Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64801) Szilofon


Szilofon
tag

Tudnátok olcsó Pécsi boltot írni,ahol mindent meg lehet kapni?
Kazán,keringető,radiátorok,csövek stb...

Köszi

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#64802) aneda válasza rnrn (#64799) üzenetére


aneda
aktív tag

Nem, az nem párolog.
Ellenben mérj töltő feszültséget, ha magas "forralja" az akkut.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#64803) newwave0507


newwave0507
tag

Sziasztok !

Az hogy történhetett , hogy menet közben leállt a motor , és a kormányzár lezárt ?:O . Elkopott a gyújtás kapcsoló ? Vagy mi lehetett ez ? Köszi előre is .

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#64804) Debilon válasza newwave0507 (#64803) üzenetére


Debilon
addikt

szerintem pont olyan helyzetbe tekerted ahol a lezárás van, de mér felettébb gyanús hogy menet közben állt le (ez lehet gyújtáskapcsoló gond viszont)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#64805) aneda válasza Szilofon (#64801) üzenetére


aneda
aktív tag

gépészbolt
He kell tervező (érdemes) szólj, adok privátban.

Az oroszok már a spájzban vannak!

(#64806) Exian válasza Exian (#64798) üzenetére


Exian
őstag

Sálálálá, jól meg vagyok én áldva ezekkel a xarokkal :DDD

Mai termés:

Hibajelenség: szokásos, melegszik, mint állat, majd leáll.

A hiba. Lebontva a venti fedlapját, ez tárult elém:

Konkrétan az a brutális nem is tudom micsoda szőrgombojag egy picit megállította a ventit, meg sem nyikkant, de nem csak emiatt, azért is, mert totál be volt száradva, illetve ezen kívül volt még 1-2 kisebb gombóc is :D

Na, jólvan, nem untatlak többet benneteket ezzel a csodás témával, de most én ebben élek napok óta, koszban, mocsokban.

(#64807) hcl válasza Exian (#64806) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ilyen gombolyagot simán találni másban is... Ha nagyon mocskos, akkor ezért sem jó belefújni levegővel, mert beletolja a ventibe a por, és összeáll ilyenné.

Mutogatni való hater díszpinty

(#64808) Szilofon válasza aneda (#64805) üzenetére


Szilofon
tag

Köszi! :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#64809) newwave0507 válasza Debilon (#64804) üzenetére


newwave0507
tag

épp majdnem autóval mentem be a munkahelyemre , - csak épp a falon keresztül - :DD

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#64810) Dluinet válasza Szilofon (#64801) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Barta-Thermoker Kft
szatmári

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64811) rnrn


rnrn
tag

Korábban ezt használtam, de a Bajumax bezárt, ott vettem többször. Most sehol sem látok a neten. Véletlenül nem botlottatok bele mostanában v.hol? Kiváltására is jöhetnek javaslatok. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#64812) Bandus99 válasza rnrn (#64811) üzenetére


Bandus99
őstag

Ezt a topikot javaslom, háthamondanak vmi sokkal jobbat.

Ha netán wolf termékek mellett döntenél akkor tarsulhatunk. Nekem van már pár termékük, de szükségem lenne másikra is.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#64813) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nikon D60-on felül továbbá eladó egy

TP-Link TL-ANT2414A SMA Yagi antenna, 14dbi-s! gyakorlatilag teljesen új nem volt sosem használva.
14k

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#64814) Szpájki válasza Bandus99 (#64812) üzenetére


Szpájki
tag

Wolfot én is csak ajánlani tudom, a nano üvegkezelő folyadék életmentő. Volt olyan, hogy németországi út alatt szinte végig esett, mi meg csak hasítottunk ablaktörlés nélkül, szakadó esőben.

A srácokra nem hatnak a számítógépes játékok. Ha ránk hatott volna a PacMan akkor most sötét termekben tablettákat rágnánk, miközben elektronikus zene dübörög.

(#64815) Bandus99 válasza Szpájki (#64814) üzenetére


Bandus99
őstag

Jelenleg ez a keszletem

keszletem de szükségem lenne még másra is.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#64816) rnrn válasza Bandus99 (#64815) üzenetére


rnrn
tag

Nem hiszem, hogy egy megyeszékhelyen nem lehet hozzájutni... :Y Netről szoktál rendelni???

