legyen az kurvadrága, kurvaminőségi, egyszerűen nem tudom rávenni magamat... Az unicumot meg a jégert sem szeretem, de azt még megiszom ha nagyon muszáj :) De a viszkire egyszerűen nem tudom rábeszélni magam...

Igazából ahogy "megöregedtem", tömények terén csak a jó pálinka maradt, abból is inkább a gyümölcsös vonal, meg a hagyományos barack, körte, alma, szilva. OK, jöhet egy jó törköly is, de ha választani lehet, inkább gyümölcs.

Holnap majd jól beletépünk...

(#34560) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#34559) üzenetére


spanyoll
addikt

Én meg ahogy öregszem (pszt van kérem) egyre jobban hagyom el az édes cuccokat (jéger, és minden más ami édes, de nem jut most eszembe). Cserébe inkább keseredek be unicum irányába, jó kis becherovkára álltam rá mostanában. Whiskey nekem sem csúszott soha, de valamiért a famous grouse volt egy ilyen áttörés, azt el tudom szopogatni, ezért is vagyok kíváncsi :)
A mentolos cuccoktól (ouzo, tsipuro) én is kivagyok.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34561) Real_Necro válasza spanyoll (#34560) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha már Becherovka, próbáld ki a betont, azaz Becherovka és tonic. Én kb akkor szoktam rá, mikor a Becherovkát nem bírtam tisztán meginni, és akkor szoktam le róla, mikor az első "betonos" estén a kóterban nagyon durván berugtunk...

Igaz a sarki fénnyel is hasonló volt a szitu. Első tesztelés olyan jól sikerült, hogy olyan emberek is bika részegek voltak, akik kb hordóból itták előtte a sört. :DDD

Egyébként pont rosszkor fanyalodunk erre a kóstolgatásra, most, amikor üvegenként 700Ft-al drágult minden erősebb szesz, hála chipsadónak...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34562) #40935168 válasza spanyoll (#34560) üzenetére


#40935168
törölt tag

Két hete kattanok az ötcsillagos Metaxára, elég jó. Úgy tűnik, a konyak az út. :))

(#34563) Freddy76 válasza #40935168 (#34562) üzenetére


Freddy76
addikt

Ó, az mindig is az volt, Metaxa jó. Gyümölcsösebb a hagyományos konyakoknál, az igaz, de én is nagyon szeretem.

Konyaknak, rumnak, whisky-nek van egy rossz renoméja itthon, pedig mindháromból nagyon jó az igazi. Nálam a pálinka, bármilyen jó, közepesnél jobb nem lehet :N .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34564) j.bravo válasza Freddy76 (#34563) üzenetére


j.bravo
addikt

Még a kiffer körte sem? :D

Amíg csak piros dzsonit meg ezeket ittam, a viszki nekem is elüldöző pia volt. Most is keveset ismerek még, de a szeptemberi kóstoló meg a sógor másik sógora által Skóciából importált 3-4 fajta single malt óta már nem csak elhiszem, hanem tudom hogy létezik jó whisky.

Becherovka szerintem még dettó édes... De amikor legutóbb volt belőle otthon, még a szeretem polcra tettem.

Konyakból épp oly buta vagyok mint pár hónapja whiskyből :(

Whatever.

(#34565) #40935168 válasza Freddy76 (#34563) üzenetére


#40935168
törölt tag

Én a pálesszel öblögetek, ma is toltam jó kis házit, de olyan selymeset, mmm semmi karc, na az ilyen nagyon finom. Kicsit érzem a torkom, ilyenkor egy kupica lefekvés előtt és kutya baj reggelre.

A konyakot sosem értettem, utáltam. Szülők nagy Metaxások. Muter vasárnap kajára áthívott engem magához nagy családi kajára, névnapozás stb. Kaja után elővette az ötcsillagost, uccu. Azt mondja, a 3-as se rossz, de ez jobb, a hétcsillagos viszont már tömény neki. Azokat nem ismerem. De amikor ezt megkóstoltam, mmmm tényleg nem rossz és nem marja a belem.

Karácsonyra egy osztrák Jägertee-t kaptam [link], nem vagyok cukros pancs hívő, de ez isteni. Gyógyítani is a torokra és beb*ni is. A pálinkával küldtem vegyesen, kb. félóránként, felváltva.. nem tudom melyikük, de szépen kikúrálták a torkom, miközben a majdnem tüdőgyuszissá vált vírusos torokgyulladásos ismerősömet tápoltam egy hétig, etettem, stb. Jó cucc ez is. Kicsit pancs, meg tök más kategória nyilván, mint egy single malt :) de kellemes csalódás.

