Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Balinov válasza 1010 (#1399) üzenetére


Balinov
félisten

csak van egy lafo szerződés,ami kitér,hogy milyen a webkártyád.nem visa electron? ha nincs rajta pénz,nem tudja róla zárolni a 400huf-ot a paypal rendszere,nem? Nekem K&H-s Visa electrronnal simán sikerül.t

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1402) 1010 válasza cocka (#1400) üzenetére


1010
őstag

hát pénz az valóban nincs rajta mert a kedves otpnek nem működik a rendszere,nem lehet rá pénzt utalni.
igy a webkártyám nem ér semmit

(#1403) cocka


cocka
veterán

Most ez mi?

Valakinek nem tetszett az ebay tapasztalatok és úgy döntött, hogy húzzuk ki a topicok közül? :(((

(#1404) 1010 válasza cocka (#1403) üzenetére


1010
őstag

nemtudom de engem is zavar :((

(#1405) Balinov válasza 1010 (#1404) üzenetére


Balinov
félisten

Törölték azt a topikot????

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1406) tusi74 válasza 1010 (#1399) üzenetére


tusi74
őstag

Legyen rajta pénz, mert egyébként nem engedi hozzáadni. Először zárol rajta 1 USD-t, azt majd vissazkapod, a verified member-es buli + plusz 400 Ft. Én 3 kártyát adtam hozzá, mindegyiken 1000 Ft volt a hozzáadáskor, és simán ment.

"hát pénz az valóban nincs rajta mert a kedves otpnek nem működik a rendszere,nem lehet rá pénzt utalni"

A webkártyára nem utalni kell, hanem a 7x24-es kártyaműveleteknél pénzt rátenni.

Bankkártyás tranzakciók-->7x24 órás bankkártyák közötti azonnali átutalás. És ez éjjel-nappal hétköznap, hétvégén, mindig azonnal teljesül.

[ Szerkesztve ]

(#1407) 1010 válasza tusi74 (#1406) üzenetére


1010
őstag

most már sikerült rátettem 400ft ot
és engedte

(#1408) zagor tenay válasza tusi74 (#1312) üzenetére


zagor tenay
csendes tag

Szerintem nem olyan rossz az Erste virtuális kártyája. A limitet elég gyorsan lehet változtatni kb. 2 perc telefonálással. Én azért választottam, mert különben is az Ersténél van a számlám, csak Electron kártya volt hozzá. Azt meg sem próbáltam regisztrálni, mert nem szerettem volna kockázatnak kitenni. A legolcsóbb megoldásnak a virtuális kártya tünt. Nekem megfelel, mert csak ritkán vásárolok Interneten.
Ha már a vásárlásnál tartok, kérnék segítséget a rutinos Ebay-osktól. Hogyan lehet egyszerre egy eladótól több terméket is vásárolni, úgy, hogy a kedvezményes postaköltség is érvényesítésre kerüljön? Mikor az első árut kiválasztom, rögtön továbblép a fizetéshez és nem tudom, hogy onnan visszalépési lehetőség van-e? Olyasvalamire gondolok mint a kosár más helyeken ahol csak a végén kell fizetni. Az érdekelne, hogy meg fog-e jelenni több áru sorozatos kiválasztása után pontosan az az ár amit a hirdetés szerint fizetnem kellene vagy ezt levélben kell lerendezni?

(#1409) tusi74 válasza zagor tenay (#1408) üzenetére


tusi74
őstag

Irsz neki, hogy küldjön kombinált invoicet. Abban neked kikalkulálja a szállítási költséget, esteleg kedvezményt. És annak az invoice-nak lesz egy Pay Now gombja, és amikor átvisz a PayPal oldalra, akkor azt az összeget kell fizetni. És a My Ebay-en is csak az egyik árud mellett lett Pay gomb, és az is a kombinált összeget kalkulálja.

