Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) tiv61us válasza SEK3 (#199) üzenetére


tiv61us
őstag

a dombornyomott kartyan a kartyaszam , a neved, meg a lejarati ido dombornyomva van
mondjuk ha vegighuzod az ujjad akkor erzed, de lehet latni is:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#202) SEK3 válasza Badb0y (#200) üzenetére


SEK3
tag

Szóval nem is tudnék regisztrálni...
Sebaj, felfedeztem a feltételek közt egy-két olyan részt, aminek nem felelek meg :(((
Szüleim kártyájával nem akarok regelni, mert ők tartanak az internetes dolgoktól :(
...jaj-jaj-jaj ez van. :(((

Az ebay még várhat a mustárkártyámig

(#203) Badb0y válasza SEK3 (#202) üzenetére


Badb0y
addikt

Ezt a topikot olvasd végig még 2* és meg tudod győzni őket, meg ha 1-2 részt megmutatsz nekik (pl bashét.:[link])

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#204) _Yvorl_ válasza Badb0y (#203) üzenetére


_Yvorl_
tag

Te ksi keritő :DDD

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#205) Badb0y válasza _Yvorl_ (#204) üzenetére


Badb0y
addikt

Jó lenne bejelentkeznél már skype-on :DDD ;)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#206) _Yvorl_ válasza Badb0y (#205) üzenetére


_Yvorl_
tag

Érdekes én ugyanezt gondoltam rólad én egész nap be vagyok jelentkezve és azt néztem te meg nem mkiközben itt meg írtál és vártam hogy megkeresel e skypon

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#207) Szabacs


Szabacs
tag

Szevasztok!

Nem vágja valaki, hogy ilyen egyszerhasználatos kártyaszámot be lehet regelni PayPal-on? Eltoltam a VISA-m és letiltotta a PayPal, most bankba kell futkosni miatta meg faxolgatni orrvérzésig, és kellene gyorsba használnom a PayPal-t. thx

(#208) pilóta válasza Szabacs (#207) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mi az, hogy ''egyszerhasználatos kártyaszám''?

A paypal csak valós kártyát enged, mert levesz rögtön egy pici összeget, hogy ellenőrizze, valós-e...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#209) Szabacs válasza pilóta (#208) üzenetére


Szabacs
tag

Bankoknál lehet igényelni direkt internetes vásárlásra, adnak egy kártyaszámot, és azugyanaz, mintha lenne egy VISA Classicod.

(#210) kraftxld válasza Szabacs (#209) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Messze nem ugyanaz. Szerintem ne is próbálkozz ilyen bohóckodással paypalozni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#211) _Yvorl_ válasza kraftxld (#210) üzenetére


_Yvorl_
tag

Szerintem elméletileg működhet csak neked a több a macera vele mint amit megér mert minden egyes utalás után új adatokat hozzáadni a paypal accountodhoz.
Szerintem olcsobb ha nyittatsz egy akcios visa vagy master classicot amit csak erre hasznalsz es mindig csak anyit utalsz at ra amit fizetni akarsz

MAr csak azert is mert amit mondasz azthiszem anno en is utananeztem es OTP nel van valami bohockodas havi 1200 ert meg a plpussz dolgok sima classicot meg mar nyittatsz evi 2000 ert plusz teszel hozza egy elektronikus bankszamlat havi 99 Ft ert szerintem jobban jössz ki

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#212) Szabacs


Szabacs
tag

Köszi srácok, van már jófajta VISA Classicom, csak az Erste annyit töketlenkedik, és b@sznak küldeni a számlaértesítőt, amin rajta lenne a hitelesítő kód, én pedig az ''expanded use program'' keretein belül sikeresen elbasztam a cuccot (nem nagyon írogatta, hogy még mennyit próbálkozhatok, vagy csak én nem láttam), és a PayPal letiltotta a rendszeréről a kártyát. De szép kerek mondat volt ez :) .
Szal most Erste-hez járok bizonylatért, meg faxolgathatok oda-vissza, miközben kellene használnom a PayPal-t.

