Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77551) Exian válasza freaghill (#77550) üzenetére


Exian
őstag

Én régen IDE hordtam a kocsimat kipuff javításra, gondolom még működnek. Évek óta nem voltam itt. Most viszont nekem is aktuális a dolog, holnap felhívom őket, hogy mikor tudnak ránézni.

(#77552) freaghill válasza Exian (#77551) üzenetére


freaghill
őstag

Köszi, holnap elmegyek megnézem mit mondanak! :R

(#77553) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Még vitatkozom az eladóval hogy mennyi pénzt adjon vissza ezért a fosért amit autós kameraként rámsózott.
Addig is tud valaki ajánlani tényleg jól beváltat?
Még csak dual kamera sem kell, csak tudja legalább a 720p-t jó minőségben és a H.264-et.

Köszi!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#77554) Exian válasza a2d2 (#77553) üzenetére


Exian
őstag

Ha találsz még ugyan olyat, mint az enyém, azt merem ajánlani. Nekem tényleg bevált. Csak vigyázni kell, mert ugyanebbe a dobozba millió belsőt szerelnek, eltérő hardverrel és tudással. Először én is visszaküldtem a cégnek, akiktől rendeltem, mert a sima VGA verziót küldték (amit szotfveresen nyom fel 1280x768-ra), igaz, az olcsóbb is volt (3000 párszáz forint). Visszaküldtem és küldték helyette a rendes FHD verziót, ami szerintem megfelelő ezért a pénzért (6000 párszáz forint volt). Csak az a baj, hogy nem tudom, hol van még ilyen raktáron (típus szerint rákeresve már mindenhol kifutott termékként van jelen). Ugyanilyen kinézetűt látok sokat, de lutri, meg a leírásban mindegyiknél csak 1280x768 meg ilyesmi van írva, ami egyértelmű, hogy csak VGA közeli valós felbontást tud és csak fel van nyomva szoftveresen.

(#77555) a2d2 válasza Exian (#77554) üzenetére


a2d2
addikt

Ez a bajom nekem is hogy ez is egy fake amit kifogtam, trágyadomb minőséggel és totál felesleges FULL HD felskálázással.
Ezért lenne jó link közvetlenül megbízható eladóhoz.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#77556) Exian


Exian
őstag

Kellene nekem asztali gépbe 2 GB-s DDR2 RAM. Van valakinek eladó?

(#77557) air válasza a2d2 (#77553) üzenetére


air
nagyúr

Nézz be ide! Autós kamerák
Egy ideje olvasom, próbálom én is eldönteni milyet vegyek, ha egyszer rászánom magam.
De a Viofo kamerákat jónak tartják. A118, A119
Illetve a mini0806-ot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77558) a2d2 válasza air (#77557) üzenetére


a2d2
addikt

Én is ezt a Viofo A119-et néztem ma ki, de eu-ból ilyen 25e + 4-5e a szállítás.
Kinéztem az előbb amazon.de-n ezt: [link]
Jókat írnak róla, most 60 euro akcióban, de mire a fizetéshez értem mindig 70 lett belőle. Az áfa különbség nem emelne ennyit rajta, nem?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#77559) a2d2 válasza a2d2 (#77558) üzenetére


a2d2
addikt

Közben munkatársak mondták hogy nincs is ingyenes szállítás 10e Ft felett, pedig azt hittem. De lehet az valami BF akció volt.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#77560) s7evcsenko válasza a2d2 (#77559) üzenetére


s7evcsenko
addikt

39 euró felett van ingyen a szállítás, vagy ha előfizetsz a Prime szolgáltatásukra.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#77561) Ance válasza a2d2 (#77559) üzenetére


Ance
őstag

Az amazon.de-ről ingyenes a szállítàs. Szerintem 29€- tól, de lehet hogy 39-től. Azonban nem minden ingyenes, csak a nagy része. Akkor derül ki, ha bezetted a kosárba és fizetéshez mész a legvégén. A kinézett kamera az, ellenőriztem. Továbbra is fontos, hogy ne forintban fizess, hanem €-ban, mert úgy banki középàrfolyam lesz és nem az amazon váltja(jelenleg náluk 323 ft 1 €).

[ Szerkesztve ]

(#77562) Exian válasza a2d2 (#77558) üzenetére


Exian
őstag

A képe elég jónak tűnik.

Az éjszakai felvétel sem rossz, nem egy zajtenger, használható. A hátsó kamera persze csak VGA, attól sokat nem kell várni, de arra jó, hogy valamit azért rögzít.

