Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) cocka válasza HXY (#1949) üzenetére


cocka
veterán

attól függ, hogy miben fogadod a pénzt.

Egyébként ha kikérni akarod, akkor meg tök mindegy, hiszen a withdraw csak forintszámlára működik.

(#1952) becuszabi válasza cocka (#1950) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Nem, azt gondoltam, hogy az új accountnál a kezdeti limit elegendő lesz, hogy a mostani megrendelést ki tudjam fizetni. Sajnos nem emlékeztem a régi regisztráció lépéseire.
No mindegy, nem került semmibe :)

én se fogok variálgatni már...megkapom majd a kódot, limitet emelek, az új accountot meg lezáratom és kész

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1953) HXY válasza cocka (#1951) üzenetére


HXY
addikt

Sajnos nekem nem küldenek, csak én másnak...

Akkor mindegy?

Más:
Jelenleg egy rendes Visa Electron és egy Internet Mastercard van aktiválva az accountomban.
A Visa februárban le fog járni. Olyankor mi történik?

Gondolkozok a Visa visszamondásán is. Akkor mi történik, ha lejárat előtt visszamondom a kártyám?

(#1954) cocka válasza HXY (#1953) üzenetére


cocka
veterán

Akkor mindegy?

Mindegy.

A Visa februárban le fog járni. Olyankor mi történik?

Semmi. A megújuláskor új kártyát kapsz, aminek más minden adata a pin kódot kivéve, az ugyanaz marad. Az új kártyát regisztrálod a rendszerbe, a régit meg törlöd.

Akkor mi történik, ha lejárat előtt visszamondom a kártyám?

Akkor vissza lesz mondva. Bár a szó baromság, max. a szolgáltatást tudod visszamondani, a kártyát max. vissza vagy leadni a bankban.

Akkor adnak egy papírt, hogy kártya leadva és kész. A továbbiakban kártya nélkül él tovább a számla, amennyiben nem tartozik a számlához másik kártya. Vagy ha egyáltalán a bank van olyan rugalmas, hogy engedi a kártya lemondását.

(#1955) HXY


HXY
addikt

Nektek megy az oldal? [link] :F

(#1956) rumkola válasza cocka (#1946) üzenetére


rumkola
veterán

Ezszerintem minden banknál így van, kivétel az OTP. Kerülni is kell ezt a náci bandát.

(#1957) ollie válasza becuszabi (#1945) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ITT küldd el a javaslatodat az ügyben az OTP-nek.

***

(#1958) ollie válasza becuszabi (#1943) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hinném, hogy lehet 2 PayPal accountod egyszerre.

***

(#1959) cocka válasza rumkola (#1956) üzenetére


cocka
veterán

Tévedsz. Sok banknál nincs kártyatörténet. Ezért akiknél nincs azoknak egyetlen esélyük az SMS. De ha a kártyaforgalmi SMS sem tartalmazza a kódot, az az így járás tipikus esete. Akkor tényleg várni kell 2-3 napot, míg bekerül a számlatörténetbe. Természetesen netbank legyen.

(#1960) becuszabi válasza ollie (#1957) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Nem rossz ötlet, DE tekintettel arra, hogy több alkalommal, személyes jelenlétemmel hangsúlyozva az ügy fontosságát, kértem őket, hogy a jövőben tényleg arra a címre küldjék a kártyáról, kamatváltozásról, stb.-ről szóló értesítésüket, amelyik be van írva a nyomorult számítógépjükbe és még mindig nem kapok meg minden levelüket, nem sok jóban reménykedek.

#1948-ban leírtak szerint viszont lehet. Kipróbáltam. Lehet két account úgy, hogy azonos név, azonos lakcím, de másik email és másik kártyaszám (ha belegondolok, akkor mondjuk a velem egy fedél alatt lakó, azonos nevű fiam regisztrációjánál fordulhatna elő ez a helyzet).

rumkola: kerülném, de sajnos túl sok szálon függök tőlük és annyi kidobandó pénzem és felesleges időm meg nincs, hogy minden ügyemet áthelyezzem egy másik (egyébként alapvetően ugyanolyan haszonleső) bankhoz

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1961) Rover75


Rover75
csendes tag

Biztos Én vagyok a béna ezért kérek segítséget. Ebay en vásároltam! A paypal regisztráció sikerült. Kártyám is aktiválva van. Egyszerűen a „send money” menüponton keresztül utalom a pénzt?

