Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37501) Janoska26 válasza 1010 (#37499) üzenetére


Janoska26
addikt

Mér a Dr House mi szeretjük a párommal, csak sajna nem igazán van idő megnézni, de a Monk is igencsak aranyos, és hála Istennek, hogy ismétlik, így pont jó időbe adják :C Remélem nemsokára beteszik a House-t is délutáni ismétlésbe megint :DD Nomeg nem is beszélve a Heroes-ről, bár azt DVD-n várom a 2. évadot, az első megvan mind a 7 DVD :C igaz csak sztereo de így se nagyon bírtam leszakadni róla :B

[ Szerkesztve ]

(#37502) 1010 válasza Janoska26 (#37501) üzenetére


1010
őstag

héróz
már örültem hogy elfeljtettem :U
nem szerettem

dr házát viszont igen

(#37503) tbs válasza Janoska26 (#37501) üzenetére


tbs
addikt

Hogy bírod a Heroes-t, Okoska..? Borzasztó. Szerintem... :U

(#37504) Janoska26 válasza tbs (#37503) üzenetére


Janoska26
addikt

hmmm... a kedvencem a kis japáncsákó(főleg az akcentusa miatt :) ), Én magyar szinkronnal néztem ugye, mivel olvasni lusta vagyok, az angolom meg enyhén szólva sántít kicsit :U
szóval, kicsit nehézkesen indult az tény, de egyre pörgősebb lett, volt olyan hogy egyszerre 3-4 részt elfogyasztottam, és akkor is csak azért hagytam abba, mert éppen jönni kellett melóba, vagy egyéb más halaszthatatlan elfoglaltságom miatt :U

[ Szerkesztve ]

(#37505) Sátán44


Sátán44
addikt

Egy érdekes cikk
Életének 97. évében elhunyt II. Huntington Hartford, aki ügyetlen befektetései miatt a világ egyik leggazdagabb emberéből csődbe ment milliomos lett.

Nyelvtanilag hogy is van ez? :F

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#37506) Tim82 válasza Sátán44 (#37505) üzenetére


Tim82
nagyúr

nyelvtanilag helyes ez a mondat, fogalmazásilag viszont csapnivaló.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37507) VladimirR válasza 1010 (#37499) üzenetére


VladimirR
nagyúr

amugy is amcsi sorozatokat neznek tv-ben, csak egyfelol turelmetlen vagyok megvarni, mig eler ide, masfelol sokszor (legtobbszor) nem tetszik a szinkron, harmadreszt igy nem kell musorujsaghoz igazodnom

de peldaul a "tuzvonalban"-rol, ami ugye magyar mu, eddig inkabb csak jot hallottam, lehet benevezek arra is

(#37508) Bubu79 válasza Sátán44 (#37505) üzenetére


Bubu79
addikt

Eh - így jár aki előbb beszél és utána olvas...

Szóval igen, érdekesen sikerült megfogalmazni a dolgot...

Már megint a Nők - de hogy valaki ennyire ne tanuljon az elkövetett hibáiból...

Pálinkás jóreggelt egyébként...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37509) Tim82 válasza VladimirR (#37507) üzenetére


Tim82
nagyúr

annyira nem jó a Tűzvonalban, inkább nevezzük úgy, hogy magyar sorozatokhoz képest meglepően korrekt.

régebben úgy adták, hogy utána jött a 24 ismétlése... a 24 természetesen leiskolázta hangulatban, tempóban, feszültségteremtésben dramaturgiában a Tűzvonalban-t. lehet mondani, hogy igazságtalan vagyok, de pont ezek azok az összetevők, amelyek igazából nem a forgatási kerettől függenek szerintem.

valljuk be, a magyar filmgyártás nem tud igazán épkézláb akciófilmet/sorozatot készíteni, ennek figyelembevételével kell a Tűzvonalt nézni ("kicsit sárgább, kicsit savanyúbb, de a miénk"). főleg, ha összevetjük korábbi (ritka rossz) próbálkozásokkal, mint az Első generáció, Európa Expressz stb.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37510) Bubu79 válasza Tim82 (#37509) üzenetére


Bubu79
addikt

Talán azért nem megy itthon az akciófilmgyártás, mert nincsenek meg a hagyományai a dolognak.

