Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Freddy76 válasza zolka78 (#2200) üzenetére


Freddy76
addikt

Mindent. Azért hívják shepherd's pie-nak, azaz pásztorpitének, mert a birkahúsos verzió terjedt el. De bármilyen húsból el lehet készíteni; nálam a marhahúsos a nyerő, vörösborral, kis vargányával, hosszan főzve, amit innen megközelítve gulyáspitének kellene hívni... Alapkaja, mindent bele, a maradékokból nagyszerűt alkotó háziasszony dícséretét zengi, és ez megadja az irányvonalat is: nincs szabály, ami jól
esik.

Szerk: kibaszott kereseti ellenkérelmet kellene írnom, holnap reggelre, ott miért nem jönnek ilyen gondolatok, mint a "nagyszerűt alkotó háziasszony dícséretét zengi"?

Picsába. Crey, káromkodni szabad? Ha nem, moderálj ki, de ezt most le kell írnom :( .

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#2202) aleister válasza Freddy76 (#2194) üzenetére


aleister
veterán

Jaja. Leszek. Piálás mindenképp tervezve van, de most ne hagyd,majd, hogy rommá igyam magam, mert megint végigfotózom a másnapot jpg-ben. :)

Spanyoll is fent lesz ám. Nem csábítjuk el őt is?

ui: ha vigasztal, nekem meg árajánlatot kell írnom honlapkészítésre egy borászatnak

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2203) Balinov válasza Freddy76 (#2199) üzenetére


Balinov
félisten

ejha, nem is tudtam, hogy kell bele leves (beef broth). jo kis daralt marhabol az igazi.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2204) Freddy76 válasza Balinov (#2203) üzenetére


Freddy76
addikt

Kell biza. A húst ne süsd teljesen puhára, ellenben a majdnem kész ragura kell egy jó adag húsleves, és azzal rotyogjon, amíg a leve el nem forr. Attól lesz jó szaftos.

Aleister: okés, csábítsuk. Spanyoll, hol vagy, gyere.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#2205) *Ropi* válasza aleister (#2202) üzenetére


*Ropi*
félisten

"...De most ne hagyd,majd, hogy rommá igyam magam, mert megint végigfotózom a másnapot jpg-ben. :)"

Aláírásgyanús... :D

Lehetne ez az egri találkozó mottója! ;] ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2206) crey válasza Freddy76 (#2199) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ja igen, bocsi. Szóval a Guiness főzdét. Ír gyerek lett az EMEA területi sales egy partnernél. Egyrészt marha jó fej, másrészt ilyen prgramokat szervez a dealer meetingre :D - aztán meglátjuk, hogy az anyacég állja-e... :DDD

Úgy megkívántam a pásztor pitét a leírásod alapján.... Nyammm.... Hétvégi kaja meg is van :)) amúgy minden másban követtem ezt a metódust, De akkor ezentúl én is a ezt a típusú húsleves kockát választom :DDD (talán valami Gordon Ramsey féle recept.). Mióta olyan finom a hamburger húsom, amilyen, elhiszek neki bármit amit mond. :D

káromkodás: ez egy off topik, beszélgetni vagyok itt én is. Off topikban csak akkor moderálok, amikor már nagyon elkurvul a társaság - én úgy gondolom, hogy nem kell mindenhol törölgetni meg rendfenntartót játszani. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2207) aleister válasza *Ropi* (#2205) üzenetére


aleister
veterán

Igyekszem-igyekszem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2208) zool1


zool1
őstag

Felhasználó kérdése:

Tavaly a Barátnő 1.0-mat Feleség 1.0-ra fejlesztettem, és az új program váratlanul elindította a "gyerek" processzt, amelynek rendkívül nagy a tár- és erőforrásigénye. A termékismertetőben nem esik szó erről a jelenségről. Ráadásul a Feleség 1.0 minden más programba beinstallálja magát, és már a rendszerindításkor betöltődik. A különböző programok, úgy mint az Éjszakai póker 10.3 és a Sörivászat 2.5 azóta nem futnak, indulásukkor a rendszer összeomlik. Úgy tűnik, nem is tudom kiirtani a rendszerből a Feleség 1.0-t. Gondolkoztam a Barátnő 1.0-ra való visszatérésen, de az Uninstall nem működik. Tudnak segíteni?

