Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77251) Balu77


Balu77
őstag

Eladó laptop vinyó: [link]

izé

(#77252) djdaniel


djdaniel
senior tag

[Vezeték nélküli kerékpár komputer] valakinek? több darab van, nyakamon maradt, nem tudok velük mit kezdeni.
Csere is jöhet bármire, aminek hasznát veszem.

(#77253) csehe02


csehe02
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani jó klímás céget Pécsen?
Panelbe szeretnénk (2. emelet)

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#77254) UHHH válasza csehe02 (#77253) üzenetére


UHHH
senior tag

Klíma: Woody

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#77255) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Nincs véletlenül valakinek egy eladó PCI-E riser-e?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#77256) CPT.Pirk válasza air (#77248) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pár éve volt ez téma és azt hiszem nem voltunk meggyőzve róla, hogy akkor mi van, ha nem fúj a szél. Azt nem tudom, hogy volt-e bennük motoros rásegítés, már régen volt. Nektek mi a tapasztalat szélcsendes idővel? A tieteket csak a szél hajtja?
Per pillanat nem hiszem, hogy lekerülnek a motorok, mert éppen most nem rég lettek megcsináltatva csapágyazás terén, működtek 30 évig.

rnrn: ezt én is hallottam érvnek, hogy azért ne menjen a szellőztetés, mert kiviszi a meleget a lakásból... Hasonló megoldást javasoltunk nekik.

csehe02: a cégünk ezzel küzdött és nem talált olyan embert, aki szeptembernél előbb kijött volna egy kb. 1 órás munkát megcsinálni. :) Nincs már szaki az országban...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#77257) hcl válasza CPT.Pirk (#77256) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

De, mi még itt vagyunk :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#77258) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy egy 842mm x 1184mm-es puzzle képkeret hol érdemes készíttetni. Én a kapcsos képkeretes megoldást néztem ki. Pécsett hol találnék ilyeneket?

Köszi előre is!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#77259) Dluinet válasza plaszy (#77258) üzenetére


Dluinet
nagyúr

klipp keretre, a keret nélküli keretre gondolsz? érted, keret nélküli keret :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77260) Exian válasza plaszy (#77258) üzenetére


Exian
őstag

Jászai utcában van egy képkeretező. Profik. Bármit megoldanak.

(#77261) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pár occcsó alkatrész gépfejlesztéshez :)

PhenomII X4 955 @ 3.6GHz - 10K
2*4GB "AMD ONLY" DDR3 1333MHz rampár - 6K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#77262) Exian


Exian
őstag

Nyitott szemmel járók segítsetek :)

Ki hol tud működő nyilvános "nyomós" kutat kertvároshoz közel?

Én a városban kettőt találtam eddig jöttemben-jártamban, egyik a 6-oson Szigetvár felé a pellérdi elágazáshoz közel (MOL teleppel szemben), a másik az Ürögi fasor utcában a síneken túl a Nyugati Ipari út felé.

Esetleg tud valaki kertvároshoz még közelebb kutat? Tudom, nem valószínű, hogy van közelebb kút, de az Ürögi fasoron lévőről sem tudtam eddig, ma találtam rá, tök véletlenül mentem arra, Kovácstelep felé volt dolgom, örültem is neki, az már eléggé közel van a kertünkhöz (kevesebb, mint 4 km-re).

Szóval ennyi erővel lehet máshol is még, amiről nem tudok.

Ami még jó lehet távolságban: Málom, meg Malomvölgy felé, Rózsadomb és környéke, meg Keszü felé.

Ha valaki erre fele tud kutat (vagy bárhol máshol akár a városban, lehet, hogy ez a kettő, amiről én tudok, nem fog mindig működni), szóval ha valaki tud még kutat, jelezze kérem!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#77263) TRob1 válasza Exian (#77262) üzenetére


TRob1
veterán

Meregess a tóból, öntözésre tökéletes. :)

¤ R'n'R ¤

(#77264) Exian válasza TRob1 (#77263) üzenetére


Exian
őstag

Jah ez is egy alternatíva, csak azért valamivel macerásabb. Nem tudok olyan közel állni szerintem sehol, hogy kényelmes legyen, meg aztán macerás is a meregetés, persze vihetek egy kis szivattyút is, amit szivargyújtóból hajtók, de áhh, ez mindenhogy macerásabb :D

(#77265) yerico válasza rnrn (#77250) üzenetére


yerico
senior tag

Pont ma kérdeztem szakembert, hogy ezek a huzatfokozók mennyire jók. Azt mondta, most voltak továbbképzésen a kéményseprőknél, alias katasztrófavédelem, és ott azt mondták nekik, hogy az egyetlen előnyük az, hogy a boltosnak haszna lesz rajta.

