Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#7301) Tomeh válasza KillHates (#7299) üzenetére


Tomeh
csendes tag

Szia!

Köszönöm a gyors választ, bár amint láthattad 19 pisztolyorrú mátyásért már itthon is kapható a mellékelt linken a kijelző! De hogy szó ne érje a ház elejét megnéztem az ebay-t is és semmit nem találtam.

Akkor pontosítsunk, konkrétan a műanyag ház tört szét és a keretre lenne szükségem. Amint látom a dolog eleve esélytelen... vagy próbálkozzak bontóknál? Végső megoldásként cigányos műanyagtoldásra gondoltam!
Ötletek?

(Gondoltam hogy kb a 15ezredik ember vagyok aki ezt a kérdést felteszi, nem akarom senki idejét rabolni, de gondoltam konkrét kérdésre konkrét választ kaphatok!)

(#7302) fefe-30 válasza Dell XPS (#7300) üzenetére


fefe-30
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket!

(#7303) Williams válasza Dell XPS (#7297) üzenetére


Williams
aktív tag

Köszönöm. Akkor megy ameddíg megy...

(#7294) Muerte75: Neked is köszönöm!

(#7304) Dell XPS válasza fefe-30 (#7302) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

A kollégám, még nálam is körültekintőbben járt el siránkozásod miatt, szerinted ez válasz számára?

Üdv, Dell XPS

(#7305) fefe-30 válasza Dell XPS (#7304) üzenetére


fefe-30
csendes tag

Kedves barátom!
Én normális hangnemben segítséget kértem.
Két napig le se szartatok, közben majd megölt az ideg, hogy mi a baja az összegyüjtött kis pénzemen vett gépemnek, csak ezért siettettem a dolgot, de igazad van ez nagy tiszteletlenség volt tőlem.
Lehet, hogy tényleg nem vagytok helpdesk, nem vagytok kötelesek segíteni.
És abban sem kételkedek, hogy a műszaki tudásotok nagyon jó.
Én labdába se rúgok mellettetek.
Nincs is semmi gond,még meg is köszöntem.
Tudod már több topicban kérdeztem, kértem segítséget itt a prohardveren, és tényleg jók vagytok.
De mindig elég volt egy köszönöm is.
De csak a te kedvedért NAGYON köszönöm, és tényleg sokat segítettetek. :R
Kellemes ünnepeket!

(#7308) KillHates válasza fefe-30 (#7302) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sikerült megoldást találni a problémára? :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7309) Dell XPS válasza fefe-30 (#7305) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Egy kicsit nem annyira volt jó hangulatom ma, de nem is ez a lényeg. Légy szíves jelezzél majd vissza, mert még azt sem tudjuk, hogy eredeti az adapter vagy sem. Amennyiben van infó, tovább tudunk lépni, a kollégánál meg ott a labor, úgyhogy várunk..... Köszönöm!

Jó éjt Neked! PEACE! :)

Üdv, Dell XPS

(#7310) fefe-30 válasza Dell XPS (#7309) üzenetére


fefe-30
csendes tag

Mégegyszer bocsánat, ha nem úgy szólaltam volna meg ahogy kéne.
Most fogok kapni egy erősebb töltőt és azzal is kipróbálom, aztán jelzek, hogy mit produkált a gép.
Köszönöm.
Sziasztok.

(#7311) Heindrich


Heindrich
csendes tag

Sziasztok! Vaciláltam hogy ide vagy az acer topicba kell írni, végül ide lesz téve a kérdés:

Van egy Acer TravelMate 5520 laptop. nem mai darab de nem rossz kis gép, csak van vele egy kis probléma:
Használat közben bekapcsolás után kb az ötödik perctől, nagyon belaggol az egész gép, ilyen 30-180 másodperces intervallumokra, aztn 2-3 percig fut midnen rendesen, aztán megint belaggol, és ez megy egészen addig ameddig fel nem b*sz idegileg és félre nem dobom magamtól.

