Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Megjöttek - aki kapott - a Mayhem nyeremények, kaptam egy footprintet... de ez is valami :)

Egyébként meg kijöttek a múltkori monster változások bejelentéseihez kapcsolódó FAQ és a rá adott válaszok.

Röviden: Most mindenre figyelnek, nagyon szuper lesz, nem szúrják el a nehézséget sem, stb. stb. Még a Headhuntert is kérdezték, és írták, hogy nem minden mod lesz stackelhető, de lesz, ami igen, úgy hogy a Headhuntereseknek sem kell majd sírni. Persze az igazán lényegi kérdésre - pl. hogy több mod lesz-e rajtuk vagy ezek hogy fognak együtt egymással korrelálni - arra nem válaszoltak, mert még tesztelik és változhat.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36902) Rayner válasza TrollBalint (#36901) üzenetére


Rayner
őstag

Most mindenre figyelnek, nagyon szuper lesz, nem szúrják el a nehézséget ...Mindig így kezdődik aztán jön a sikítás meg a futás, csak hogy egy klasszikust idézzek

(#36903) TrollBalint válasza Rayner (#36902) üzenetére


TrollBalint
addikt

Próbáltam (volna) hozzáadni némi cinikusságot, de írásban nehéz :)

Eredendően nem terveztem Deliriumban játszani, de most lehet mégis elkezdem, pusztán teszt jelleggel. Hogy mivel indulok még nem tudom, vagy ezt a HoAg championt fogom tesztelni, vagy pedig valai Toxic Rain-es rangert, talán Raidert, annak van fix phasingje, az tetszik :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36904) LittleBoss67 válasza Rayner (#36902) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Bocs, hogy nem a játék, de egyik kedvencem J.G. mondata.

(#36905) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Csak mindenkinek.

Próbáltam anno DD , de sohasem sérült senki (annyira mint kellett), pedig az akkor még nem nerfelt "talán act 3 gólemjei is ott voltak" . Mi itt a mechanika?. Igaz vlv 55 körül próbáltam. Miért kell lvl 7*? Mint ismert, angolom one.

(#36906) brunnehilde válasza TrollBalint (#36901) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Mindenkinek megjött? Mert akkor elég peches voltam. :O

Plazma: Ha elkezdem is a delit, én maradok az InqLC-nél. Delveben 0 gearrel lvl85 (itt leálltam), mayhem alatt lvl95. Clusterekkel még könnyebb lesz az élet.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#36907) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Egyébként. Azon agyaltam, hogy mennyire jó lenne, ha mondjuk lenne egy "map generátor" a játékban. Mondjuk egy plusz tab, ahova berakod a mapot. Előre meg lehetne adni, hogy tegyen-e rá chiselt, mi legyen a végeredmény (magic, rare, corrupted), mik azok a modok amik ne legyenek rajta mondjuk rare esetén, mennyi legyen a min %... Pillanatok alatt kipörgetné és futhatnád. Kurva sok időt vesz el, mire megcsinálod ezt, átnézed a modokat.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#36908) TrollBalint válasza brunnehilde (#36907) üzenetére


TrollBalint
addikt

mondjuk az utóbbi 2-3 ligában nem nagyon jutottam el oda, hogy ilyen gondom legyen :D
de olyan sose csináltam, hogy minimum ennyi % legyen... kidobott valamit, amin nem volt olyan mod, ami gondot okozna, aztán had szóljon. Így is csomó időt eltöltök azzal, mire végzek a mappal, mert minden szemetet ki kell persze hoznom... :U :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36909) Edge válasza brunnehilde (#36907) üzenetére


Edge
veterán

Ez ahogy most van egy elég nagy currency burning, valszeg ezen nem változtatnak.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36910) Lokids válasza Edge (#36909) üzenetére


Lokids
addikt

Az is égetné ugyanúgy, de nem kéne végigkattingatni. Gép 1 sec alatt végigpörgetné akár 1000x, amíg nem lesz a feltételeknek megfelelő mod.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#36911) brunnehilde válasza Edge (#36909) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ha a gép csinálná helyetted, az attól még ugyanannyi currencyt használna fel. Csak sokkal gyorsabban. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#36912) freddirty válasza brunnehilde (#36911) üzenetére


freddirty
senior tag

yep, undecemberben a rúna linkelés (ála orb of fusing) mehet automatizálva. Megadod a kívánt linkek számát, a max próbálkozások számát, beállítod a gyorsaságot és elkezdi a currency égetését.
+1 ott van egy jó ötlet viszont a linkelésen, max 1500 lehet try száma, utána mindenképp beadja a 6linket. és el is tárolja az adott rúnára az addigi tryokat, és bármikor lehet folytatni.
Más szempontból egy f*s az undecember, de lenne honnan lopni ötletet. (merthogy úgyis elég sokat loptak a POE-ből :) )

fred

(#36913) Edge válasza Lokids (#36910) üzenetére


Edge
veterán

"nem kéne végigkattingatni"
haver... poe-ban még a id scroll-t is kattintgani kell(miközben egy 20+ éves gaméban khm d2 khm, az összes nálad lévő tárgy id-zható egy klikkre egy npcnél) majd pont ezt csinálják meg hogy ne kelljen kattintgatni :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36914) Edge válasza brunnehilde (#36911) üzenetére


