Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37451) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#37448) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na, a 14-est lecserélem a 13-ra, és a 12-es is bejön még a képbe :D
A többi marad..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37452) Retro11 válasza BlacKSouL (#37451) üzenetére


Retro11
senior tag

Peeerszeee. Mennyyé nézzééé valami meccset:P

[ Szerkesztve ]

(#37453) BlacKSouL válasza Retro11 (#37452) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Most mért? Mondtam hogy döntőket nézek :P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37454) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Talaltam egy rekas regi berletet:- ))) 1999.04-2001.02
indult 1100ft majd 2000jan 1165ft majd 2001jan 1240ft
de egyszerun bel se gondolok hogy mennyi volt az indulo mikor naffalauba kerultem, az bisztos hogy 180ft0re emlexem ami kesibb 210ft lett, de szeritnme nem a 180 volt az indulo, amugy meg 540ft-re is remlik:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37455) fokukac válasza neduddki (#37454) üzenetére


fokukac
nagyúr

amikor én pestre kerültem, ara emlékszem, hogy 2 ft volt a villamosjegy, és 3 ft volt a buszjegy...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37456) neduddki válasza fokukac (#37455) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

amikor 2ft dobalt az ember a metroba:- )))
meg amikor kulon volt a kotott pajjas es buszberlet /az mar egeytem alatt volt mod: hejejsbitve: meg az egyetem alalt is volt ijjen a kezdetekkro:- ) en soha nemvettem szoval eszre se vettem mikro megszunt:- )/

udv

neduddki

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37457) Tim82 válasza Verus (#37447) üzenetére


Tim82
nagyúr

én nem eszek köteket! :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37458) VladimirR


VladimirR
nagyúr

usa-bol forumozoktol kerdeznem, lesz most naluk valami a hetvegen? penteki-szombati sorozataim nem lesznek a heten leadva

(#37459) neduddki válasza neduddki (#37456) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a Telanyio most ort provatoto hogy 2 ft en mdobaltunk a mertoba csak 1ft-t, na gyorsan meg is kerdesztem hogy akkor valtaskor dragult a jegy 2ft-re???:- )))

udv

neduddki

p.s. atya eg allig volt vagy 25-30 eve oszt nem emlexem:- (((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37460) bolondember válasza fokukac (#37455) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem is éltél még akkor... ;] :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37461) Bash válasza VladimirR (#37458) üzenetére


Bash
őstag

Nyári szünet?

http://bashtravel.com/

(#37462) VladimirR válasza Bash (#37461) üzenetére


VladimirR
nagyúr

meg nem, lost finale jovoheten lesz, bsg-bol meg van 3 resz, azok jovohettol zsinorban mennek

a nyari szunet meg monnyon le, nem lesz csak weeds, meg eureka, a 4400-at is lelottek, pedig nagyon kivancsi lettem volna, milyen iranyba tudtak volna folytatni, s hogy sul el

[ Szerkesztve ]

(#37463) neduddki válasza VladimirR (#37462) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bsg meg 3 akkor lassan elkezdhetem:- )))
koszi a hioert!

udv

neduddki

mod: kriminalt varom mar hogy kifusson es elkezdhessem:- ))) /s3/

jo ez a 1M-es net 560kB-val gyun az aldas:- ))) hejejsbites 820kB-val:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37464) Bash válasza VladimirR (#37462) üzenetére


Bash
őstag

Lost-ról hallottam már, de bsg, weeds, eureka, 4400 totál ismeretlen számomra.
Hétfőn Memorial Day lesz, nem tudom, hogy ennek lehet-e köze hozzá.

http://bashtravel.com/

(#37465) BlacKSouL válasza VladimirR (#37462) üzenetére


BlacKSouL
addikt

4400 meg Hősök is hiányzik nekem is, reméltem anno hogy folytatják, láttam benne fantáziát.. de hát .. bolond vagyok hogy tévén néztem ezeket

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37466) bolondember válasza Bash (#37464) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

BSG úgy se, h Battlestar Galactica? :F

Jó, elfogult vagyok, de számomra minden idők legjobb Sci-Fi sorozata... És a legjobb sorozatok tizes mezőnyében is ott van...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37467) Bash válasza bolondember (#37466) üzenetére


