Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77416) Exian válasza nesa (#77415) üzenetére


Exian
őstag

Jah telefon az macera erre. Az én kamerám tényleg tök jó, 3 éve felraktam a szélvédőre, azóta ott van, hozzá sem nyúltam.

Pedig érdekes, akárhol olvasok utána a kamerámnak, mindenhol maximálisan lehúzzák. Én akkor kifogtam egy hibátlan, tökéletes példányt, mert semmi olyasmit nem tapasztaltam, mint amiket pl. itt írnak.

Mint írtam 3 éve megy, télen -20 fokban és nyáron +50 fokban (belső hőmérséklet) is bent van és működik. Mindig bekapcsol, mindig elindul a felvétel, sosem volt vele gond.

Mondjuk én nem szivargyújtóról járatom, hanem fent az órától loptam neki 12 V-t, meg csináltam neki egy ON/OFF kapcsolót (ha nem akarom, hogy bekapcsoljon, akkor egyszerűen nem adok neki tápot), de ez a lényegen nem változtat.

Én másik, drágább kamerával szívtam meg. Az volt olyan, hogy lefagyott, nem indult vagy épp kikapcsolt, amikor nem kellett volna, felvétel szarul csinálta, tönkretette a memókártyát, stb stb.

Ami még jó erre a célra, valamilyen régebbi, kicsi kompakt fényképező, ahogyan hcl is csinálta (ha jól emlékszem).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.