(#64817) air


air
nagyúr

Van-e valakinek 9,5mm-es, SATA-s HDD Caddy-je notebookhoz?
Másfél ezrest megérne nekem, hogy ne kelljen ebay-ről rendelni 1300-ért, és 6 hetet várni a postára.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64818) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

HP vs19E LCD moncsi 19"
6k.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#64819) Bandus99 válasza rnrn (#64816) üzenetére


Bandus99
őstag

Igen netrol, pontosabban itt rendelten phn egy igen ismert tagtol, aki mostanra már sajnos nem tag. Most facebookon érem el. Picivel kedvezőbben adja, mintha a weboldalukon rendelnem tőle.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#64820) rnrn válasza Bandus99 (#64819) üzenetére


rnrn
tag

És mit kóstálnak ezek a szerek? Főleg a lakkvédelem és az üvegkezelő érdekelne.

(#64821) moriak válasza Bandus99 (#64819) üzenetére


moriak
tag

Eddig csak a Rain X-et ismertem. Jobb ez?

(#64822) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Keresek eladó olcsó gépet. Windows XP legyen rajta, ennyi.
Pécsváradi átvétel előny lenne.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#64823) Janoska26 válasza a2d2 (#64822) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Nekem van valami am2-es csodám 1gb ddr2-es memóriával és valami 1 magos procival meg 160-250 körüli vinyóval. Ha érdekel dobj priviben egy árat és vidd. Olcsó monitorom is akad ha az is kell ;)

(#64824) Dr. Gonzο válasza a2d2 (#64822) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Pécsváradi gép ügyében ment pm.

(#64825) CPT.Pirk válasza a2d2 (#64822) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mit csinálsz egy XP-vel a mai világan? Tavaly óta már nem létező termék. Azzal netezni ön és közveszélyes cselekedet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#64826) newwave0507


newwave0507
tag

Ezt minden kedves fórumtársnak küldeném ! :) -Link-

Kedvenc számom a Vanessza :D

[ Szerkesztve ]

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#64827) rnrn válasza newwave0507 (#64826) üzenetére


rnrn
tag

Végignéztem, jössz egy sörrel! :DDD

Nagyon más! :)
Ezen gondolkoztatok már?

Van egy i3-as prockós win8-cel vásárolt Dell Vostróm, ill. amiről most írok (Dell Latitude D630), még 2008-ból.
Mit javasoltok? :U

(#64828) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Valaki nem tudja esetleg, hogy tudok alapértelmezett egyéni levélpapírt létrehozni Outlook 2010-ben?

[ Szerkesztve ]

(#64829) a2d2 válasza Janoska26 (#64823) üzenetére


a2d2
addikt

Hello!

Köszi, jelentkezek ha aktuális lenne.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#64830) a2d2 válasza CPT.Pirk (#64825) üzenetére


a2d2
addikt

Nem egyszerű az eset. Egy költségvetésszámoló progi miatt kell, és csak XP-n működik rendesen a kalkuláció :) Win 7 alatt fals adatokat hoz, a program írója már angliában tengeti a napjait, szóval terméktámogatás sincs már rá.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#64831) CPT.Pirk válasza rnrn (#64827) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Próbáld ki, talán csak jobb lehet... 30 napig vissza tudod állítani a megelőző rendszer, ha nem tetszik az új. IT cafén és PH-n is találsz cikkeket erről.

a2d2: virtuális PC vagy a letölthető XP mód Win7-en? Vagy esetleg Wine Linux alatt.

nesa: hát jobb nem sokkal lett, de legalább jó lassan települ. Eszméletlen, valami 3.5GB volt a teszt iso belőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#64832) nesa válasza rnrn (#64827) üzenetére


nesa
veterán

Nekem is ide dobta ezt a win7 de en fosok tolle hogy olyan mint a win8 amitol a hideg raz.

(#64833) newwave0507 válasza rnrn (#64827) üzenetére


newwave0507
tag

Már ígértem neked amúgy is egyet :D . Amint lesz rá lehetőségem írok , vagy a következő fórumtalinál viszek ;) . De azért ütős volt nem ?:D

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#64834) Bandus99 válasza rnrn (#64827) üzenetére


Bandus99
őstag

1 sörért én végig nem nézném.

Wolf ügyben holnap írok majd gépről most nincs kedvem ennyit irkalni telefonról

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#64835) newwave0507 válasza rnrn (#64827) üzenetére


newwave0507
tag

Bocsi , lehet picit retard leszek . Windows 10et belehet már szerezni netről ? Vagy hogy működik ez a dolog ? Köszi !

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#64836) rnrn válasza newwave0507 (#64835) üzenetére


rnrn
tag

Előfoglalás van... :)

@Bandus: hát igen, én könnyen adtam magam. Nem csoda, hiszen már ma is bennem van kettő. Alkoholmentes. Látszik is rajtam mindenféle tünet, így nincs mese, jön majd később még v.mi minőségi is. :)

(#64837) Vertigo18 válasza newwave0507 (#64835) üzenetére


Vertigo18
addikt

Elméletileg július 29, és minden Win7, Win8 tulaj ingyen frissíthet.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#64838) newwave0507 válasza Vertigo18 (#64837) üzenetére


newwave0507
tag

Köszönöm szépen

Gondolataink saját elménk börtönébe zárnak. Félelmeink emelik egyre magasabbra a falat, melyet csak a tudatosság képes lebontani.