Kedves felhasználó!

Ez egy általános probléma. Sokan fejlesztik Barátnő 1.0-jukat Feleség 1.0-ra, gondolván, hogy ez pusztán szórakoztató segédprogram. Ellenben a Feleség 1.0 operációs rendszert arra tervezték, hogy mindent ő futtasson.

Ne is próbálkozzon az installálásával!!! A Feleség 1.0 későbbi eltávolítása a rendelkezésre álló erőforrások sérülésével járhat! Néhányan megpróbálták installálni Barátnő 2.0-t, illetve a Feleség 2.0-t, de több problémával találkoztak, mint az eredeti rendszerben. Mások megpróbálták a Barátnő 2.0-t futtatni a háttérben, a Feleség 1.0 működésével egy időben. Feleség 1.0 érzékeli a Barátnő 2.0-t, és ez összeütközést okoz, amely a rendszer összeomlásához vezethet. A legegyszerűbb módja a problémák elkerülésének, ha egyik verzióját sem installálja a Feleség szoftvernek, csak a Barátnőt használja. A Barátnő 1.0, 2.0, 3.0 stb. tökéletesen kompatibilisek, és együtt is futtathatók!!!

És akinek ez még nem elég, az jobb ha vigyáz, mert a Feleség 1.0 gyakran fertőzött az Anyós 1.0 nevű rendkívül veszélyes vírussal, ami a Feleség 1.0 meglévő és használható részeit tönkreteheti. Nem lehet mást tenni, csak irtani, irtani, mert ez a vírus olyan káros, hogy bizonyos idő múlva a Feleség 1.0 teljesen átalakul Anyós 2.0-vá, azaz a vírus saját magát fejleszti tovább. :DDD

(#2209) crey válasza zool1 (#2208) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szakállas 12.0 béta ;) ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2210) zool1 válasza crey (#2209) üzenetére


zool1
őstag

Tudom, de hátha ez a fiatal korosztály még nem annyira ismerte/i... :)) Én még DOS 5.0 -a alatt találkoztam ezzel a szösszenettel.

[ Szerkesztve ]

(#2211) Mr.Csizmás válasza crey (#2209) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondja a kekarcu zsinorszakallas ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2212) crey válasza Mr.Csizmás (#2211) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Vasutas, állítsd váltót! :P ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2213) Balinov válasza Freddy76 (#2204) üzenetére


Balinov
félisten

mi sose szoktunk bele, daralt marha hust hagyman, pici olivaolajon serpenyobe megpiritok, enged az annyi levet a fuszerektol, hogy a kis borsoagyra rarakva finom szaftos legyen.

Ket regi (2009-es) emlek a Guiness Storehouse-bol. magyar vonatkozasu, lessetek csak meg

minosegert botsáska, egy Oly MJU820-al keszult anno

Fisherman's Pie-t probaltad? Mi ki szoktunk jarni Howth-ra, frissen a halastol vesszuk hozza a cuccot. Seafood chowder? :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2214) Freddy76 válasza Balinov (#2213) üzenetére


Freddy76
addikt

Hallal még nem, itthon elég nehéz normális áron normális halat találni... Amúgy érdekesek ezek a pie-ok, szerintem nem mondhatjuk egyik receptre sem, hogy az az igazi. Ez tipikusan az az étel, amit abból rakott össze a skót/ír/angol parasztasszony, ami volt otthon...

Levessel azért szeretem összefőzni, mert olyan krémesen, telten szaftos lesz tőle. De ha nincs otthon leves, az sem baj...

Az a Guinness storehouse nagyon bejövős volt. Voltam pár sörgyárban, de messze ez a legjobb, tényleg fél napos program, nagyon klasszul van megcsinálva. A látogatás végén ráadásul sikerült berúgni... Többen mentünk, menet közben kicsapoltuk magunknak a söröket a jegyekért (ugye választhatsz, hogy menet közben "megtanulsz" csapolni, vagy a végén a kilátóban iszol egyet), felmentünk a kilátóba, ott megittuk az asszonyok söreit (enyém nem szereti a barnát, haveré éppen várandós volt), néztük a sötétedő Dublint. Egyszer csak ajtó nyílik, csapat amerikai turista berongyol, idegenvezető leteszi a jegyeket a pultra, csapos elkezdi kicsapolni a söröket. Közben a vezető magyaráz, mutogat, hogy mi merre, a sörök meg szépen sorban gyűlnek a pulton, de az ami nyuggerek nem veszik el. Egyszer csak elindulnak csapatban a lift felé, és elmennek. Csapos néz bambán, mi is, majd csapos megvonja a válát, és int nekünk. Fejenként 4-4 sört engedtünk rá az előző kettőre.