Bash
őstag

Így a neve ismerős, de sem egy képet, sem egy személyt nem tudok magam elé képzelni belőle. Meglátszik, hogy nem TV-zek gyakran, akkor is inkább Discovery HD-t vagy NatGeo HD-t nézek legtöbbször.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#37468) bolondember válasza Bash (#37467) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

netgeó rulez, ez tény és való - ha szereted a Sci-Fi-t, érdemes belekezdeni, klasszikus... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37469) VladimirR válasza neduddki (#37463) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ugy meg 3, hogy eddig 7 resz ment le a 4. evadbol
most hirtelen nem tudom, hogy a maradek 10 mikor fog lemenni (mert 20 reszes a 4. evad, csak a sztrajk miatt ez is csuszott, vagy mi), de ha tippelnem kellene, akkor jovo tavasszal

Bash: (meg akiket erdekel)
bsg: mint mar reszben irtak, battlestar galactica, egy 1978-as, egy evadot megelt sorozat remake-je, ahol az emberiseget (nem a mienket), amely 12 bolygon el, megtamadja egy 40 evvel elottuk kifejlesztett gepi faj (melyek egy resze, pontosan 12 darab emberi kulsovel rendelkezik, s melyek kozul mindenki kedvence a 6-os, six fedonevu modell), aztan jol lenyomnak mindenkit, marad vagy 40k tulelo, akik elindulnak megkeresni a legendakbol ismert fold nevu bolygot
szoval jofajta sci-fi a scifi-n pentek estenkent tizkor

weeds: kertvarosi anyuka, ket gyerekkel marad ferje halala utan, s eletszinvonaluk fenntartasa vegett mihez is kezdhetne, elkezd fuvet arusitani
hulyeseg minden szinten, juni 17-en indul a 4. evad a showtime-on (hetfo estenkent tizkor)

eureka: kozepes scifi, egy marshall szokeveny szallitasa kozben (aki mellesleg a 15 eves lanya) megakad egy kisvarosban, amirol kiderul, hogy a lakoinak tobbsege mellett einstein elbujhatna (juni 29-tol a scifi-n kedd estenkent 9-tol)

4400: szinten sci fi, 4400 ember tunt el az evtizedek soran szazadunk elejetol kezdve, majd egy nap egy nagy fenygombben visszaternek mind egyszerre, senki nem emlekszik semmire, nem oregedtek, viszont idovel kiderul, a legvaltozatosabb kepessegeik vannak, a telekinezistol kezdve a gondolatolvasason es a gyogyitason at verzeses lazzal valo fertozesig
ezt sajnos lelottek a 4 evad utan

de a valaha volt legjobb sci fi sorozat akkor is a firefly (megintcsak, rohaggyon meg a fox), azt eddig semmi nem tudta uberelni

most viszont bajban leszek, mert valoban jon a nyari szunet, dhw, reaper, moonlight (a cbs is rohaggyon meg), how i met your mother, my name is earl finalek a heten/mult heten mentek le, 30 rock picit korabban, par meg korabban, megint par meg a sztrajk elott/alatt leallt, szeptemberig bojt lesz

viszont most jut eszembe, lesz a nyarra meg egy, ami tavaly nagyon bejott, lesz californication masodik evad is

[ Szerkesztve ]

(#37470) Bash válasza VladimirR (#37469) üzenetére


Bash
őstag

Akkor röviden összefoglalom a véleményemet ezekről. :)

Battlestar Galactica: nem vagyok oda a sci-fi-ért.
Weeds: gyűlölöm a drogot/drogos/drugdealer életmódot.
Eureka: go to Battlestar Galactica.
4400: go to Battlestar Galactica.

http://bashtravel.com/

(#37471) VladimirR válasza Bash (#37464) üzenetére


VladimirR
nagyúr

erre meg el is felejtettem valaszolni, szoval kosz az infot, de nem igazan tudom, ez lehet-e az oka
a masik, ami eszembe jutott szinten sorozatokkal kapcsolatban: par hete a dhw-ban volt rola szo, akartam is kerdezni, nalatok mikor van anyak napja? valahogy ugy tunt, hogy ott majus masodik vasarnapja - jol ertettem, vagy hulyeseget beszeltek / nem kellene felirat nelkul sorozatot neznem?

