Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1180) attyspocak válasza Belba (#1175) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Első : szipla kérdés:
Ha nem kellett soha Paypalon fizetned, mi a fenét keresel ebben a topicban, ha nem reklám közzétételi céllal jöttél ide?
Mert ugye azt hevesen tiltakozva tagadtad. ;)

Második : egyszerú közlés:
Nos nem akarlak kioktatni, de mielőtt te ezt teszed másokkal járj utánna a dolgoknak! Pár napja regisztráltam a Paypalon és ott a sima mastercard-om segítségével fizetek. Nem dombornyomott a kártya! Tehát - bár már mondtam - nem kelloda az a "nyomoronc" "Nézzétek nekem milyen van, ki ha én nem" dombornyomott bankkártya.

Tehát lejárt az az időszak, amikor a dombornyomott bankkártyák uralják az elektronikus fizetés bizonyos szegmenseit.

Abban is biztos lehetsz, hogy sok nem dombornyomott Magyarországon magyar bankok által kiadott kártya - többek közt az enyém is - alkalmas külföldön való fizetésre.

Megjegyzem, hogy ha ismered a bankkártyák evolucióját, akkor azt is tudhatod hogy miért volt szükség régen a dombornyomásra. Ezen felület a mechanikus lehúzáskor egy számlára, vagy aha úgy tetszik csekkre práselte a bankkártya számát. Ez biza mára elavult módszer. Az más kérdés, hogy bizonyos - sok kártyánál keményebb kondíciókat megkívánó - kártyákon a mai napig meghagyták, de mechanikus lehúzást már nem nagyon látni, csak régi filmekben. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.