Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33951) Studi válasza Real_Necro (#33950) üzenetére


Studi
addikt

Nem tudom, de ha nagy mellel hirdették akkor engem is érdekel! :DDD

Egyelőre a külső HDD-vel kapcsolatban még nem írta senki, hogy törölték volna, szóval a reményhal... :)

(#33952) .: JuSzT :. válasza Studi (#33951) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mivel tabot is vettem vna, nekem azt is toroltek :)

(#33953) zool1


zool1
őstag

(#33954) Real_Necro válasza zool1 (#33953) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33955) forceberg válasza forceberg (#32314) üzenetére


forceberg
veterán

Mégsem csúsztam le!
Én októberben akartam jegyet venni, de már nem volt csak itt-ott 1-1db.
Közben meg már megvolt a jegyünk rá, 27-ére. Egyik Karácsonyi ajándékom volt, a párom még júliusban vette a jegyeket, de már akkor sem volt mindenhová :)))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33956) Real_Necro válasza forceberg (#33955) üzenetére


Real_Necro
veterán

Húú egyszer de jó lenne eljutni oda... idén sajnos a színház is kimaradt... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33957) forceberg válasza Real_Necro (#33956) üzenetére


forceberg
veterán

Nagyon nehéz a Diótörőre jegyet venni, mondom, párom júliusban vette :))
A MŰPÁ-ban már láttuk pár éve, idén meg az Operában.

Tegnap színben(Játékszín) is voltunk, egy jó kis vígjáték volt a Hatan pizsamában.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#33958) Real_Necro válasza forceberg (#33957) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kollégám állandóan az Arénában található "jegyárushoz" megy, eddig mindig tudott venni sok dologra jegyet. Mondjuk ő most Ákos koncerten meg Havasin volt. :)

Lehet össze kellene beszélnünk, jó darabokra mi is szívesen ellátogatnánk. :B ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33959) cOxeR válasza forceberg (#33957) üzenetére


cOxeR
Ármester

Csináljunk egy Közös kispál köncertezést inkább Orfűn. ;)
Mi most vettük meg a jegyeket, már csak szállást kell vadászni. :)

(#33960) Real_Necro válasza cOxeR (#33959) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pécsen messze lenne a szállás?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33961) cOxeR válasza Real_Necro (#33960) üzenetére


cOxeR
Ármester

Alapvetően nem, de akkor megint nincs piálás. :) Mert ott van valami ötlet? :)
Jövő évre előre gondolkozunk, és beiktatunk lefixálunk időpontokat, hogy ne dolgozzuk végig megint egy szusszra az egész évet...mert idén is kihagytunk a nagy pörgésben pihenős részeket

(#33962) Real_Necro válasza cOxeR (#33961) üzenetére


Real_Necro
veterán

A Ditti Apartmant tudom ajánlani, egy régi barátosném szülei üzemeltetik, ellenben pár éve nem tartom vele a kapcsolatot. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33963) cOxeR válasza Real_Necro (#33962) üzenetére


cOxeR
Ármester

Köszi, azért meglesem. :)

(#33964) Real_Necro válasza cOxeR (#33963) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dobtam egy PÜ-t. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33965) Balinov válasza cOxeR (#33963) üzenetére


Balinov
félisten

a baratosnet? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33966) madgie válasza cOxeR (#33959) üzenetére


madgie
titán

Ezt Freddy érteni fogja, de a Kispálról az jut eszembe, hogy szerencsétlen Lovasi a Bumberockban csak csendben megült a sarokban, a Bikavért is csak óvatosan szürcsölte, miután leesett neki, hogy ez nem az az alternatív kocsmácska, ahol a 16 éves vinnyogó kislyánykák bugyikáit begyűjtheti :))

(#33967) Mercutio_ válasza Real_Necro (#33962) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az olyan mint a Titty Twister? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33968) Freddy76 válasza madgie (#33966) üzenetére


Freddy76
addikt

:DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#33969) madgie válasza Freddy76 (#33968) üzenetére


madgie
titán

Csongár Csabiék amúgy majdnem kibelezték szegényt az elején, mikor bejött nagy pofával :D

(#33970) j.bravo


j.bravo
addikt

Ezt sikerült a rbalint által ajánlott érlelt ír rumpsteakből. Zöldborsmártással, wokban sült zöldségekkel.
Jóvót.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#33971) Mercutio_ válasza j.bravo (#33970) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most kicsit Utállak!

madgie : Az valami helyi bicskás hely?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33972) rbalint88 válasza j.bravo (#33970) üzenetére


rbalint88
addikt

Jól néz ki! Megküzdenék vele :)