A gyári oprendszer egy gyárilag felrakott vista home volt, ezzel semmi baj nem volt az ég adta egy világon, pöpec volt minden. ameddig fel nem tettem a win7et, ott kezdte a laggolást (tudom, hülye voltam hogy belepiszkáltam, ha egyszer faintosan ment, de kiváncsi voltam már a win7re nagyon). mondom magamban faint, ez így nem megy, biztos nem elég erős hozzá a gép, leszedtem ncoreról egy vistát, visszaraktam, de azóta folyamatosan ez a probléma. felraktam 4-5 különféle win7 és vista változatot, és midnegyiknél ugyan az a baj. driverekkel is variáltam, mindig a tisztaszűz friss oprendszerre tettem fel a drivereket elpször a gyárit, utána a weblapokról a legfrissebbeket, utána már azzal kezdtem h oké, csak a netkártya driver, és driver genius hátha az talál vmit amit kihagytam de mindig uygan az a baj. laggol, használhatatlan. érdekes , megfigyeltem hoyga mikro elkezdi a laggot, a hűtő nagyon felpörög, akkor nagyon laggol, utána leáll és akkor fut minden rendesen. nemhsizem h a vas gyenge, oylan játékokat elvitt a régi vistával pöpecül amit az asztali gépem nem bírt, de azóta azog a gamek se mennek rendesen amik eddig mentek. én a cool&quiet technologynak valami bios vagy mittomén miylen hibájára gondolok, de őszintén lövésem sincs mi lehet abaja. Délután megpróbálok egy 32 bites régi xp sp2-t hátha az megoldja bár kételkedem benne.

Ha kell itt a spec: Acer TraelMate 5520 amd turion 64 x2 2gigahertz, Ati mobility radeon 2400XT 1GB, 2 giga ram, meg a maradék.. :)

Ha valaki tudja mi lehet a baja, vagy volt hasonló tapasztalata de sikerült megodlania kérem írjatok!!!!! Köcce!

[ Szerkesztve ]

(#7312) KillHates válasza Heindrich (#7311) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezt hívják mag-visszalassulásnak. Ezt azért csinálja, mert a gép hűtésével probléma van. Ha nem vagy nagy guru, akkor keress meg mert szakember fog oda kelleni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7313) PZee


PZee
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi problémámban szeretnék segítséget kérni:
Van egy samsung RV 510 típusú laptopom, mely bekapcsolás után elidul a win7 betöltése, de azután megjelenik az egér kurzora, ha megmozdítom vagy billentyűt használok, akkor kicsit kisebb lesz a nyíl és sötétebb lesz a kijelző. Azután már nem töltődik be a rendszer, ezt 10 indításból kilencszer csinálja.Próbáltam rendszer javítással is indítani, de nem talál semmit.
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv:PZ

Zee

(#7314) Heindrich válasza KillHates (#7312) üzenetére


Heindrich
csendes tag

Köszönöm a választ, többit priviben;)

(#7315) Dell XPS válasza PZee (#7313) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Mit csinál HDD nélkül?

Üdv, Dell XPS

(#7316) PZee válasza Dell XPS (#7315) üzenetére


PZee
csendes tag

Már addig eljutottam, hogy ha f8-al kiválasztom az utolsó helyes működő rendszert, akkor betölti a rendszert. Sajnos a rendszer viszaállítás nem volt beállítva, így nincs régebbi működő mentésem.Lehet, hogy úrjra kell telepítenem a rendszert?

Zee

(#7317) Dell XPS válasza PZee (#7316) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szerintem alaplap problémád van, de próbáljuk meg mindent, mert ez így helyes!! Nézd meg a rendszert egy Live lemezzel, légy szíves...köszönöm! :)

Üdv, Dell XPS

(#7318) op9


op9
aktív tag

Sziasztok!

(már későn vettem észre, hogy ez a megfelelő topik, ezért bemásolom ide is)

Adott egy Lenovo 3000 N500, és egy költöztetés után ilyen képet ad:
kép.
Ütést állítólag nem kapott, csak egy mindennapos költöztetés volt. Persze ez nem zárja ki, hogy valami véletlen folytán mégis kapott egy szerencsétlen ütést.
Videót is készítettem róla, amin talán könnyebb beazonosítani a hibát:
videó
Ez egy álló kép picasa-val megnyitva, és a monitor alja felé egyre jobban mozog fel-le.
VGA kimenetén tökéletes a kép.
Szervízben azt mondták, hogy az integrált grafikus chip szalagkábel felé menő részénél romlott el, mert cseréltek szalagkábelt és TFT-is. A fura csak az, hogy előtte olyan réginek vélték a laptopot, hogy lehetetlen hozzá alkatrészt kapni, majd hirtelen 1 nap alatt beszerezték és letesztelték az említett alkatrészeket. (vidéki kis város)
Ismerős esetleg valakinek ez a jelenség?
Előre is köszi!