(#77266) TRob1 válasza yerico (#77265) üzenetére


TRob1
veterán

:DD

¤ R'n'R ¤

(#77267) HoldChore válasza Exian (#77262) üzenetére


HoldChore
tag

Minek kell neked ennyi nyomós kút? Felment az öntöttvas ára?

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#77268) air válasza yerico (#77265) üzenetére


air
nagyúr

Milyen szakember volt az?
Mi a konkrét hátránya, hiányossága az eszköznek?
Konkrétumok nélkül ez a bemondás kb. annyit ér, hogy hallottam már olyanról, aki beszélt olyannal, aki már látott hasonlót. :U
Ha ezek nem érnek semmit, akkor mi a megfelelő eszköz a "szakember" szerint?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77269) saiyajin válasza Exian (#77264) üzenetére


saiyajin
senior tag

A malomi temetonel regebben volt egy kut, a Szaturnusz utca vegen. Anno rengetegszer toltottem ott a kulacsom bringazas elott, utan meg kozben. :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#77270) Exian válasza HoldChore (#77267) üzenetére


Exian
őstag

Nem a kút kell, hanem a víz belőle. Ennyire unalmas és drasztikus mindössze a válasz. Mondjuk mindenki magából indul ki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77271) UHHH válasza Exian (#77270) üzenetére


UHHH
senior tag

+1 Málom-ra, fura népek vételeznek ott vizet manapság is, elmegyek ma-holnap, megnézem megvan-e még!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#77272) Exian válasza UHHH (#77271) üzenetére


Exian
őstag

Kösz :) Én nem vagyok fura nép, de nekem is kell vételeznem vizet, amíg nem működik a kutam a kertben.

Más: kellene nekem egy kisebb vashordó. Ha van valakinek esetleg elfekvőben, megvenném. Olyan méretű kellene, ami jó lenne bogrács alá. Kis bogrács üstházat akarok csinálni.

Vagy hát akár kész gyári, vagy házibarkács üstház is érdekel kompletten.

(#77273) UHHH válasza Exian (#77272) üzenetére


UHHH
senior tag

Íme egy friss reggeli fotó:

Sorban álltak a népek már most reggel is, mert be van fagyva, amint a fotón is látszik. :D :D
Délre tuti kiolvad... :))

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#77274) hcl válasza UHHH (#77271) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Fura népek, pl. Exian ;]

Mutogatni való hater díszpinty

(#77275) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok!

Még mindíg keresünk eladó lakást, nagyjából 8M árkategóriában, ha valaki tud, kérem jelezze! Köszönöm.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#77276) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Ingatlan.com. ott van pár;)

(#77277) emre válasza newwave0507 (#77275) üzenetére


emre
veterán

nekem Kaposváron van egy eladó, igaz csak 5,5 misit kérek érte, de neked oda adom nyócért is :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77278) Vertigo18 válasza emre (#77277) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ne küld már el Öcsikét Kaposvárra! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77279) newwave0507 válasza Janoska26 (#77276) üzenetére


newwave0507
tag

Köszi. Néztünk már párat, de elég magas áron adják a leázott lakásokat is, így próbálok keresni ahol csak tudok.

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#77280) Ance válasza newwave0507 (#77279) üzenetére


Ance
őstag

8 milláért milyen lakások mennek mostanában? 1,5 vagy 2 szobás panel? Régen néztem már árakat, kíváncsiságból kérdezem.

(#77281) newwave0507 válasza Ance (#77280) üzenetére


newwave0507
tag

45-60m2-ig bármi. Hely, állapot függő. Többet biztos nem adnék ennyi m2-ért. Van olyan 3 szobás ami akár 12-13 millió, csak mire fel :).

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#77282) greenity válasza newwave0507 (#77281) üzenetére


greenity
aktív tag

A mögöttünk levő 10esben egy olyan 2 szobás mint a miénk kb eredeti állapotában, asszem 7.5 ért ment el a hatodikon.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#77283) K1LLMy53Lf válasza newwave0507 (#77281) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

szimplán arra, hogy ki van fogyva a piac... sajnos ez van... mi is megszívtuk azzal, hogy vártunk... az elmúlt 1-1,5évben kb 1-2millát emelkedtek a 2-3szobás lakások árai. :(

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#77284) air válasza Ance (#77280) üzenetére


air
nagyúr

Januárban 8,5-ért vettünk 1. emeleti, erkélyes, 53m2-es, 2 szobás, tégla, távfűtéses lakást Uránban. Frissen felújítva, festés, burkolás, új fürdő, konyha bútor nélkül, de azt amúgy is vinni akartuk.
Kifogtuk.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77285) Bird


Bird
addikt

Mi 2011-ben 8,3m-ért vettünk egy 3 szobás panelt, erkéllyel, felújított fürdővel, parkettázott szobákkal. Most ue. 10m+

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#77286) Ance


Ance
őstag

Köszi a válaszokat!