(#37472) VladimirR válasza Bash (#37470) üzenetére


VladimirR
nagyúr

weeds-et szerintem felreertetted, egyfelol ez vigjatek, masfelol remek tarsadalomkritikanak is felfoghato (mondjuk mikor a foszereplo baratnoje, a helyi polgarmester, vagy kicsoda), atom reszegen megy az iskolaba a gyerekeknek magyarazni, hogy milyen rosszak is a drogok

(#37473) Bash válasza VladimirR (#37471) üzenetére


Bash
őstag

Anyák napja május második vasárnapján volt. Felirattal meg ne nézz semmit, mert eltakarja a képet.
És szerintem nem értettem félre a Weeds-et, atomrészeg nőkre sem vagyok kíváncsi, főleg gyermekek közt nem. Örülök annak, hogy a tavalyi évben összesen háromszor láttam részeg embert, nem hiányzik a látvány.

http://bashtravel.com/

(#37474) VladimirR válasza Bash (#37473) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jo, ebbe nem kellett volna belemennem

(#37475) 7


7
addikt

Sziasztok, szép álmokat, mentem aludni. :)

(#37476) bolondember válasza Bash (#37473) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és ha vicces, akkor sem?

Vagy másfajta humort kedvelsz? vagy az annyira nem jön be? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37477) bbazsy válasza Bash (#37473) üzenetére


bbazsy
őstag

uccsó kettőt elpusztítod?
mai iq-harcosunk oda is betévedt..

..

(#37478) bolondember válasza bbazsy (#37477) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hm, 49 - a sárgák megszivattak... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37479) bbazsy válasza bolondember (#37478) üzenetére


bbazsy
őstag

könnyebb pályát nem találtál ? :D
mod: munkahelyi screenshot ? mifélét dolgozol ha szabad tudni ?

mekkora nagyot röhögtem most ezen :DDD

[ Szerkesztve ]

..

(#37480) bolondember válasza bbazsy (#37479) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

munkahelyiiii?

na jó... :B

ilyen szervíz deszk ágens féle vagyok - még egy kicsit... :)

link is üt, nemcsak a függöny... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37481) bbazsy válasza bolondember (#37480) üzenetére


bbazsy
őstag

:D
sap logon nem sokaknak helyen terem otthon..:)

van új showder klub jútyúbon, megnézem, és alszok..
ez a zh, beadando, idiotak msnen mára sok volt.

jo8 mindenkinek

..

(#37482) bbazsy válasza bbazsy (#37481) üzenetére


bbazsy
őstag

írni se tudok, nembaj.. jóéjt

..

(#37483) Bash válasza bolondember (#37476) üzenetére


Bash
őstag

Maradjunk annyiban, hogy nem azonos társadalmi normák szerint élünk.

http://bashtravel.com/

(#37484) bolondember válasza Bash (#37483) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem a humor nem a társadalmi normától függ - ahhoz nem kell a humorérzéken kívül túl sok dolog.

Ugyanúgy lehet nevetni Charlie Chaplin botladozásán, mint Leslie Nielsen cselekményein, vagy akár egy jó humorista viccein - jelen esetben egy szituációs komédián.

de persze ez az én véleményem.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37485) Bash válasza bolondember (#37484) üzenetére


Bash
őstag

Szerintem ez nem feltétlen humorérzék kérdése. Aki ennyire elítéli a drogokat, mint én, az nem fog humorosnak találni egy atomrészeg nőt gyerekek előtt a drogok jó hatásairól beszélni. Just my two cents. ;)

http://bashtravel.com/

(#37486) VladimirR válasza Bash (#37485) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ennyire azert ne iteld el, art az olvasasi keszsegednek
mint irtam, a drogok rossz hatasairol tart eloadast (maskent nehezen lenne tarsadalomkritikakent emlegetni, mint ahogyan tettem azt)
mellesleg, mint bolondember is irta, itt egy sitcom-rol van szo, amit raadasul nem is nezel, tolem hallottal rola eloszor, talan egy hangyanyit tulzo a hozzaallasod

(#37487) Bash válasza VladimirR (#37486) üzenetére


Bash
őstag

Talán túlzó, de megvagyok az ilyen látványok nélkül is.
Egyébként igaz, nem olvastam most vissza, nem koncentráltam a részletekre, nekem a drugdealer életmód jobban megragadt, mint negatívum.

http://bashtravel.com/

(#37488) bolondember válasza Bash (#37487) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem az élet (és a humor) szines, nem fekete-fehér.