Azok a szakemberek, akik igazán otthon vannak a témában régen elhúztak külföldre, valamint az sem mellékes, hogy itthon másképpen alakul a költségvetés is, amit egy-egy sorozatra össze tudnak hozni.

Eh - most nézem csak - a #37508 kicsit félreérthetőre sikeredett... Szóval én beszéltem előbb és csak utána olvastam - ezért szerkesztettem az eredeti szöveget...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37511) Tim82 válasza Bubu79 (#37510) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem annyira hagyomány kérdése a dolog - szerintem - hanem igazából egy rendező sem, aki eddig nekiállt akciófilmet rendezni nálunk, nem ült le és nem elemzett végig dramaturgiai, filmtechnikai szempontból egy jó akciófilmet/sorozatot. mintha spórolnának ezzel a fajta háttérmunkával, igazából csak a látványos, hatásvadász elemeket veszik át. :U

nem hiszem, hogy annyira költségvetés- illetve szakemberhiány-függő lenne a téma.

bár a magyar film sz*rban van, de ez éppúgy nem újdonság, mint a magyar foci helyzete. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37512) Janoska26 válasza Tim82 (#37511) üzenetére


Janoska26
addikt

azt is több kevesebb sikerrel :U

(#37513) tope


tope
addikt

Szép napot mindenkinek
Ez a nap eddig nem semmi volt, kezdve azzal, hogy biciklivel akartam jönni ami nem jött össze (valószínű defekt), aztán mivelhogy már alap 30 perc késésben voltam így, még tetézte a nagy harci helyzetet az, hogy baleset történ a Szent István Tisza hídon (nem mellesleg egyik autó ami összetört (halálos baleset :( ), az azon a bicikliúton állt, amin én nap, mint nap járok). Emiatt akkora sor volt a másik meglévő hídon, hogy volt vagy 10 km. Így a szokott 50 perces busz helyett volt egy kis gyaloglás, majd buszozás és röpke 2 óra alatt be is értem a munkahelyemre.
Ezekután alig várom a délutáni programot, hogyan jutok én haza?!. :)

[ Szerkesztve ]

(#37514) Neró


Neró
őstag

Szép jó reggelt OFF népe.
Már be van fizetve már megvannak a papirok is úgy, hogy
2 hét mulva megyek Egyiptomba.

| www.diablohungary.hu

(#37515) Bubu79 válasza Tim82 (#37511) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem vagyok ma formában - de tulajdonképpen erre gondoltam, amikor a hagyományt említettem: nincsen meg a szakmai háttere a dolognak.

A költségvetés pedig egy olyan téma ami meghatározza a lehetőségeket - egyelőre talán még nem látnak akkora fantáziát a befektetők a magyar filmekben, hogy nagyobb kerettel is egy-egy produkció mellé tudjanak állni, így marad a tecsó gazdaságos film, az elérhető legjobb gárdával.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37516) NoLF válasza Neró (#37514) üzenetére


NoLF
addikt

hozzál majd fáraót, szeretem őket, nem kell megsütni, alapállapotban is ropogós :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37517) Tim82 válasza Bubu79 (#37515) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezzel nem tudok érdemben vitába szállni - ahhoz már bennfentesnek kellene lennem a filmvilágban... :U

Fenntartom, hogy szerintem általában kreativitással áthidalhatóak az anyagi keretből fakadó hátrányok - és ez a magyar filmek esetében sincsen másképp. (Kedvenc példám erre egyébként a Kontroll, bár az magyar viszonyok között elég jó anyagi támogatást kapott, így talán mégsem elég jó példa.)

Neró: öröm és bódottsá'! :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37518) Neró válasza NoLF (#37516) üzenetére


Neró
őstag

Tutankhamon jó lesz?Az aranykoporsó ajándék. :D

Amire kíváncsi leszek az, hogy, hogy fogom bírni a repülőt?
Remélem az út során nem, jön ki belőlem semmi.

