Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#7051) BénaNyurga válasza KillHates (#7049) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Semennyit de azóta is remekül működik! Vevő elvitte kitakaríttatta átnézette a szerviz nem talált hibát :D

(#7052) BénaNyurga


BénaNyurga
aktív tag

Az intel atom N455 dual core
osztott 2 magos nem ? Azaz 1 magban két 2 virtuális mag ?
ha hülyeséget írtam akkor bocs :D

(#7053) Dell XPS válasza KillHates (#7048) üzenetére


Dell XPS
veterán

OK, már értem, nem tudom mit néztem... :R

Üdv, Dell XPS

(#7054) peter0117 válasza Dell XPS (#7036) üzenetére


peter0117
tag

Hello! Feltettem a HDD sentinelt és leellenőriztem. 100%-os kondíció :)) :)

(#7055) peter0117 válasza peter0117 (#7054) üzenetére


peter0117
tag

kép lemaradt

(#7056) BénaNyurga válasza peter0117 (#7055) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Ez remek hír :) mindig jó ha a legnagyobb hiba az oprendszerben keresendő :D
Bár általában a Júzer a hibás :D de nem sértegetünk senkit

KillHates
Vga javítás mennyi lenne ? KB?
Vga cserét mennyiért vállalsz ? Nem bízom benne hogy rendesen feltudok rakni pár gappedet!
Volt egy ajánlatom Érdekes volt egy 3470-ati kártyára a 7720ZG-be az egy dolog :D
Mondtam a srácnak kell rá gari legalább 1 hét elkezdi csak ha ő szereli be mondom nem csak ha te szereled be más nem fog belenyúlni Elkezdi ő így nem vállal garit mondom jó akkor keresek tovább!

[ Szerkesztve ]

(#7057) BénaNyurga


BénaNyurga
aktív tag

Üdv szétszedtem az ACER Aspire One billjét és letakarítottam csontra!
Összeraktam megvártam még kiszárad nem nyugodtam bele hogy nem jó...
És láss csodát működik! Most is erről írok í-gombot néha kicsit erősebben kell megnyomni de érzékel minden gomb!

Örülök neki csak most a berendelt billel nem tudom mi legyen xDDD

(#7058) KillHates válasza BénaNyurga (#7056) üzenetére


KillHates
nagyúr

9.690,- Ft 30 nap garival.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7059) BénaNyurga válasza KillHates (#7058) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

és egy szakszerű beszerelés mennyibe van ?

(#7060) KillHates válasza BénaNyurga (#7059) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ebben benne van minden

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7061) BénaNyurga válasza KillHates (#7060) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

:D Mármint ha nem kell javítani csak berakni a kártyát akkor is ennyi ? :)

Értem jogos... néha megfeledkezem róla hogy ez nem privi :U

[ Szerkesztve ]

(#7062) KillHates válasza BénaNyurga (#7061) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az Neked ingyen van! De inkább privátban, mert ne cseteljük szét a topic-ot.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7063) S3cu


S3cu
tag

Sziasztok, vettem ma egy Lenovo B570e-t anyukámnak, hazahoztam, felraktam rá egy win7-et ésatöbbi.

A hiba amit generál az az, hogy olyan mintha eldobálná a wifit, ha az én szobámban van (2 méterre a routertől) akkor nem, de ha kiviszem 3-4 méterre eltűnik és nem lát semmit, létezik, hogy ennyire fos legyen a vevője?
A telefonom és másik laptop is hibátlanul működik mindenhol a házban, ez meg nem..ötletek? Visszavigyem gariba?

Előre is köszi :((

No Bass. No Fun.

(#7064) Dell XPS válasza S3cu (#7063) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Biztos hallottál a garanciális háttérről, vagy Laptopszalon?

Üdv, Dell XPS

(#7065) KillHates válasza S3cu (#7063) üzenetére


KillHates
nagyúr

Véletlenül nem Atheros van benne?

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7066) S3cu válasza KillHates (#7065) üzenetére


S3cu
tag

De. AR9285

[ Szerkesztve ]

No Bass. No Fun.

(#7067) S3cu válasza Dell XPS (#7064) üzenetére


S3cu
tag

Nem teljesen értem mire gondolsz

No Bass. No Fun.

