Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Ide szeretnék feliratkozni, ehhez elég Personal Accountot nyitnom? Kerül ez valamibe?
Mennyire biztosnágos ez? Minek akarják tudni a címemet etc? :F

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#1102) Belba


Belba
őstag

Itt nagyon jó képes-magyarázat található a paypal regisztrációról és a használatról :

Kattints ide, és nézd meg a PayPal használatáról szóló INGYENES oktatóvideót!

Lépésről-lépésre mindent megmutat! :D

>>> Már bankkártyával is tudsz fizetni (paypal)

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1103) cocka válasza Belba (#1102) üzenetére


cocka
veterán

Lehet, hogy most ciki lesz amit írok, de nekem elég volt a regisztrációhoz az angol tudásom. :P

(#1104) Stalker-2572 válasza Belba (#1102) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:C
Nehezén túl is vagyunk :R

All Black...

(#1105) Stalker-2572 válasza cocka (#1103) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nekem sem azzal volt baj :P

All Black...

(#1106) Belba válasza cocka (#1103) üzenetére


Belba
őstag

Van, aki nem tud angolul, vagy kis angol tudással nem boldogul, nem pontosan ért mindent.

Beleolvastam a topicba és olyan kérdéseket láttam beírva, hogy erre következtettem...

Na, ezért linkeltem ide a részletes "lépésről-lépésre" leírást, mert ez sokaknak lehet segítség.

Amúgy nekem pl. még soha nem hiányzott a PayPal account, évek óta simán vásárolok a dombornyomott bankkártyámmal a neten enélkül is. :D

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1107) Belba válasza Stalker-2572 (#1101) üzenetére


Belba
őstag

Ha ezen a weboldalon akarsz előfizetni a tagságra 1 hónapra/6hónapra/1 évre, akkor regisztrálnod kell a weboldalon és PayPal-on keresztül átutalhatod a tagdíjadat...

Itt a motoros-weboldalon nem muszáj a valódi lakcímedet megadnod (nem is ajánlom) meg a telefonszámodat sem, a valódi nevedet talán amiatt célszerű, hogy a befizetéseddel össze tudják majd kapcsolni, mert biztosan ott majd megjelenik a valódi neved.
Mint látom, itt csak letölthető videókért kell fizetned tagdíjat, tehát semmit nem vásárolsz fizikailag, amihez kellene a valódi címed.
Szerintem a regisztrált adataidat később átírhatod majd (befizetés után) és akkor a valódi neved sem jelenik majd meg a weboldalon.

A PayPal-nál mindenképpen Personal accountot regisztrálj magadnak, mivel nem vagy vállalkozó, aki több helyről fogad majd átutalásokat.
A PayPal regisztrációkor mindenképpen a saját valódi adataidat add meg, illetve azt a nevet, ami a bankkártyán szerepel! Ezeket a személyes adatokat nem fogják látni azok, akiknek átutalsz majd a későbbiekben.

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1108) Stalker-2572 válasza Belba (#1107) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Köszike a segítséget :R
Csináltam accountot, fizettem, de a motoros oldal felől nem kaptam aktivációs e-mailt és a contact e-mail címük is hibás :F Kezdek izgulni :U

All Black...

(#1109) tusi74 válasza cocka (#1096) üzenetére


tusi74
őstag

A CIB internetkártyát én is csak ajánlani tudom. Nekem is gyorsan kellett kártya, mert az Ebay-en fizetni kellett, bementem a legközelebbi CIB fiókba (XXIII. kerület), hogy nekem SOS-ben kell. A hölgy telefonált a központba, és kiderült, hogy másnap!!! 14 órától átvehetem, a II. kerület Petrezselyem utcában az internetkártyát. Ez egy elég nagy CIB fiók, valami központ lehet. Odamentem, szóltam az információn, lehozták a kártyám, még kértem, hogy a netbankba vigyék be a kártyaszámlát, és már kész is volt minden. Profi csapat. Az OTP elbújhat mellettük.

(#1110) cocka válasza tusi74 (#1109) üzenetére


cocka
veterán

Egy hozzáfűznivalóm lenne csak. Néha idegtépő a javás netbankjuk, mert nem mindig enged be. Pl. a múltkor éjfél körül akartam fizetni, richtig nem ment.