Tim82: :K :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#37519) Bubu79 válasza Tim82 (#37517) üzenetére


Bubu79
addikt

A Kontroll jó :K Bejött a hangulata az egész filmnek :)

A viszonylag kis költségvetésből jó filmet-re pedig talán a Magyar Vándor lehetne a példa - bár megosztotta a közönséget - nekem az is bejött :)

Neró: Vigyázz az egyiptomiakkal - szeretik a lovakat ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37520) NoLF válasza Neró (#37518) üzenetére


NoLF
addikt

ő már nem ott nyugszik, de sztem simán lehet találni még néhány egyedet, s legyártanám a kulináris "sokezer éves fíling - királyi csemege! csak itt, csak most! fáraó-chips, átkozottul finom!" projektet, melyet oly régóta tervezgetek.

aranykoporsó jöhet, lesz miről mintát venni a csomagoláshoz :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37521) Janoska26 válasza NoLF (#37520) üzenetére


Janoska26
addikt

nem akarok kukacoskodni ;] De ugye lesz tejfölös-hagymás is? :DD

(#37522) NoLF válasza Janoska26 (#37521) üzenetére


NoLF
addikt

nincs kizárva, bár igazságszerint ezt prémium márkaként akarom bevezetni és nem szeretném ha az igények alapján mégis le kellene alacsonyítanom a "kommersz" csipszek szintjére.

szkarabeusz-trágyás mindenképp lesz (limitált kiadásban persze), meg az alapváltozatok: forró napsütötte, dohos-sötét, feltáráskor levegőt kapott-ízesítésű...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37523) Tim82 válasza NoLF (#37522) üzenetére


Tim82
nagyúr

lesz "The Curse of the Mummy"-limited edisön is? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37524) bolondember válasza VladimirR (#37507) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondjuk kiindulva a BSG szinkronjából - Douglas Admas után szabadoN:

"dilettáns hülyék, akiket először állít falhoz a forradalom"...

(bocs, nem privi akart lenni :((( )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37525) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Megváltoztattam a jelszavam. Eddig 5 karakter volt, csak kisbetűkből.
Most 13 karakter (kisbetű, nagybetű, szám) van benne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37526) tbs válasza Tim82 (#37517) üzenetére


tbs
addikt

Lsd. még "Helyfoglalás, avagy a mogyorók bejövetele".

(#37527) NoLF válasza Winner_hun (#37525) üzenetére


NoLF
addikt

oké.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37528) NoLF válasza Tim82 (#37523) üzenetére


NoLF
addikt

gondoltam rá, de ezt gyerekkiadásnak képzeltem le, nyereményjátékkal, meg persze játékmúmiával ötvözve. imádnák a kis lurkók :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37529) venember83 válasza Winner_hun (#37525) üzenetére


venember83
nagyúr

Bash-esedsz?

(#37530) Janoska26 válasza Winner_hun (#37525) üzenetére


Janoska26
addikt

Megfejtettem:MakkOcska1234 ;] :DD

(#37531) Neró válasza NoLF (#37520) üzenetére


Neró
őstag

Rendben akkor majd személyesen ások neked valami csemegét (a föld alol) :D

Remélem az arab kaják jók lesznek.Egyépként láttam arab hastáncosokat
és nagyon állat.A zene is nagyon király.Itten fogunk megszálni:[link],[link],[link]

(#37519) Bubu79: :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#37532) VladimirR válasza Winner_hun (#37525) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nekem az egyszerubb jelszavam ilyen, mint amire te most valtoztattal ;p

(#37533) VladimirR válasza bolondember (#37524) üzenetére


VladimirR
nagyúr

veletlenul van nalam egy cikk a jovobol, mely azt irja, a bsg szinkronjanak kapcsan, hogy dilettans hulyek, akiket elsokent allitott falhoz a forradalom