(#1962) cocka válasza Rover75 (#1961) üzenetére


cocka
veterán

Akár ott is lehet. Aztán pay for ebay items.

Vagy a terméklapról: Pay now és követed az utasításokat.

(#1963) Rover75 válasza cocka (#1962) üzenetére


Rover75
csendes tag

Köszönöm a segítséget!

(#1964) becuszabi


becuszabi
aktív tag

Jesssssszz. Megkaptam a kódot :C
Beírtam, elfogadta, limit megemelve, áru kifizetve, automata email az eladótól, hogy "köszi a vásárlást".
Banki árfolyammal történő váltást kértem, úgy saccolom, hogy olyan 3000 HUF-ot spóroltam.

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1965) HXY


HXY
addikt

Címet hogyan lehet "elfogadtatni" hogy ellenőrzötté váljon?

(#1966) becuszabi válasza HXY (#1965) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Question: How do I confirm my shipping address?
Answer: In general, most addresses outside the U.S. can't be confirmed at this time.

If a seller requires a confirmed shipping address, PayPal suggests the buyer contact the seller directly. Sellers may deliver to an unconfirmed address, but are liable for any buyer-initiated disputes.

...azaz USA-n kívülieknek nincs ilyen lehetőség
Esetleg valamelyik üzletkötésednél ez gondot okozott?

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1967) Rommel6600 válasza becuszabi (#1966) üzenetére


Rommel6600
őstag

"In general, most addresses outside the U.S. can't be confirmed at this time."

Azaz a legtöbb us-en kívüli címet nem lehet megerősíteni. Ennek ellenére nekem sikerült az angol címemet, mégpedig landline phone nélkül, levél pedig egy hónapja hogy nem jön a kóddal, pedig azt írják kellene. Statusnál confirmed van írva, viszont a kódot be tudnám írni ha lenne, szóval nem igazán értem mi van... :F Na mindegy. Esetleg mivel időközben vásároltam erre a címre, ez már elég confirmation lett volna? :F

(#1968) becuszabi válasza Rommel6600 (#1967) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Ja igen, "most" :B .
...de amúgy talán mindegy, örüljünk, hogy már itthon is lehet használni a PayPal-t (mert ugye nem volt ez mindig így), lassan épül fel a bizalom.
Az jó, hogy pusztán vásárlással ellenőrzötté válhat valaki, nem tudom miért nem birták ugyanezt elfogadni a bankkártyánál...amióta van náluk account-om, azóta ugyanazt a kártyát használom, volt min. két tucat vásárlásom és most jutott eszükbe, hogy ellenőriztessem.

A "confirmed" cím amúgy milyen előnnyel jár? Van olyan eladó, aki csak oda hajlandó árut küldeni?

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1969) HXY válasza becuszabi (#1968) üzenetére


HXY
addikt

Igen, nem is egy eladó kiköti, hogy ez kell.

(#1970) becuszabi válasza HXY (#1969) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Hát akkor igencsak bajban lennék. Semmi külföldi kapcsolatom nincs, aki tudna segíteni ilyenkor...de szerencsére nem találkoztam még ilyennel.

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1971) lúzer válasza becuszabi (#1966) üzenetére


lúzer
veterán

az a vicc, hogy volt kikötés: confirmed cím, és az eladó vállalt USA-n kívűl szállítást!
:C :C
bevállaltam és bejött :K

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1972) cocka válasza lúzer (#1971) üzenetére


cocka
veterán

Vagy Kanada vagy UK.

De fel tudtál mutatni neki kanadai vagy angol confirmed címet és úgy ment vagy csak nagy kegyesen még is elküldte?

