Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78201) mormota


mormota
senior tag

itt az ősz, ismét van pálinka :) (10 féle)
akit érdekel, keressen bátran.

Illusztrálok, tehát vagyok

(#78202) CPT.Pirk válasza Exian (#78200) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az egész pakk eladó 10k-ért. :)

saiyajin: azt csak kábellel.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#78203) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Beköttetem a nagy sebességű netet otthonra (1000) és kéne hozzá egy router ami bírja ezt a sebességet. Mit javasoltok?

(#78204) Bird válasza Lomha 8V (#78203) üzenetére


Bird
addikt

Tp-link 1043nd v4. Openwrt is van hozzá, ha a gyári firmware kevés neked.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#78205) Ferdzsoo válasza Lomha 8V (#78203) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Asus N18U igaz kicsit drágább.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#78206) a2d2 válasza Lomha 8V (#78203) üzenetére


a2d2
addikt

Meg egy jó nagy SSD-t :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#78207) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Foglalkozik valaki, vagy ismer valakit, aki foglalkozik hangkártya javítással?

Köszi!

(#78208) Ajándékok válasza saiyajin (#78199) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Mindkettő megoldás alkalmas lehet, amiket linkeltem.
De kicsit több információt kellene írnod.

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#78209) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#78204) Bird: (#78205) Ferdzsoo: Hülye vagyok ehhez a részhez, szóval a 450-es router elég az 1000-es nethez? Azért kérdem, mert dedikált optikát kértem, vagyis csak az enyém, nincs és nem is lesz rajta más.

(#78206) a2d2: Minden adott, a kliensek is bírják, csak a router a szűk keresztmetszet.

(#78210) Ferdzsoo válasza Lomha 8V (#78209) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah wifi-n gondolkozol?
Az felejtős. Soha nem lesz még 450mbp/s-es sem. Ha ilyen neted lesz akkor kizárólag kábelben gondolkodj, ha ki is szeretnéd használni...
Sokszor még kábelen is necces az 500-is nemhogy az 1000. Nekem digi 500/200-as van, de nagyon ritkán mérek 500-at, sokkal jellemzőbb a 350-400. Terészetesen kábelen.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#78211) Lomha 8V válasza Ferdzsoo (#78210) üzenetére


Lomha 8V
addikt

A Wifi sebessége annyira nem izgat, de arra vagyok kíváncsi, hogy a routeren keresztül a gépbe dugott kábel milyen sebességet tud majd átadni?

(#78212) UHHH válasza Lomha 8V (#78211) üzenetére


UHHH
senior tag

Ezres routert vegyél, aminek a WAN-ja is és a LAN-ja is ezres, azaz gigabites.
A wifi lesz csak ilyen 450 meg ilyen hangzatos reklámdumák. De a madzag ezres lesz, az a lényeg.

Nekem van egy xiaomi 3G routerem eladó, az villámgyors hardverrel van megáldva és EZRES mindene. :) Többi infó az oldalon. Új, 12-ért vihető, androiddal angol nyelven felkonfigolható, de vannak már rá mindenféle unofficial firm-ek is. Nekem csak 100-as a netem, meg nem dugok rá usb3-as cuccot se, emiatt eladó.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78213) Ferdzsoo válasza Lomha 8V (#78211) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Amit a szolgáltató ad, azt tudja. 1Gbps -ig.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#78214) Szilofon


Szilofon
tag

Selfie fényképezőgép eladó :D

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#78215) HoldChore


HoldChore
tag

Nekem is van eladó Audigy 2 ZS hangkártya 2 db.
Igény esetén 5.1-es Creative hangfalszett.
7.1-es Creative hangfalszett (Közép erősítője hibás.)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#78216) Visormail válasza tboy93 (#78024) üzenetére