(#77563) air válasza Exian (#77562) üzenetére


air
nagyúr

Én ezt nem mondanám jó képnek. Az előtte haladó rendszáma még felnagyítva sem olvasható. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77564) Dluinet válasza air (#77563) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ahhoz 4k-s video kell

A full HD is max 2 Mpixel a sima HD meg 0,9 Mpixel, ami nagyon kevés egy jó képhez.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77565) Exian válasza Dluinet (#77564) üzenetére


Exian
őstag

Így van, itt az a helyzet, hogy 20k körüli vagy azalatti termékről van szó, igazán jó minőség nem itt kezdődik árban sem. Szóval én az árcédula tekintetében írtam, hogy szerintem elfogadható képe van. Nem nagyon láttam jobbat ilyen kategóriában és árszegmensben. Ha van, akkor jöhet ajánlás/konkrét link, mert engem is érdekel.

(#77566) fudi2002


fudi2002
veterán

Bocs, olvasom a vergődésetek. Xiaomi dashcam esetleg? Már ha a minőség és ár is számít...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#77567) #TOTTI válasza air (#77563) üzenetére


#TOTTI
őstag

Egy pixel felnagyítva is egy pixel. :)

(#77568) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Egy JVC akciókamera lencse előtti üvegje széttört. Valaki jártas lenne ilyen szétszedésben, újraüvegezésben és visszaszerelésben? Ha igen, akkor PM légyszi és küldök képeket az állapotáról és a típusáról.

Üdv.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#77569) Xray-1 válasza plaszy (#77568) üzenetére


Xray-1
tag

Valaki közülünk el van mélyülve a Hifi világában?

Jó minőségű sztereó erősítőmhöz vennék igazán jó hangfalakat. 140-200W, lehetőleg 8 Ohm, de nem elsődleges.
Zeneileg mindenevő vagyok, szóval legyen bass és magas is.( kb. 30-32000 Hz valós)

Mivel a valóban jók igen drágák újban, inkább a használt, de megvigyázott érdekel!

Ha van valakinek eladó, keressen meg.
Ha ajánlása van valakinek, ne kíméljen!

Köszi!

(#77570) M_AND_Ms válasza Xray-1 (#77569) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én itt böngészgetnék.
Az általában hifis, házimozi (és újabban barista) fórum adásvételi topikjában jó cuccokat adnak-vesznek megbízható egyének. Ez nem Vatera, itt nincsenek átverések, sumákolások. Alapból jó és segítőkész a közösség. Nézz körül a témákban!
Én innét vettem a házimozi erősítőmet és a háttérsugárzókat.
http://www.avx.hu/forum/index.php?/forum/33-hangsug%C3%A1rz%C3%B3k/

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#77571) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

VW PASSAT 2.0 PD TDI 4MOTION Highline
Gondos gazdától, szép, jól megy, próbáltam, egy barátomé az autó. sőt, ne is vegyétek meg, mert ha még egy kicsit meglesz, én fogom.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#77572) Xray-1 válasza Sir Riccio (#77571) üzenetére


Xray-1
tag

Kombi esetleg? Az kene...

(#77573) Sir Riccio válasza Xray-1 (#77572) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Ez szerintem alkalmi vétel, újkorától kezdve ismerik az autót, nagyon rendben van. Ha lenne most ennyim, már nem lenne. :DDD (azt mondja a srác, hogy van CO a garázsban, reggelre kombi lesz ha az kell :DDD)

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#77574) Xray-1 válasza Sir Riccio (#77573) üzenetére


Xray-1
tag

Minek annyit melózni vele?
Kemping gázpalackkal gyorsabb!
;]

(#77575) zsolt19900


zsolt19900
őstag

tudnátok abban segíteni nekem, hogy az Ati vga kártyák, amiken van 2db dvi kimenet és van hozzá az a dvi-hdim átalakító csatlakozó, az a kártya akkor már tudja a képen kívül a hangot is átvinni a tv-re pl? vagy csak a képet és a hangot máshogy kell megoldani?

erre gondolok

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#77576) M_AND_Ms válasza zsolt19900 (#77575) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Windowsban a hangeszközök között meg kell jelennie az Ati kártyának is. Azt kell alapértelmezettre tenni és akkor azon (de csak azon) megy majd ki a hang

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#77577) Exian válasza M_AND_Ms (#77576) üzenetére


Exian
őstag

A DVI-n megy hang is?

(#77578) CPT.Pirk válasza Exian (#77577) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szabvány szerint nem. Ugyanakkor a wiki szerint léteznek a szabványtól elérő DVI-D megoldások, ahol megy hang is. De itt valószínűleg nem ilyenről van szó, szóval nem.

zsolt19900: ehhez HDMI kimenetes kártya kell, azokon van HDMI audio hangeszköz, azzal működik a hang továbbítása a tv-re.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#77579) nesa


nesa
veterán

Érdekelne valakit egy ilyen Sound Blaster X-Fi Platinum hangkártya.