Most már minden ok, mert bejelentkezés után olvastam, hogy 21-én karbantartottak. Az aukciók meg mindig 22 és 24 óra között járnak le és nem mindig jön jól, hogy ők épp karbantartanak. :(
Ja és kb. 2-3 havonta kérik, hogy változtass jelszót.

(#1111) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Kérdés: bármelyik oldal csinálhat PayPal fizetős opciót? Honnan tudom, hogy nem vernek át :F

All Black...

(#1112) dc válasza tusi74 (#1109) üzenetére


dc
tag

Szia,

Én a VII ker. ben voltam, mondták h postázni kell és min. 10nap míg kész lesz.
Neked mennyibe került , kellett plusz költséget füzetni h ilyen gyorsan megcsinálták ?

[ Szerkesztve ]

(#1113) tusi74 válasza dc (#1112) üzenetére


tusi74
őstag

Eddig még egy fillért nem vontak le érte (de ne szólj senkinek :B ), egyébként sima bankfiókos átvételnek minősül, aminek az ára 2000 Ft.
Egyébként a sima kártyára a VISA ELECTRON-ra is azt mondták, hogy 10 kiküldve, aztán 3 nap múlva itt volt a PIN, 5 nap múlva meg a kártya.

Az OTP-ben sürgősséggel!!! megrendelve 14 nap volt a sima kártya+netkártya. Mi lett volna, ha nem sürgősséggel van?

Történt ugyanis, hogy ellopták a pénztárcám, és még benne volt a netkártya kis papírja is.
Letiltás, új kártyák, de olyan tetű lassan készült, hogy gondoltam, addigra lesz vagy 2 negatívom. Így jött az ötlet, hogy bemegyek a CIB-be, csináltattam egy számlát, és másnapra már volt netkártyám. Alapvetően tetszett ott a segítőkészség, meg a hozzáértés. Úgyhogy én az OTP-től szépen átköltözök a CIB-be. A fizetésemmel, mindenemmel. A netbankjuk is gyorsabbnak tűnik (ha nincs karbantartás).

[ Szerkesztve ]

(#1114) L.T. válasza tusi74 (#1113) üzenetére


L.T.
aktív tag

Még jó hogy ellopták a pénztárcád :DD Nem ez csak vicc. Én már régen elhagytam az otp-t még az ebayes/paypalos idők előtt. A hszekből is látszik h jól tettem

[ Szerkesztve ]

(#1115) cocka válasza tusi74 (#1113) üzenetére


cocka
veterán

Jaja, mondtam, hogy 5 nap. Nem a levegőbe beszéltem.

Én is tervezem, hogy február, március környékén agyő OTP.

A kérdésem inkább az lenne, hogy ha mindent átutalok a cibes számlámra és 0 Ft marad az otpsen, akkor úgy felbontható a szerződés? Vagy még perkálni kell valami sarcot? Mert igazán nem hiányzik.

Egy dolog fog hiányozni a sok atmje, de hát már úgy vagyok vele, hogy nem tud érdekelni.

(#1116) dc válasza tusi74 (#1113) üzenetére


dc
tag

4000Ft , de ha diák kéri neki csak 200-300Ft ( szülőnek is ott kell leni ) az éves díja.

(#1117) tusi74 válasza dc (#1116) üzenetére


tusi74
őstag

Minek az éves díja 4000 Ft? Én Online számlacsomagban vagyok a CIB-nél, ott a netkártya ingyen van nem? A VISA ELECTRON-ért vontak le 1400 Ft éves díjat.

(#1118) dc válasza tusi74 (#1117) üzenetére


dc
tag

Rákérdezek alaposabban

[ Szerkesztve ]

(#1119) attyspocak


attyspocak
aktív tag

Elnézést, hogy nem olvasom végig a több mint ezer hozzászólást, de lenne egy kérdésem. :)

Ha én a paypalra forintot töltök fel, akkor ezt átváltják ők ha máshol valutában kellene fizetni?

