Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16698) m.lala


m.lala
aktív tag

Sziasztok, előre is elnézést a sok kezdő kérdésért.

Én is elkezdtem játszogatni, a D3 ehhez képest amőba….keményen berántott :DDD
Elolvastam az összefoglalót, nézegettem buildeket végül egy cyclone mellett döntöttem.
Most lvl 61 en 11k DPS az tűrhető? két cuccot vettem egy fegyvert és egy amulettet.

pár kérdéske:

-akkor ha jól értem a játékban egy idő után elérhető az Atlas amivel új pályákat lehet szerezni, tulajdonképpen ez az endgame? és ha jól értem T16 a legnehezebb szint? Egyáltalán kb hanyas szinten van kijátszva a játék küldizős része, kb 75-80?

-Őszintén a szinezés, a kötögetés és a megfelelő mennyiségü socket azért elég komoly kihivás. Érdemes kinlodni vele vagy majd csapjak le kész cuccokra?

-igazából az érdekel milyen szintre készítsem fel magam kb.75-80 ra, mire odaérek csak farm, amig birja DPS-el és ha összetákoltam egy élhető szettet, akkor utána irány mapozni és bánya?

ami borzasztóan zavar, hogy kevés cucc fér el a karakternél.
A premium tab ezen is segít? Vagy az nincs befolyással a karakter raktárára?Ti hogy csináljátok hogy nem rohangáltok ki állandóan. Csak sárgákat szedek fel de akkor is.

Rengeteg kérdésem van de nem terrozizálnék senkit, de mivel fullosan nullán vagyok és minden új, pár jó tanácsnak örülnék, köszönöm. :R

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.