Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78401) Exian válasza UHHH (#78398) üzenetére


Exian
őstag

Bakker... én is 1 hónapja vettem 22 dolcsiért... francba :) mondjuk a feleségemnek is terveztünk, hát akkor szerintem most berendelek egyet.

Francokat, mire rendeltem volna, már lejárt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78402) UHHH válasza Exian (#78401) üzenetére


UHHH
senior tag

Exian: Lejárt? Már nem fogadja el a kupont? :(

Hunter2: fura, tuti azzal voltál regged? :)

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78403) torma1981 válasza UHHH (#78402) üzenetére


torma1981
veterán

Nem fogadja el.

(#78404) Exian válasza UHHH (#78402) üzenetére


Exian
őstag

Ja már nem. Pedig először rányomtam, akkor még benyalta, aztán akartam még hozzá ezt-azt venni (pótszíjat), mire checkout-oltam, már nem élt... De ha egyszer kosárba raktam, azt gondolnám, hogy akkor már megtartja, amíg nem végzek a vásárlással, de ezek szerint nem.

Azért légyszi jelezz megint, ha lesz akció, hátha sikerül elcsípni :) Rendes áron most nem rendelnék...

(#78405) Bigemperor válasza UHHH (#78402) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Köszönöm a tippet, én elcsíptem egyet még. :R (kb. 3600-3700 így)

(#78406) zsolt19900 válasza Exian (#78404) üzenetére


zsolt19900
őstag

megnéztem ebayen is ennyi akció nélkül, érdemes kipróbálni ha meg fake akkor meg a pénz úgy is visszajön :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#78407) UHHH válasza zsolt19900 (#78406) üzenetére


UHHH
senior tag

ebayon kurvasok a szar fake...
nade: LENNY3 kuponkódot próbáljátok be... :D Segít? Nekem "kicsit" segített. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78408) torma1981


torma1981
veterán

Mennyiért váltja a dollárt?

(#78409) UHHH válasza torma1981 (#78408) üzenetére


UHHH
senior tag

A bankod váltja. :) Ha jól van belőve a paypalod.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78410) Dluinet válasza UHHH (#78399) üzenetére


Dluinet
nagyúr

augusztusban vettem $16-ért
rá egy hétre $15 volt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#78411) rnrn


rnrn
tag

Rendesen megy a fillérb@szás! :C ;] :DDD

(#78412) zsolt19900 válasza UHHH (#78407) üzenetére


zsolt19900
őstag

tudom :D de hát próba szerencse, csak írtam hogy bepróbálom, aztán max ha tudtok segíteni, hogy mit érdemes megnéznem majd rajta, akkor dobok egy linket is ha megjött és ha eredeti :) ott is kijött 3700 ból akció nélkül

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#78413) UHHH válasza zsolt19900 (#78412) üzenetére


UHHH
senior tag

A hamis nem megy a mi app szoftverrel, és/vagy állandóan ledobja a kapcsolatot, lassan konnektál. Ilyeneket hallottam. Szerencsére amit láttam, az mind eredeti volt.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78414) Bigemperor válasza s7evcsenko (#78394) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Uram!
Hálás köszönet az önzetlen felajánlásért és segítségért.
Maximum respect!
:R

(#78415) Szilofon


Szilofon
tag

Nincs valakinek 10 colos notebookja eladó?
Az egyik ismerősőm,adna érte hibátlan állapotú telenoros Navon T503 telefont :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#78416) Hunter2 válasza Szilofon (#78415) üzenetére


Hunter2
addikt

nekem van egy idepad s10-2

(#78417) s7evcsenko válasza Bigemperor (#78414) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nagyon szívesen. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#78418) Szilofon válasza Hunter2 (#78416) üzenetére


Szilofon
tag

Sajnos kp nem játszik,mint írtam telefont adna érte :N

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#78419) Exian válasza Szilofon (#78415) üzenetére


Exian
őstag

Egy ilyenem van :D Konkrétan a cikk alanya, mivel én írtam a cikket. Ja, de ez 11 colos! :) Akkuja halott.