Üdv!
op9

How Bad Do You Want It?

(#7319) fefe-30 válasza fefe-30 (#7310) üzenetére


fefe-30
csendes tag

Szevasztok!
Kipróbáltam erősebb töltővel, de ugyanazt csinálja.
Nincs más hátra, aksival a laptopban fogok játszani, úgy látszik ez a típus nem szereti, ha kiveszik belőle.
Amúgy, ha töltésvezérlő elektronika van az aksiban, akkor meg nem mindegy?
Azért az érdekes, hogy csak játéknál áll meg, egyébként aksi nélkül is jól működik.
Köszi a segítségeteket.
Kellemes ünnepeket mégegyszer!

(#7320) KillHates válasza op9 (#7318) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kábelhiba. Fillérekből orvosolható. (ahogy azt a másik topicban írtuk)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7321) KillHates válasza fefe-30 (#7319) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor az tápaljzat beforrasztás kontakthiba gyanús...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7322) fefe-30 válasza KillHates (#7321) üzenetére


fefe-30
csendes tag

Nem tudom, de azt hiszem marad ez a felállás, mert csak ezért, nem akarom elvinni szerelőhöz.
Hát istenem..., majd játszom aksival a gépben.
Mondom, amúgy minden rendben van vele.
Persze, ha súlyosbodik a helyzet, akkor majd elviszem javíttatni.
Remélem nem.
Köszönöm mindenkinek aki segített.

(#7323) op9 válasza KillHates (#7320) üzenetére


op9
aktív tag

Köszönöm az infót itt is!

How Bad Do You Want It?

(#7324) Dell XPS válasza fefe-30 (#7319) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Köszi a visszajelzést! Véleményem szerint, előzd meg a problémát, de nyilván erről Te döntesz...

Akkumulátorról:

Ma már nem a laptop tölti az akkumulátort, hanem az abban lévő töltésvezérlő elektronika. Figyeli az elhasználódást, regenerálást, kommunikál a géppel. A használat során az elektronika dönti el, hogy használható-e még az akkumulátor. Szerintem nem a legjobb dolog teljesen feltölteni, majd kivenni a gépből, kímélés céljából, ugyanis az alatt az idő alatt is merül és folyamatosan csökken a cellák kapacitása. De az elektronika ezt nem igazán látja, így újra a laptopba helyezve megint 100%-ra feltöltve azt érzékeli, hogy minden rendben és nem tudja, hogy közben mennyit csökkent a cella kapacitás, nincs mihez képest mérnie a töltés mennyiségét. Amikor egyszer le kell merülnie, attól a pillanattól megint lesz mihez képest számolni a töltést. Akkumulátor nélkül egyébként sem ajánlatos használni (ellentétben sokakkal), mert az akkumulátor úgymond simítja a bemeneti feszültséget, és az átmenetileg megnövekedő terhelést is kompenzálja.

Azért is kell néha lemeríteni teljesen, de a valóságban olyankor sem merül le, mert az akkumulátorban lévő elektronika ezt nem hagyja.

Kellemes Ünnepeket Neked is! :)

[ Módosította: CoolMan ]

Üdv, Dell XPS

(#7325) KillHates válasza fefe-30 (#7322) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Persze, ha súlyosbodik a helyzet, akkor majd elviszem javíttatni."