(#34566) spanyoll válasza #40935168 (#34562) üzenetére


spanyoll
addikt

Csak hogy áthozzam ide a nikonos offot...
Én is filóztam már vegaságon, de egyszerűen nem bírnám ki hús nélkül, plusz az állati fehérjétől nem akarok megválni. Úgyhogy patthelyzet, marad a homokba fej effektus.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#34567) #40935168 válasza spanyoll (#34566) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hát ja, imádom a tatárbifszteket lilahagymával, echte vajjal a pirítósra kenve középvastagon, de próbálok olyankor nem arra gondolni, hogy az a darált nyershús, amit épp bekapok, valamikor még vidáman legelt valami alpesi lejtőn.. :O

Stucc effekt, fej homokba, ja. Edzek is, nőnöm kell, 1 mázsa a cél, van még 6-7 kiló addig.. enni kell.

(#34568) #40935168


#40935168
törölt tag

Éjjeli baglyoknak hoztam egy kis talpalávalót. :) [link]

(#34569) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

hommédstájl :)

(#34570) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#34569) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kíváncsi lennék hol készül ez a párlat. Már csak az apróbetűs "válogatott gönci sárgabarackból" felirat miatt is. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34571) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#34570) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Az árára nem emlékszem, de amikor fényképeztem, azt hittem valami nagyongagyicucc. Így megnézve, lehet hogy valami fergeteg jó pálesz :)

szerk : [link]

[ Szerkesztve ]

(#34572) L4mie válasza .: JuSzT :. (#34569) üzenetére


L4mie
veterán

öregapám pont mesélte, hogy a szar páleszt ágyazták :3

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#34573) .: JuSzT :. válasza L4mie (#34572) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Igen, ezt mondjuk én is tudom :) 2-3 hét után ha szar, akkor megy bele a gyümölcs.

(#34574) Studi válasza L4mie (#34572) üzenetére


Studi
addikt

Így igaz. És a kisüsti is inkább jól hangzó, mint jó módszer. Mert ugyebár sok és erős pálinkát akarnak csinálni, akkor meg karcos lesz, és nem gyümölcsös.

(#34575) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#34571) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még az is lehet, hogy valami kommersz pález csak a benne lévő barack darabok gönciek...

Tavaly Zemplénben töltöttünk egy hetet és voltunk a Bestillo főzdéjében. Ott mesélte hölgyemény, hogy a gönci barack pálinka eredet védett és ha jól emlékszem csak 4 főzde rendelkezik hivatalos engedéllyel, hogy gönci barackpálinka felirattal forgalmazzon. Ebből a Bestillo az egyik. Igaz azokból egyik sem ágyas.

Egyébként ha jól emlékszem Larry hozott még a füredei talira nagyon finom barackpálinkát... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34576) Studi


Studi
addikt

Innováció: birs pálinka parfüm. Ételre? Hülyék ezek! :DDD

szerk: ja, és hogy honnan jött: apáméktól kaptam Pannonhalmi feketecseresznye pálinkát.. Ha ittatok már finom, gyümölcsös italt... Kib@ drága, de minden cseppje megéri, hamar elraktam anyósék elől a karácsonyi asztalról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34577) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#34555) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kitöltöttem rendesen, de nem voltam túl kreatív, szerencsére az egyebekbe más beírta ami utólag nekem is eszembe jutott (ásványvíz, rágcsa, esetleg más trükk, hogy ne üssön ki túl gyorsan a kóstolás?)

Japán viszkik úgy rémlik egy laza 20-30%-kal drágábbak, mint az őshonosak, azt lehet egy következő körre kellene tartogatni, a Johnny-nak tudtommal nincs single malt-ja, max olyan keverék ami csak single malt-okat tartalmaz (Green Label és afölött, illetve talán a Swing is?)

Studi: 7VG-n láttam osanban 43%-os sörpárlatot, az mekkora innováció!!!!négy!

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34578) Studi válasza Mercutio_ (#34577) üzenetére


Studi
addikt

7VG-n? :Y Ha így írsz 30 évet simán letagadhatsz a korodból! :P :DDD

Megnézem, épp tegnap voltunk bevásárolni Auchanban, de megyünk még arra a héten. :R

(#34579) madgie válasza Studi (#34576) üzenetére


madgie
titán

Bazmeg, ezer éve ezzel poénkodom egy-egy finom illatú, selymesebb ízű pálesznél. Nem pofázni kellett volna, megcsinálni. Én, ökör.

(#34580) Mercutio_ válasza Studi (#34578) üzenetére


Mercutio_
félisten

Már 20 éve is így írtam, csak azóta javult a stílusom.

Meg is van

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34581) j.bravo válasza Mercutio_ (#34580) üzenetére


j.bravo
addikt

Hümm, erről az jutott eszembe, hogy a whiskynetes kóstolón szeptemberben a prezenter csávó aszonta, hogy - roppant durva egyszerűsítéssel élve - az árpából előbb "sört" főznek, majd azt lepárolják "vodkának", majd tölgyfahordóban érlelik, ezáltal lesz whisky.