(#1973) lúzer válasza cocka (#1972) üzenetére


lúzer
veterán

természetesen nem

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1974) Balinov


Balinov
félisten

Udv,

PayPallal szeretnek a heten 50€-t ero, 50 kreditet venni paypalon keresztul a Davinciteamtopl. PP-hez dombor K&H-s MasterCardom van bevalidalva, HUF LAFO-hoz tartozo. Kivel erdemes csinaltatnom a HUF->EUR konverziot? A K&H-val vagy a Paypallal?

Koszi az utmutatast

Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1975) cocka


cocka
veterán

Egyértelműen K&H.

Viszont ami engem érdekelne az az, hogy a receiving limit per yeart, hogy lehet eltüntetni?

Sikerült már valakinek?

Feltöltöttem a doksikat, személyi meg lakcímkártya asszem.

Aztán visszaírták, hogy a lakcím bizonyítékaként, csak az alábbi doksik fogadhatók el:

közüzemi számla, bankszámlakivonat, egészségbiztosítási vagy kocsihoz kötelező biztosítási számla

Meg hogy a fizetési cédulák és online számlakivonatok nem jók. Meg hogy csak olyan dokumentumokat fogadnak el, amik a paypalon regisztrált lakcímedre jönnek stb..

Na elküldtem nekik egy friss számlakivonatot. OK.

Ma jött egy újabb levél melyben az alábbiakat kérik:

To complete the steps, just click the 'Recommended Steps for Merchants'
link in the 'What's New' section. Once you complete these steps, your
account will be more secure and we can continue to offer you a full suite
of products and services.

Ezt értem, de a bibi az, hogy a What's New rész alatt nincs ilyen link. Tehát hogy a fenébe tudnék bármit is megadni vagy további kérdésekre válaszolni, ha nincs ilyen link.

A receiving limit persze továbbra is ott van, ha kattintok rajta, akkor ugyanaz jön be, ami eddig is csak nem in progress-t mutat, hanem To do-t. Ha rányomok a linkre akkor meg a szokásos: dokumentumfeltöltés vagy faxolás.

Szóval ilyenkor mi a fene van? :U

(#1976) Balinov válasza cocka (#1975) üzenetére


Balinov
félisten

Koszonom. Es azt hogy is kell beallitanom? :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1977) lúzer válasza Balinov (#1976) üzenetére


lúzer
veterán

nekem is cocka segített, mivel nem reagált senki:

Bejelentkezel és utána Profile majd Recurring Payments -> Edit Funding options,
kiválasztod a kártya melletti conversion options-t aztán:
Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1978) cocka válasza cocka (#1975) üzenetére


cocka
veterán

Na nagy nehezen kinyomoztam, hogy mi a linkje ennek a recommended kutyafülének és beírtam a címsorba. Megjelent, tényleg van ilyen oldal, de itt csak egy táblázat volt, amiben 3 tulajdonságnak kell eleget tenni:

e-mail cím hozzáadás, bankkártya hozzáadás és bankszámlaszám hozzáadás.

Megcsináltam a számlaszám hozzáadást is. Leokztam minden jó. De az e-mailben kért adatokat sehol nem kellett beírni. Tehát valami olyasmi lehet itt, hogy ez csak a business accountosoknak kell. Vagy nem tudom.

De akkor sehogy nem lehet ezt a receiving limitet eltüntetni? :F

(#1979) Rommel6600 válasza becuszabi (#1968) üzenetére


Rommel6600
őstag

Kár volt elkiabálnom, egy hónap után már meg is érkezett a levél a paypaltól :B
Ha a vásárlások után a címem meg is lett erősítve, a havi és az éves limit csak most tűnt el.

(#1980) Balinov válasza lúzer (#1977) üzenetére


Balinov
félisten

kosz, luzer! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1981) pentium4


pentium4
senior tag

hali!

egy kis tanács mindenkinek, nem tudom ki hol vásárol a neten, de ugye amióta a magyarok is tudnak pénzt fogadni, elérhetővé vált a forint pp n ami annyit tesz hogy a tranzakciókat forintba vonja be, ami legyünk őszinték nem nagyon jó, mert a PP saját kis magas árfolyamán számol, nálam a dollár az elsődleges balansz így a számlámról is dollárt vonnak, rengeteg pénzt lehet vele spórolni!
csak ajánlani tudom hogy mindenki állítsa át az általa kívánt pénznemre, ha szinten több ezret lehet megspórolni!