Na addigra majd már jó zsebbenyúlós lesz majd a dolog... De Te tudod :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7326) KillHates válasza Dell XPS (#7324) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az akkumulátor szint érzékelése nem egészen így van, de ami a kivétel illeti a gépből, (mármint hogy ne vegyük ki) azzal tökéletesen egyetértek! :R

" mert az akkumulátor úgymond simítja a bemeneti feszültséget" ez brilliáns megfogalmazás!! A 20 éves praxisom alatt egyszer sem jutott eszembe ez a találó megnevezés! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7327) kiskaktusz válasza KillHates (#7325) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem biztos. :) Sok ember lógatja felelőtlenül a hálózati tápkábelt és emiatt gyakran "leszakad" az alaplapról az a bizonyos forrasztás és nem tudhatod, hogy a delikvens figyel-e rá, vagy sem. :) Ha nem, sanszos, hogy gariidő lejárta előtt kell majd ezzel a problémával ellátogatnia egy szervizponthoz, ha igen, hát neked volt igazad. :) :R

(#7324) Dell XPS Ez hasznos volt nekem, az akkuknak sosem olvastam utána, de így pár sorban megérte a rászánt időt. Kösz! :) :R

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7328) KillHates válasza kiskaktusz (#7327) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem a kilazult tápcsatlakozó aljzatot, aminek a pozitív pólusú alaplapi érintkezője már rommá kokszolta a bekötését és a nyák rétegeket, nincsen az a szerviz ami garanciában megcsinálja. (még a Lenovo sem :K)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7329) kiskaktusz válasza KillHates (#7328) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Félreértesz, nem a megmondóembert akartam eljátszani. :) A lenovo szervizszolgáltatását meg nem ismerem annyira, csak egyszer volt velük dolgom.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7330) KillHates válasza kiskaktusz (#7329) üzenetére


KillHates
nagyúr

Elnézésed kérem :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7331) NEMO1968 válasza fefe-30 (#7319) üzenetére


NEMO1968
őstag

Fog súlyosbodni.
Egyszer majd azt veszed észre,hogy hol tölti az akkut,hol nem.
Megadja magát végleg,akkor aztán se akku,se hálózat.
Használhatatlan lesz a masina.
Akkor még a rossz kontaktból származó melegedéssel,szikrázással,égésekkel nem is számoltunk.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#7332) fefe-30 válasza NEMO1968 (#7331) üzenetére


fefe-30
csendes tag

Akkor szerinted tuti,hogy aksi nélkül is mennie kéne bármilyen játéknak, csak töltővel.
Nem lehet, hogy kell bele az aksi?

(#7333) Muerte válasza fefe-30 (#7332) üzenetére


Muerte
addikt

Ahoz hogy játszani tudjál vele nem kell bele az akksi,nem létfontosságú viszont jó ha benne van.Pl.benne vagy nyakig egy játékban már 1-2 órája,jól át van már melegedve minden hardver,full terhelésen megy és jön egy váratlan áramszünet....szerinted jót tesz a gépnek?

(#7334) NEMO1968 válasza fefe-30 (#7332) üzenetére


NEMO1968
őstag

100% hogy mennie kellene.
A töltőket úgy számolják ki sztem.,hogy azoknak az akksitöltést plusz gép full terhelésen bírnia kellene.
Ha nem,ott valami gond van.
Mindenképp érdemes lenne még most megnézetni,mert lehet hogy a töltőáramköröddel van gond.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#7335) Dell XPS válasza fefe-30 (#7332) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Megfelelő helyen "szakértelemmel", egy Bios frissítés megpróbálnék, még a reflash is szóba jöhet, amennyiben engedi. Amennyiben nem lesz változás, akkor műszeresen méresd ki, mert akkor legalább tisztán látsz...

Üdv, Dell XPS

(#7336) fefe-30 válasza Dell XPS (#7335) üzenetére


fefe-30
csendes tag

Köszönöm srácok, lehet, hogy mégis megnézetem.
Ha van valami fejlemény, jelzek.
Addig is: kellemes ünnepeket mindenkinek.

(#7337) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok.
Keresgéltem a fórumban hátha az előző tulaja a gépnek is feltette már ezeket a kérdéseket de nem nagyon találtam ezért íme:
Vettem itt egy hibásnak árult notit (FS Amilo PA2510) a hibajelenség a következő: A noti bekapcsoláskor 5-10 percig nem csinál semmit csak a venti dolgozik és a ledek világítanak. Utána kikapcsolom rögtön be és indul mintha mi sem történt volna.Utána rendesen működik amíg ki nem kapcsolom megint. (semmi megállás kékhalál )
Mitől lehet ez?
Másik kérdés:Ha csak alvó üzemmódba rakom a gépet mennyire csökkenti az a noti élettartamát?
Ugyanis alvó állapotból rendesen felébred nem kell vele játszani bekapcsoláskor.

