Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77151) Exian


Exian
őstag

Van EZ AZ OLDAL, biztos sokan ismerik.

Rendelt már innen valaki? Megérkeznek a dolgok? Én rendeltem, elvileg postázták már.

Azt viszont nem értem, hogy a búsba tudnak ezek 512GB-s meg ilyesmi MicroSD kártyákat árulni 2-3e Ft-okért :D Millió féle van.

Tudom én, hogy természetesen kamu a kártyák mérete, de hogyan csinálják ezt ennyire nyilvánosan? Azért máshol burkoltabban nyomatják, meg eleve 128-as, 256-os, meg főleg 512GB-os kártyákat azért nem raknak ki.

Itt viszont hemzseg a webshop a csomó ilyesmi ajánlatokkal:

Kettőt adnak 4200-ért + 2db kártyaolvasót :) Mondom, tisztában vagyok vele, hogy kamukártyák, talán csak pár száz, esetleg pár GB tárolókapacitással, na de azért na. Durván átverés, tök nyíltan.

Természetesen innentől kezdve az oldal biztonsága is megkérdőjelezhető, én mindenesetre webkártyával vásároltam, amire csak annyi lóvét raktam (kemény 800 Ft), amibe a cucc került.

(#77152) hattrickuser


hattrickuser
tag

Meizu M5 (3/32) garanciával: [link]

(#77153) torma1981


torma1981
veterán

[link]

Frankó teló valakinek?

(#77154) CPT.Pirk válasza Exian (#77151) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Láttad a Johnny Mnemonic-ot? Tárbővítő... :D Amúgy firmware-t szokták a kártyákban megbuherálni, aztán pár gb után vagy kiakad, vagy visszaugrik az elejére...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#77155) Exian válasza CPT.Pirk (#77154) üzenetére


Exian
őstag

Oké, én ezt tudom, a kérdés az, hogy hogyan nyomhatják ezt így élesben, nyilvánosan? :)

Nyilván brutálisan sokan bekajálják és rendelik! Látszik az eladott mennyiségből (minden terméknél ott van, hogy mennyit adtak el belőle. Tehát veszik, sokan! Több ezren!)

Múltkor felbukkant FB-n is a villámlicit oldalon egy ilyen 512GB-s szépség, aztán meg is kapta az illető, hogy ez kamu, az meg "nem értette", miért piszkálják :DDD

(#77156) M_AND_Ms válasza Exian (#77155) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Gondolom, az eladott darabszám a valóságot mutatja. Gondolom...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#77157) Exian válasza M_AND_Ms (#77156) üzenetére


Exian
őstag

Jah, mint a GB érték :D de őszintén, nem tudod elképzelni, hogy sokan rá ugranak 1-2e Ft-okért, akik nem értenek hozzá, csak a csalogató csillió gigabájtokat látják? Ismerettségi körömben is vannak páran rögtön.

(#77158) M_AND_Ms válasza Exian (#77157) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

De, elképzelni tudom. ;-)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#77159) Xray-1


Xray-1
tag

Fél órája bömbölnek a különféle szirénák, Racvarosnal hallom. Nem tudja vki mi a f... van?

Szerk: Létezik még rendőrségi scanner? Vagy ezek már titkositott dolgok?

[ Szerkesztve ]

(#77160) Xray-1 válasza Xray-1 (#77159) üzenetére


Xray-1
tag

Betegszallító súlyos karambolja Pécsett:
http://babara.hu/2017/07/19/betegszallito-sulyos-karambolja-pecsett/

: (

(#77161) UHHH válasza Xray-1 (#77159) üzenetére


UHHH
senior tag

Már tetra van pár éve, nem lehet hallgatni a yardot. El is adtam a nagy scannerem, a kicsi most eladó, érdekes hallgatni az utasszállító pilótákat/taxisokat/egyebeket. Apropó!
16000-ért el is adom, teljesen újszerű, fóliás, dobozában! :D
66~88 MHz (FM, WFM)
88~108 MHz (WFM)
108~136 MHz (AM)
136~174 MHz (FM)
420~470 MHz (FM)

Léptetés:
5,10,12.5,25,50,100,200,1000 kHz és 8,33 kHz repülősávon
3x AA elemről működik, vagy külső áramforrásról 4,5 től 6,0 Volt

58mm x 103mm x 26.5mm
Súly: 98,5g elem nélkül
Privi akit érdekel. :D

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#77162) Exian


Exian
őstag

Munkahelyemen keresnek sürgősen közalkalmazotti státuszba takarítónőt, ha esetleg valaki ismer valakit, akinek jól jönne, jelezze nálam légyszi! Normális, nyugis hely szerintem.