(#77287) Janoska26 válasza newwave0507 (#77281) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

inkább másfelest találsz, és ha nem sietsz még azt sem. Mi most adtuk el a mi 2,5-es lakásunkat, de rohamosan megy fel az áruk. :K

(#77288) greenity válasza Janoska26 (#77287) üzenetére


greenity
aktív tag

Mi 6.2Mért vettük tavaly februárban a 2 szobás 50 nm-es lakást kertvárosban, csak glettelni és festeni kellett, illetve laminált padlót raktunk le, ugyanez most 9 körül lenne..

"Egy mosolynál jobb a több"

(#77289) air válasza greenity (#77288) üzenetére


air
nagyúr

Bocsi, de hol 9M egy átlagos állapotú 50m2-es kertvárosi lakás?
Azt a 9M-t kicsit sokallom.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77290) Weareus válasza air (#77289) üzenetére


Weareus
addikt

Főleg, hogy Komlón 1-2 milláért kapsz, Szilvásban 2.5-től.

Szintén álmatlanság? :DDD

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#77291) air válasza Weareus (#77290) üzenetére


air
nagyúr

Az. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77292) Janoska26 válasza air (#77289) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Attól, hogy sokallod, még annyi az ára. Ilyen másfeles 40 négyzetméter körüli lakások már 7,5M körül járnak.
Teljesen elszálltak az árak, és most az iskolakezdés is rátesz 1 lapáttal, talán télre megnyugszanak az árak, én addig biztos nem vennék lakást Pécsen. :)

(#77293) greenity válasza air (#77289) üzenetére


greenity
aktív tag

Nézd meg a hirdetéseket.... nem nagyzolásból mondtam, hanem tapasztalatból, barátnőm 9.5ért adta el a Stadion utcában a totál átlagos 2 szobás lakását, mert ennyire elszálltak az árak. Mi még marha jókor vettük... bár ha előbb vesszük még jobban jártunk volna, csak akkor még nem álltunk úgy.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#77294) Weareus válasza greenity (#77293) üzenetére


Weareus
addikt

Lehet, hogy az árak elszálltak, de Pécsen egy lakás a Stadion utcában (sem) és máshol sem ér ennyit. Ez dél. Északon megérteném.

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#77295) air válasza greenity (#77293) üzenetére


air
nagyúr

A Stadion utca nem kertváros.
Urán- és kertváros között mindig volt 1-1,5M különbség az árak között.
És Uránban az őszi szemeszter kezdete előtt mindig emelkednek 4-6%-ot az árak.
A kertvárosi árak emelkedését nem igen indokolka semmi.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77296) greenity válasza Weareus (#77294) üzenetére


greenity
aktív tag

Az lehet, hogy nem ér ennyit, de ennyiért mennek el most a lakások

air: ez így van, de ez sem most, hanem év elején volt, de nem győzködlek, akár jófogáson, akár máshol nézd meg a kertvárosi lakáshirdetéseket.
Mert oké, hogy nem annyiért mennek el, de a 47 nmért kérnek 8.5et, egy normálisan kinéző 50esért, esetleg erkéllyel már elkérik a 9-et.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#77297) Exian


Exian
őstag

Durva árak vannak, csak lesek. Amibe 4 éve laktunk albérletben, erkélyes, másfeles lakás, jó helyen, 4.5-ért eladták volna nekünk (vagy bárkinek), de végül megtartották, úgy tudom most is kiadják, talán jól tették, hogy akkor nem adták el. 28-ért béreltük, most szerintem majdnem a duplája is lehet, a bérleti árak is elszálltak.

(#77298) air válasza greenity (#77296) üzenetére


air
nagyúr

Na persze. Kérni lehet. De ami a hirdetésekben van az nem az ár, hanem a vágyálom.
Szóval azokra ne alapozz!
A Stadion utcai 9,5-es eladás nagyjából reális, de inkább szerencsétek volt, hogy annyiért elment, mint ahogy nekünk a 8,5-es vétellel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77299) greenity válasza air (#77298) üzenetére


greenity
aktív tag

Így van, kérni lehet, azért az is igaz, hogy fél milliónál többet nem nagyon lehet általában alkudni. De gondoltok amit akartok, hallom, hogy a könyéken mennyiért viszik a lakásokat.

Nekünk is szerencsénk volt a 6.2vel 1.5 éve, mert akkor már emelkedtek az árak, fél év alatt fél millióval mentek fel akkor az árak, tudom, mert fél évig kerestünk lakást, mire megtaláltuk azt, amiben most lakunk.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#77300) Bird válasza greenity (#77299) üzenetére


Bird
addikt

Egyetemváros szaladt meg a legjobban és még hol a vége... A Veress P. utcában 1 hét alatt el lehet adni a panellakásokat akkora a kereslet.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.