[ Szerkesztve ]

(#1410) Azazello-


Azazello-
senior tag

ha a paypal accountomon mar megjelent az osszeg amit szamomraa fizettek, onnan kb mennyi ido mire megjelenik a bankszamlamon?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#1411) tusi74 válasza Azazello- (#1410) üzenetére


tusi74
őstag

Az magától nem fog rákúszni a bankszámládra. Hozzá kell adnod a bankszámlád, rendes magyar formátumban, és nyomni kell rá egy withdraw-t. Ha viszont valami miatt elírod a számlaszámod, vagy csak a PayPal gondolja úgy, hogy elírtad (nálam volt ilyen), akkor hibás teljesítés miatt egyszerűen levon 1500 vagy 2000 Ft-ot, a pontos összegre már nem emlékszem.

Egyébként egy Uncredites magyar számláról fog érkezni a pénz, nekem az OTP-re 3 munkanap múlva érkezett meg.

(#1412) Azazello- válasza tusi74 (#1411) üzenetére


Azazello-
senior tag

megvan, koszi!

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#1413) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Hi,
On your next credit card statement (monthly transaction history), find the 4-digit Expanded Use Number that will be printed in the item description section of the charge. It may take 3-4 business days for the number to appear on your statement.

Olvastam a topicban is,de még mindig nem tudom hogy jutok ehhez a kódhoz? automatikusan megkapom?

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#1414) Balinov válasza N4r4ncs (#1413) üzenetére


Balinov
félisten

ha kaptál értesítést/látszik az kivonaton,tranzakciók között,hogy "megterhelték" 400HUF-fal a számlád,akkor igen,automatice

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1415) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Magyarországon most akkor működik az Add Funds opció?
PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.
Sajnos hol ezt hol azt olvasom. Semmit nem enged. A kártyával semmi gond nincs.
Idegesít ez az egész már nagyon,ha pénzt nem lehet rá tenni akkor meg nem jó semmire :F

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#1416) cocka válasza N4r4ncs (#1415) üzenetére


cocka
veterán

Ez az angol mondat fehéren-feketén kijelenti a lényeget a dologról. Hol olvastad ennek ellenkezőjét?

(#1417) Balinov


Balinov
félisten

Tegnap végre átvehettem a K&H-s dombornyott MasterCArd-omat.Nosza,ma gyorsan regeltem is paypalra,megtéve a Visa Electron-om helyett Primary-nak. Regisztráció OK, első lépésben megterhelte a K&H netbankom (és sms értesítés )szerint 179HUF-fal,majd mikor az élesítéshez szükséges 4digit számot kértem (Get Number) megterhelte további 400HUF-fal.A második tranzakciónál az infó SMS tartalmazta a 4digit hosszú cc verification numbert,így gyakorlatilag 5perc alatt lett egy validált élesített pp-re regelt MasterCard-om. Megjegyzés a Visa Electron (kibocsájtó bank ugyanaz) csak 1HUF + 400HUF-ot vont(zárolt )le.

üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1418) cocka válasza Balinov (#1417) üzenetére


cocka
veterán

Hát egyébként nekem is 1 dollárt zárolt, úgyhogy igencsak meglepett az, amikor egyesek írták, hogy nálunk csak 1 Ft-ot zárolt. Szerintem ez attól függ, hogy milyen típusú devizaszámlákat nyitsz a paypalon és melyiket teszed primaryre.

Ezekkel a dombornyomi kártyákkal csak az a gáz, hogy a letiltási díjuk iszonyat húzós. Bár ezt addig nem érzékeled igazán, míg el nem jön a pillanat, hogy kénytelen vagy letiltani. Meg az éves díjuk se semmi. Szóval szépnek szép, hogy van, de ha nem jársz külföldre és csak a netes vásárlás miatt kell, oda elég egy dombornyomásmentes Mastercard is, már ha a bankod egyáltalán kínál ilyet. Vagy rá kell kérdezni, hogy a Visa electronjukkal engedélyezett-e a netes fizetés vagy pedig netkártya, ami K&H-éknál tudomásom szerint nincs.