(#77163) rnrn


rnrn
tag

SOS!!!
Nem megy valaki ma este vagy holnap kora reggel Pécsről Komlóra? Egy aprósságot kellene átvinni, s egy kis dellát is fel tudok ajánlani! Köszi

(#77164) Hunter2


Hunter2
addikt

Ha valakit esetleg érdekel a Humble Bundle-en ingyenes a Shadow warrior special edition!
Csak egy regisztráció meg egy steam account kell hozzá és már lehet is hentelni.

[link]

(#77165) mormota


mormota
senior tag

továbbra is van házi pálinka eladó.
széles ízválaszték, magas minőség, 100% gyümölcs
érdeklődni priviben

Illusztrálok, tehát vagyok

(#77166) castiels


castiels
addikt

Üdv.

Valaki jártas a Pécsről induló buszjáratokkal kapcsolatban?

Pécs-Abaliget

Pécs- Magyarhertelend

Illetve Pécsről melyik számú busz megy a TV toronyhoz?

Vasárnap és hétfő érdekelne milyen időpontokban indul a járat.

Köszönök szépen! :)

[ Szerkesztve ]

(#77167) s7evcsenko válasza castiels (#77166) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Itt mindent megtalálsz.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#77168) castiels válasza s7evcsenko (#77167) üzenetére


castiels
addikt

Köszönöm.

Már csak 1 kérdés a 35y járat megy a TV toronyhoz misinatető a végállomás ahol lerak, sokat kell még gyalogolni a kilátóig? És fizetős?

(#77169) Dluinet válasza castiels (#77168) üzenetére


Dluinet
nagyúr

50 méterre a buszmegállótól
3éve 800ft volt a TV torony lift (kötelező)
Távcsövet lent a pénztárnál lehet bérelni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77170) castiels válasza Dluinet (#77169) üzenetére


castiels
addikt

Oké, köszi.

Magyarhertelendi strandról vélemény? Messze van a buszpályaudvartól a fürdő?

[ Szerkesztve ]

(#77171) air válasza castiels (#77170) üzenetére


air
nagyúr

A fürdő jó, ha nincs tömeg (sajnos, általában van, mert jó a fürdő :) ) Én ajánlom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77172) zsolt19900 válasza castiels (#77170) üzenetére


zsolt19900
őstag

ha pl. zavaró tényező számodra, hogy nincsen egyetlen egy! fedett -zárt- épület sem! a fürdő területén, akkor ez igazán nagy negatívom tud lenni.... gondolok itt olyasmire, hogy amikor mi a családdal először voltunk Zalakaroson utána pedig Sárváron, azóta inkább választjuk ezeket az úti célokat, még innen is és 1-1 napokra is.
Persze, ha neked nem hátrány az hogy csak azzal tudod a nap elől elbújtatni magad amit viszel, akkor nincsen különösebb hátránya a helynek.... tegnap voltunk sétálni asszonykámmal a tó körül, és hát a parkoló tömve volt, szóval megtöltik az emberek a placcot kint is, bent is :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#77173) air válasza zsolt19900 (#77172) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem te kevered valamivel. Magyarhertelenden van épület, belső medencék is vannak.
Tó körül? Hertelenden? Milyen tó?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77174) Bird válasza air (#77173) üzenetére


Bird
addikt

Az orfűi stranddal keveri szvsz....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#77175) castiels


castiels
addikt

köszönöm a tippeket, infókat mindenkinek!

A harkányi fürdőbe volt már valaki?

(#77176) air válasza castiels (#77175) üzenetére


air
nagyúr

Természetesen.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77177) zsolt19900 válasza air (#77173) üzenetére


zsolt19900
őstag

hútényleg :D Orfűre gondoltam :D

no Hertelend tényleg zsír :D igaz a kettő általam felsorolthoz képest picike sajnos :( de hát evvan, még mindig jobb mint Siki.... pl. persze ezek egyéni vélemények :)
mi általában éjszakai fürdőzésre támadjuk be Hertelendet, de ott is már annyian voltak néha mint a csuda :) de hát mint mondottam, evvan :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#77178) Exian válasza castiels (#77175) üzenetére


Exian
őstag

"A harkányi fürdőbe volt már valaki?"

