- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- erer1000: Milyen tesztekre lennétek kíváncsiak a lenti káosz gépet illetően?
- bambano: Bambanő háza tája
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- moongoose: 1994-es UFO: Enemy Unknown(X-COM: UFO Defense) háttérkép modernebb kiadásban.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- plevips: Sorozatkövető v 1.1
-
LOGOUT
Opel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Stauffenberg
nagyúr
válasz
Declare
#58963
üzenetére
Az egyik rokonom is vett tavaly egy Renault Grand Scenic II-est (2006-os facelift utáni évjárat) 2.0 dCi-vel. Nem volt lelakva (tanúsítom, szép az autó kívül-belül), első tulajtól, vezetett szervizkönyv, számlák, valós km állás, ami megdöbbentően kevés volt. Nem nézette meg.
Most tavasszal letérdelt és a saját szerelője kimondta azt, amitől minden dízeles retteg: Motor nagygenerál!
Az alacsony km állás a városi használat miatt volt (valószínűleg). Szépen legyilkolták vele a tipikus dízeles probléma forrásokat, amik vitték magukkal a többit is. A számla kicsivel, de becsúszott 1 millió fölé, amit egy ennél idősebb dízelben sem nehéz elérni (kettőstömegű, teljes vezérlés, hengerek, szűrők, meg egy horror munkadíj, gyorsan összejön a 200-300 ezer forintos tételekből 1 misi).
Kérdezi tőlem egy csomó TDI, dCi fanatikus ismerősöm, hogy miért nem veszek dízelt, az olyan jó, alul húz, élmény vele az élet... hát ezért. Maradnék a szívóbenzin vonalon, mert többnyire városban használnám nem kifejezetten hosszú utakon.
BTW én abba beleszólni nem kívánok, hogy az eredeti kérdező hogyan döntsön. Valószínűleg a váltáson bukna annyit, amennyit eltehetne tartalékba ha bármi hiba felmerül. Egy kollégámnak Alfa Romeo GT-je van az 1.9-es JTD dízellel, hétköznap főleg városban használja, de ha bármi gond adódik vele, azonnal rendbe rakatja, nem halogat semmit. Benne van az autóban 7-8 év használat már, de nem prüszköl.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Apple MacBook
- Autós topik
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Saját fejlesztésű notebookkal jelentkezett a VGA-iról ismert Moore Threads
- Samsung Gear S3 - második kör
- OLED monitor topic
- Gitáros topic
- Békéscsaba és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Polycom G7500 - Videokonferencia rendszer csomag- Új dobozos
- 2 kazános Jura Z5 V2 automata kávéfőző beépített profi cappuccino fejjel
- Hankook Winter I cept evo téli 205/55 R16 91 H TL / Gyári acélfelni gumival 16x6,5 Salgótarjánban
- Bosch GLM 50-27 C Lézeres távolságméró Eladó
- Secretlab MAGNUS Pro elektromos asztal - FULL EXTRÁS szett (2 monitor kar, PC tartó, kiegészítők...)
- BESZÁMÍTÁS! Nintendo Switch OLED 64GB játékkonzol extrával garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i5 9400F 6 mag 6 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Eladó egy Huawei GT3 okos óra Dobozzal tőltővel
- 232 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