Persze az utolsóban már nem sok bubi volt, de nem is került 5 euro 50 centbe :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#2215) m3ss válasza Freddy76 (#2214) üzenetére


m3ss
veterán

"Hallal még nem, itthon elég nehéz normális áron normális halat találni..."
amugy metro...van nagy halpult es mindig akcios vmi. 1400 ft/kg-ert szokott lenni pisztrang, 800ft/kg-ert busa..ki lehet fogni akcioban jo ajanlatokat. persze nem olyan mintha vmi tengerparti varoskaban probalkoznal de legalabb friss...:)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#2216) Real_Necro válasza Freddy76 (#2214) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jól hangzik ez a kaja, ha jól sikerül májusban a bográcsozás, akkor később lehetne egy ilyesmi elkészítését is betűzni a programba.
Én mondjuk nagyon szeretem az olasz konyhát, így inkább abból tudok pár dologban jeleskedni, de a hasamat is szeretem, szóval eléggé mindenevő vagyok (kivéve mák és lencse). :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2217) t_a_m_a_s válasza crey (#2212) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Basszus, Necro kérdése nyomán, hogy mi volt tegnap a kezdős topikban, benéztem a [miért moderáltunk?] topikba... Van dolgotok rendesen, le a kalappal előttetek :R

A fotós topikoknak határozottan jót tett, hogy aktív lakója lettél, ne fogd vissza magad a továbbiakban sem:))

(#2216) Real_Necro: és már megint ott tartunk, hogy a fényképezőgép csak útban lenne egy ilyen PH!otóstalin:))

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#2218) Balinov válasza Freddy76 (#2214) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi a tippet, latom te vagod a fozes temat (isch) Freddy. legkozelebb ha csinalunk megjatszom a leveses receptel. Bar, megmondom oszinten marhat csak hentestol itt is, de ha mar eljutok a henteshez, akkor inkabb veszek marhalabszarat es csinalok egy olyan massziv marhaporkoltet, hogy a kanal megall benne..Jofele magyar tarhonyabal, tejfolos, fokhagymas uborkasalataval....(aztan meg C-be gornyedek az epe miatt :DDD )

Szerencsere itt halbol nagyon jo valasztek van, akar szupermarket szinten is kapsz jo, friss es nem tul draga halat. Mondjuk az igazi az a fishmonger-es...pl. Doran's on the Pier, Howth-on, nemreg lattam, hogy van mar 1vagy 2 hajobol allo sajat kis halaszflottajuk, na az a friss.



Guinesseknal akkor marha jol jartatok, ingyensor mindig jol jon :) Utoljar mikor vendegekkel voltunk ott, videkrol jottunk vissza, kocsival, es ugy altunk meg..en vezettem, szoval nem volt egy elmeny :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2219) crey válasza t_a_m_a_s (#2217) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát tudod... a miért moderáltuk csak a jéghegy csúcsa.... :O De köszi, igyekszem hasznoskodni. :B

Balinov: Owww, mióta Amszterdamba járok, azóta rendszeresen fogyasztok (nem, nem W-s terméket - whores és weed :P) tengeri állatkákat ha megtehetem, mert finomak.... :K

Addig meg óckodtam tőlük, mert itthon csak a mirelit szarral lehetett mindenhol találkozni... namost egy tintahal karika ha lefagyasztják, kb. olyan mintha gumitalpat rágcsálnál.... :O

Ja és a füstölt lazacot odakint úgy vágják utánad, mint itthon a csirkefarhátat és kilós pulyka párizsit... :(