(#1419) Balinov válasza cocka (#1418) üzenetére


Balinov
félisten

Ugyanúgy a personal account-hoz regisztráltam be a domború mc-met.csak januáran a visa electron 400+1 hUF volt,most meg 179+400.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1420) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Most ha van dombornyomásos bankkártyám milyen pontosan milyen folyamatok eredményeként tudom elérni hogy az egyenlegen ne 0ft álljon?
vagy ezt csak akkor lehet ha a kártya megvan erősítve? mert most unverified
ergyszerűen nem akar jó lenni,olyan jó hogy mindig minden működik:
21.század,Magyarország :W

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#1421) Balinov válasza N4r4ncs (#1420) üzenetére


Balinov
félisten

kicsit érdekesen kérdezelé.... :W :W :D a kártyán ha nincs pénz,a számládon nincs pénz.fizess be rá.ha a paypalon nicns pénz,az természetes,akkor veszi le és továbbítja az eladónak,szolgáltatónak az xyz Ft -összeget,ha tranzakció van és levonja a fedezetét pl. a lakossági folyószámládról.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1422) Azazello- válasza N4r4ncs (#1420) üzenetére


Azazello-
senior tag

alap esetben, mikor emg nem fizettel semmit paypalon keresztul es nem adtal el smmit, akkor az egyenleged 0.
ha majd eladtal valamit es a vevo atutalta az osszeget a paypal accountodra, akkor leszel pluszban. ha te vasarolsz valamit es meg nem egyenlitetted ki a szamlat, akkor leszel minuszban.

asszem kb ennyi :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#1423) 1010


1010
őstag

:O fizetni akarok pypal on és a nevem és a címem helyén mindeféle furcsa jelek vannak
ha leveszem az ékezeteket akkor szép minden de félek
nem jön ide a csomag mivel a városom neve csupa ékezet és a nevem is

(#1424) doc válasza 1010 (#1423) üzenetére


doc
nagyúr

az irányítószámban nem hiszem hogy sok ékezet lenne, így a városba odatalál
ahhoz meg elég csökkent értelmű postás kell hogy az ékezet hiánya miatt ne találja meg az utcát/házat...

(#1425) 1010 válasza doc (#1424) üzenetére


1010
őstag

nálunk ez a tényező is fen áll

kültem neki üzenetet a fizetés rész mellet
a rendes címmel

msot már csak a vámon kel átcsusszannia

(#1426) magi20


magi20
senior tag

srácok fizetni akarok paypalon keresztül és ezt írja ki az mi a búbánatot jelent???

This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link.

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#1427) doc válasza magi20 (#1426) üzenetére


doc
nagyúr

röviden: kérdezd meg a bankodat
fizettél már erről a kártyáról? ha nem, biztos jól írtad be a bank nevét, adataidat, stb? van rajta elég egyenleg/hitelkeret?

(#1428) magi20 válasza doc (#1427) üzenetére


magi20
senior tag

hát nem vágom.

jött durván 100 dollárom paypalon-----ebből utaltsam másiknak 30 fontot. ezt is paypalon keresztül

és most egy másik terméket szeretnék fizetni paypalon keresztül,de nem engedi.

az egyenlegemen,a bankomban van még egy 70 euros keret,és csak 60dollárt kellene fizetnem,viszont a paypalon 0-a az euro keretem.
akkor most mi a búbánatot tudok csinálni?

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#1429) Oliverda


Oliverda
félisten

Valaki tudja hogy mi az az eCheck?

Status: Uncleared (Expected Clearing Date: Feb. 28, 2008)
This payment is still pending. In case you are shipping an item please wait until the payment is completed.

Payment Type: eCheck

The eCheck payment you have received will show an Uncleared status until the funds have cleared from the buyer's account - usually three to four business days. Please do not ship any merchandise to the buyer until this payment clears.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1430) Oliverda válasza Oliverda (#1429) üzenetére


Oliverda
félisten

Nos, "kemény" kutatómunka árán már megtaláltam hogy mi is ez. A kérdés inkább már csak az lenne, hogy az Expected Clearing Date az általában szokott-e csúszni, és ha igen akkor mennyit?

Amúgy miért jó ez az eCheck? Vagy miért jobb mintha egy hozzárendelt kártyával fizetne?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1431) Bash válasza Oliverda (#1430) üzenetére


Bash
őstag

Általában nem szokott csúszni, de van amikor nem jön át a pénz, mert vagy a küldő törli vagy gondok vannak a bankszámlájával. Semmiképp ne szállíts amíg nem ér át a pénz, és nem árt tájékoztatni a vevőt sem erről, mert általában gőzük sincs róla, hogy hogyan fizettek, meddig tart és miért...
Arra a kérdésre, hogy miért jobb, az a válaszom, hogy egyáltalán nem jobb. A küldő vagy nem akarja hozzárendelni a kártyáját vagy nem is tudja, hogy kell, vagy nincs kártyája...

magi20!
Esetleg próbáld meg átkonvertálni a PayPal egyenlegeden lévő dollárt euróba.

http://bashtravel.com/

(#1432) magi20


magi20
senior tag

vki segítsen pls,kezd a faszom tele lenni ezzel a kurva paypallal.