[ Szerkesztve ]

(#78420) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Nem pihen véletlenül valakinél a sarokban 2014 után gyártott 205/55 R16 téligumi amitől olcsón megválna? Az se baj ha 5x112 R16 6,5J ET42 felnin van. :DDD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#78421) Laca1212


Laca1212
őstag

Az a szép autó megérdemel egy új szett gumit! ;)

(#78422) Szilofon válasza Exian (#78419) üzenetére


Szilofon
tag

Írtam privatot

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#78423) Hunter2 válasza Szilofon (#78418) üzenetére


Hunter2
addikt

az is érdekelhet.

(#78424) Iginotus


Iginotus
őstag

Szóval senkinek nincs jó TV szerelő ismerőse pécsen? Plazma TV-t kéne szerelni :)

Plug and Pray... :)

(#78425) Exian válasza Iginotus (#78424) üzenetére


Exian
őstag

Nekem visszaírt az ismerősöm, azt írta plazmát nem javít, sem alkatrész, sem szervizkönyv nem áll neki rendelkezésre.

Van még ez a csóka, kérdezd meg, hátha: Tasnádi TV szerviz

Ő javította múltkor kollégám memóriahibás TV-jét (nem plazma).

(#78426) McAdam6 válasza Iginotus (#78424) üzenetére


McAdam6
tag

(#78427) Iginotus válasza Exian (#78425) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszönöm ő vele én is szemeztem már.

McAdam6 :Köszi meglátjuk hogy kihez viszem.

Plug and Pray... :)

(#78428) Exian válasza Iginotus (#78427) üzenetére


Exian
őstag

Ahhoz tudod csak, aki plazmára is szakosodott :) Szerintem nem sokan vannak... az ismerősöm, aki kapásból mondta, hogy ő plazmát nem javít, ő eléggé benne van a témában régóta, de plazma az olyan ritka, mint a fehér holló, hogy arra nem rendezkedett be alkatrész és szervizkönyv tekintetében. Minden más hagyományos LCD TV-hez van kapásból alkatrésze, vagy ha nincs, azonnal beszerezhető és a szervizkönyv (kapcsolási rajz, stb) ellátottság is sokkal jobb azokra.

De azért sok sikert, reméljük találsz szakit :) Ha táppanelen vagy másik panelen baja van hiba (márpedig valószínű), akkor lehet, hogy sokkal inkább egy ügyes műszerészre volna szükséged.

[ Szerkesztve ]

(#78429) Iginotus válasza Exian (#78428) üzenetére


Iginotus
őstag

Nem tudom, hogy egy használaton kívüli -értsd csak hurcibálva volt ide-oda- Plazmában, mi mehet tönkre. Szóval ez még lutri.
Egerek mindenesetre nem költöztek bele, pók attól még lehet :)

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#78430) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Huh, úgy néz ki, minden alkatrészt el tudtam adni a gépemből, egyet kivéve.
Ha valaki unja az asztali gép kábeleit a routerig/modemig, annak ajánlanám az utolsó alkatrészemet:
Tp-link usb wifi-adapter: [link]

Ha pedig esetleg valaki keres újszerű babaágyat (matraccal, rácsvédővel akár, de anélkül is), esetleg hozzá illő pelenkázókomódot is tudok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#78431) Szilofon


Szilofon
tag

Keresek szendvics sütőt,olyat ami a képen van,az össze csukos nem kell.
Használt bőven jó,csak olcsó legyen és ne rozsdás,néha néha lenne csak kint használva az erdő szélén :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#78432) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok! Mr. Bean macija LENNY34 kuponkóddal most ~270 ft!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78433) Hunter2 válasza Iginotus (#78424) üzenetére


Hunter2
addikt

Próbáld meg a Pentavill-t.

(#78434) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#78433) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szia!

Van nálatok 4pin -> 8pin tápcsati alaplaphoz? Vagy olyan ami a 6 pines vga tápcsatiból csinál 8 pinest?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#78435) Hunter2 válasza CPT.Pirk (#78434) üzenetére


Hunter2
addikt

van mind a kettő.

(#78436) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#78435) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi, akkor ma benézek majd hozzátok.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#78437) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Valakinek esetleg eladó Kormoran 16" 205/55 gumik? 1000kmet futottak. 2515DOT, tökéletes állapotban. Az egyik oldalán volt egy pici szálhiba, amit a cég javított is ahol vásároltam. Kupeczgumi.