Visormail
addikt

Kösz a választ. Benéztem a media marktba mik vannak. Ez pl kb 35ezer VC2500M nagy szívóerejű, porzsákos porszívó
Mindenhol hangsúlyozza, hogy jó erős. Az adatlap szerint Max fogyasztási teljesítmény 750W, Szívóerő 200W. Ez nem nagyon kevés?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#78217) K1LLMy53Lf válasza Visormail (#78216) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

mi nemrég vettünk újat, habár magasabb árkategóriában (Miele, de jó áron megkaptam), viszont olcsóbb kategóriából ELux gképek a javasoltak. (elég sokat olvastam az utóbbi időben a háztartási gépek topikot az új lakás miatt, elég sokszor előjött a porszívó téma). Mondjuk a probléma az, hogy 09.01.el most életbelépett a köv. energiahatékonysági szabályozás EU-ban (ami ha jól rémlik 800W-ba maximalizálja az általános, háztartásban használatos porszívók energiafelvételét), és ez meg is dobta akkor a porszívók árát általánosságban ~10k-val. (Eluxból a 2 javasolt modell az általad nézett árszegmensben 32 ill 40ről 40 ill 50re emelkedett)
Mondjuk mi imádjuk a miele-t, de az tényleg feljebb van árban (50++), viszont a hamarosan érkező glámúr napokban (köv hétvége) -20% lesz a porszívókra MM-ben. Azt mindenképpen megvárnám :)

szerk.: az, hogy a 200W szívóerő mennyire jó, ezt sajnos nem tudom megmondani. Arra viszont nagyon figyelni kell, hogy mikor tud ennyit. Mert elég sok rossz konstrukciós porszívónál a porzsák telítődésével egyenes arányban (vagy rosszabb esetben exponenciálisan) csökken a szívóteljesítménye. Ennek érdemes utánaolvasni/kérdezni az adott modell tulajdonasaitól (miele 99%ig telített porzsák esetén is max 1-2%ot veszít a szívóerejéből, de sok porszívó már 10% mellett is akár 20-30% kisebb teljeseményen működik)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#78218) Zsolt1 válasza Visormail (#78216) üzenetére


Zsolt1
tag

Szia. Az itthoni porszívóra az van írva, hogy 2000 Watt max és 425 Watt (gondolom ez a szívóerő). Van rajta egy tekerő, hogy állítani lehessen a teljesítményét, általában középre van állítva, ott már egész jól szív, csak akkor kell néha feljebb csavarni, ha már nagyon tele van a porzsák (a "még ez a szőnyeg belefér, utána csere" szituációra kell gondolni), szóval szerintem a 200 Wattos teljesítménnyel is el lehet lenni, de ezt csak a miénkhez képest viszonyítva mondom, nem értek a porszívókhoz.

(#78219) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

alapvetően ez egy jó írás, érdemes átolvasni vásárlás előtt: [link]

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#78220) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Köszönöm mindenkinek a routeres válaszokat, így már képbe kerültem. Sajnos kötött, hogy honnan tudok vásárolni, így nem vehetek akármit. Csak egy kérdés maradt:

TP-Link Archer C1200 AC1200 vagy ASUS RT-AC1200PLUS ?

(#78221) K1LLMy53Lf válasza Lomha 8V (#78220) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nem olvastam vissza, hogy pontosan hova, mire stb, de e kettő közül egyértelműen a TP-Linket választanám márka alapján, habár megjegyzem, hogy router topikban egyik sem ajánlott (vannak gondok a SoC-al, mind2 ugyanazt használja elvileg)
Nekem jelenleg Archer C7 van, amit imádok, habár ez sokkal magasabb árkategória (én BF-ben nagyon jó áron jutottam hozzá tavaly).
Nem tudom, hogy pontosan honnan veszed, de amennyiben van rá lehetőség, akkor: Archer C5. (ez a kisebbik tesója az enyémnek és hasonló áron van, mint az AC1200 ahogy nézem.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#78222) Laca1212 válasza Lomha 8V (#78203) üzenetére


Laca1212
őstag

Asus rt-ac68u-t sokak jónak tartják.