(#64839) Palafi válasza nesa (#64832) üzenetére


Palafi
tag

Van rá mindenkinek egy éve, hogy eldöntse a frissítést. Tehát nem kell semmit elsietni. Az eddigi tapasztalatok alapján az elején biztos lesz némi probléma is vele, amit később orvosolnak. Ez alatt az idő alatt kiderül, hogy miként sikerült. Utána rá ér mindenki frissíteni, ha úgy gondolja. Kipróbálására pedig van sok más lehetőség, ha saját tapasztalatot akar valaki.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#64840) Exian válasza CPT.Pirk (#64825) üzenetére


Exian
őstag

El sem hinnéd, milyen sokan használják még és RAGASZKODNAK hozzá. Olyanok is, akiknek pedig bőven lenne pénze a cserére (gép+rendszer). Saját tapasztalat. Nagyon nagyon nehezen tudok sok ügyfelemet meggyőzni arról, hogy talán lépni kellene... pl. orvosok... ragaszkodnak a 10-15 éves, XP-s gépeikhez.

Ezen kívül melóhelyemen is rengeteg gépen még XP fut.

(#64841) nesa válasza Palafi (#64839) üzenetére


nesa
veterán

Ez nem er semmit igy hogy gephez ill alaplaphoz koti, meg az lenne a jo ha ki tudnam irni a telepito lemezt, ez se latszik most elerhetonek.

(#64842) freaghill


freaghill
őstag

Tudtok ajánlani frankó kézi autómosót Pécsen? :)

(#64843) air válasza freaghill (#64842) üzenetére


air
nagyúr

Ahol te moshatod vagy ahol mások mossák neked kézzel?
Az utóbbira Kika parkoló EZwash, az előbbi a 6-os út másik oldalán, a benzinkút előtt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#64844) freaghill válasza air (#64843) üzenetére


freaghill
őstag

Előbbi. :)

(#64845) DeniBoy


DeniBoy
aktív tag

Szia!

Láttad? Lidl ben nemzetközi kézműves sörhét akció 06.08-13. :)
Lesznek érdekes sörök. (Japán búza)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#64846) mormota


mormota
senior tag

szokott itt valaki motort(robogó) bütykölni otthon?

barátkoznék vele:)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#64847) Exian válasza freaghill (#64842) üzenetére


Exian
őstag

Mi az uránvárosi Tesco parkolóban lévőnél szoktuk mosni, az viszonylag kulturált, van pénzváltója, ami vagy műxik épp vagy nem. Elég új, ezért még nincsenek leharcolva annyira az eszközök, meg van sokféle mosási lehetőség, meg kefés mosás, ami az egyik legjobb, de a habfürdő is mókás. Nekünk az bevált, ráadásul általában nagybevásárlással szoktuk egybekötni, vásárlás előtt lemossuk, míg bent szöszölünk, addig szépen megszárad odakint a kocsi.

Olyan 800–1000 Ft körül már tipp-toppra lehet mosni vele.

mormota: apámnak van egy ferrari piros babettája! :D

Teljesen más, szakmai kérdés: hogylehet az, hogy egy (laptop) HDD gépre dugva nem indul el, csak csapkodja a fejet (TAKK-TAKK-TAKK-TAKK-TAKK...). Külső házba rakva, dupla USB kábellel megkínálva viszont semmi baja, azonnal elindul, olvasás-írás tökéletes. Kevés neki az amper, amit egy normál tápkábel ad neki?

[ Szerkesztve ]

(#64848) Palafi válasza nesa (#64841) üzenetére


Palafi
tag

Win7 esetében ez még igaz is lehet (nem mindegyiknél), de Win8 szabadon költöztethető. Ezáltal szerintem a tíz is hasonlón működik, igaz még nem olvastam a feltételeit. Azt pedig nem gondolom, hogy ha valakinek új rendszert kell telepítenie, akkor mindíg két operációs rendszert kell majd feltelepítenie. Biztos lesz rá egy jó hivatalos megoldás is, ezért szerintem lesz adathordozó is.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#64849) mormota válasza Exian (#64847) üzenetére


mormota
senior tag

a babettával nem sokra megyek:)

nézem, hogy milyen profilképed van......

Illusztrálok, tehát vagyok

(#64850) nesa válasza Palafi (#64848) üzenetére


nesa
veterán

En a win 10 rol beszeltem hogy nem koltoztetheto.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.