33k

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#78438) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#78435) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálatok jártamban erre gondoltam: [link], ez tényleg a 6 tűs vga csatit alakítja 8-as alaplapira. :)

Ezt mondjuk összekombináltam abból a kettőből, amit elvittem tőletek. Még hagyományos tápom van, szóval minden kimenete ugyanaz így most nem 2*2 hanem 3*3 vezetéken megy át a procinak a delej.

Ebben az a jó, hogyha elbírja a 4GHz fölé húzott 8 magos FX procit a táp, akkor biztosan jó lesz majd akkor is, ha Ryzenre upgradelek valamikor talán a jövő év vége felé (ha már beolcsósodtak), mert az nem fog ennyit zabálni. Már most 10 év felett van a ez a táp. :D
Még eredeti passzív PFC-s Delta csoda, átépített házban, hogy halk 12-es venti hűtse. Nálam nem sok minden ússza meg a sufni moddingot. Régebben vad korszakomat éltem, pár évig szekrényben voltak a dolgok: [gephaz_minek_az_van_szekreny] Azóta már újra van gépházam. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#78439) moriak


moriak
tag

Sziasztok!
Keresek PC-be min. 1GB-os DDR2-es RAM-ot PC-be, 2X1-es KIT lenne a legjobb.
Köszönöm.

(#78440) Hunter2 válasza CPT.Pirk (#78438) üzenetére


Hunter2
addikt

Ezen a képen itt a lényeg:

Semmi nem stimmel a kettőnél se a kiosztás se a műanyag kiképzése (pont amiatt hogy ne tudd bedugni egyiket a másik helyére)

Le lehet gyártani azt amit te akarsz csak egy forrasztó páka kell hozzá meg némi zsugorcső.
De ha tényleg Raizenre akarsz váltani akkor már most cserélj tápot és meg van oldva.

(#78441) CPT.Pirk válasza Hunter2 (#78440) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah közben leesett, hogy ez a 6pin vga csatiból csinál 8 pines vga csatit és nem 8 pines alaplapi EPS csatit. Nem néztem meg eléggé a képet. :)
A másik kábelt meg közben legyártottam.

Viszont megnézve a PH! tesztben a Ryzen7 1800x procis gép fogyasztását ami 320W egy erős vga társaságában, az nem igazán indokolja a táp cserét.
Ryzen5 vagy február körül megjelenő ahhoz hasonló Ryzen+ van betervezve a váltásra, az még annyit sem fogyaszt. Most az FX 8 maggal 4GHz-en bekajál 310W-ot a konnektorból prime95 vagy IBT alatt, szóval van némi különbség az új proci javára... :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#78442) moriak


moriak
tag

Kölcsön szeretnék kérni egy PS/2-es billentyűzetet egy bejelentkezés erejéig. :) Windows XP login képernyőn az USB-s bill. halott. :)

(#78443) nesa


nesa
veterán

3,5 méter széles felfele nyíló garázs ajtaja nincs valakinek eladó?

(#78444) Exian válasza moriak (#78442) üzenetére


Exian
őstag

Mennyire sürgős? Kedden tudok adni örökbe is, akár többet is :)

(#78445) moriak válasza Exian (#78444) üzenetére


moriak
tag

Köszönöm, közben megoldottam, kaptam egy ismerőstől. Hosszú éjszaka lesz, ha ilyen ütemben haladok. :)

(#78446) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szigetváron lőttem a piros lámpánál. Azért ilyen mocskos autóval kimenni az útra, az kemény. Kellene valami ideillő keverékszó az igénytelen és a lusta párosítására.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#78447) dunc válasza CPT.Pirk (#78446) üzenetére


dunc
nagyúr

f@szkalap :))

(#78448) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok keresek HDD--->SSD cserére egy szerelőt a gép HP Pavilion Sleekbook 15, nem a két csavaros megoldás, hanem szép kell csavarozni körbe, aminek én nem állok neki rutin hiánya miatt. A gyári HDD kondíciója alacsony ezért egy 256 os SSD a terv. Plusz amennyire látom jó retkes lehet belül! :))
Aki tud valakit, vagy boltot írjon.

(#78449) newwave0507 válasza CPT.Pirk (#78446) üzenetére


newwave0507
tag

Ez Szigetvare :D

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#78450) Szilofon válasza newwave0507 (#78449) üzenetére


Szilofon
tag

Ezt kifejtened? :U

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.