P4

(#1982) pentium4 válasza Balinov (#1976) üzenetére


pentium4
senior tag

Profile=> Currency Balances=> kiválasztod az euro t és katt a make primary!
done!
euro ba vont innentől kezdve mindent!

P4

(#1983) becuszabi válasza pentium4 (#1981) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Szerintem ha forintszámlád van, akkor forintot fog levonni.
Amivel lehet trükközni, az az, hogy az áru ellenértékét (mindegy, hogy miben van) ki váltja át. A PayPal, vagy a számlakezelő bankod.

Nem próbáltam még, így nem tudom, hogy van-e annak jelentősége, hogy a 'primary' devizanem egyezik-e azzal, amiben az áru is meg van hirdetve.

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1984) cocka válasza pentium4 (#1981) üzenetére


cocka
veterán

Amit itt leírkálsz annak a pénzküldés szempontjából semmi jelentőssége.

Hiába van neked az elsődleges pénznem dollárba állítva, ha pl. fontban akarsz vásárolni, akkor nem dollárban fog vonni, hanem beállítástól függően vagy fontban vagy forintban.

Annyi, hogy ha paypalon belül nem ebayes cuccért akarsz fizetni, hanem csak úgy fizetni valakinek vagy pénzt fogadni vkitől, akkor alapból a dollárt állítja az első helyre.

Meg még talán annyi haszna van, hogy ha valaki olyan devizában küld neked pénzt, amilyen devizában nem nyitottál számlát, akkor a paypal a fogadáskor automatikusan dollárra konvertál vagy új balance-t nyit neked az adott devizában.

Egyébként meg tök mindegy, hogy fogadáskor mire állítgatod, mert ha ki akarod kérni így is úgy is forintra kell konvertálnod, ha magyar számlára akarod kikérni. Ez a konverzió pedig a paypal csodálatos árfolyamán történik, ami devizától függetlenül szar.

Talán inkább azt érdemes megnézni, hogy miben érdemes pénzt fogadni, mert a különböző devizanemeknél eltérő jutalékokat használnak.

(#1985) cocka válasza pentium4 (#1981) üzenetére


cocka
veterán

De ha már ilyen tanácsadós kedvedben vagy, elmesélhetnéd hogy a fenébe kell megszüntetni egy magyar premier account éves receiving limitjét, mert nem megy.

Fentebb már vázoltam az esetet, gyakorlatilag nem történt semmi. Továbbra is ott a limit, annyi, hogy nem in progresst írnak a faxolás mellett, hanem To do-t. Kék nyíl van mellette.

Feltöltöttem nekik a kért adatokat, az OK volt, aztán olyan adatokat kértek e-mailben, amiket mondjuk magánszemélyként nem nagyon tudsz megadni csak néhányat, ez még nem is lenne baj, de olyan linkre hivatkoztak, ahol állítólag megadhatóak ezek az adatok, ami nem is létezik.

Kinyomoztam a linket a netről, beírtam a címsávba és a lista már csak egy számlaszámot követelt tőlem. Azt megadtam, megvan a 3 pipa és sehol nem tudom bevinni az e-mailben kért adatokat.

Lehet, hogy csak businessszel működik? De akkor miért írják, hogy ha nem vagy jogi személy, az individualt kell beállítani?

(#1986) pentium4 válasza cocka (#1984) üzenetére


pentium4
senior tag

nem érted! pénzküldésnél is van érteleme!
nekem dollár az elsődleges, tehát ha valakinek küldök pénzt, dollár, mert ugyis csak amcsiba vásárlok, szépen beirom az amount ot pl 100 dollár pay és kész is, megnézem a számlámat és akkor teis látod hogy dollárt vont ba és a bankod váltotta forintra! és ha én fontba vásárlok pl ebay en akkor a pp konvertál dollárra és azt vonja be a számlámról!
azt meg ha kapok pénzt, dollárba jelenik meg a balance, de mind1 mert kikérni ugyse fogom, inkább onnan vásárolom le!
szal van értelme!