(#78223) K1LLMy53Lf válasza Laca1212 (#78222) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

árban ez már kb 3x annyi, mint az AC1200es routerek. Mondjuk nem tudom mennyi a keret, de én akkor inkább a C7et venném (az is normál áron duplája az ac1200-nek, tehát 30körüli). Router-ben (és sok egyéb eszközben) soha többet Asus-t (sokszor megpróbáltam már különböző termékeivel, mindig csak megbántam).
Hozzáteszem, hogy nincs igazán torrenthasználat, akkor jó is lehet az Asus... de nekem torrent 2 gépen, ill online gaming totál halál volt.

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#78224) rnrn


rnrn
tag

AUTÓS KAMERA TÉMA.
Elszántam magam. VIOFO A119 V2 lesz.
Igen ám, de a szivargyújtós vezetéket nem szeretném nagyon látni. Ez megolható v.hogyan? Tetőkárpit, A-oszlop, műszerfal alatt(-ban)... Nálatok hogyan van ez? Egyáltalán foglalkoztatok ezzel?
Köszi!

(#78225) UHHH válasza rnrn (#78224) üzenetére


UHHH
senior tag

Autós kamera téma: A héten fékezés nélkül 30-cal belémjöttek, én a féken álltam és álltam is egy helyben az autóval. Mivel volt hátsó kamerám is, így van felvételem is. Köszönjük ócó kínai kamera! Szegény autóm. :(

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78226) Lomha 8V válasza K1LLMy53Lf (#78223) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az is van a forgalmazónál és a keretbe belefér. Akkor az lesz.

Mindenkinek köszönöm a routeres válaszokat és tanácsokat!

(#78227) Exian válasza rnrn (#78224) üzenetére


Exian
őstag

Én teljesen kábelmentesen szereltem be a kamerámat. Nekem a fenti részen van egy nagy panel, amiben van óra, meg ott vannak a lámpák, meg egy jó pár dolog még. Tehát ott fent (a visszapillantó tükör felett) nyertem ki a 12 V-ot a kamerának, pontosabban oda forrasztottam be egy 12 V-ról 5 V-ra alakító adaptert (ami gyakorlatilag egy tök szabványos szivargyújtós USB adapter, még UHHH-től vettem talán 500 pénzért? :D De belehet bármit építeni, ami 12 V bemeneti és 5 V kimeneti feszkóval és legalább 1 A terhelhetőséggel rendelkezik).

Szóval, oda van beépítve nekem, ott van amellett rögtön a jobboldalt, az anyósülésnél levő napellenző alatt/mögött, alig látszik, mindössze egy pár centis kábeldarabka látszik, ami megy onnan a kamerába.

Ha gondolod, legközelebb mikor találkozunk, megnézheted, úgy is kell találkoznunk majd szerintem.

Ha van neked is ott fent bármi, ami 12 V-ról megy, akkor be tudod te is oda építeni/építtetni az adaptert.

Tehát a fő lényeg, hogy nem a szivargyújtóba van bedugva, azt nagyon utálom. El lehet onnan is vezetni valahogy elrejtve a kábelt végig az ablaknál, általában hosszú kábelt adnak épp emiatt az adapterhez, de az nagyon ócska szerintem, hogy nonstop be van valami dugva a szivargyújtóba, nekem ez volt az első, amikor 3 éve megvettem a kamerámat, hogy beépítettem oda fentre az adaptert és nulla (látható) kábellel megoldottam.

[ Szerkesztve ]

(#78228) Sir Riccio válasza UHHH (#78225) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Mondjuk ez a sztori kamera nélkül is totál egyértelmű, de amúgy én is vettem egy ilyet a nyáron, de be még nem szereltem, de lehet, hogy eladom, mert majd fejegységgel együtt veszek WiFi-s kamerát. Majd még kiderül. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#78229) hcl válasza rnrn (#78224) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem így
Azóta cserélődött az autó, most egy F Astra van, abban is a műszercsoport körüli műanyag egyik csavarja tartja, csak sokkal stabilabban. Az Aszta esetén van a közápkonzoli óra-rádió-stb kijelzőnek olyan szála, amin csak gyújtáson van 12V, ezt megcsapolva elvittem a kesztyűtartóba egy 12V-ot, meg egy földet, ott egy ebay-es 3A-es DC-DC konvrter (kb. 400Ft) csinál belőle 5V-t (6V fölötti bemenetről mindenképpen 5V-t ad, szóval a járó motornál meglevő 14V se gond).
Az 5V egy dupla USB aljzatra megy, amiről egy micro USB kábelt kivittem kulturáltan a kamerához, meg egy sima micro USB kábel van a telefon töltésére.