(#7068) Dell XPS válasza S3cu (#7067) üzenetére


Dell XPS
veterán

Persze, vidd vissza, hiszen azonnal ki kell cserélniük. Bocsi, ma fáradt vagyok egy kicsit, és mást akartam mondani, de így felejtős. Egyébként nem Te vagy az egyedüli, akinek ilyen problémája van... :)

Üdv, Dell XPS

(#7069) KillHates válasza S3cu (#7066) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kijött valami bugos driver most az Atheros-AzureWare kártyákhoz, olyan két hete és most mindenkinek szopóroller van. Az egyik ügyfelem a negyedmillás Asus Zenbookját vágta földhöz e miatt.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7070) S3cu válasza KillHates (#7069) üzenetére


S3cu
tag

Van rá valami megoldás, vagy marad a gariztatás?

No Bass. No Fun.

(#7071) BénaNyurga válasza S3cu (#7070) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Cserélj drivert :U hátha

(#7072) KillHates válasza S3cu (#7070) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nézz utána, hátha van már frissebb driver az Atheros oldalán.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7073) S3cu válasza KillHates (#7072) üzenetére


S3cu
tag

Augusztus 8 a legfrissebb

[ Szerkesztve ]

No Bass. No Fun.

(#7074) Papaj x


Papaj x
tag

Üdvözlök mindenkit!

Egy kérdéssel fordulnék a fórumtársakhoz, miszerint. Van egy Medion Akoya P6624-es laptopom, melyen sikerült biost frissíteni, de.
Frissítés óta a wifit nem tudom bekapcsolni, ami [FN] + [F7] lenyomásával történne, s nem tudok vele mit csinálni. Cmos elemet már vettem ki kb 1 órára, de semmit nem jelentett!

Esetleg valami ötlet?

Köszönettel előre is: János

U.I.: Régebbi biost nem találok hozzá, ugyanis ez a program automatikusan telepíti a biost, amit sztem mellékelt fájlból tesz..

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#7075) Müszi válasza Papaj x (#7074) üzenetére


Müszi
senior tag

Helo!
Vedd ki a wifi modult, majd kapcsold be a gépet. Ha bebootolt, kapcsold ki és szereld vissza a modult. A szerelést természetesen akku és táp nélkül csináld. Ha így sem működik, akkor vissza kéne tenni valahogyan a régi biost. Egyébként miért kellett a bios frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#7076) Zols19


Zols19
csendes tag

Sziasztok!
Nyár folyamán vettem egy ASUS K73S típusú laptopot bőséges forintokér', jogtiszta Win7tel.
A problémám annyi lenne, hogy amióta megvettem, azóta nagyon ritkán jött kékhalál, majd restart után kiírta hogy nincs op.rencer a gépen. Újabb restart gyógyír volt mindenre, ment mint akit kergetnek.
Kb. két hete újratelepítettem (recovery-vel), azóta egymást követik az efféle gondok.
Valamit nem tudtok ezzel kapcsolatban? :( :(

(#7077) nussa5 válasza Zols19 (#7076) üzenetére


nussa5
aktív tag

Ellenőrizd le a merevlemez állapotát a Hard Disk Sentinel v4.10 verziójával. Okozhatja még memóriahiba, azt is tesztelhetnéd a Memtest86+ V4.20 -al. Letöltöd, kiírod az iso-t egy cd-re és arról bootolsz és hagyod jó sokáig futni.

(#7078) Zols19 válasza nussa5 (#7077) üzenetére


Zols19
csendes tag

Megvolt mindkettő, reggel kb másfél órát futott a MemTest, a HDS nem jelzett hibát, a MemTest végén pedig kiírta hogy "Pass complete, no errors, press Esc to exit."

Csináltam róla (gagyi telefonos) képet, ha gondolod azt linkelhetem, de a no errorst még énis megértem angolul :)

(#7079) nussa5 válasza Zols19 (#7078) üzenetére


nussa5
aktív tag

Drivert nem frissítettél mostanában? Nézd meg BlueScreenView v1.46 -el, talán így jobban kideríthető mi okozza a kékhalálokat.

(#7080) Papaj x válasza Müszi (#7075) üzenetére


Papaj x
tag

Üdv!

Rendben, kipróbálom. A bios frissítés teljesen véletlen volt, csak a programot akartam feltelepíteni, s egyből elkezdte a frissítést, ahonnan már nem volt visszaút.. (azt írta, h ez a telepítő, közben pedig már kérdezés nélkül frissítette..)