[ Szerkesztve ]

(#77580) Exian válasza nesa (#77579) üzenetére


Exian
őstag

Ha lenne pénzem :D mi pénz? Ezer éve vágyom ilyenre.

(#77581) CPT.Pirk válasza Exian (#77580) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, ne is mond. Régen mekkora királyság volt az ilyen panel. :)

Amúgy van egy X-FI kártyám is, fatal1ty edition, de valahogy a hangzása nem győzött meg, úgy hogy a mai napig azt az Audigy1-et használom amit még azt hiszem tőled vettem évekkel ezelőtt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#77582) hattrickuser válasza zsolt19900 (#77575) üzenetére


hattrickuser
tag

A vga kártya típusától is függ. A HD3xxx sorozattól tudja dvi-hdmi átalakítón keresztül a hangot is továbbítani. A gyárilag kapott [link] átalakító biztosan tudja.

(#77583) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Xiaomi szónikus fogkefe
39.99 dollár ezzel a kuponnal!

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77584) zsolt19900


zsolt19900
őstag

köszi a válaszokat közben jöttek innen-onnan infók :) és elvileg tudja, tudnia kellene.... van rajta hdmi csati is csak sajnos megmihálylott egy kis balesetből kifolyólag és nem voltam tisztában vele, hogy mi a teendő, hogy menthető legyen a helyzet

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#77585) s7evcsenko válasza Dluinet (#77583) üzenetére


s7evcsenko
addikt

És ez mit tud ennyiért?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#77586) freaghill


freaghill
őstag

Ismét egy kérdés srácok, ha ilyen segítőkészek vagytok :)
Melyik szerszámbolttal járnék legjobban Pécsen?

[ Szerkesztve ]

(#77587) Dluinet válasza s7evcsenko (#77585) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Kicsit jobb, mint a 25000Ft -os Philips Sonicare.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77588) Dluinet válasza freaghill (#77586) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Permanens a Finn utcában elég jó, de a minőségi cuccok sehol sem praktiker árban lesznek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77589) Exian válasza freaghill (#77586) üzenetére


Exian
őstag

A kozármislenyi szerszámbolt sem rossz. Korrekt, normális az Attila.

(#77590) a2d2 válasza Dluinet (#77583) üzenetére


a2d2
addikt

Nem lenne rossz, csak kicsit sokba kerül a fej hozzá (2000+).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#77591) Lomha 8V válasza freaghill (#77586) üzenetére


Lomha 8V
addikt

A Mobil Petrol kúttal szemben szoktam szerszámot venni. Sárga épület, a nevét meg nem mondom.

(#77592) Dluinet válasza a2d2 (#77590) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Állítólag ezt sokszor $10 árazzák be, akkor 1350Ft/db

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77593) Exian válasza Lomha 8V (#77591) üzenetére


Exian
őstag

Szerszámház a neve (H Szerszám Kft).

[ Szerkesztve ]

(#77594) Lomha 8V válasza Exian (#77593) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Úgy van, köszi! :)

(#77595) freaghill


freaghill
őstag

Köszi srácok! :R

(#77596) Exian válasza freaghill (#77595) üzenetére


Exian
őstag

Ez meg a kozármislenyi, aminek a webshopját linkeltem.

(#77597) Gergi


Gergi
aktív tag

Sziasztok!

Szüleim költözése miatt sürgősen eladóvá váltak az alábbi bútorok (a régi Kertvárosban):

[Német, tölgyfa faragott szekrénysor]

[Fiókos, lenyitható kommód]

[Tölgy szekreter / írószekrény]

[Gurulós asztalka]

[ Szerkesztve ]

(#77598) Exian


Exian
őstag

Kellene nekem egy HIBÁS, akármilyen mobil klíma! Van esetleg valakinek, amit "kuka mellé" rakna? Tök mindegy mi baja, tök mindegy milyen típus.

(#77599) zsolt19900


zsolt19900
őstag

ismét lenne egy kérdésem a fórumba, szeretnénk az újonnan nyíló irodánkba egy két csecsebecsét beszerezni: irattartó tálcák, eszköztartók, asztallapba tehető ilyen kábelátvezető/bujtató dolgot stb. stb.
van ilyesmire valami tuti üzlet Pécsett vagy a környéken? ebből-abból elég sok kellene és akár pár száz forint stb. is számítana.... van esetleg nagyker vagy ilyesmi? vagy valami kis frankó üzlet ahol ilyesmik beszerezhetőek esetleg egyben is akár?

köszi előre is a tippeket

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#77600) balintdavid válasza zsolt19900 (#77599) üzenetére


balintdavid
tag

Legutóbb amikor néztem a NAV licit oldalán a komplett Alexandra logisztikai központ fenn van irodai bútorostól, szekrényestől mindenestől, ránéznék a helyedben :D

[ Szerkesztve ]

kazuár

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.