Mutogatni való hater díszpinty

(#78230) nesa válasza UHHH (#78225) üzenetére


nesa
veterán

Felvételt nem osztod meg?

Volt egy érdekes szitu, megáll az autó,következő hátulról bele, harmadik aki mögötte ment meglát de abba is belecsúsztak és neki lökte az előtte levőnek, ezt elég nehéz kidumálni a harmadiknak ha a negyedik nem ismeri el hogy a harmadik vétlen.

[ Szerkesztve ]

(#78231) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Eladó 4 db óra, mindegyik gyűjteményi darab, nem viselt és garanciális:
SEIKO SARB035 [link]

SEIKO Dolce Quartz SACM171 [link] [link]
Gyönyörű és Európában nagyon ritkán beszerezhető szuper pontos quartz szerkezet.

Seiko SBDN028 Solar Tuna [link]

Citizen BN0150-10E [link]

Akinek tetszik valamelyik és érdekeli bármelyik modell az írjon PÜ.-et.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#78232) Exian


Exian
őstag

Keresek egyszerű, olcsó vezetéknélküli egeret.

Valakinek valami?

(#78233) UHHH válasza Exian (#78232) üzenetére


UHHH
senior tag

Helló! Egy microsoft wedge touch bluetooth-osom van, nem olcsó, de jó.
PHs link is van. :D

Teljesen újszerű, nem használtam, csak megvettem... 5 pénz. Garija már lejárt asszem. Megy androiddal, windows-zal, minden kutyafülével.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78234) blaca83 válasza blaca83 (#78231) üzenetére


blaca83
őstag

Van valaki itthon aki foglalkozik 3d modellezéssel vagy Autocad programozással.???
Az egyik rokonom 3D nyomtatással foglalkozik és keres olyan embert aki profin be tudja programozni az adott munkát.

Illetve, ha valakit érdekel valamilyen területen a 3d nyomtatás -dekor, ipari, oktatás, egészségügy- vagy bérnyomtatás akkor szóljon. Esetleg, ha van valakinek kapcsolati tőkéje a dologhoz és tud segíteni az keressen priviben.

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#78235) Exian válasza UHHH (#78233) üzenetére


Exian
őstag

Meggondolom. Mondjuk én olyan 1000 ft-ig bezárólag gondoltam :D annyiért szoktam venni Tacskóban újat, de régóta nincs.

[ Szerkesztve ]

(#78236) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Van még pár eladó dolgom: 256 GB Samu 840 pro SSD 23k, Asus z87 gryphon lap+armor kit 27k, MSI R9 390 VGA 77k, tp-link wifi adapter 2k, alpenföhn brocken 2 procihűtő 7k, a4 tech b120 billentyűzet 6k.
Mind megkímélt,keveset használt,dobozos, az SSD és VGA még garis.

(#78237) McAdam6


McAdam6
tag

Ajánljatok légyszi napi menüt kiszállító céget, ehető/megfizethető kategóriában.
Köszi.

(#78238) freaghill válasza McAdam6 (#78237) üzenetére


freaghill
őstag

Van pár aki szállít Pécsre:
e-food
teletál
gastroyal
jofalat, és még jó pár.