Vagy egyáltalán kell feltölteni, vagy csak fizetési módként megadom az adott oldalon, hogy paypal-al kívánom rendezni és a pénzt levonja a paypal a számlámról?

(#1120) cocka válasza tusi74 (#1117) üzenetére


cocka
veterán

Jaja ingyenes. Sőt a hozzátartozó számlakivonat is ingyenes. A normál viszont 100 Ft per hónap. Ha csak nem tesz valami hülyeséget a cib azáltal, hogy bedarálják az intereurópa bankot, otthagyom az otpt teljesen. Eddig is csak az atm-ek miatt volt, de hogy emelnek hát.. cibnél meg 2 ingyenes / hó. Hehe

(#1121) djyuri


djyuri
őstag

Üdv

Nekem pedig egy olyan kérdésem/kérésem volna,hogy:)

Januárban kéne egy játékban pénzt küldeni azaz paypall-al fizetni.
19.99euro-t.

De nem szeretnék a továbbiakban foglalkozni sem a számlával,sem a paypall-al...

tehát azt szeretném megkérdezni,hogy megoldható-e az,van-e rá vállalkozó szellem,hogy utalok/adok neki pénzt (plusz költségekkel együtt) és nekem megcsinálja a fizetést a pay-pall kártyájával:)

ilyenre van vállalkozó szellem?:)

PM-be írhatok részleteket. De igazából semmi extra..a játék működik sms-n keresztül is,de ott nincs 20euro-s sms,pedig nemártana:(

Köszönöm!

üdv

(#1122) Bash válasza attyspocak (#1119) üzenetére


Bash
őstag

Ha Magyarországról regisztrálsz akkor nem fogsz tudni pénzt feltölteni a PayPal egyenlegedre, a hozzá kapcsolt kártyát fogja megterhelni a vásárláskor.

djyuri!
A regisztrálás ingyenes, és a PayPal számla fenntartása is ingyenes. Sőt, megharapni sem fog, ha a jövőben nem használod.

http://bashtravel.com/

(#1123) tusi74 válasza dc (#1118) üzenetére


tusi74
őstag

Itt el is olvashatod a netkártya kondícióit. CIB netkártya

Itt le van írva részletesen, melyik számlacsomagban mennyi. Nekem ez az Online számlacsomag lett, itt ingyér van a kártya, és minden belföldi utalás ingyenes.

Most egyébként én is kivárok, hogy mi lesz ennek a CIB-Inter Európa bank fúziónak a vége, és a fizetésemet is átviszem a CIB-hez, és agyő OTP.

(#1124) djyuri válasza Bash (#1122) üzenetére


djyuri
őstag

köfi:)

De kifejezetten le van tiltva minden netes elérés a számlámról:)...és nem kívánom újabb 3k-ért engedélyeztetni:)
(volt egy atrocitásom,de nem fontos ez most)

Ezért szerettem volna egy segítséget igénybe venni:)

tusi74 jó a link,de ehhez sem értek:D Mik a különbségek?:) (csak éreklődés)

(#1125) tusi74 válasza djyuri (#1124) üzenetére


tusi74
őstag

Hú, ez így bonyolult elmondani, mert ez egy beszélgetés fonala. A CIB bankról beszélgettünk, és az árairól. Amit belinkeltem az az, hogy a CIB-nél melyik díjcsomagban mennyi az internetkártya díja.

(#1126) djyuri válasza tusi74 (#1125) üzenetére


djyuri
őstag

Köszönöm! :R :R :R

mod.: Baromi igaz a kiírásod:D

[ Szerkesztve ]

(#1127) L.T. válasza djyuri (#1121) üzenetére


L.T.
aktív tag

Travian?