Mi oda járunk legtöbbet. Kertvárosból nekünk az a legkényelmesebb, leggyorsabban elérhető.

Tavaly még külön fizetni kellett a csúszdákért, idén már benne van az árban, bármennyit lehet bármelyiket használni (bár mi nem nagyon szoktuk).

Mi szeretjük, mert bár sokan vannak szinte mindig, viszont nagyok a medencék, van többféle, meg van gyerekpancsoló.

Orfű is jó, csak utálom a kanyargós rally pályát, ami oda vezet... két helyzet szokott lenni, vagy én vagyok túl lassú és le akarnak nyomni-dudálni, vagy én vagyok túl gyors és én nyomnám le az előttem araszolót, vagy egy busz miatt kell tötymörögni, szóval ott mindig csak mérgelődök, a motor meg forr, szóval Harkány felé az út ehhez képest egy A-ból B-be vezető nyílegyenes út.

[ Szerkesztve ]

(#77179) Dluinet válasza Exian (#77178) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kertvárosból Orfűre:
Nagyárpádi elkerülő Kozármisleny felé> budai vám > komlói út > tripamerfa > Orfű

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77180) nesa válasza castiels (#77175) üzenetére


nesa
veterán

30 évig ingyen jártam be, de az utolsó 10 évbe talán 10x voltam, én biztos nem adnék érte pénzt, meg kéne huzni egy hatart hogy mennyi embert engednek be , mert a medencébe is mint a heringek.... en annyira nem szeretem a vad idegen embereket hogy ilyen intim kapcsolatba keruljek veluk...
Ha enni akarsz az is 30 perces pingvin topogas... tudod mikor.... amugy nagyon jo hely lenne,es akit nem zavar a sok ember az akar jol is erezheti magat...

(#77181) s7evcsenko válasza castiels (#77175) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Majd vasárnap megírom milyen volt a szombati fürdőfesztivál. :-)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#77182) Szilofon


Szilofon
tag

Kellene pár db androidos telefon 5-15e között,a munkások sajnos nem tudnak rá vigyázni.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#77183) Exian válasza Szilofon (#77182) üzenetére


Exian
őstag

Olyan is jó, aminek repedt kicsit az érintőüvegje (de érzékel mindent rendesen), és a WIFI-je nem jó? Ezen kívül okés amúgy, mint telefon. Telekom függő. Típusa: Alcatel POP 2 4.5

Meg van egy Alcatel POP C7-esem is, ez elvileg hibátlan, csak most a rendszer hülyült meg rajta, állandóan újraindul, de majd megpróbálom feldobni rá újra.

(#77184) emre válasza Szilofon (#77182) üzenetére


emre
veterán

Nem basztatásként, de minek vigyázzanak rá ha nem a sajátjuk, és amúgy is kapnak másikat?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77185) Exian válasza emre (#77184) üzenetére


Exian
őstag

Én ismerem a sztorit, nem olyan egyszerű ez :DDD

(#77186) Szilofon válasza Exian (#77183) üzenetére


Szilofon
tag

C7 mennyi lenne? A másik,köszi nem

emre: Van benne valami,de ha marad az ilyen felfogás,akkor telefon nélkül lesznek.

[ Szerkesztve ]

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#77187) Exian válasza Szilofon (#77186) üzenetére


Exian
őstag

Ha sikerül rendberaknom rajta a rendszert, akkor szerintem meg tudunk egyezni kategória lesz.