P4

(#1987) pentium4 válasza cocka (#1985) üzenetére


pentium4
senior tag

küldj már egy képet hogy hol van ez a limites cucc, mert magamnál iylet nem látok!

P4

(#1988) pentium4 válasza becuszabi (#1983) üzenetére


pentium4
senior tag

te azt látod hogy forintot van be de ha megnézed a részletezést akkor látod hogy előbb -100USD -16000HUF stb.
és van jelentősége, mert a pp szarul vált forintra!

P4

(#1989) becuszabi válasza pentium4 (#1982) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Ha a fizetésnél a bankodra bízod a pénz váltását, akkor az 'Account history' menüpontban tényleg az látszik, mintha az adott pénznemben történt volna a fizetés. Ez viszont csak azért van, mert a PayPal nem kap visszajelzést arról, hogy a bank hogyan is vált.
Ugyanakkor ha megnézed a számlatörténetedet a banknál, akkor ott már csak forint levonást látsz (esetleg a megjegyzés rovatba bekerül az eredeti ár).

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1990) becuszabi válasza pentium4 (#1988) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Itt van egy olyan fizetés, amikor a bank végezte a váltást.
Itt pedig egy, amikor a PayPal.
Itt látszik a konverzió, az előbbinél nem (ott csak napokkal később tudtam meg, hogy valójában mennyibe is került nekem az áru).

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1991) cocka válasza pentium4 (#1986) üzenetére


cocka
veterán

szépen beirom az amount ot pl 100 dollár pay és kész is, megnézem a számlámat és akkor teis látod hogy dollárt vont ba

Tiszta sor, de egy hagyományos pénzküldésnél kiválasztható, hogy milyen devizanemben óhajtod küldeni a pénzt. Itt a primarynek csak annyiban van jelentősége, hogy akkor ezt pakolja legfelülre, meg a currency converternél dollárt válthatsz egyéb devizákra.

és a bankod váltotta forintra

Hát még szép, de beállítható, hogy ki váltson a paypal vagy a bank.

ha én fontba vásárlok pl ebay en akkor a pp konvertál dollárra és azt vonja be a számlámról!

Na ez tévedés. Szinte csak fontban vásárolok és a paypal forintra konvertál (kivéve, ha amerikai accountod van, akkor nyilván dollárra, de ha így van, akkor arról én nem tehetek hogy te ezt szépen elhallgattad ;] ) ha úgy van beállítva, hogy ők váltsanak függetlenül attól, hogy a dollár van beállítva primaryként vagy sem. A másik esetben pedig fontot zárol a bank nem forintot, de azt a kártyatársaság (Visa vagy MC) váltja dollárra nem a paypal és az ő font-dollár keresztárfolyamukon meghatározott dollármennyiséget terhelik be, amit végül a bank forintra konvertál, már persze, ha forintszámláról történt a kifizetés.

azt meg ha kapok pénzt, dollárba jelenik meg a balance, de mind1 mert kikérni ugyse fogom, inkább onnan vásárolom le!

Fontot is küldtek már nekem. Dollár van beállítva primarynek és fontszámla is van nyitva, tehát a küldött font a fontszámlára érkezett. Elérhető persze a konverzió, csak szarul vált dollárra is.
És az is igaz, hogy hiába van dollárban egyenlegem, ha fontban vásárolok, ugyanis ilyen esetben a fontegyenleget terhelné, ami 0, tehát a bankkártyát terheli vagy jobb híján konverálok, ha vki dollárban küldött lét.
Szóval én a tapasztalataimat írtam le és ezek bizony így történtek.

(#1992) pentium4 válasza becuszabi (#1989) üzenetére


pentium4
senior tag

nem, nézzed nálam mi van a részletezésnél bankszámlán:
XXXXXXXXXXXXXXXX -132.89 USD -132.89 USD 2008/08/12 00:00 PAYPAL ICEWAREHOUS 161.0000 HUF/USD
lássad és paypal on az látszik ami neked az első képen, tehát dollárt terhelt be a PP és a bankod az aktuális árfolyamon átváltja forintra!

