Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77901) Ajándékok válasza Ferdzsoo (#77899) üzenetére


Ajándékok
aktív tag

Databox-ban azt hiszem usb2-es és usb3-as is van.

Nagy raktár kis helyen! Anyagáron eladó ~200m hosszú rakódófelületű gördülő polc rendszer. A helyigénye csak 3.6m*1.4m. Akár egy lakáscserét is megspórolhat vele!

(#77902) Ferdzsoo válasza Exian (#77900) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát szeretném minél előbb mert jelenleg felbosszantott állapotban vagyok... és szeretnék ezzel valamit kipróbálni az alaplapon.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#77903) Exian válasza Ferdzsoo (#77902) üzenetére


Exian
őstag

Ilyet találtam, többet is:

Ezen van valami kis minimális elektronika is, lehet, hogy csak bizonyos (ASUS) lapokkal működik?!

Illetve vannak PCI-os USB kártyáim, ami szerintem jobb megoldás, 4+1 USB csati van rajtuk, persze csak akkor jó, ha van a gépben PCI slot (nem PCI-E, sima PCI).

[ Szerkesztve ]

(#77904) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Sziasztok!

Még mindig eladó szép babaágy, matraccal, ágyrácsvédővel. babaágy
Eladó erős hardverekből álló gépem is, esetleg kezdeném rászánni magam a megbontásra, ha kellő alkatrészre lenne jelentkező. Írjon, akit érdekel alkatrész. PC
Nekünk is van egy szülés utáni haskötőnk, újszerű (ára 1.500,-Ft)
Van még szintén újszerű bébihordó kenguru is (ára 7.000,- Ft)

[ Szerkesztve ]

(#77905) hcl válasza Exian (#77903) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nem, ez csak tápszűrés.

Mutogatni való hater díszpinty

(#77906) freaghill


freaghill
őstag

Sziasztok!

Kérdeznék ismét. Szeretnénk elektromos tolókaput telepíttetni az udvarhoz.
Pécsen kis ajánlanátok ilyen célra, aki értékesítés, és egyben telepít is ilyet Baranyában? :)
Egyszer kéne egy árajánlat és októberben meg meg is kéne valósítani. :)

(#77907) Attix70 válasza fudi2002 (#77869) üzenetére


Attix70
aktív tag

Szia,
A linkelt cella nem alkalmas arra amire szeretnéd használni. Sajnos nem tud leadni nagy áramot (akkus szerszámnál az kell).
pl.: [lg he4] ilyesmi lenne jó.
Üdv, Atti

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#77908) rnrn


rnrn
tag

Sziaszok!
Kaposvárról ezt el tudná nekem hozni valaki?
Egy ezredest fel is ajánlanék érte itt és most... :)
Köszönöm előre is!

(#77909) TRob1


TRob1
veterán

Sziasztok!
Mi történhetett a routeremmel (1043ND v3, gyári legújabb firm, DigiNet) egyik pillanatról a másikra, hogy elkezdett "szarakodni"? Csak hasraütésszerűen: 9:42-ig még minden oké, 9:43-tól meg ezt játssza. Ledobál, nem tölt le, látszólag kapcsolódik, el is érek oldalakat, de pl. asztali viber azt mondja nincs kapcsolat, skype is csak próbálkozik a kapcsolódással, aztán egyszercsak sikerül, utána megint próbálkozik... nvidia driver letöltésre azt írja 7-8 óra, van oldal amit csak 2-3szori frissítésre hoz be...stb. Router nélkül, közvetlen a gépbe dugva oké a net.
Mit tudok esetleg kipróbálni, tesztelni? Tipp, ötlet? Vagy kuka? :F Előre is köszi.

¤ R'n'R ¤

(#77910) Exian válasza TRob1 (#77909) üzenetére


Exian
őstag

Legelső körben a tápegységét cseréld ki! Nem egyszer, nem kétszer, nem háromszor, hanem nagyon sokszor meg is oldódott az ilyesmi probléma csupán tápegység/adapter cserével nálam. Ez már szinte rendszeres, több router vagy sima switch játszotta ezt, a tápjaik szeretnek meghalni. Működik a cucc tovább, de hibásan. Ha ez nem segít, akkor sajnos a routerrel lett valami.