Edge
veterán

Valszeg így lenne és az 5leted is jó(noha hasonló más gamékban már van) a helyedben official fórumra is vinném a dolgot, de én már annyit csalódtam a poe-ban hogy már elképzelni se tudom hogy ilyet normálisan implementáljanak a gaméba.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36915) TrollBalint válasza brunnehilde (#36911) üzenetére


TrollBalint
addikt

én biztos vagyok benne, hogy hasonlóan csinálnák meg, mint a craft benchet, hogy tehetsz rá "modokat" pl. nem mehet rá elemental reflect (1 divine :) ) meg hasonló. (Mondjuk map craftingot igazából tényleg be lehetne tenni brench-re )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36916) la_cc válasza Rayner (#36902) üzenetére


la_cc
addikt

:D HINNI KELL :C

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#36917) places válasza Patrick (#36868) üzenetére


places
csendes tag

Grat! Ma nekem is összejöttek a dolgok a harvest benchen. 9 kártyából lett 70 (5-öt elajándékoztam)

(#36918) Patrick válasza places (#36917) üzenetére


Patrick
addikt

Az igen. :D Grat. :)) A mirror felét divineban én is elajándékoztam. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#36919) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Delirium Everywhere-hez Inq. Spark ?

(#36920) brunnehilde válasza places (#36917) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Ilyenkor nézek bambán, hogy én meg 2-300divet vért izzadva kurblizok össze ligánként mapról mapra. :DDD És még a mayhem sorsoláson se nyerek. :O GZ! :C

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#36921) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tegnap 88-as szinten esett delvben egy 5L armor. Azt hiszem elég volt belőle :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36922) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

12 halál, mire eljutottam lions watchig. Meg az apádf*szát kedves ggg. :U :DDD Aki jót akar, az vagy elkerüli ezt a ligát, vagy a deli monstákat kerüli el jó messzire.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#36923) Rayner válasza brunnehilde (#36922) üzenetére


Rayner
őstag

Be se logoltam több mint egy hónapja :D

(#36924) Plazmacucci válasza brunnehilde (#36922) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kell az 50-es szint mert csak egy boxot kaptam :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36925) TrollBalint válasza brunnehilde (#36922) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem valami olyasmit írtak, hogy nem mindenhol van Delirium? Vagy, hogy könnyítettek rajta? (Vagy valami ilyesmi :F)
Akkor azt mondod nem is érdemes elkezdeni? 2 boxom meg van, és csak azért játszanék, hogy milyen liga kezdésre egy Toxic Rain ranger (megnézném melyik passzol jobban hozzám, a Deadeye, a Raider, vagy a Pathfinder :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36926) brunnehilde válasza TrollBalint (#36925) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Az eleje az nálam valami katasztrófa volt, kb 30 halál, mire átértem a 4.-5. mapra. Az öregnek beadja ezt a glacial hammert, ami alapból is gyenge, deli monsták ellen meg szenvedés volt. Kb addig, amig az OOS + Ancestral Protector nincs meg a Tendrils mellé. Onnantól elviselhetőbb az élet. Továbbra se értem, miért a játék legelején kell megszivatni a játékost.. :DDD

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#36927) TrollBalint válasza brunnehilde (#36926) üzenetére


TrollBalint
addikt

Mert a rutinos vén rókákat a játék végén már nem tudják :D
Lehet ránézek, pusztán gyakorlásként, hogy a következő ligában könnyebb legyen az indulás

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36928) Win-T


Win-T
senior tag

Delve lvl50 után ti kaptatok mystery boxot már? Azt írták az event után kapjuk meg, de nálam még nincs.

(#36929) Lokids válasza Win-T (#36928) üzenetére


Lokids
addikt

Nálam sincs.

Kíváncsiságból kipróbáltam a delit. hát.. 30-40x tuti meghaltam, mire eljutottam a faluba. lvl4-re fejlődve. :D

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#36930) LittleBoss67


LittleBoss67
aktív tag

Ó basszus ! A parton legalább 60x haltam. Jönnek utánam, vagy 12-en, halál. Éledek, azonnal lecsapnak. Nem is tudom, hogy sikerült végül is (templar) bejutnom a faluba.

[ Szerkesztve ]

(#36931) Plazmacucci válasza LittleBoss67 (#36930) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem kötelező ám rálépni azokra a fehér izékre, hogy kikeljenek.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36932) LittleBoss67 válasza Plazmacucci (#36931) üzenetére


LittleBoss67
aktív tag

Tudom, de sok volt az úton, és eleg volt mellettük elmennem, mégis kikeltek. Na innen az öreg folyton megrogyott.