(#33973) Real_Necro válasza Mercutio_ (#33967) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erre gondolsz? Akkor nem... :N Pedig csinos a jány. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33974) werttzui válasza Mercutio_ (#33971) üzenetére


werttzui
őstag

Csak nagyon "vidéki" ,meg is szűnt hamar :DDD

PENTAX

(#33975) madgie válasza Mercutio_ (#33971) üzenetére


madgie
titán

Csak volt, sajnos. De nem volt bicskás, csak ha valaki nagy mellénnyel jött, lehet a kirakaton keresztül ment ki :DDD

(#33976) zool1 válasza Real_Necro (#33954) üzenetére


zool1
őstag

(#33977) Studi


Studi
addikt

A tudásotokra és hozzáértésetekre lenne szükségem! :R :)

Vettem karácsonyra apáméknak egy TV-t. 40"-os Blaupunkt FullHD LED, meg mindenlófasz, egész korrekt. (igaz az Auchanban elfelejtettek szólni, hogy nem új készüléket adnak, de ezt még lemeccselem velük :Y :F) Ellenben csak a ház hátulján van két műanyagba zárt kis zörgő lófütty, ennek megfelelően a hangja rettenet. Szeretnék hozzá valami jack kimeneten használható, passzív zörejkeltő megoldást, ami segíthet ezen a problémán. Persze legyen a TV-hez hasonlóan olcsó. :DDD Van tippetek, hogy mit érdemes nézni? Vannak jobb minőségű, jackkel csatlakozó passzív hangfalak? Esetleg valami olcsó soundbar-t nézzek hozzá?

(#33978) Real_Necro válasza Studi (#33977) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ear001 ajánlott nem régen egy Focal Dimension Soundbar-t, de ahogy nézem 300 körül van az ára... Szüleimnek én is keresnék az LG tévéhez valami jópofa soundbart.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33979) rbalint88 válasza Studi (#33977) üzenetére


rbalint88
addikt

Passzívot (ha passzív alatt azt érted, hogy nem kér külön tápot, hanem a jack kihajtja) szerintem nemigen fogsz találni, legfeljebb hasonlóan szánalmas zörejkeltőt.

(#33980) Studi válasza Real_Necro (#33978) üzenetére


Studi
addikt

70e alatt volt a TV, így ez nem annyira opció. :DDD

rbalint88: Igen, azt értem. Nem hangerőre van szükség, csak valami normálisabb dobozokra. A TV-nek a műanyag házához van rögzítve két nagyon pici zajkeltő, emiatt nagyon műanyagos rezonancia van a hangban. Ehelyett kellene valami normálisabb, nemigen fogják izomból zúgatni a híradót. :)

(#33981) .: JuSzT :. válasza Studi (#33977) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Genius olcsó, nekem bajom nem volt még vele. Főleg így szülőknek tévézéshez. Ezer féle van és a mintaboltjukban is nagy a választék.

(#33982) Studi válasza .: JuSzT :. (#33981) üzenetére


Studi
addikt

Vannak pofára tetszetős darabok, de úgy látom ezek mind aktívak. Végső esetben ilyesmi lesz.

(#33983) Balinov válasza rbalint88 (#33979) üzenetére


Balinov
félisten

en meg az aktiv, sajattapos logi 2.1-et sem birom osszehozni az LG LM640T(S)-szel.. :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33984) aleister


aleister
veterán

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#33985) Real_Necro válasza Balinov (#33983) üzenetére


Real_Necro
veterán

Miért nem? Nincs neki sztereo hang kimenete? Esetleg optikai kábel, kínai D/A átalakító és analóg RCA-RCA kábel?

Katt a képre:

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33986) Balinov válasza Real_Necro (#33985) üzenetére


Balinov
félisten

a 2.1-es cuccnal (pontos tipust fejbol nem tudok :B ) a melyben van a tap, van rajta basszus poti ), a melydobozbol jon ki a 2 szatelithangsugarzo kivezetese ill. egy kulon kabelpar ami egy kis kor alaku izeben vegzodik, ami hangeroszabalyzo, kapcsolo ill. fulhallgato es mikrofon bemenet. Sima 3.5-os sztereo jack-kal lehet rakotni a szgepre.

megvan, logi S220

a tv-n meg elvileg van optikai hangkimenet, headphone. Headphone-val probaltam, de nem sok sikerrel. pedig elvileg mukodni kene, mert a tv speckoja szerint a fules max 16ohm-ot, 9-15mW teljesitmenyt tud a 3.5-os jack-en leadni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33987) Real_Necro válasza Balinov (#33986) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor eccerű, beszerzel egy lent linkelt D/A átalakítót, azt összekötöd optikain tv-vel, majd a másik felére egy RCA-3,5"-os jack kábelt. Az meg megy a Logikütyübe. ;) Ha elakadsz tolj fel egy Vibert és pötyögj rám.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33988) Balinov válasza Real_Necro (#33987) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi András, eloszor megprobalom a 3.5-os jack-en, hatha csak en balfaszkodok megint.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33989) *Ropi* válasza Balinov (#33988) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha maradt régről levehető hangfalú kazettás magnó, aminek ráadásul még bemenete is van... ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#33990) Balinov válasza *Ropi* (#33989) üzenetére