(#213) pilóta válasza Szabacs (#212) üzenetére


pilóta
nagyúr

Erstének nincs elektronikus lekérdezése? Mert ott neten is megnézhetnéd a kódot...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#214) Szabacs válasza pilóta (#213) üzenetére


Szabacs
tag

A kód már megvan, csak a kártyát blokkolták már, úgyhogy faxolni kell a számlatörténetről meg valamelyik fényképes igazolványről egy cuccot nekik ha jól tévedek.

(#215) Szabacs


Szabacs
tag

Esetleg nem lehetne valahogy élesíteni a kártyát (most hogy már tudom a kódot), hogy ne kelljen ennyit tökölődni vele?

(#216) _Yvorl_ válasza pilóta (#213) üzenetére


_Yvorl_
tag

DE van de azon sajnos nem jelenik meg söt többet mondok a hóvégi összesítőn se jelenik meg valamiert az ugfelszolgalatot kell felhivni ezert

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#217) Badb0y válasza Szabacs (#212) üzenetére


Badb0y
addikt

?* próbáltad?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#218) Szabacs válasza Badb0y (#217) üzenetére


Szabacs
tag

Mint említettem, a kód már megvan. Csak a PayPal-on háromszor vagy négyszer lehet próbálkozni hogy ''verified'' legyen a kártya, és ha nem a nyerő számot ütöd be, akkor letiltja az adott kártyát addig amíg el nem faxolod a hitelesített bizonylatot. Én is így jártam.
Mondjuk nagytudású Erste ahogy hallom a havi számlaértesítőben b@szik kiküldeni a kódot, és netbankon sem írja ki, telefonon talán megmondják. Talán nem csípik a bankok a PayPal-t, és így próbálják szopatni a usert.
Ma a bátyám volt bent egy hiteles bizonylatért, és minő véletlen, nem volt ott olyan, aki aláírásra jogosult, úgyhogy b@sztak adni, mondván lehet próbálkozni holnap.
Gáz az, hogy a csomagom Belgiumban csücsül, és hétfőn megy érte a repgép, amit valszleg így sikeresen lekésik :((( .

(#219) kraftxld válasza Szabacs (#218) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én is ugyanígy jártam, ersténél csak zárolták a lóvét 30 napra, aztán tűnt fel a kód a számlaegyenlegen, de addigra már elb@sztam a paypalt.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#220) pilóta válasza Szabacs (#218) üzenetére


pilóta
nagyúr

Én csak egyet nem értek. Ha nem volt meg a kód, akkor miért próbálkoztál akár csak egyszer is?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#221) Szabacs válasza pilóta (#220) üzenetére


Szabacs
tag

Hát tudod a játékszenvedély :DDD . a lottóval is így vagyok :) .

A viccet félretéve, amíg nincs ''verified'' státusz, addig nem lehet csak 100 dolcsit használni, és nekem kellett volna több kredit.
Most jött az értesítés, hogy vették a faxot, elvileg 3-5 napig pöcsölnek vele.

(#222) Badb0y válasza pilóta (#220) üzenetére


Badb0y
addikt

Mert kicsit félrevezető a kép. Én 2* írtam be rosszat, úgyhogy 3*-ra megvároma hóvégi számlakivonatot :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#223) Szabacs válasza Badb0y (#222) üzenetére


Szabacs
tag

Azt jól is teszed :D . Vagy javallom a telebankot, ott megmondják.
Egyébként most jött az Erste-től havi számlatörténet, és azon is rajta volt (fejlődnek talán?).
Vagy talán mégsem fejlődnek: Bátyám volt pénteken kérni bizonylatot a 1,5 EUR-ról, és adott neki a mami egyet - Név: Pay Pál (így keményen), még jó, hogy megnézte mikor jött kifelé.

(#224) _Yvorl_ válasza Szabacs (#223) üzenetére


_Yvorl_
tag

Hát az örvendetes lenne, ha fejlődnének mert az én időmben még nem volt és én is csak a telebankos mamitól tudtam elkérni azt a számot fél óra szájba rágás és magyarázkodás után, hogy az mi a fenének is kell nekem. :DDD

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#225) Csabifater


Csabifater
tag

Hy!
Valaki segítsen!!
Paypal-on keresztül fizetnék és ezt kéri:Enter coupons or gift certificate codeEz mi akar lenni?