Neked akkor mi vicces? mi a humor? :F (azt biztosra veszem, h nem az angol humor, tehát Monty Python gondolom kilőve)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37489) Bash válasza bolondember (#37488) üzenetére


Bash
őstag

Drogok meg alkohol nélkül csak fekete-fehér lehet az élet? :F

http://bashtravel.com/

(#37490) bolondember válasza Bash (#37489) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem. nem ezt mondtam.

Hanem olyan szinten elzárkózol még az ilyennel kapcsolatos viccektől, h csak na - ezt (is?) csak feketén-fehéren látod...

Sajnos eddig nem volt szerencsém az említett sorozathoz (legjobb tudomásom szerint Nancy ül a fűben címen fut itthon), de igencsak pozitívak a kritikák, visszajelzések, ha lesz időm lecsekkolom.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37491) Bash válasza bolondember (#37490) üzenetére


Bash
őstag

Nem értem, hogy miért baj ez. Szerencsére ezen kívül még millió egyéb dolog van a világon, ami úgy humoros, hogy közben nem teszi tönkre az embereket és életeket. Sőt, ha jól látom kettőnk közül neked feketébb és fehérebb az ábrázatod. :P

Egyébként egy fél órája láttam a So You Think You Can Dance 4. szezonjának ma este bemutatott első válogató összeállításában egy "táncost", és még mindig el vagyok ámulva tőle, egyszerűen hihetetlen ahogy mozog. DVR-on megvan, de kicsit körülményes gépre átvenni, remélem holnapra valaki feltölti YouTube-ra.
MOD: már fenn is van, de csak egy gyenge kamerás felvétel, nem akarom elrontani vele az élményt.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#37492) bolondember válasza Bash (#37491) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

senki nem mondta, h baj.

Csak furcsa valamit ÉLBŐL elutasítani, mert mittomén - azért, mert heteró vagyok, attól még jót tudok nevetni egy jó melegviccen... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37493) Janoska26


Janoska26
addikt

No, Jó reggel(i)t Huszárok!!! :)) :DD
Péntek van végre, ez érezhető volt a nehézkes ébredésemben, sőt ma a macskám se nagyon bírt már nagyon magasra mászni a fára, abből következik, hogy ma kötelező jókedv nap van, tessék mosolyogni, ahogy valami nagyon okos mondta, a világ is visszamosolyog rád :DDD

(#37494) bolondember válasza Janoska26 (#37493) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jaja, valami ilyesmit.

fáradság, az van - tekertem magamnak 2 szendvicset reggelire, mellé egy jó kis rizses csokit - nagyon rákaptam... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37495) Sipi16


Sipi16
senior tag

Jó reggelt mindenkinek... Végre vége a hétnek... Mindjuk ezen a héten sem váltottam meg a világot...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#37496) 1010 válasza Bash (#37489) üzenetére


1010
őstag

nem ha szerlmes vagy :)
például

(#37497) VladimirR válasza Bash (#37491) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert teszi tonkre egy drogos poen (nem a drog, egy nyavajas sitcom-rol van szo), egy drogos sitcom az embereket es eleteket?

bolondember: igen, hbo ezzel a cimmel adta, de tavaly elkezdtek adni mas csatornan is (nem tudom hirtelen, hogy hol), ott spangli cimmel megy

[ Szerkesztve ]

(#37498) VladimirR válasza VladimirR (#37497) üzenetére


VladimirR
nagyúr

most kezdem csak igazan megereteni, miert olyan nagy szam, hogy valamelyik ado (s miert csak kabeles, nem orszagos) be mer vallalni egy ilyen sorozatot, mint a weeds, vagy a dexter)

[ Szerkesztve ]

(#37499) 1010 válasza VladimirR (#37498) üzenetére


1010
őstag

hát a sok gaygi szémét közt meg az állandó ismétlések közt

már lassan mindenki amcsi sorozatokat néz a netről letöltve

(#37500) NoLF


NoLF
addikt

...mert a másnaposságtól másképp látok és most másképp járok el ha kell...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.