Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Érdekesség. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2102) spanyoll válasza *Ropi* (#2101) üzenetére


spanyoll
addikt

De jó :) Ötletes.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2103) m3ss


m3ss
veterán

:DDD :K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#2104) *Ropi* válasza m3ss (#2103) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az alkotói szabadság rabsága? ;) :D

Tudom nem az, de nem lehetett kihagyni... ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2105) m3ss válasza *Ropi* (#2104) üzenetére


m3ss
veterán

ugy is fel lehet fogni :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#2106) Larry303 válasza Real_Necro (#2098) üzenetére


Larry303
addikt

múltkor nézegettem a cs videokat mókás volt nekem,mivel kb 100órát ha játszahattam vele lanokon...

viszont vártam mikor linkeled a tf moviekat, de nem tetted...ezért én megteszem
hátha valaki kedvet kap

team fortress2 community movie

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#2107) m3ss válasza Larry303 (#2106) üzenetére


m3ss
veterán

dee komoly ez ilyen gyors jatek? mid air rl meg ilyenek...olyan mintha quake1-et neznek... :K
regen amikor en team fortresst probaltam az lassabb volt mint barmi mas...hl1 multit nem jatszottatok? bogarak, nyilpuska, ott is voltak mokas dolgok :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#2108) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ne aludjatok, sut a nap, vannak fenyek

ebreszto ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2109) zolka78 válasza Mr.Csizmás (#2108) üzenetére


zolka78
senior tag

Nem alszunk ;)

[link]

[link]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#2110) Mr.Csizmás válasza zolka78 (#2109) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

\,,/ [link] :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2111) #40935168


#40935168
törölt tag

(#2112) zolka78 válasza Mr.Csizmás (#2110) üzenetére


zolka78
senior tag

Akkor egy régi zenekar, ha már itt tartunk. Bár Yegor Letov már nincs köztünk

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#2113) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

on.off kerdes:

lightroombol hogy exportaljak, hogy a normal fotopapir mereteket ne croppolja be? (rossmann.hu, foto.hu kidolgozas.... kellene par agit.prop kep osztogatni)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2114) aleister


aleister
veterán

Ti tényleg szeretitek ezeket a ruszki fosokat, vagy csak engem stresszeltek vele? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2115) aleister válasza Mr.Csizmás (#2113) üzenetére


aleister
veterán

Pontosan mire gondolsz?

Az Exporton belül van Image Sizing szekció, illetve a Print füllel is be tudod lőni a dolgokat, aztán egy virtuális nyomtatóra elmented pdf-ben.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2116) Mr.Csizmás válasza aleister (#2115) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mft-s (m4/3) kepeket szeretnek papirra megcsinalni. alapbol valamelyik oldalabol kb. 6-8%-ot levag, es igy papiron el lenne toszva az egesz kep kompozicioja.

szoval oldalaranyos export kellene :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2117) zolka78 válasza aleister (#2114) üzenetére


zolka78
senior tag

Ez most neked csak azért fos mert ruszki, vagy alapból nem gyere be? A Монгол шуудан és a Гражданская Оборона egyébként valaha nagy kedvenc volt nálam. A vörös penész már nem annyira, az már csak stressz neked.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#2118) aleister válasza Mr.Csizmás (#2116) üzenetére


aleister
veterán

A hosszabb oldalt vedd alapul. Ilyenkor nem fog semmi elveszni, max több keret marad a rövidebb oldalnál.

Ehhez az export - image sizing - long edge kell. Mértékegységnél meg kiválasztod a centit, és megadod a fotópapír hosszabbik oldalának a méretét.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2119) Mr.Csizmás válasza aleister (#2118) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oohhh, centiiii

koszonom, jovok egy korrel neked :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2120) aleister válasza Mr.Csizmás (#2119) üzenetére


aleister
veterán

Szívesen! :)

zolka78:
Azért fos, mert ruszki. Ennek a népnek semmi szépérzéke nincs. Továbbá az oroszokat úgy ánblokk nem kedvelem (egy rakat ok, többek között a történelmünk miatt). Tudom nagy butaság általánosítani, de fenntartom magamnak ezt a hibát, :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2121) zolka78 válasza aleister (#2120) üzenetére


zolka78
senior tag

A mi történelmünk miatt én sem csípem őket, magyarázni nem kell gondolom. De az, hogy ennek a népnek semmi szépérzéke nincs, az durva általánosítás. Most nem az általam linkelt zenére gondolok, mert az nem művészet. Azért letettek 1-2 dolgot mind az irodalom, mind a zene, mind a film terén. És ezt még ma is folytatják szerencsére. Valamelyik nap ezt a filmet néztem immár sokadjára, érdemes megnézni ha hozzá jutsz.

szerk.: mi az a rakat másik ok? jöhet priviben is, alapszabályba ne ütközzünk.