Csaba

(#226) Szabacs válasza Csabifater (#225) üzenetére


Szabacs
tag

Olyan, mint a vásárlási utalvány. Bizonyos összegért (mondjuk 20 dolcsi) vesz valaki ilyen kuppont neked, és a PayPal küld egy kódot, amit ilyenkor használhatsz fel, és azzal az összeggel csökken a fizetnivalód.
Egyébként alatta van (ha jól emlékszem) a tovább gomb, nem kell beírni oda semmit ha nincs ilyened, csak továbblépni.

(#227) Bash válasza Szabacs (#226) üzenetére


Bash
őstag

Tavaly az ünnepek előtt PayPal kétszer adott ki 3-3 ilyen kódot.
10% kedvezmény $25-ig
$5 kedvezmény $50 felett
$15 kedvezmény $100 felett
Illetve szintén az ünnepek előtt volt a PetSmart.com-nak is ilyen kódja (PETSMART), amivel ingyen szállítás járt, ha PayPal-al fizettél.

http://bashtravel.com/

(#228) Csabifater válasza Szabacs (#226) üzenetére


Csabifater
tag

Köszönöm a választ.
Igen, tovább engedet és sikerült is a tranzakció.
THX

(#229) Szabacs


Szabacs
tag

Azt nem vágja valaki, hogy ha csinálok egy új accountot, ahhoz hozzá lehet adni egy blokkolt kártyát? 10.-én faxoltam PayPal-nak egy bizonylatot, tegnap küldtem mail-t, de basznak válaszolni, vagy csinálni valamit.

(#230) Bash válasza Szabacs (#229) üzenetére


Bash
őstag

Bár ilyet még soha nem csináltam, de kizártnak tartom. Ugyanazt a kártyát nem lehet két account-hoz társítani, nyilván ha blokkolva van, akkor egyhez sem.

[kép] [kép]

http://bashtravel.com/

(#231) joergie


joergie
őstag

Átjöttem ide :)
Voltam csináltatni másik banknál bankszámlát. kérdezte a csávó, hogy milyen legyen a kártya, visa electron, vagy cirrus maestro. Mondom melyik dombornyomott? :DDD Aszondja egyik se nem, ahhoz letétbe kell rakni 50ezret, hogy kaphassak. pff :O
Én aszondtam hogy maestro, mert aszondta annál csak 1szer váltanak át, ha európában vásárolok, mivel euro alapú.
Ezek közül nem lehet valamelyikkel tolni paypal-t? Már nagyon ráizgultam ebay-re, hónapok óta figyelem hogy mennek ott a dolgok.
Választ előre köszönöm.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#232) Bash válasza joergie (#231) üzenetére


Bash
őstag

Gondolom a választ te is tudod, de azért elmondom megint.
Sem a VISA Electron, sem a Cirrus/Maestro kártyák nem használhatóak semmilyen online tranzakcióhoz, azok csak PoS típusú tranzakciók végrehajtására vannak felkészítve, tehát fizikailag le kell húzni a kártyaolvasón.

http://bashtravel.com/

(#233) joergie válasza Bash (#232) üzenetére


joergie
őstag

Persze, jó magyar szokás szerint én is előbb kérdeztem, mint utánanéztem volna, csak mire megtaláltam, elolvastam, addigra nem tudtam módosítani a hsz-t :B
Nagy érvágás lenne az nekem diák létemre, ha 50k-m csak úgy benn állna a bankba, még ha ''kamatozik'' is, ami épphogy fedezi az inflációt ;]
Döntés után jövök ''friss'' kérdésekkel :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#234) Avicularia válasza joergie (#233) üzenetére


Avicularia
veterán

menj a raiffesenhez,ott is be kell rakni 50K-t,de utána nem kell a számlán lennie lóvénak,csak amig megkapod a kártyát,kb 1 hét

(#235) joergie válasza Avicularia (#234) üzenetére


joergie
őstag

Már megcsináltattam a kártyát BB-nál. Azért fontos hogy könnyen elérhetőek legyenek, legyen diákoknak szánt számlacsomag, nameg ugye az se utolsó hogy a család 3/4ede ott van :B