Balinov
félisten

maradni maradt, valami NDK-s lemezjatszo hangfalait hasznaltam sokaig otthon PC hangfalnak, miutan kihalt a lemezjatszo. Egyebkent gondolkodtam valami sztereo mini centerben is, amin van bemenet, de eloszor azzal foznek, amihez van otthon osszeteveo

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33991) Balinov


Balinov
félisten

The Interview-t megnezte valaki mar? Erdemes meglesni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33992) A Zéé


A Zéé
addikt

volt szó mostanság a steakekről, megosztom én is a friss élményem...
Egyszer még nagyon régen ettem steaket, asszem medium volt, és akkor valamiért nagyon nem jött be, barátnőm meg eredendően ellene volt, mert hogy fujjfujj, véres.
Viszont az elmúlt időszakban egyre jobban érdekelt a dolog. Nálunk szilveszterkor mindig van tatár beefsteak, így idén is hoztam egy csinos bélszín darabot, amikor szeleteltem daráláshoz, elkezdett mozogni a vezérhangya, hogy egy karikát csak meg kéne sütni, hát így is lett. Egy kb centi vastag szeletet megsóztam, borsoztam, hagytam kicsit melegedni, pihenni, amíg ledaráltam a többit, már alig vártam hogy végezzek vele. Megvolt a 3x darálás, vettük is elő a serpenyőt jól felforraltam, egy löttyintésnyi olívaolajra már ment is rá a hús. Oldalanként 1-1 percig volt rajt, aztán utána 2-3 perc pihentetés. Kicsit talán angolosabb lett, mint vártam, egy hangyafaxnyit még lehet, hogy süthettem volna, viszont még így is az élmény... Kicsit érdekes volt az első falat, viszont az állag, a szaft, az íz még most se megy ki a fejemből, és ami meglepett, még barátnőmnek is bejött. Azt hiszem el kell kezdenem komolyabban utánajárni a steakkészítés rejtelmeinek, nem csak improvizálni. :))

Just a simple Lineman...

(#33993) Real_Necro válasza Balinov (#33991) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még "lejátszási listában" van... ;)

Simon Pegg-től viszont találtam megint egy egész kellemes kis filmet: Burke and Hare :))

A The Fantastic Fear of Everything viszont gyengére sikeredett.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33994) Balinov válasza Real_Necro (#33987) üzenetére


Balinov
félisten

megoldottam. a hulyeseg nem ismer hatarokat. 4,5evig egyfolytaban hasznaltam, de azt pikkpakk elfelejtettem, hogy melyik iranyban kell felhangositani. Jack-es megoldas muxik, melynyomo tv allvany ala berakva, kicsit (ugy 40%-ra) vissza is kellett venni a melyet, mert sztem anyam csuklott, mert a szomszed tuti emlegette, mikor teszteltem egy akciofilm trailerrel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33995) Balinov válasza Real_Necro (#33993) üzenetére


Balinov
félisten

nekem is, mar kb 10-es aranyig, csak meg idot nem szakitottam ra,hogy megnezzem. Majd talan 1-en, ugyis pizsinap lesz, masnap megyek megint dolgozni. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33996) Real_Necro válasza Balinov (#33995) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, Tündi is melózik még holnap is, aztán szombattól szombatig minden nap. Zárás van...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#33997) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Erre esetleg vki?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#33998) Balinov válasza Real_Necro (#33996) üzenetére


Balinov
félisten

ilyen ez a popszakma, en nem AP-n vagy AR-on vagyok, de a hajtaspajtas itt is boszmeseg szamlazasban, rendelesallomanynovelesben. jovo heten meg majd magyarazkodunk, hogy mi miatt nem jott ossze :W raadasul a jenkiknek, mert 1-etol usankasok lesz a kozvetlen felettesunk a gruppenfuhreremmel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#33999) Real_Necro válasza fi:zi'k (#33997) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pana supportnak esetleg levél, tudnak e adni magyar nyelvű használatit?

Bali:

Nálunk meg úgy döntött anyacég jobban szeretne gazdagodni rajtunk, így bejelentette, hogy jövőre kevesebbet fizet... szóval beruházások, emelések, fejlesztések terhére... Körbe kellene néznem hova lenne érdemes dobbantani. Így is már a 9. évemet kezdem ennél a cégnél...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#34000) zool1 válasza fi:zi'k (#33997) üzenetére


zool1
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.