[ Szerkesztve ]

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#2122) Mr.Csizmás válasza aleister (#2120) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a 45-91 kozti idoszakot inkabb a szovjetkorszaknak nevezd (polkorrekten)

btw. nezd meg a metroallomasokat, a Pavelackaja, Arbat, Biblioteka igazi mualkotasok pl.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2123) aleister válasza zolka78 (#2121) üzenetére


aleister
veterán

Mivel egy olyan utazási irodában dolgozom, ahol oroszokat utaztatunk kis hazánkba, így elég sok tapasztalatom van velük kapcsolatban.
A nők túlzásba viszik a sminket, az illatszereket (lehetőleg a legrosszabb illatúakat), halmozzák a szőrmét ész nélkül. A színek tekintetében a rikító, harsány, ízléstelen kombinációkat részesítik előnyben. A férfiaknál egy fokkal tán jobb a helyzet. Ők egyszerűen bunkók és büdösek. :)

Designerként minden egyes alkalom egy rémálom, amikor a kinti piacra készítek valami kiadványt, mert ilyenkor a szépérzékem egy része hal meg. A kinti honlapok a 10 évvel ezelőtti szinten vannak megjelenés tekintetében...és ez nekik tetszik. Az a diszharmónia, ami jellemzi az egész nációt valami hihetetlenül taszító számomra.

Természetesen náluk is vannak egészséges szépérzékkel megáldott emberek. A művészek többsége ilyen lehet, így tény, hogy vannak náluk szép műalkotások, de én a többségben lévő átlagemberre gondolok, akik reménytelenül elfuseráltak ebből a szempontból.

Másrészről a munkám, és a nyaralásaim során elég sok orosszal volt "szerencsém" személyes kontaktusba kerülni. Az ízlésük hiányával tökéletesen egybevág az intellektusuk "nagysága" is. Konkrétan kevés tirpákabb népcsoportot hord a hátán ez a szerencsétlen földgolyóbis, mint az oroszok. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#2124) zolka78 válasza aleister (#2123) üzenetére


zolka78
senior tag

"Konkrétan kevés tirpákabb népcsoportot hord a hátán ez a szerencsétlen földgolyóbis, mint az oroszok."

Sajnos erre fel tudom hozni az Olaszokat és a Románokat. Sajnos van ilyen tapasztalatom, nem is kevés. De azt ugye tudod, hogy tőlünk nyugatabbra ugyan ezt tartják rólunk is :) . Az intellektuális mérce meg teljesen szubjektív. Egyébként a többivel egyet kell, hogy értsek. Kevés a közvetlen kapcsolatom velük, de ami van arra nagyjából elmondható az amit írsz. Bár én a bunkóságot és a büdösséget nem tapasztaltam. Az, hogy nem bunkók az inkább a személyes kapcsolat eredménye. Még a '80-as években lakott nálunk ruszki cserediák, rá igaz volt a higiénia hiánya. Anyám úgy vette rá több nap után a fürdésre, hogy bezárta a fürdőbe. Adtam neki egy Iron Maiden pólót így csere képpen. Na azt egy hétig hordta, de még benne is aludt. Anyám verekedett már vele, hogy legalább ki moshassa.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#2125) spanyoll


spanyoll
addikt

Csak hogy érdemben hozzászóljak a témához: egyszer és kétszer

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2126) spanyoll


spanyoll
addikt

Amúgy az utóbbi időben egyre jobban kezdek átállni arra, hogy az emberek érdekelnek csak, mint fotótéma. Van egy olyan érzésem, hogy a nyarat végigportrézom :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2127) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tudna nekem valaki mutatni pár képet, melyeken látható egy-egy objektív decenteressége?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2128) cOxeR válasza Real_Necro (#2127) üzenetére


cOxeR
Ármester

Itt vannak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2129) TayRol válasza cOxeR (#2128) üzenetére


TayRol
veterán

ez gyenge volt így vasárnap reggel. tőled többet várok.:)

(#2130) cOxeR válasza TayRol (#2129) üzenetére


cOxeR
Ármester

Várjad csak, én mentem fotózni! :DDD

(#2131) Freddy76 válasza cOxeR (#2128) üzenetére


Freddy76
addikt

Csüccs le, egyes.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#2132) TayRol válasza cOxeR (#2130) üzenetére


TayRol
veterán

én meg dolgozni. kib@szott pályázatokat ki kell holnapig dobálni.