Mutatott érleletlen párlatot is (ún. "new spirit"), hát az szerintem eléggé nemjóillatú volt...

Persze biztos lehet jó sörpárlatot is készíteni, más módon, de van bennem kétely.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#34582) Mercutio_ válasza j.bravo (#34581) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem is azért írtam, mintha megkóstolnám, csak a pálinka-parfüm apropóján.

Egyébként egy friss, kiforrt, de még "nyers" vörösnek sincs valami túl jó íze, ahogy a fehéreknek se nagyon. Volt "szerencsém" régen itt-ott hordómintákat kóstolni, arra volt jó, hogy elcsodálkozzam honnan hová jut el a bor mire a palackból otthon kitöltik.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#34583) Real_Necro válasza Mercutio_ (#34577) üzenetére


Real_Necro
veterán

No látod, Deákra ki vitte anno a pogit a sörözésre? :))

Egyébként ha gondoljátok pogi részét Cédrus piacról megoldom, van több féle 1500Ft/kg áron.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34584) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Off az offban. Lightroomnak van kollázs része? szerk: [link] látom, van :D

[ Szerkesztve ]

(#34585) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#34577) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyelőre még az alapokban kellene megállapodni.

De akkor beszéljünk a részletekről:
Aki nem tudná vagy még nem esett volna le neki, a zuglói Cserepesházban tudnék helyet szerezni. Mivel a pincéjében pár éve egy étterem üzemelt (ami befuccsolt vagy csak elköltözött). Tehát a hely kialakítása abszolút megfelel a célnak.
Poharakról gondoskodni kellene viszont.
Ásványvíz, egyéb kísérő már nem megterhelő összeg 4-5 üveg whisky esetén, ahogy a rágcsa sem. Ha fixáltuk a dolgokat, akkor vagy Freddy intézi a whiskykkel együtt, vagy én külön.
Azt asszony nevében tudom vállalni, hogy vmi sósat és/vagy édeset sütni fog ipari mennyiségben. Fejhallgatós találkozókra is sütött, pedig akkor nem is fogyott alkohol. :DDD

Egyéb kérdés?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34586) t_a_m_a_s válasza #40935168 (#34565) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Kuty, édes lötty kategóriában nálam az agárdi meggylikőr a nyerő! [link]

Egyszer kóstold meg. Mondjuk én valamiért eléggé elfogult vagyok az agárdi pálinkákkal kapcsolatban;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#34587) Freddy76 válasza fi:zi'k (#34585) üzenetére


Freddy76
addikt

Én nem írtam semmit egyelőre, ennek két oka van.

Az egyik, hogy össze-vissza érek rá, valamennyi héten jó, de nem mindig ugyanazok a napok. Ha a többségi álláspont ismert, akkor válogatnék :) .

Nagy kérdés az ár, itt megvárnám a többségi szavazást. Ha csak négy tételben gondolkozunk, akkor mondanék egy ilyen sort.
1. Famous Grouse, vagy Hankey Bannister kezdésnek;
2. Majd egy Bourbon, amerikából;
3. Utána egy single malt, itt tágak a lehetőségek, 8-9e körül van jó palack;
4. Végül valami igazán különleges, füstös valami, ez 12 körül kezdődik.

Szóval 30-35e Ft lenne egy olyan sor, amiért érdemes nekülni (gondolom, azért senki sem akar összejönni, hogy Jim Beam-et meg Johnny Walkert igyunk, ezért elmehetünk egy kocsmába is). Kóstolópoharam van öt, de ennek 1.500 Ft darabja, tehát csak akkor hozom, ha mindenki vállalja, fizet, ha összetöri (és nem, nem jó helyette a kikában kapható üvegpohár négyszázért).

Ebből induljon ki mindenki, tehát ezer forintból nem lehet elvárás, hogy single maltokból igyunk feleseket :( . Persze így is összejöhetünk, de akkor vegyünk pár üveg Jamesont, Hankeyt, vagy ilyesmit, oszt rúgjunk be, én azt is tudom élvezni :K .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34588) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#34586) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem az Agárdi Bencés Meggylikőrre gondoltál?

Anno ajánlásod után vettünk párat karácsonyi ajándékba. Gyorsan elfogyott... ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34589) fi:zi'k válasza Freddy76 (#34587) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem megfelel ez a sor. Bár ha emelkedik a létszám, akkor esetleg be lehet vonni még egy közepes single maltot szvsz, ha a többieknek is megfelel.
Pohárból milyen kellene konkrétan? Abból is vegyünk vmi olcsóbb készletet?