Az huf egyenlegem a paypal szerint 130ft._most az a baj hogy a raiffeisenes egyenlegemen van euro is meg forint is,de ezt a paypal nem látja.
elvileg nem is kell neki látnia?????????

Mi a rákért nem tudom elutalni a pénzt? azt írja amit elöbb írtam nektek,de amikor az egyenlegem több mint 100 Usd volt amit paypalon keresztül kaptam,akkor simán eltudtam utalni a vhány angol fontot
??????????

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#1433) Oliverda válasza Bash (#1431) üzenetére


Oliverda
félisten

Gondolom hogy a PayPal küld majd email-t ha átjött a pénz vagy ha netán elakadt/megszakadt a tranzakció. Azért reménykedek benne hogy nem fog. Amúgy német az illető, és az angollal erősen hadilábon áll. Kénytelen leszek valakit keresni aki tud németül és majd inkább úgy próbálok kommunikálni vele. Tudsz valami konkrétat javasloni hogy mit írjak neki tájékoztatásul?

Vajon ő arról nem kap email-t, hogy még csak folyamatban van ez a tranzakció, tehát még nem kaptam meg a pénzt?

Ez van a neve mellé írva PayPal-on:

(The sender of this payment is Non-U.S. - Verified)

...ha Verified akkor csak van kártyája. Vagy ez nem feltétlenül jelenti azt?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1434) Balinov válasza magi20 (#1428) üzenetére


Balinov
félisten

te,nem az a baj,hogy a raffi-s euród az eur számlán van.Nemtom ott hogy mennek a dolgok,de én ha a KH-nál nyitok egy eur számlát,ahoz külön kártya jár.Nem lehet,hogy ez a bibi? Mármint,hogy a raffi-s EUR számlád nincs hozzárendelve azon Paypal-on regelt credit card-hoz,amivel effektíve fizetnél?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1435) magi20 válasza Balinov (#1434) üzenetére


magi20
senior tag

de-----toldottam,foltozgattam,és nem ebayes beolvasással,hanem az eladó e-mail címének megadásával forintrol usd-re ment,már is is vették számláról a forintot.

thx

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#1436) Balinov válasza magi20 (#1435) üzenetére


Balinov
félisten

nincs mit.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1437) innovat


innovat
csendes tag

Sziasztok!
olvastam, hogy vki több részletben fizetett ebayen, de konkrétan nem tudom, hogy néz ez ki.
ha ebayen a checkoutnál rákattintok a confirm your paymentre, akkor már terhelik is a kártyámat vagy előbb a paypal acc-omra kell utalni a kártyámról és ott megadni az összeget?
köszi előre is a segítséget!

(#1438) 1010 válasza innovat (#1437) üzenetére


1010
őstag

a paypal ac od bankártyával eggyüt érvényes
mikor fizecc paypal on kersztül egy másik paypal os nak mint pl az ebay en egy eladó
akkor közvetlen a te kártyádról megy a pénz az ő paypal acc jára

vagyis:
kártya hozzáad(1.alkalom)

számlát látod
fizetés gomb
és te végeztél is

[ Szerkesztve ]

(#1439) innovat válasza 1010 (#1438) üzenetére


innovat
csendes tag

de azt, hogy lehet megoldani, hogy két részletben fizethessem az összeget?
köszi a gyors választ amúgy!