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#7081) Zols19 válasza nussa5 (#7079) üzenetére


Zols19
csendes tag

Ezt tudta kihozni belőle. Driverfrissítésről én magam nem tudok, mivel kb. két hete raktam újra, gondolom sokat frissített.
De mint említettem, a probléma előtte is fennállt :(
És az mitől lehet, hogy bluedeath után nem tud restartolni? :W

(#7082) BénaNyurga válasza Zols19 (#7081) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Szia van még gari a gépre ? :)
Ha van akkor vidd el gariban hogy csináljanak vele valamit!
Elolvastam pár külföldi fórumot esetek többségében GPU hibát írnak erre a hibakódra!
Miikor jelentkezik a probléma ? Random ? vagy pl ha játékot indítasz ?

(#7083) Zols19 válasza BénaNyurga (#7082) üzenetére


Zols19
csendes tag

Gari még van, nyáron vettem csak, de ha most beviszem akkor január közepéig rá se néznek, ezért próbálok valamit kezdeni vele, hátha..A bluedeath teljesen random, van hogy 20 perc játék után, de van hogy éjszakára úgyhagyom a torrentet, és akkor. Létezik hogy egy új laptop egyből hibás GPU-val jön?

(#7084) BénaNyurga válasza Zols19 (#7081) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Esetleg nem melegszik túl a gpu ? Hőmérsékleteket néztél ? Kitakarítva mikor volt? Szerintem ha nyáron boltban vetted garinak még kell rá lennie! Azzal járnál a legjobban!
Gépet mikor raktad újra ? :) Bár én a driver hibát kizárnám...

Sajnos előfordulhat... Bármi egybnől hibás vinyó... rossz hűtés... stb!
Jobban jársz szerintem ha beviszed szervizbe! Tuti le van róla a gond és nem tippelgetsz!
Mert ha pl orvoslod a porblémát később újra jelentkezik és akkor már nem lesz gari akkor mi van ? :)

[ Szerkesztve ]

(#7085) Zols19 válasza BénaNyurga (#7084) üzenetére


Zols19
csendes tag

Jogos, igazad van. Csak próbáltam húzni, mert így másfél hónapig lennék gép nélkül..szóval januárig kihúzom valahogy, aztán gari lesz úgyfest.
Hűtéssel semmi gond, asztalon használom főleg, nem nagyon melegszik, sőt. Kitakarítva még nem volt, de nem is tartom fontosnak egy 5 hónapos gépnél, mivel aránylag tisztaságban élek, az előző laptopom is bírta 4 évet, pedig az sose volt fürdetve :D Akkor esélytelen hogy RAM vagy vinyóhiba legyen? :(

(#7086) Papaj x válasza Müszi (#7075) üzenetére


Papaj x
tag

Sajnos nem hozott megoldást, ugyh valahogyan biost kellene vissza rakni.. :(

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#7087) BénaNyurga válasza Zols19 (#7085) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Driver összeakadás még lehet! HDD memória hibát egy fórumban se olvastam!
Próbálj meg egy Driver Geniussal Drivereket frissíteni hátha :) De ez csak egy ötlet!
Ez még beleférhet!

Jobb tanácsot nem tudok adni! Valamilyen USB-s eszközt használsz a gépben ?

(#7088) Zols19 válasza BénaNyurga (#7087) üzenetére


Zols19
csendes tag

Köszönöm az eddigieket is! :)
USB-n max pendrive, azt is elvétve.
Driveres dolgoban pedig ötletem sincs..Gondolom akkor csak akkor jönne a kékhalál ha egy adott dolgot csinálok és ott összeakadnak a driverek. Mert nem hiszem hogy a torrent és a játék között lenne bármiféle kapcsolat, mégis mindkettőnél hiba van.. :( Vagy csak én gondolom rosszul? :DDD

(#7089) BénaNyurga válasza Zols19 (#7088) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

A driver összeakadás nem feltétlen egy folyamatos jelenség!
Nekem volt nem rég egy MSI M670 notim amit úgy vettem hogy rossz! Jelenség a következő volt:
Volt hogy indulásnál kékhalál volt hogy 2-3 óra után kékhalál volt hogy 1 napig semmi!
Újra raktam a gépet leszedtem a legfrissebb drivereket és megszűnt a kékhalál minden formája!