Köszönöm a segítséget Kellemes Ünnepeket!
:R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#7338) Muerte válasza akoska23 (#7337) üzenetére


Muerte
addikt

Nincs gond az alvó állapottal,de legalább egyszer egy héten kapcsold ki és indítsd újra rendesen is,hagy mentse el a beállításokat a win magának.

(#7339) KillHates válasza akoska23 (#7337) üzenetére


KillHates
nagyúr

Erre szoktuk az mondani, hogy "be kell melegednie".
BGA joint hibás; elengedett a mikroforrasztás a valamelyik IC alatt.
Idővel egyre több "járatási" idő kell majd az indulásához.

Ilyen golyókon áll pár nagy teljesítményű IC a gépedben és ezek alatt van elrepedve pár golyócska.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7340) akoska23 válasza KillHates (#7339) üzenetére


akoska23
aktív tag

És ez a hiba javítható? Az eladó adott hozzá egy extra alaplapot alkatrésznek.
Ja és még egy dolog: A DVD meghajtót bekapcsoláskor érzékeli a gép viszont windows(7) betöltéskor hibát ír ki hogy nem sikerült az eszközt felismerni. Ugyan ez összefüggésben van vele?

A gép hideg indításakor ezeket írja:
1

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#7341) trisztan94


trisztan94
őstag

Sziasztok!
Lenne egy ASUS UL30VT típusú laptopom, az a hibája, hogy touchpad szalagkábel nincs benne, így csak külső egérrel lehet használni. Bármilyen szalagkábel jó bele? Mennyibe fáj kb?

Köszi
:R

https://heureka-kreativ.hu

(#7342) Dell XPS válasza akoska23 (#7340) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Elég érdekes a rendszeridő, egy live CD-t próbáltál már esetleg? Amikor "hibás" a telepítő média, akkor szokott ilyen tréfákat kiírni, ill. ha valami más op. rendszer is fent van...

Üdv, Dell XPS

(#7343) KillHates válasza akoska23 (#7340) üzenetére


KillHates
nagyúr

Rossz a CD-rom csatlakozója vagy az alaplapon vagy a meghajtóban.
Tipikus IDE kommunikációs hiba, mikor teleszemeteli a meghajtó nevét a BIOS.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7344) akoska23 válasza KillHates (#7343) üzenetére


akoska23
aktív tag

Dell XPS: Pontosan mit takar ez a live CD dolog?

KillHates: Ha jól olvastam te foglalkozol javítással az én gépem is belefér?

:R :R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#7345) Dell XPS válasza akoska23 (#7344) üzenetére


Dell XPS
veterán

Végülis teljesen mindegy (Linux alapú CD, amiről tudod indítani a rendszert, ellenőrzésekre kiváló), azt akartam megnézetni Veled, hogy bármit is olvas-e az ODD, mert elég érdekes számok voltak. A kolléga viszont ismerte a hibajelenséget...... :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#7346) Dell XPS válasza trisztan94 (#7341) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Természetesen bármilyen szalagkábel nem jó bele, de nyilván típuson belül egyezhet. Laptopbontókra kellene rákeresned, én néztem, egyenlőre még nem találtam. Itt az aprón hirdetnek egyet bontásra, de azzal a kitétellel, hogy az alaplap eladása után bontják meg a gépet. Hátha, kérdezz rá.... :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#7347) KillHates válasza akoska23 (#7344) üzenetére


KillHates
nagyúr

Természetesen vállalom. Szerintem fillérekből megoldható lesz.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7348) akoska23 válasza KillHates (#7347) üzenetére


akoska23
aktív tag

PÜ!
:R :R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#7349) trisztan94 válasza Dell XPS (#7346) üzenetére


trisztan94
őstag

Köszi, majd körül nézek :) Amúgy nem tudod, sok macera van egy ilyennel?

https://heureka-kreativ.hu

(#7350) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok ma reggel bekapcsolom a laptopomat Lenovo G580 és fekete kép fogad a ventik felpörögnek mikor bejelentkezik a windowsba hang van .

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.