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#236) Avicularia válasza joergie (#235) üzenetére


Avicularia
veterán

dehát amiket írtál ,azzal nem fogod tudni használni a paypalt

(#237) sasa311


sasa311
veterán

Kaptam az E-baytől 10 fontnyi paypal kupont....
Most mit kezdjek vele? 10 fontért mit vegyek? :U :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#238) Rossifumi válasza sasa311 (#237) üzenetére


Rossifumi
csendes tag

Mondjuk add el 3 gurigáért :) .

(#239) Bash válasza sasa311 (#237) üzenetére


Bash
őstag

Én hármat kaptam összesen $55 értékben. Mindig akad valami, amire el lehet költeni.

http://bashtravel.com/

(#240) sasa311 válasza Bash (#239) üzenetére


sasa311
veterán

Na jó, de nekem nincs Pay-palom amúgy.

Úgy esetleg nem lehet felhasználni, hogy a 10 fontot fizetem Pay-pallal, a maradékot(ha van maradék) meg másként? :U

Rossifumi: Hogy lehetne ezt eladni, a saját mailcímemmel kell hozzá regelni pay-palt :U

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#241) Rossifumi válasza sasa311 (#240) üzenetére


Rossifumi
csendes tag

WTF, sorry azt nem tudtam, kezdő PayPalos vagyok még.
De mért akarsz másként fizetni, reg ingyenes, olcsóbb megoldás nemigen van. Ugye egy utalás külföldi számlára olyan 4-5 ropi + százalék.

(#242) sasa311 válasza Rossifumi (#241) üzenetére


sasa311
veterán

egyszerű, mert
1., nincs dombornyomott kártyám
2., Azért a privát aukciók nagy részénél (Németországban) nem fogadnak el Pay-palt, mert nekik sincs :)


Havernak aki használ át tudom adni valahogy? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#243) Badb0y


Badb0y
addikt

Elutaltam 257$-t paypalon, és otp direkten nézem, hogy
Előjegyzett kártyaforgalmak összesen -54.677
és van egy ilyen is,
Előjegyzett költség 320 ft

Ez a 320 ft mi? Még se ingyenes az átutalás :F

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#244) Csabifater válasza Szabacs (#229) üzenetére


Csabifater
tag

Nekem is blokkolták a kártyámat, de amikor a megadott formátumú faxot elküldtem , rajta azt a bizonyos expanted use number-ral, meg egy fényképes igazolvány másolatával, 1 hét után e-mailben írták, hogy most próbáljam meg újból hozzá adni a felhasználói fiókomho a kártyát. Ezt ha belépsz a megadott email címeddel és jelszavaddal a paypal-ban akkor a Profile- Credit cards menü alatt tudod újból hozzá adni.
Nekem sikerült így újból használhatóvá tenni :C a kártyát.

(#245) Badb0y válasza Badb0y (#243) üzenetére


Badb0y
addikt

Közbe felvilágosította, hogy ezek a hóközbeni kezelési költségek, csak itt még számolják, és hó végén vonják le. Úgyhogy tárgytalan.

Utalás ingyenes!

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#246) TheCif


TheCif
tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az OTP Visa Electron kártyám jó-e arra, hogy paypallal fizessek? Mmert a regisztrációnál denied-et mond nekem.

Köszi szépen!

(#247) róland válasza TheCif (#246) üzenetére


róland
veterán

Egyértelmű, hogy nem. Denied=Elutasítva.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#248) róland


róland
veterán

De jó, hogy rátaláltam erre a témára. Valaki utalt már pénzt Moneybookers-szel? Mondjuk Skype egyenleg feltöltése sikerült-e?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#249) róland válasza róland (#248) üzenetére


róland
veterán

Érdemes olvasnom, sikerült fizetnem a Skype felé, a PayPalból.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#250) TheCif válasza róland (#247) üzenetére


TheCif
tag

Köszi!

Melyik a legolcsóbban kiváltható/fenntartható olyan kártya amivel tudok paypallel fizetni?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.