Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70759) Szada85 válasza Petyyyyy (#70747) üzenetére


Szada85
aktív tag

Biztosan nincs benne, beszéltem az eladóval.

Ha aktuális lesz, meg foglak keresni mindenképp, egyelöre csak puhatolózom, hogy ha lesz egy tényleg jó, amiben csak az hibádzik, akkor érdemes-e beleugrani, és majd utólag belerakni, vagy inkább vegyek most éves bérletet, tudjak mivel közlekedni, míg találok majd olyat, ami megfelel... :D

Egyébként fogom a fejem rendesen, az addig oké, hogy a kínálat nem, hogy részben nem passzol a keresleti kritériumokhoz, de, hogy még csak érintöt se fogjon, az az igazi gyász.

A nagy részük ótomata ( tudom ebben is van manuál mód, de az nem ugyanaz, mint botozni ), a másik nagy részük meg gázosítva van ( ez is külön megérne egy menetet, hogy minek vesz valaki 3.2 szívót, ha aztán sokallja a fogyiját, na mindegy), illetve ezek tetszöleges kombinációja.

Ennek örömére feladtam egy amolyan retrós " gazdasszonyt keresek " stílusú hírdetést, direkt kihangsúlyozva, hogy milyen érdekel ( GTS, Kéziváltó(!!!!), börösklímásxenonosezüstvagyfekete ). :DDD

Már tegnap írtak is ketten, hogy van egy ezüst / fekete csudálatos autójuk, amit szívesen eladnának, egyikük az elsö körben árulta el, hogy nem tud szöveget értelmezni, a másik sokáig színlelte, hogy igen, de lebukott, mert mind a kettö Automata... :C

Pedig a második darab a leírás alapján elég nyálcsorgós, 2005-ös, kései szériás, fekete, full extra ( hüthetö kesztyütartós, nem is olvastam még sose ilyet, az is lehet, hogy csak a menetszél hüti az elrohadt padlón át, nem tudom ), csak az a fránya váltó megtorpedózza az egészet.

Tudom, egyszerübb lenne feladni az elveket, és beülni egy dodgembe, de nahh..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.