[ Szerkesztve ]

(#77911) TRob1 válasza Exian (#77910) üzenetére


TRob1
veterán

Köszi.
És esetleg ötlet hogy honnan tudnék egy tápot beszerezni hozzá próbára? (12V 1,5A) Az se baj ha most rögtön. :)
Vagy esetleg van felétek elfekvőben pár? :D

¤ R'n'R ¤

(#77912) UHHH válasza TRob1 (#77911) üzenetére


UHHH
senior tag

Hol laksz? Wallenstein-ben panaszkodnak nagyon a digire mostanában... :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#77913) TRob1 válasza UHHH (#77912) üzenetére


TRob1
veterán

Nagy Imre 100. De hívtam ma őket, szerintük nincs gond, illetve router nélkül is ment aminek kellett.

¤ R'n'R ¤

(#77914) emre válasza rnrn (#77908) üzenetére


emre
veterán

nem terveztem hogy megyek pécsre, de nálam elfér a cucc amíg a szállitás meg nem oldódik
legalább nem viszi el más addig

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77915) rnrn válasza emre (#77914) üzenetére


rnrn
tag

Köszi!
Lehet, h ma elhozzák. Ha nem, akkor megkereslek --- de akkor jaj lesz neked! :D :D :D :B ;) ;]

(#77916) fudi2002 válasza Attix70 (#77907) üzenetére


fudi2002
veterán

Köszönöm, a rendelés miatt már mindegy, túl vagyok rajta. Ha párhuzamosan bekötök az előzőből esetleg 2x 3db-ot, ha jól láttam az kb 10A. Az nem lesz elég csavarozgatni?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#77917) Balu77 válasza fudi2002 (#77916) üzenetére


Balu77
őstag

Eladó újfent egy noti winyó: [link]

izé

(#77918) Engineer086


Engineer086
Modder

Sziasztok!
Úgy alakult, hogy új szolgáltatót kell keresnem a Digi helyett (úgy döntöttek, hogy a Pollack Mihály utcán nem szolgáltatnak tovább). Az lenne a kérdésem, hogy Pécs mennyire van lefedve a Telecom és a UPC által? Azért fontos ez, mert jövőre saját lakásba költöznénk, nem feltétlen Uránvárosban és nem szeretnék úgy járni, hogy ahová megyünk, ott nincs szolgáltatás és a hűségidő lejárta előtt keljen felbontani a szerződést.
Köszönöm a segítséget!

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#77919) Dluinet válasza Engineer086 (#77918) üzenetére


Dluinet
nagyúr

saccra

lakosságra:
telekom 99,5%
UPC 70%

területre:
telekom 90%
UPC 45%

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#77921) freaghill válasza Esqs (#77920) üzenetére


freaghill
őstag

Kössz!

(#77922) aneda válasza Engineer086 (#77918) üzenetére


aneda
aktív tag

Ha elköltözöl akkor is kötbéres szerződés felmondásnak minősül?
Illetve lehet a szolgáltatást is tovább költöztetni.
Amúgy digi után fosch mind a kettő...

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#77923) sutszi válasza aneda (#77922) üzenetére


sutszi
veterán

UPC-nél az a szabály, hogy ha olyan helyre költözöl ahol nem tud szolgáltatni akkor nincs kötbér.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#77924) zsolt19900 válasza Engineer086 (#77918) üzenetére


zsolt19900
őstag

dobtam egy privit neked :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#77925) hcl válasza TRob1 (#77909) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Szerezz kölcsön routert, próba.
Kapd le a tetejét, hátha elmentek a tápszűrés kondenzátorai. Azt elég filléres kicserélni. A másik táp is ó ötlet, semmi nem szereti az ingadozó tápfeszt,
A 1043v1 szokott túlmelegedni, és egy idő után teljesen random elkezd behalni (bármi külső nyom nélkül), de a 3-asról nem hallottam még ilyet. Nekem egy WAN hibás v2 a home szerverem, semmi ilyen gondja nincs.
Amúgy nem kell neki 12V 1,5A táp, ha nem dugsz semmit az USB portra, elmegy 800mA-esről is.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#77926) M_AND_Ms válasza Engineer086 (#77918) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Az az utca lakótelepes rész. Onnan, az egész utcából kivonulnak? Hmm. Furcsa.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#77927) TRob1 válasza hcl (#77925) üzenetére