(#36933) Plazmacucci válasza LittleBoss67 (#36932) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Simán a víz mellett végig szaladtam, egy se pukkadt ki.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36934) Rayner


Rayner
őstag

Are you nerfing Heist and Expedition rewards?
We have no plans regarding this.

mostanában ez a kedvencem GGGtől...egyszerűen nem mernek hozzányúlni :D :D :D

(#36935) TrollBalint válasza Win-T (#36928) üzenetére


TrollBalint
addikt

ládát majd az eventek utána kapsz, mármint a Delve-s ládát is a Delirium-os event után osztják ki.

Én sem bírtamki és elkezdtem a Delit, most vagyok Act 2-ben, eddig kb. 10x haltam csak, tetszik ez a toxic rain. (bár még nem azzal megyek, de ha majd nagy lesz, Toxic Rain lesz :D )
hiába, ebből is látszik, hogy nekem a távolsági karakterek jönnek be :))
Az XP durván jól jön, gondolom ennek majd Act 5 után picit vége fog szakadni :DD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36936) Lokids válasza Rayner (#36934) üzenetére


Lokids
addikt

A többség amúgy sem szereti. Ha esetleg nerfelnék, a kutya se csinálná. :P
Bár az se jó, ha úgymond kötelező.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#36937) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Szivárognak a hard mode infók. Uber lab nem ad pontot :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36938) la_cc válasza Plazmacucci (#36937) üzenetére


la_cc
addikt

Kevesebb ascendancy pont? ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#36939) Plazmacucci válasza la_cc (#36938) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:K

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36940) la_cc válasza Plazmacucci (#36939) üzenetére


la_cc
addikt

Az durvás amúgy. :DD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#36941) TrollBalint válasza Plazmacucci (#36937) üzenetére


TrollBalint
addikt

Akkor mit? Csak encsant?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36942) Plazmacucci válasza TrollBalint (#36941) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gondolom igen. [link] itt van egy Excel tábla is amiben össze vannak gyűjtve a skill gem infók.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36943) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Ezt most már tényleg nem hiszem el... :W Megint azon a hétvégén van programom, amikor indul az új liga... (Mellesleg jövő héten pénteken, helyi idő szerint, este 10-kor fog indulni)

bádövéj: most látom, megjött a mysery box a Delve eventből. Akit érint :) Brunne? ;)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36944) Lokids válasza TrollBalint (#36943) üzenetére


Lokids
addikt

Végre tényleg megjött. De csak egy Wild Oshabi headdress volt benne. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#36945) Plazmacucci válasza TrollBalint (#36943) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Kilencedikén indul.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#36946) TrollBalint válasza Plazmacucci (#36945) üzenetére


TrollBalint
addikt

bazz... tényleg, az a twitch adás... :W

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36947) TrollBalint


TrollBalint
addikt

És akkor néhány infó az Eldtritch Altarokról egy FAQ kapcsán:

- a maps mod UI-on lehet majd látni miket választottunk (végre :) )
- felmerült, hogy a harc hevében elég nehézkes olvasgatni, hogy miket adnak az oltárok, felmerült 3 lehetőség: megáll a harc, nagyobb / színesebb betűk, vagy pedig reward symbol-ok lennének. A GGG úgy döntött, hogy nem lesz semmi, marad minden, ahogy eddig, legjobb módszer, hogy először megölünk mindenkit, aztán olvasgathatunk kedvünkre.
- Awakened gem jó eséllyel esik Maven-ből, míg a Mavenes mapon sokkalta kisebb eséllyel, mivel azokból többet futunk, de csak annyira akarják az esélyét levenni, hogy még úgy érezzük megéri futni Maven mapokat.
- 3.20-ban kisebb eséllyel fog scarab esni oltárokból. Egyelőre a balance-olás még nem fejeződött be, de jelenleg valamivel ritkábbra tervezik, mint a Rouge Markereket. A kérdés egyébként - amire ez a válasz jött - a Rusted Scarabokra vonatkozott, így nekem nem teljesen egyértelmű, hogy az itt leírtak általánosságban vonatkozik a Scarabokra, vagy kifejezetten csak a rusted-ekre.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36948) Rayner válasza TrollBalint (#36947) üzenetére


Rayner
őstag

Teljesen mindegy mit írnak :D hanem teszik magukat oda ebben a ligában akkor PoE földbe áll... és ez valakinek fájni fog...

(#36949) 0Li válasza Rayner (#36948) üzenetére


0Li
aktív tag

Egyetértek.

Volt hogy nem tetszett ami írtak manifestoban/noteban a liga mégis jó volt és fordítva is előfordult. Puding próbája az evés :) Ha a liga nem jön majd át ott lesz a ruthless, az már most is tetszik, a régi idők hangulatát idézi. Ledgefarm :D

(#36950) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Úristen, sírok :DDD [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.