(#77188) Csepy válasza Szilofon (#77182) üzenetére


Csepy
senior tag

Hali. Jelenleg ezek az olcsóbb telefonjaim vannak:

- Alcatel Pop C1 (2db is van, 1-ik fehér, új, másik kék, használtabb)
- Lenovo valami kicsike (új, fóliás 2.3.6-os, dual-SIM)
- AKAI Glory G6, új, dobozos, dual-SIM
- Samsung Galaxy S Advance, kopottas, fehár, szép kijelző
- Samsung Galaxy Europa (régi, tudom, de még használató)
- HTC Desire 200 (2db is van, fehér hátlaposak)
- Motorola Moto G (2db is van, makulátlanok)
- BEEX Conquest fehér, új dual-SIM

Regards: Csepy

(#77189) Exian


Exian
őstag

GearBestről mennyi idő alatt szoktak megjönni általában a cuccok? Onnan még nem rendeltem, illetve múltkor először, de nem hogy még nem jött meg, hanem még mindig csak "Processing" az állapota a rendelésnek (persze ki van fizetve már).

Lassan 1 hónapja rendeltem/fizettem a holmit, de még mindig nem indították útnak.

Normális dolog ez, vagy náluk így megy?

UHHH? Te szoktál onnan sokat rendelni gondolom. Mi a tapasztalatod?

Miután túllép a rendelés a "Processing" állapoton, utána mennyi idő szokott még lenni?

[ Szerkesztve ]

(#77190) air válasza Exian (#77189) üzenetére


air
nagyúr

3-4 hét alatt itt szokott lenni nekem.
A státuszokat nem nézegetem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77191) TRob1 válasza Exian (#77189) üzenetére


TRob1
veterán

Mondjuk én eddig csak 3-szor rendeltem GB-ről, de első volt vagy 1,5 hónap mire megjött. Második az kb 3 hét, a harmadik meg most van folyamatban. Most 18-án rendeltem, de aznap jött is a mél hogy "today shippelik". És a státusz is Shipped Out.

¤ R'n'R ¤

(#77192) Exian válasza TRob1 (#77191) üzenetére


Exian
őstag

Aha, köszi. Hát nekem még mindig csak "Processing".

(#77193) Vertigo18 válasza Exian (#77189) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem lehet, hogy pre-order cuccot rendeltél? Tehát hogy most fizeted, aztán egy bizonyos dátum után lesz csak feladva?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77194) Exian válasza Vertigo18 (#77193) üzenetére


Exian
őstag

Nem hiszem, simán kosárba raktam a cuccot, majd rögtön check out, fizettem és kész.

Honnan lehet ezt kideríteni?

(#77195) Vertigo18 válasza Exian (#77194) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem tudom konkrétan, hogy a te általad vett terméknél mi volt a kiírás, de a "pre-order" az azt jelenti, hogy elő lehet rendelni a terméket, de még nincs raktáron. Egy folyamatjelző szokta mutatni a termék lapján, hogy hol tart éppen a beszerzés, meg egy "pre-order" felirat, vagy hasonló. Ettől függetlenül ugyanúgy kosárba lehet rakni és ki lehet fizetni (úgy is kell), csak éppen a szállítást a termék oldalán lévő határidő után kezdik el.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77196) Exian válasza Vertigo18 (#77195) üzenetére


Exian
őstag

Ja, nem nem, ez rendesen akkor MÉG raktáron volt. Aztán utána rögtön "Sold out", szóval talán az utolsót hoztam el belőle :) Most meg ha megnyitom a termék lapját, akkor meg már "Discontinued" van írva. De amikor még én vettem, akkor volt rendesen raktáron, elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#77197) Vertigo18 válasza Exian (#77196) üzenetére


Vertigo18
addikt

Esetleg nyiss egy ticketet és kérdezz rájuk...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#77198) M_AND_Ms válasza Vertigo18 (#77197) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Persze! Foglalkozni kell vele!
Kínából általában 30-40 napra minden megérkezik. Én kb ekkor mindig indítok egy, az adott oldalra jellemző bejentést és eddig mindig, minden megoldódott. 10-20%-ban a termék örökre eltűnt a logisztika útvesztőjében, de ilyenkor a pénzemet mindig visszakaptam. Igaz, volt, hogy már a PayPal hatott oda.
Szóval, én is azt mondom, egy hónap elteltével fel kell szólalni.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#77199) Bandus99


Bandus99
őstag

Mormota telefonszámát valaki megírná privátban?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#77200) Vertigo18 válasza M_AND_Ms (#77198) üzenetére


Vertigo18
addikt

Pontosan kettő hónap...

Ennyit szoktam várni. Kivéve Ali és Ebay, ott megvan, hogy mikor kell dispute-ot nyitni.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.