Én eddig az e-foodot próbáltam, és meg vagyok vele elégedve. Sokból van kis adag is, így egy ebédre elég egy kis adag leves és egy kis adag második. De van édesség is, fitnesz menü, saláta

De van 1-2 teszt erről.
MELYIK ÉTELSZÁLLÍTÓ KÍNÁLJA A LEGJOBB FOGYÓS MENÜT?
Csalódást okoztak a házhoz szállított hortobágyi palacsinták

[ Szerkesztve ]

(#78239) Ajándékok válasza McAdam6 (#78237) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Nem tudom szállítanak-e Pécsre, de ha igen, valószínűleg jól járnál velük. Régen rendeltem tőlük. Ne az átlagos, előre csomagolt valamire számíts! Ezek ételek, ők is ezt eszik, nem csak eladják.
Ha több adagot rendelsz, szerintem megoldják, akkor is, ha különben nem szállítanak.

https://hu-hu.facebook.com/zsuhuka/

[ Szerkesztve ]

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#78240) UHHH válasza McAdam6 (#78237) üzenetére


UHHH
senior tag

GASTROKING a legjobb, sok-sok éve rendelünk tőlük. Pécsett készítik, sokkolásos technológia. Nem 200 km-ről hozzák. Tökéletes!
[kép][kép]
Hétfőn délelőtt még simán keddre rendelhetsz.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78241) Exian válasza UHHH (#78240) üzenetére


Exian
őstag

Csak ne hirdetnék még 4 (négy!) év után is a levedlett telefonszámukat, amit már én használok, ismétlem, 4 éve.

Itt van pl. hirtelen egy képernyő kép a Facebook oldalukról, ott virít a számom :DDD Kőkemény. Nagyjából még kétmillió helyen szerepel a szám.

Ja amúgy neked persze, hogy gyorsan ott van a kaja, a szomszédból :D

Szóval, nálam nagyon komolytalan egy ilyen cég, amelyik nem tudja ezt kezelni rendesen. Ilyen bénák... Elfelejtették tölteni a számot, majd kiadta a voda újra, és azóta is fent van millió helyen. Pancserok.

[ Szerkesztve ]

(#78242) UHHH


UHHH
senior tag

Ja és nagyon jó ez: Ételmagyarázat. Van pár cucc, ami sehol sincs a neten, se recept-se semmi. Például: doma-dóró, füleki tésztasaláta, malmői tekercs, stb. Mindhárom példa nagyon fincsi.

Exian: lehet a nyomtatott cuccon is, majd megnézem... A melóhelyemre hozzák a kaját, nem a szomszédba. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#78243) Exian válasza UHHH (#78242) üzenetére


Exian
őstag

Nyomtatott cuccokon már ELVILEG nincs a szám, azt már lezongoráztam velük, hogy ugyan vegyék már le (jó egy évig csesztettem őket miatta), de a facen csak én is nemrég vettem észre.

(#78244) mormota


mormota
senior tag

Keresek ebookot (nem, nincs fent ncore-on) : j. goldenlane - csillagok szikrái 1 és 2. kötet
Epub mobi de akár pdf is érdekel. Ott tartok hogy akár papír formában is:))

Illusztrálok, tehát vagyok

(#78245) Janoska26 válasza McAdam6 (#78237) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Ők a legjobbak. Olyan adagot kapsz besz@rsz, igaz kicsit várni kell rájuk, de megéri :K

(#78246) Vertigo18 válasza mormota (#78244) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ha már papír alapon is jó, akkor nagyon kétségbe lehetsz esve! :D ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#78247) hcl válasza mormota (#78244) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tudsz jó epub olvasót Androidra? Csomó cuccot nem tudok megnyitni, mert nincs értelmes olvasóm.

Mutogatni való hater díszpinty

(#78248) mormota válasza Vertigo18 (#78246) üzenetére


mormota
senior tag

Ez az a fajta harmadik kötete egy sorozatnak, amikor érdemes bármi módon megpróbálni hozzájutni a könyvhöz, mert annyira tetszik. Ajánlom a teljes sorozatot.

Illusztrálok, tehát vagyok

(#78249) mormota válasza hcl (#78247) üzenetére


mormota
senior tag

Én moon+ readert használok. Meg van neten jó kis konverter epubba bármiből. (http://toepub.com)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#78250) fudi2002


fudi2002
veterán

Nemide

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.