(#1128) djyuri válasza L.T. (#1127) üzenetére


djyuri
őstag

Ismersz esetleg?:D :C
Igen oda,mert eladom a falumat úgy néz ki:) És van,akinek megér annyit,hogy még beleférhet a 20euro-s aranypack is:D

Vannak ilyen fanok:)

De ez nem biztos,de ettől függetlenül még jól jöhet az a 600 arany. :R

(#1129) L.T. válasza djyuri (#1128) üzenetére


L.T.
aktív tag

Úgy látom s2n vagy, de nem ismerlek. Messze vagy tőlem. Mondjuk nem igazán értem, ha eladod minek kell még bele 250arany :F Vagy így szebb lesz a menyasszony :)

(#1130) djyuri válasza L.T. (#1129) üzenetére


djyuri
őstag

Így kérték,hogy legyen egy-két száz arany:)

De engem nem izgat a dolog:)

[ Szerkesztve ]

(#1131) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Fizettem PayPalon keresztül és az azt írja, hogy teljesítve, ugyanakkor a számlámon csak mint zárolt összeg jelenik meg :F Ezekszerint nem küldte el mégsem?? Miért :F

All Black...

(#1132) tusi74 válasza Stalker-2572 (#1131) üzenetére


tusi74
őstag

Elküldte, most zárolva van az összeg, és majd pár nap múlva a bankod elkönyveli. Nyugi. :)

(#1133) Stalker-2572 válasza tusi74 (#1132) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Akkor nem ezért van, hogy nem kaptam aktivációs e-mail-t az oldalhoz, ahova feliratkoztam, ugye? Mert még mindig SEMMI :W

All Black...

(#1134) tusi74 válasza Stalker-2572 (#1133) üzenetére


tusi74
őstag

Nem, szerintem manuálisan nézik a PayPal-os fizetéseket, vagy más okból várni kell. Volt, hogy nekem egy szoftver aktivációs mailje, igaz az normál kártyás fizetés volt 4 óra múlva jött.

(#1135) Stalker-2572 válasza tusi74 (#1134) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Na ha manuálisan nézik, akkor az mindent megmagyaráz :( azért remélem ránéz a csóka még a két ünnep között. :W

All Black...

(#1136) dc válasza tusi74 (#1123) üzenetére


dc
tag

szia

linket küld el mégegyszer légyszives

(#1137) attyspocak


attyspocak
aktív tag

Tehát én vásárolok egy oldalon mondjuk USD-ér, ahol a paypal fizetést választom. Átirányítanak a paypal oldalára, ahol engedélyezem az összeg levonását. Ezután ha jól értem, akkor tőlem forintban levonja a kezelési költsággel terhelt összeget a paypal az általa alkalmazott árfolyammal beszorzozva és dollárban adja át a kereskedőnek?

(#1138) Bash válasza attyspocak (#1137) üzenetére


Bash
őstag

Kb. így megy azzal az apró különbséggel, hogy a vevőt nem terheli semmilyen kezelési költség, azt az eladótól vonják le.

http://bashtravel.com/

(#1139) tusi74 válasza dc (#1136) üzenetére


tusi74
őstag

Hello! Itt van: CIB netkártya kondíció

(#1140) Belba


Belba
őstag

Emberek!

Lehet netkártyát (webkártyát) is kiváltani, de aki hosszú távon gondolkozik, annak jobb a valódi dombornyomott bankkártya!

A netkártya (webkártya) egy kényszerszülött-termék, ha valakinek nincs módja (nincs elég pénze) dombornyomott bankkártyát szerezni, ezzel is lehet végső soron a neten vásárolni, korlátozottan...

De a valódi dombornyomott kártyát máshol is használhatjuk vásárlásra a neten, nem csak a PayPal-fizetős oldalakon, utazásoknál is használható fizetésre más országokban, sokkal univerzálisabb!

Sajnos, sok banknál komoly pénzletét, számlanyitási-letét és/vagy fizetésátutalás is szükséges a dombornyomott bankkártya igényléséhez (legtöbb banknál min.50ezer Ft betétet írnak elő, OTP-nél többszázezret!)...

TIPP : A K&H Banknál elegendő 2-3ezer Ft betéttel számlát nyitni, ehhez már igényelhető a chip-es dombornyomott bankkártya, ráadásul jár mellé ingyenes utazási baleset- és poggyászbiztosítás is, ami utazásonként komoly megtakarítás lehet.
Én "Emelt szintű elektronikus számlacsomagot" nyitottam a banknál (499Ft/hó) ehhez igényeltem a MasterCard bankkártyát. Kb. 8 nap után vehettem át! :C

Elég sok bank számla- és bankkártya kondícióit böngésztem át, mielőtt a K&H Bank mellett döntöttem és úgy láttam, hogy ez az ajánlat a jelenleg legelőnyösebb!