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2220) zolka78 válasza Freddy76 (#2214) üzenetére


zolka78
senior tag

Mi már jó ideje szinte csak piacon vásároljuk az élelmiszereket, és nálunk szerencsére jól el vannak eresztve a halasok, persze csak a magyar halakból. Ponty, busa, pisztráng, keszeg, kárász, harcsa, süllő. Ezeket szinte mindig elérni, és nem kerülnek többe mint ha sertéshúst vennénk. Mi szeretjük a halat, és szerencsére elég változatosan lehet elkészíteni a hazai halakat is. Az igaz, hogy olyan halakat biztos nem fogok itthon enni mint a Ligur tengernél.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#2221) Balinov válasza zolka78 (#2220) üzenetére


Balinov
félisten

a fel kezemet odaadnam egy kis paprikaslisztben ropogosra sult tenyeres keszegert/karaszert vagy egy jo sulllo sultert..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2222) Real_Necro válasza zolka78 (#2220) üzenetére


Real_Necro
veterán

Apósomék meg nyáron szeretnek járni horgászni, így a környéki halastavakat szoktuk olykor látogatni. Egyik évben akkora tükörpontyot fogtunk, hogy elhajlott a szák. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2223) zolka78 válasza Balinov (#2221) üzenetére


zolka78
senior tag

Hétvégére tervezzük a keszeget :K , de még nincs kitalálva a módja. Szeretjük mindig másként elkészíteni.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#2224) Balinov válasza zolka78 (#2223) üzenetére


Balinov
félisten

en otthon old school halfogyaszto voltam. keszeget, karaszt, sugeret, kosulot, csukat csakis paprikaslisztben sutve csinaltam meg sajat magam. Neha kis balin, nagyobb feherhal ment a halaszlebe finoman atpaszirozva....csorog a nyalam :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2225) L4mie


L4mie
veterán

Ehhez a monitorhoz mit szóltok? O.o

[DELL U2312HM]

5 éves 22" os Samsung alsókategóriás mellé tenném

ár/értékben megéri? ipontól megéri, vagy valaki esetleg látott jobb helyen olcsóbban jobbat :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2226) akela91 válasza L4mie (#2225) üzenetére


akela91
addikt

Ilyenem van, meg még rengeteg embernek. :) Ár/érték bajnok még mindig, pedig 1 éve olcsóbb volt.
Gyönyörű képe van, gyors is, talpa is nagyon mobilis, imádom.

(#2227) crey válasza L4mie (#2225) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Céges tapasztalatok azt mutatják, hogy Dell monitorra a legolcsóbb forrás az Oázis Computer (mi mindig onnan vesszük) - ráadásul nekik van raktáruk is.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2228) Real_Necro válasza crey (#2227) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én is ott vettem a 22-est. :)

Nekem jobban tetszett mint a 23-as. Cégnél meg 24-es van, végülis az is jó, csak árban már drágább volt...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2229) L4mie válasza Real_Necro (#2228) üzenetére


L4mie
veterán

kalibrálást nem VGA-monitor pároshoz kell? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2230) Real_Necro válasza L4mie (#2229) üzenetére


Real_Necro
veterán

De ajánlott, nekem Ropi kalibrálta, azt nem kértem boltban csak az extra garit. :)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2231) *Ropi* válasza L4mie (#2229) üzenetére


*Ropi*
félisten

De, adott rendszert egyben kell kalibrálni. Utána ha bármi változik akár driver, akár hardver szinten a megjelenési útban, akkor újra kell csinálni. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2232) *Ropi* válasza L4mie (#2225) üzenetére


*Ropi*
félisten

Össze tudom kalibrálni őket, hogy egyforma legyen a színképük (amennyire a hardvereik engedik).