(#1440) 1010 válasza innovat (#1439) üzenetére


1010
őstag

hát azt sehogy ha paypal al fizecc közvetlen licit után
max a paypal jára küldesz pénzt még utólag pluszban de olyat nem csinálhat hogy félárat ír ki
de iet sztem egy eladó sem fog engedni

amit megnyertél azt egyösszegben kell kifizetni

[ Szerkesztve ]

(#1441) innovat válasza 1010 (#1440) üzenetére


innovat
csendes tag

értem, köszi szépen

(#1442) innovat válasza 1010 (#1440) üzenetére


innovat
csendes tag

írtam egy levelet a sellernek és küldött 2 money request-et paypalról és írta, h hagyjam figyelmen kívül akkor az ebayes checkoutot. note-nak beírta a cucc rövid megnevezését, meg a shipping addressnél ott a címem. így biztonságos fizetni, úgy értem paypal meg ebay tudni fogja, h én kifizettem a cumót? vagy a "message to seller"-hez linkeljem be az aukciót és írjam le, h miért fizetek épp?
bocs a láma kérdésekért :)

(#1443) 1010 válasza innovat (#1442) üzenetére


1010
őstag

hát én még nem adtam el soha de asszem az eladó az ebay en kifizetettnek nyilvánithatja a
terméket.
ha ugyanaz a paypal cím mint amit az ebay en is megjelöl akkor biztonságos
mert akkor ugye az eladónak küldöd a pénzt
azért őrizd meg a paypal válaszlevelét amiben van egy fizetés azonosító.

(#1444) Esmein


Esmein
nagyúr

Uraim, kisebb gondban vagyok a paypallel. Ma fogja az OTP masodszor visszahajitani a withdrawomat es fogalmam sincsen miert. Last name -Vezeteknev, First name egyertelmu, bank neve OTP Bank, szamlaszam meg ugytudom az 1177XXXX-XXXXXXXX formatumu szam ami a papir alapu kimutatason is szerepel. 4-5 napig ulnek rajta, paypalnel completed lesz a tranzakcio aztan visszadobjak hogy nem stimmel. A kimutatasban vagy barmilyen reszletes listat megtekintve a tranzakciokkal kapcsolatban az OTP direktben semmi info nem szerepel, hogy elutasitottak egy atutalast. Kezd duhito lenni a dolog, alkalmankent 1500 forintert egy kicsit draga moka, foleg hogy nem tudom mi nem tetszik nekik.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1445) Balinov válasza Esmein (#1444) üzenetére


Balinov
félisten

Esmein,
bankkártyád száma,lejárata ill. CCV-je ( a hátoldalon a 3karakter hosszú szám az aláírásod környékén) stimmel? Lehet,én emléxem rosszul,de bankkártyaszámot kellett,nem pedig számlaszámot megadni. :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1446) Esmein válasza Balinov (#1445) üzenetére


Esmein
nagyúr

A kartya adatai stimmelnek, verified is vagyok, meg premium is meg amit akartok :D
Az account numberhez withdrawnak meg gyanitom, hogy nem a kartyaszamot kell megadni, hanem a szamlaszamot, ugyanis ezt minden egyes adando alkalommal kihangsulyozza minden guide, hogy "Nem a kartyaszamot kell megadni".
Az mondjuk nincs odairva sehol, hogy akkor mit.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1447) Balinov válasza Esmein (#1446) üzenetére


Balinov
félisten

sajna csekély paypal ismereteimből csak ennyire futotta

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1448) ponti_ak válasza Balinov (#1445) üzenetére


ponti_ak
addikt

MOD: lassú voltam, amit írtam az már tárgytalan. :)

Többet sajna én sem tudok nálad(tok), mert csak simán fizettem PayPal-on keresztül, beérkezett pénzem eddig nem volt, és pénzt sem tettem fel/szedtem le a Paypal Accountomról (mondjuk "Add Fund" ikon pl alapból nem is volt is, itthonról nem engedi a rendszer...)

PayPal hewlpdesk-nek írtál már ezügyben? Hátha jobban értenek hozzá mint az OTP.. :U

[ Szerkesztve ]

(#1449) Esmein válasza ponti_ak (#1448) üzenetére


Esmein
nagyúr

A kartya hozzaadasaval nem voltak problemak, sikerult verifiednek lennem, mondjuk a 400 forintomat azota se lattam viszont, ellenben withdrawolni nem tudok beerkezett paymenteket, mert a paypal vegrehajtja aztan par nappal kesobb visszavagja az OTP.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1450) kraftxld válasza Esmein (#1449) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én Erste Bank Hungary-t írtam, és rendben jött a pénz.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.