P4

(#1993) cocka válasza pentium4 (#1987) üzenetére


cocka
veterán

Hát itt vannak a lépések.

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1994) pentium4 válasza cocka (#1991) üzenetére


pentium4
senior tag

első 2 ok, ucsó 2 nem
NEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!
2 hete vásároltam ausztrál dollárba, mivel abba volt az aukció és paypla nál a pay nél ahol részletezi hogy mit fizetsz ki ott a végső nem az ausztrál hanem az amerikai dollár volt!!!
lásd itt:
XXXXXXXXXXXXXXXX -270.92 USD -290.98 AUD 2008/08/05 00:00 PAYPAL KIMCHAN1018 154.2200 HUF/USD

lássad!!!!! KH bankos vok, megnézheted az aznapi árfolyamot, de nem irkaltám át semmit!

P4

(#1995) pentium4 válasza cocka (#1993) üzenetére


pentium4
senior tag

melyik menüpontba van ez, mert esküszöm látok ilyet!

P4

(#1996) becuszabi válasza pentium4 (#1992) üzenetére


becuszabi
aktív tag

Akkor ez lehet, hogy bankfüggő megjelenítés (én OTP-s vagyok).
A korábbi belinkelt képekhez tartozó banki kivonatok:
1. amikor a bank végezte a váltást.
2. amikor a PayPal.

Mindkét esetben forint levonása történt.

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#1997) cocka válasza pentium4 (#1994) üzenetére


cocka
veterán

mit fizetsz ki ott a végső nem az ausztrál hanem az amerikai dollár volt!!!

Hát ez fura. Ausztrál dollárban kellett volna kiírnia az összeget vagy forintban. De mondom, az is lehet, hogy mélyen elhallgatod, hogy te tul.képp Amerikában regeltél amerikai címmel és ezért jelez ki neked mindent dollárban. :D

XXXXXXXXXXXXXXXX -270.92 USD -290.98 AUD 2008/08/05 00:00 PAYPAL KIMCHAN1018 154.2200 HUF/USD

Ha ez a bankszámlakivonatodon vagy a netbankban látszik, akkor ezen nincs mit csodálkozni.

AUD -> USD -> HUF Ilyen konverzió megy végbe. Az ausztrál dollárt amerikai dollárra konvertálja a kártyatársaság, mivel azok külföldi devizák esetén összvissz kétféle elszámolási devizanemet ismernek (amiknek az ég világon semmi köze ahhoz, hogy te primaryként mit állítottál be a paypalodban! :D ): az egyik az EUR, a másik pedig az USD.

Ha ausztrál, hongkongi vagy egyéb dollárban vásárolsz vagy fontban, akkor ezt a kártyatársaság mindig USD-re konvertálja!

Ha a primaryt átállítanád fontra, az összeg akkor is USD-re konvertálódna először!

A USD -> HUF konverziót pedig a bank végzi az aktuális devizaárfolyamán.

(#1998) pentium4 válasza cocka (#1997) üzenetére


pentium4
senior tag

nem, magyar accoum van!!
az a baj hogy mindenki a funding optiont állitja és nem a másikat!
engem nem érdekel ki konvertál, de a paypalon mát látszik hogy az ausztrál dollárba vásárolt cucc, dollárban mennyit fog beterhelni és kész! holnapután lesz egy aus os vételem majd akkor lövök képet!

P4

(#1999) cocka válasza pentium4 (#1995) üzenetére


cocka
veterán

Belépsz a paypalodba és rögtön középen van, a Balance felirat fölött View Limits mellette meg Manage Currency.

A View Limits-re kattints.

Vagy belépés után katt erre a linkre:

[link]

(#2000) pentium4 válasza cocka (#1993) üzenetére


pentium4
senior tag

na megtaláltam!
nekem is ez van, de ez nem nagyon érdekel, mivel ez csak a pénzfogadásra érvényes!

P4

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.