Én évek óta elég sokat vásárolok az interneten (USA-tól Hong-Kong-ig), de még eddig soha nem volt szükségem a PayPal fizetési módra, ha volt dombornyomott bankkártyám.
Szállodai helyet, repülőjegyet, biztosítást, kozmetikumokat, mindenfélét vásároltam már a neten, emellett sokat utazunk, és úgy látom, hogy a netkártya csak látszólagos megoldás... :(

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1141) attyspocak válasza Belba (#1140) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Frappáns marketing szöveg. De félretéve a tréfát!

Megjegyzem, hogy pl. az én bankom (nem az általad említett intézmények) nem kér magas tartalékbetétet a dombornyomott kártyához, csak rendszeresen átutalt jövedelmet, ami ugye feltételezhető, ha netezik és vásárol az ember.

Egyébként tudod mi az előnye a Paypal-nak a direkt kártyás vásárlással szemben?

Én tudom, de gondolom itt sokan tudják.

Nem kerül a kártyád adata ki haramdik fél részére, csak egy helyen kellett megadnod azt, mégpedig a Paypal-nál. Ezért nem kell minden vásárláskor kockáztatnod, hogy különféle trükökkel megszerzik a kártyád adatait!

Mert ugye ez a topic nem a bankkártyákról, hanem a Paypalról szól, azt hiszem! :)

[ Szerkesztve ]

(#1142) attyspocak válasza tusi74 (#1139) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Ha ár offolunk:

Tehát ha bemegyek a bankba a kártyáért, akkor 2000.-Ft-ot kell perkálnom azért, hogy a kezembe nyomják. Ellenben ha lusta vagyok és a postán veszem át, akkor dijmentes a dolog. Micsoda vaslogika!

(#1143) Belba válasza attyspocak (#1141) üzenetére


Belba
őstag

Semmi érdekem nem fűződik a bank reklámozásához... :D

Igen, én is értem, hogy mi a PayPal lényege, de eddig még SOHA nem került veszélybe a bankkártyám sem az adatai, érdekes módon SOHA senki nem akart vele visszaélni.

TUDOM, hogy a topic a PayPalról szól, de nem-mellesleg kell hozzá bankkártya is.
Látom a hozzászólásokból, hogy többen netkártyát akarnak hozzá kiváltani, és mivel nekem 10 évig volt ilyen szerencsétlen-netkártyám (OTP webkártya), emiatt szerettem volna jó tippet adni néhányaknak, hogy ha-már-szükséges, akkor inkább dombornyomott kártyához jussanak, ami univerzális, másra is használható, nem csak neten vásárlásra!

Én pl. nem akarom a havi jövedelmemet a számlámra utaltatni KÖTELEZŐEN, férjem is így van vele, mi már csak ilyen renitens népség vagyunk : ne szabják meg nekünk, mit csinálunk a pénzünkkel! ;]

Sokan vannak, akiknek nincs rendszeres havi jövedelmük és nincs 50ezer Ft letétük a dombornyomott bankkártya kiváltásához. Azt szerettem volna, hogy ŐK ne legyenek kiszolgáltatva a kényszerszülött-netkártyának és sok bank erőszakosságának!

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1144) Belba válasza attyspocak (#1142) üzenetére


Belba
őstag

Ja... :DDD

És vannak olyan bankok, ahol NEM postázzák a bankkártyákat, kizárólag a bankban vehető át...

Vannak olyan bankok, ahol kizárólag csak postán küldik a bankkártyákat, a bankban nem vehető át...

Nos, ez bankonként változik. :D

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#1145) L.T. válasza Belba (#1140) üzenetére


L.T.
aktív tag

Dombornyomott kártya sem kell. Jó olyan kártya is aminek a hátoldalán az aláírás mező alatt van egy negyjegyü számkód. Ez már a legegyszerübb Visa electron kártyákon is van. Én nem vagyok (már) otp-s, de úgy tudom h a junior kártyán is van ilyen számkód.
Asszem a bankreklámból ennyi elég volt

(#1146) attyspocak válasza Belba (#1144) üzenetére


attyspocak
aktív tag

A postázást a CIB kondícióira írtam!
Lásd elötted lévő ((#1139) tusi74) hozzászóló ajánlatát!