TRob1
veterán

Köszi! Viszont! Úgy néz ki, megjavult. :B
Kukáztam vmi régi tápot, ezt a cserélős végűt. Csak 500mA-es, de ment vele, de közben csináltam egy Factory Resetet is (hogy ez nem jutott elsőre eszembe :) ). És azóta jónak tűnik. Visszatettem az eredeti tápot is. Egyelőre müxik.
Ettől függetlenül nem értem, mi történhetett egyik percről a másikra hogy megzizzent. :R

¤ R'n'R ¤

(#77928) hcl válasza TRob1 (#77927) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

A fene tudja, de legközelebb csak egy dolgot csinálj vele egyszerre, így kiderül, mitől javul meg :D
Az 500- assal persze hogy megy, de előbb-utóbb a táp elhalálozott volna a túlterheléstől.

Mutogatni való hater díszpinty

(#77929) UHHH válasza hcl (#77928) üzenetére


UHHH
senior tag

Biza, a mérnöki szemlélet: Egyszerre csak egy dolgot változtass, különben nem fogod tudni, hogy mi a szartól javult meg a vas! :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#77930) Engineer086


Engineer086
Modder

Köszönöm a segítséget nektek!
M_AND_Ms: Nekünk azt mondta a telefonos hölgy, hogy nem köthetünk újabb szerződést, mert nem lesz tovább itt szolgáltatás Nagyon furcsának tartom én is a dolgot, de ez van.
A kötbéres dolgot rosszul írtam le, ezért elnézést kérek. Azért kellett volna kötbért fizetnünk a T-nek, mert ahová költöztünk volna, ott már volt hűségidős előfizetés, így felesleges lett volna kettőt fizetni. Aztán máshogy alakult a dolog és vittük magunkkal a meglévő csomagot.

[ Szerkesztve ]

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#77931) Xray-1


Xray-1
tag

Vannak frissiben törött (3 töltés volt benne) Tesla-ból bontott celláim, helyben átvehető.
Ha kell valakinek...
18650, elvileg Panasonic, ~3450mAh, 2000 Huf/db.
Ha több kell, lehet még kedvezmény belőle, nagy mennyiségnél (>200db) egyedi ár.

(#77932) a2d2 válasza Xray-1 (#77931) üzenetére


a2d2
addikt

Szegény nem sokáig élvezhette :(

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#77933) a2d2


a2d2
addikt

Origin accesre létezik valami kupon vagy hasonló amivel olcsóbb lesz az éves 25 eurónál?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#77934) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Van mostmár egy sűrgősen eladó notim.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#77935) M_AND_Ms válasza Engineer086 (#77930) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én ennek utánajárnék. Lehet, csak a ti házatok közösképviselője paktált le valamelyik másik szolgáltatóval, hogy csak ők szolgáltatnak ott. Ha így van, akkor azonnal semmisé kell tenni ezt a kizárólagosságot.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#77936) aneda


aneda
aktív tag

Tényleg nem kell senkinek egy fasza tablet? :F

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#77937) dunc válasza aneda (#77936) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem pont ilyen van, és ajánlott. :R

(#77938) dunc


dunc
nagyúr

JESUS CHRIST SUPERSTAR (2000) a filmet honnan tudnám beszerezni? Ha kiadták bármilyen formába jöhet, digitális, BD, vagy DVD.

[ Szerkesztve ]

(#77939) Esqs


Esqs
tag

Sziasztok!

Akinek a lakcíme irányítószáma 7623, 7632 vagy 7633, és jól jönne neki egy ugyanilyen végződésű telenoros hívószám (vadonatúj SIM-mel, kezdőegyenleg nélküli feltöltős előfiz.), akkor 500 ft-ért kaphat: 20/három65-7623, 20/négy29-7632, 20/öt50-7632, 20/hat22-7633.