(#7090) Zols19 válasza BénaNyurga (#7089) üzenetére


Zols19
csendes tag

Én is azért raktam újra, hogy hátha javul, de semmi. Frissebb driverek meg nemigazán vannak, elvégre alig jött le a szalagról a gépes..Csajom Sony VAIO-ján meg az a procedúra, hogy bekapcsolod, megvárod a kékhalált (kb. 4-5 perc) mert addig nem hajlandó semmire, aztán restart és megy mint a meszes. :D
Ki érti ezt.. :S

(#7091) BénaNyurga válasza Zols19 (#7090) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Az se épp egy természetes indulási mód! :(
Akkor marad a szerviz ott úgy is okosabbak mint mi :D

(#7092) Zols19 válasza BénaNyurga (#7091) üzenetére


Zols19
csendes tag

Hát remélem, valamit alkossanak mert perelni fogok. :D Köszönöm a segítséged miszter! :R

(#7093) netzoli válasza Zols19 (#7076) üzenetére


netzoli
tag

Javaslom, hogy ne várd meg a januárt a javíttatással. Küldd el minél hamarabb és így december elején biztosan megcsinálják karácsony előtt. Sokkal rosszabb, ha két hét múlva áll meg a gép és akkor tuti egy hónapig leszel gép nélkül.

Itt tudod bejelenteni és a futár hozza-viszi. https://eu-rma.asus.com/pick_eu/h/

Notebook DC és USB aljzatok >>> www.dcjack.hu <<<

(#7094) Papaj x válasza Papaj x (#7086) üzenetére


Papaj x
tag

Megoldva..

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#7095) Gittu


Gittu
csendes tag

Sziasztok!

Egy Packard Bell EN TK85-öm van Win 7 Home Premium 64bit op. rendszerrel.
1 éves a laptop. Szeptemberben kezdődtek a gondok, indításkor a Windows emblémánál lefagyott, majd indítási javítást futtatott, ami után elindult rendesen. De ez később rosszabbodott, hogy még a javítás után is lassan töltött be. Újratelepítettem, utána 3 napig jó volt, de ismét elkezdte, ekkor már úgy, hogy az indítási javítást nem tette ki. Több fajta képpen volt / van (mivel már azóta mégegyszer újraraktam, és 4 napig bírta, azóta megint rossz.) probléma az indulással :
1., Elindul, windows embléma eltűnik, majd fekete képernyő, ezután lassan megjelenik a kurzor, majd pár perc múlva a bejelentkező ablak, jelszóbeírásnál kicsit befagy, majd pár perc múlva belép.
2., Elindul, windows embléma után kiteszi a lemezellenőrzést, ezt hagyom, hogy fusson, de 1%-nál kékhalál és újraindul. Megszakítom a lemezellenőrzést, utána ugyanúgy fekete képernyő stb.
Ezek után pedig mindig nagyon lassú a gép. Firefoxot nem lehet kb 20 ercig megnyitni, mert lefagy a gép, egyszerre 2 dolgot nem tud csinálni, sőt már annál belassul ha csak a tálcára viszem a kurzort. Internet Explorernél nincs gond, viszont firefox-nál ilyenkor igen. 1 óra után már jól működik, nincs utána vele gond, nem is lassú.. De a bekapcsolással kb 10-15 perc eltelik, majd hogy még használni is tudjam, kb fél óra.
Eredeti windows van rajta, amit kaptam a laptophoz.
Remélem tudtok valamit segíteni, mert már fogalmam sincs, hogy mit csináljak vele.

(#7096) BénaNyurga válasza Gittu (#7095) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Üdv!

Elsőkörben én vinyó hibára gyanakodnék! Ha tudsz rakj fel egy HDD sentinelt és nézd meg a merevlemez állapotát!

(#7097) Gittu válasza BénaNyurga (#7096) üzenetére


Gittu
csendes tag

Okés, köszi! Ha kész, írok a fejleményekről.

(#7098) Gittu válasza BénaNyurga (#7096) üzenetére


Gittu
csendes tag

Ez lett az eredmény

(#7099) BénaNyurga válasza Gittu (#7098) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Akkor nem hiszem hogy vinyó hiba lesz!
Memtestet tudsz futtatni ?

(#7100) Lest4t


Lest4t
aktív tag

Sziasztok!

Húgom gépe elromlott. mostanában már csak kb fél órát bírt ki a táp, viszont 2-3 napja már csak akkor működött, ha be volt dugva hálózatra a gép. Elmondása szerint ma délután mikor lehajtotta a monitor részét és utána vissza hajtotta picit később, egyszer csak szemcsés lett a kép illetve az touchpad sem működött, mikor újraindította már nem ment a monitor.

Lehet kissé zavaros, de csak ennyit tudott telefonban mondani. Szerintetek mennyire lehet komoly a probléma? Valaki járt már így?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.