(#37534) NoLF válasza Neró (#37531) üzenetére


NoLF
addikt

jók lesznek a kaják, de a vízzel vigyázzatok, fosás lehet belőle.
egyébként minden irigykedés nélkül mondom, hogy menj a büdös picsába :D

mod: az első kép csak nálam tűnik "kicsit" furcsának?
az első három sor a képből:
˙Ř˙ŕ�JFIF������˙ţ�;CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 60 ˙Ű�C�    ' .)10.)-,3:J>36F7,-@WAFLNRSR2>ZaZP`JQRO˙Ű�C&&O5-5OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO˙Ŕ�wô"�˙Ä����������� ˙Ä�ľ���}�!1AQa"q2��Ą#BąÁRŃđ$3br�

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37535) Winner_hun válasza VladimirR (#37532) üzenetére


Winner_hun
félisten

A végére csaphatnék még 7 karaktert, amit meg is jegyznék, de feleslegesnek találom. Ha ezt valaki megfejti...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37536) bolondember válasza VladimirR (#37533) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bárcsak így lenne... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37537) VladimirR válasza NoLF (#37534) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, a szevrer azt mondja rola, hogy az sima szoveg, ezert a bongeszo ugy is nyitja meg
ha lemented es atnevezed jpeg-nek, akkor meg tudod nyitni

(#37538) Neró válasza NoLF (#37534) üzenetére


Neró
őstag

1 hétre megyünk. :P :D Ott hány fok lehet? :F

| www.diablohungary.hu

(#37539) Janoska26 válasza Neró (#37538) üzenetére


Janoska26
addikt

A sarokba valószínű 90 :Y :DD

(#37540) NoLF válasza Neró (#37538) üzenetére


NoLF
addikt

használd ki az internet adta bőséges lehetőségeket.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37541) Neró válasza Janoska26 (#37539) üzenetére


Neró
őstag

vazzzz :W :DDD
NoLF: Köszönöm mester. :R

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#37542) Pompi válasza Neró (#37541) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hurghada vagy Sharm El Sheikh?

Na nem a hőfok miatt kérdezem, fázni nem fogtok egyik helyen sem ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#37543) Neró válasza Pompi (#37542) üzenetére


Neró
őstag

Charm Life ****-ba szálunk meg.Fogalmam sincs, hogy hol van.
De biztos, hogy jó lesz.
Ebben az egész utazásban az a rossz, hogy Péntek 13.-án jövünk vissza. :Y

| www.diablohungary.hu

(#37544) Janoska26 válasza Neró (#37543) üzenetére


Janoska26
addikt

Ez az egész év ilyen szerencsétlen idén szilveszter is péntek 13-ra esik :Y :DD

[ Szerkesztve ]

(#37545) Neró válasza Janoska26 (#37544) üzenetére


Neró
őstag

És ha lezuhanunk? :Y :Y

| www.diablohungary.hu

(#37546) Pompi válasza Neró (#37543) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

OK, tehát Hurghada. Én ugyanis erre kérdeztem rá, nem a hotel nevére ;]

Feel Good Inc.

(#37547) Bubu79 válasza Neró (#37545) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem értem a problémádat - akadnak nyugis leszállások és akadnak rázósabbak is. De egy biztos - olyan még nem volt, hogy egy repülőgép fönt maradt volna ;]

Ha zuhanni kezdenétek? Élvezd a szabadesést ;]

De úgysem lesz baj ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37548) Neró válasza Bubu79 (#37547) üzenetére


Neró
őstag

"Ha zuhanni kezdenétek? Élvezd a szabadesést."
Oké megnyugodtam...( ilyen korán még nem halhatok meg.besokaltam)
Már bánatomban Máté Pétert halgatok....ez normális?

(#37546) Pompi: Csak a hotel nevét tudom meg, hogy egyiptom. azt ennyi. :D :P

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#37549) Pompi válasza Neró (#37548) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor most már azt is tudod melyik városba mentek :DDD

Feel Good Inc.

(#37550) Neró válasza Pompi (#37549) üzenetére


Neró
őstag

Jaja...és ha lezuhanunk?

| www.diablohungary.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.