További telszámok:
https://hardverapro.hu/apro/nagyon_konnyen_megjegyezheto_20-as_mobilszamok_2000_es_4000_
https://hardverapro.hu/apro/20555-_formatumu_hivoszamok_2500_es_5000_ft_kozotti

(#77940) Ance


Ance
őstag

Sziasztok. Nem tudom próbálta-e valaki már a Tesco új vásárlási rendszerét. Tegnap kipróbáltuk és nagyon kényelmes. Kapsz egy olvasót, minden vásárolt dolgot te olvasol be, a végén a gyorspénztárnál kifizeted és mehetsz. Nekünk pont kidobta, hogy ellenőrizzenek, az is megvolt 30 mp alatt. Ha rögtön a táskába pakol az ember, akkor szerintem egy 10 percet biztos nyersz, plusz a pénztárnál töltött időt. Megspóroltunk 2 pakolást is (pénztárszalagra fel, onnan le a szatyorba). Egyszóval kellemesen pozitív tapasztalat. Gondoltam megosztom.

(#77941) air válasza Ance (#77940) üzenetére


air
nagyúr

Amióta van, csak így vásárolunk a Makay Tescóban.
A gyerek is nagyon élvezi a csipogtatást.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#77942) Ance válasza air (#77941) üzenetére


Ance
őstag

Ritkán járok a Tescoban, nekem újdonság volt :)

(#77943) K1LLMy53Lf válasza air (#77941) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

sztornózni is lehet vele egyébként? mert ha nem, akkor baromira nem nekünk való cucc :))

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#77944) Bandus99 válasza Ance (#77940) üzenetére


Bandus99
őstag

Ennek a turbos valtozata ha ugyanezt telefonoddal csinalod, foleg ha keves termeket vásárolsz, azt a parat be a szatyorba es nem kell kulon cipelni a csipogot.

Termeszetesen lehet vele sztornozni barmikor.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#77945) freaghill válasza Ance (#77940) üzenetére


freaghill
őstag

Jah, próbáltam, és fizetésnél baj is volt így ugyanúgy ki kellett pakolni a szatyorból, lecsipogni és ismét elcsomagolni. Annyira nekem nem volt szerencsém vele :)

(#77946) dunc


dunc
nagyúr

Èn nyitott lennèk rà, de szar pl a pèkàrúknàl sokat kell szarakodni amire beolvassa.

(#77947) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Részemről nem fizetek se gyorsnál, se olvasóval.
Még a végén én is hordjam ki a raktárból... :D Nem, fizesse csak meg szépen a Tusco a pénztárost, különben megyek a konkurrenciához. (Különben tök jó cuccok ezek, csak a még több pénztáros leépítéséhez nem akarok hozzájárulni.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#77948) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Autót keresek 1 - 1.2m környékén. Benzines, 4-5 ajtós, legalább 1.8-as motorral. Nem vagyok márkabu*i, jöhet bármi, aztán meglátom.

(#77949) Ance válasza hcl (#77947) üzenetére


Ance
őstag

Először nekem is ez jutott eszembe, aztán rájöttem, hogy már pénztarosból is hiány van itthon. Valószínű ezért is vezették be a gyorspénztárat, meg ezt is. Egyébként én a raktárból is kihordom, ha úgy nekem gyorsabb, mert az az elsődleges. Nekem.

Mellesleg egyszer olvastam, hogy kb. 50 olyan szakma/foglalkozás van, ami 50 éven belül megszűnik, de ami durvább, hogy 60 olyan is van, ami lesz addigra és még nem is tudunk róla mi lesz.

(#77950) hcl válasza Ance (#77949) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Nekem is jobb lenne, ha minél gyorsabb lenne, de azt lehetne úgy is, hogy elég pénztár van nyitva.
A Tescoval azért még mindig az angol gazdaságot gyarapítjuk, szóval nem fogok segíteni nekik : lesznek szívesek munkahelyeket fenntartani, jó pénzt fizetni, ha valaki megy pénztárosnak, stb. Én sem vagyok jótékonysági intézmény. Örüljenek, hogy bemegyek vásárolni, szóval nem fogom még a kasszás munkáját is elvégezni ugyanazért az árért. Ha az lenne, hogy automata pénztár=-15%, akkor elgondolkodnék.

Persze, sok munkakör meg fog szűnni (tényleg felesleges amúgy pénztárosnak ültetni embereket), csak jelenleg a felszabaduló munkaerővel semmi nincs kezdve. Munkanélküli lesz, és pá. Ennek úgy lenne értelme, ha valami értelmesebbre lennének használva a feleslegessé vált erőforrások, de nincsnenek.

A 60 olyan meg valószínűleg valamilyen managerre végződő kamuállás :D De ha nem mind, akkor mondjuk 40 tuti.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.