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2233) Balinov válasza *Ropi* (#2231) üzenetére


Balinov
félisten

driver frissites utan is? nem eleg csak a szinprofilt lementeni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2234) *Ropi* válasza Balinov (#2233) üzenetére


*Ropi*
félisten

Van, hogy az új driver másként értelmezi a LUT-ot, akkor bukta van. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2235) L4mie válasza Balinov (#2233) üzenetére


L4mie
veterán

hajajj :[ mindenután kalibrálni kell?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2236) Balinov válasza L4mie (#2235) üzenetére


Balinov
félisten

engen nem erint, csak kerdeztem...gagyi AOC led-es 23,5-osom van..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2237) L4mie válasza Balinov (#2236) üzenetére


L4mie
veterán

azt is kéne kalibrálni :D ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2238) Balinov válasza L4mie (#2237) üzenetére


Balinov
félisten

sok sikert hozza...masfel eves, alig varom, hogy lekonyokoljon...3 ev extra covert vettem hozza a pc world-be..ha van ugyanolyan model, cserelik, ha nincs, akkori arara kapok utalvanyt...sajna van meg mindig nekik..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2239) *Ropi* válasza L4mie (#2235) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kb. igen. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2240) *Ropi* válasza Balinov (#2236) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azzal is lehet csodát tenni. Csak így távgyógyításban nehéz... ;) :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2241) Real_Necro válasza *Ropi* (#2240) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Most pedig fog a 10 kilós kalapácsot ésemeld magasan a monitorod fölé. Összpontosítsd az energiát, majd én távolról megtartom, te pedig engedd el........ha nem sikerült, többször kell megismételniiiiii..." :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2242) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Mai fárasztó:

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2243) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Viccezős topicból copy / paste (Csak, hogy Necro ne tudjon belekötni: meg kellene változtatnia az avatarját egy pár kötőtűre. ;] :D):

Legalább 10 éve férjezett asszonyok egy csoportja tréningen vett részt, amelynek ez volt a témája:
"Mennyi még a szerelem az ön házasságában?".
Először mindegyikük azt a kérdést kapta, hogy szereti-e a férjét ?
Mindegyikük azt felelte, hogy "igen".
A következő kérdés az volt, hogy ezt mikor mondta a férjének legutoljára
Egyesek azt válaszolták, hogy "ma", mások azt hogy "tegnapelőtt", "múlt héten", "már nem is emlékszem"... stb.
Ekkor azt a feladatot kapták, hogy küldjenek a férjeiknek egy sms-t ezzel a szöveggel: "Szeretlek, drágám!"
Itt vannak a férjek válaszai:

1. Ki vagy ?
2. Az istenért, mi történt...?!
3. Én is Téged (ez csak egy eset volt).
4. Ez meg mi akar lenni? Megint összetörted az autót ?!
5. Mi van ? Nem értem, mi akar ez megint lenni...
6. Nem tudom, mit vittél véghez, de ezt már nem bocsátom meg neked!
7. ????
8. Ne háríts rám semmit, nyíltan írd meg, mennyit akarsz már megint... !
9. Álmodom?
10. Ha megtudom, hogy valójában kinek szól ez az üzenet, garantálom, hogy agyoncsapom!
11. Már többször szépen kértelek, hogy ne igyál annyit. Ha nem hagyod abba, végleg elhagylak!

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2244) Real_Necro válasza *Ropi* (#2243) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt már olvastam ott... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2245) *Ropi* válasza Real_Necro (#2244) üzenetére


*Ropi*
félisten

Annyi baj legyen: 2 szemed van, mindkettőnek jutott egy olvasás. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2246) zolka78


zolka78
senior tag

Akkor az edigital sokat mondó reklám anyaga, hozzáértően összeválogatott társ kellékekkel.

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#2247) cOxeR válasza zolka78 (#2246) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DD :DD

Amúgy is ez a prémium minőség, nem csak profiknak.... hát... ez kb az az üzletpolitika, hogy vegyetek 1000 lóerős pályaautót, hogy naponta azt a 2 kilométert a boltba, gyorsan tudd megtenni...
Legalább ne zászlóshajót próbálnának meg eladni... mikor még a fotósok zöme sem tudja megfizetni, sőt nincs is feltétlenül szüksége rá...

[ Szerkesztve ]

(#2248) L4mie válasza zolka78 (#2246) üzenetére


L4mie
veterán

:C koppanni fog aki a képen szereplő kombót megveszi :D
kalapáccsal veri rá az obit a vázra?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2249) cOxeR válasza L4mie (#2248) üzenetére


cOxeR
Ármester

Végül is, csak arról beszélt, hogy a játékszereit gondosan választja-e ki valaki... játékszernek jó ez a szett is... :D

(#2250) crey válasza zolka78 (#2246) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az igen :D :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.