Ne szabják meg mit csinájl a pénzeddel? Jaj ugyan! Mert szerinted bármelyik bank különb a másiknál?

Megjegyzem, hogy valami régi udvari mesterség nevét viselő férfiról híresült el az általad preferált intézmény annó! Amikor is mindent tettek a befektetők pénzével, csak nem éppen törvényesen.

[ Szerkesztve ]

(#1147) attyspocak válasza L.T. (#1145) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Igy van!

(#1148) cocka válasza Belba (#1140) üzenetére


cocka
veterán

"ha valakinek nincs módja (nincs elég pénze) dombornyomott bankkártyát szerezni, ezzel is lehet végső soron a neten vásárolni, korlátozottan..."

Nem a megszerzésen van a hangsúly, hanem azon, hogy drágább fenntartani, mint egy netkártyát és ha nem járok külföldre akkor mi a fészkes frászkarikáért rendeljek dombornyomottat?
Korlátozottan? Hát lehet, hogy a szerencsejáték site-okon nem fogadják el, de eddig még soha nem volt belőle problémám pedig vásároltam már nagyobb tételben is.

"De a valódi dombornyomott kártyát máshol is használhatjuk vásárlásra a neten, nem csak a PayPal-fizetős oldalakon"

Ez ugyanúgy igaz a netkártyára is.

"sok banknál komoly pénzletét, számlanyitási-letét és/vagy fizetésátutalás is szükséges a dombornyomott bankkártya igényléséhez (legtöbb banknál min.50ezer Ft betétet írnak elő, OTP-nél többszázezret!)..."

Na többek között ezért nincs szüksége a kis pénzűeknek ilyesmire. Aláírom, hogy az idejárók többsége zsebből kipenget 50 rugót, hát én pl. nem.

"igényelhető a chip-es dombornyomott bankkártya"

Amin ha nem lenne mellékesen mágnescsík is, kenhetnéd a hajadra, főleg itt Magyarországon. A netes vásárláshoz meg mi a fenének chip? :F

"e még eddig soha nem volt szükségem a PayPal fizetési módra"

Mert még soha nem vásároltál ebayről magánszemélyektől. Merthogy ugye ebayről is lehet vásárolni kártyával paypal nélkül, de ott az egész procedúrát a bolt honlapján bonyolítod, aminek mondjuk kb. annyi köze van az ebayhez, hogy a terméküket ott hirdették meg.

"10 évig volt ilyen szerencsétlen-netkártyám (OTP webkártya),"

Jaaa. Hát így érthető, hogy miért utáltad meg. :DD

"ŐK ne legyenek kiszolgáltatva a kényszerszülött-netkártyának"

Hogy szavaiddal éljek: Nem mellesleg egy külön alszámláról vonják a cuccot, tehát olyan nagyon meglopni sem tudnak. Nekem pl. egyéb se hiányzik, hogy arról a dombornyomottról szívják le a pénzt, amiről minden mást fizetek. Az meg enyhén szólva luxus, hogy a normál számla mellé nyitok még egy külön számlát, aminek ugye külön díja is van, míg netkártyánál nincs és csak azért legyen egy dombornyomott kártya külön számlával, hogy nehogy meglopjanak.

(#1149) cocka válasza L.T. (#1145) üzenetére


cocka
veterán

Igen az otps visa electron újabban műxik. De még mindig jobb és OLCSÓBB megoldásnak tartom, ha igényelsz egy MasterCard unembossed kártyát.

Viszont a MasterCard Electronic vagy a Maestro semmire se jó!

(#1150) L.T. válasza cocka (#1149) üzenetére


L.T.
aktív tag

Nem akarok igényelni semmilyen kártyát csak válasz volt Belba bankreklámjára. De amint látom sokan válaszoltak hasonlóképpen :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.