(#2133) Real_Necro válasza cOxeR (#2128) üzenetére


Real_Necro
veterán

Olvasás 1-es.... hol van itt a decenteresség? :U

Szerk.: amúgy típustól/márkától függetlenül. Engem maga a jelenség érdekel.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2134) Darko válasza Real_Necro (#2133) üzenetére


Darko
senior tag

Poénra vette, hogy bármelyik Nikon obinál megtalálnod, keresned sem kell ...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#2135) Real_Necro válasza Darko (#2134) üzenetére


Real_Necro
veterán

A kis humorzsák... :N

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2136) Mr.Csizmás válasza cOxeR (#2128) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mekkora ize vagy mar :DDDDDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2137) *Ropi* válasza cOxeR (#2128) üzenetére


*Ropi*
félisten

:C

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2138) Freddy76 válasza spanyoll (#2126) üzenetére


Freddy76
addikt

És a tami amúgy bejön? Az 50mm utcai portrékra nem rövid kissé?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#2139) Real_Necro válasza Freddy76 (#2138) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem már félrerakta tamit és a 70-300-ra gyúr. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2140) spanyoll


spanyoll
addikt

Nem raktam félre a tamit és a 70-300ra gyúrok mellette. Tökéletesen jó, utcai portréra ahogy írtad a 70-300 jön majd, ez amolyan allrounder lesz meg az is :) Amúgy imádom :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#2141) akela91


akela91
addikt

Hohó srácok, unokatesóm megy ki Svájcba nyáron. Egyből megdörzsöltem a tenyerem.... Milyen svájci online shopot nézzek, ahonnan tud vásárolni olcsón?(ahol tudok szemezgetni addig) Be tudja hozni vám nélkül, garival ugye?

[ Szerkesztve ]

(#2142) TayRol


TayRol
veterán

kell valakinek 300 fontért új nikon 70-300-as vagy 1800 fontért 230 expós d800? csak gondoltam megkérdem, egy ismerős eladja őket mert munkanélküli lett és kell neki a della.

(#2143) t_a_m_a_s válasza TayRol (#2142) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem te kerestél 70-300-at? ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#2144) TayRol válasza t_a_m_a_s (#2143) üzenetére


TayRol
veterán

nekem 70-200 lesz.:)

(#2145) t_a_m_a_s válasza TayRol (#2144) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Oppárdon, elnézést ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#2146) TayRol válasza t_a_m_a_s (#2145) üzenetére


TayRol
veterán

:D

(#2147) zool1


zool1
őstag

A Szovjet és Amerikai elnökök megegyeznek, hogy titkárnőt cserélnek egy időre. Megtörténik a csere, másnap felhívja az Amerika elnök a titkárnőjét:
- Na, hogy mennek a dolgok?
- Minden OK, a munkát el tudom látni.
- Akkor minden rendben?
- Hát csak az a gond, hogy itt az oroszoknál nem divat a miniszoknya és ezért minden nap rávarrnak a minimre 5-5 centit.
- Ezt el lehet viselni. Viszlát!
Az orosz elnök is felhívja a titkárnőjét:
- Hogy mennek a dolgok?
- Minden rendben, a munkát el tudom látni.
- Akkor minden rendben?
- Hát csak az a gond, hogy itt az amiknál nem divat a hosszú szoknya és ezért mindennap levágnak a szoknyámból 5-5 centit.
- Ezt el lehet viselni!
- Ezt még igen, de 3 nap múlva ki fog látszani a farkam és a géppisztoly csöve.

(#2148) Real_Necro válasza zool1 (#2147) üzenetére


Real_Necro
veterán

:C

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#2149) Balinov


Balinov
félisten

sracok, komolyan kezdek aggodni magam miatt. Tegnap volt St. Patrick's Day, felvonulas, hagyomanyosan mindenki seggreszek delutan 3-ra..erre mit csinaltunk? otthon pizsamaparti asszonykaval, egesznap netflix, raadasul ott az erkelyen par doboz G, de egy csepp szeszt sem ittunk..Oregszem? :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2150) Real_Necro válasza Balinov (#2149) üzenetére


Real_Necro
veterán

Inkább lehet csak fáradt vagy... Mi is otthon voltunk, konyhaszekrényt terveztem SketchUp-al, filmeztünk, főzőcskéztünk... :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.