Részemről még 2 ember kérdéses, hogy jön-e, így pedig már lennénk 8-an is.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34590) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#34587) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Egy ilyen kört szívesen levideóznék... amiből aztán persze kivágnék fullHD képeket. :K :W

(#34591) j.bravo válasza Freddy76 (#34587) üzenetére


j.bravo
addikt

Nekem is oké. Ha mindenáron bővíteni akarjátok a listát, akkor valami boros vagy sherrys hordóban érlelt cuccot hozzácsaphatunk, de az se baj ha nem.

Kóstolómennyiségnek a fél deci szerintem rohadt sok, de ha úgy nézzük hogy ebben a visszakóstolás is benne van, akkor oké; ez esetben egy üveg (0.7 l) = 14 adag.
Csak azért mondom hogy ha nem akarunk azon agyalni meg matekozni hogy a maradékokból melyik üveget ki viszi haza és hogy rendezzük az anyagiakat hogy senki se érezze magát lehúzva, akkor nem kell nagyon sok tétel mert az sok maradékot is jelent.

Ha lenne valaki aki bevállalná hogy ő állja az egészet, fogyasztás arányában (plusz még egy kicsi jatt) dob be mindenki, és akkor az első emberünké a maradék, és onnantól őtőle lehet a bontott üvegeket megvásárolni (ha adja adja, ha megtartja megtartja), akkor persze fasza, de nem hiszem hogy nagy lenne a tolongás az anyagi kockázatviselő posztjára.

Poharakat illetőleg Metro-ból származó, elvileg pálinkás/grappás kristályüveg poharakkal tudok hozzájárulni. Nem azonos a glencairns-szel, távolról sem, de a sima feles stampedlinél sokkal jobb szvsz, és a 6db volt vagy 3-4k.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#34592) Freddy76 válasza fi:zi'k (#34589) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem ilyen poharaim vannak, dobozban ugyanez 1590. Ezt lehet, hogy tudom 75 %-os áron hozni annak, akinek kell.

J.bravo: én megelőlegezem, de az a helyzet, hogy nem akarom az estét számolgatással tölteni, és árulgatni a szeszt kétcentenként... Pláne, hogy ez általában ráfizetős móka, még jószándék mellett is...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#34593) m3ss


m3ss
veterán

vki nem tud elado epl5-ot? kellene ismerosnek. lattam multkor itt juszt hirdetett olcson...vagy ujan fix obival lehet kapni jo aron?
vmi ekv 30-50mm koruli fix kellene hozza, ami fenyeros. kijon 100-bol az egesz?
vagy fujiban/panaban vmi hasonlo? lenyeg az lenne h vaku nelkul kisbabakrol tudjon lakasban hasznalhato kepeket csinalni.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#34594) aleister


aleister
veterán

Srácok!
Van valakinek ismerőse, aki gyakran jár Svájc felé?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#34595) fi:zi'k válasza Freddy76 (#34592) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ettől olcsóbb megoldás esetleg?

Én sem látom értelmét a nepperkedésnek (;]), legyen egy előre lebeszélt fix összeg, az a tiszta mindenkinek. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34596) j.bravo válasza Freddy76 (#34592) üzenetére


j.bravo
addikt

Tudom, épp ezért éltem azzal a prekoncepcióval, hogy nem szívesen vállalja be senki. A józan töltögető (csillagropicsillag még mindig vállalja? :D ) akár számolhat is, de akkor se egy leányálom.
Egyszerűsíteni lehet persze a dolgot, kerekíteni negyed-harmad-fél üvegre, de akkor is valahogy meg kell oldani ezen töredék üvegek sorsát - gondolom én.
Nyilván nem a Grouse vagy Hankey esetén lesz ez téma, hanem a komolyabb, drágább tételeknél.
Vagy aki akarja, hazaviszi mind, ha "elfér, és majd csak elfogy valahogy"...

Lehet hogy nem írtam de úgy gondoltam egyértelmű, hogy a beugró fix, mindenkinek.
Ha mindent megiszunk, akkor simán elosztjuk az össz költséget, és csá.
A gond akkor van ha nem iszunk meg mindent.
Ergo, a létszám és mennyiség arányát jól kéne belőni.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#34597) .: JuSzT :. válasza m3ss (#34593) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Szerintem csak a pana 14/2.5 obival jön ki ennyiből. rendes fényerős a 20 as pana van, az meg 65-70 magában.

(#34598) .: JuSzT :. válasza m3ss (#34593) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Kisbaba annyira nem szaladós még gondolom, akkor meg állvány, akármilyen MFT váz, Manual obi. 40 ből kijön az egész.

(#34599) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#34588) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

ja, de a honlapjukon csak sima meggylikőrt találtam... Nem tudom mi a különbség, és sajna elég régen jártam arra, így meggylikőrt is régen ittam már...

Holnap majd jól beletépünk...

(#34600) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#34588) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

... most mé lett dupla? Mé szarakszik a PH??? :F

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.