Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#6651) KillHates válasza #68216320 (#6649) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tádám! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6652) #68216320 válasza KillHates (#6650) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ebben az akkuban nekem az a fura, hogy sem wearing level, sem hőfok érzékelés nincsen. Sem a működő, sem a rossz nem ad semmi támpontot. A rossz akku eddig folyton 74%-ot jelzett egyébként, aztán egy bekapcs után 0%-ot. Ez infok ismeretében csak annyit kérdeznék inkább, hogy megéri nekiállni egy ilyen műveletnek, vagy használjam a még "jól" működőt amíg lehet, a másikat pedig dobjam a gyűjtőbe?

A téli fűtést nem a képeken látható módon szándékozom megoldani :)

(#6653) Cs***


Cs***
csendes tag

Van egy Acer Aspire 3000-es gépem. Sajnos egyik napról a másikra bemondta az unalmast. Nem volt agyon használva, se átmozgatva az asztalról. Most nem indul. Fekete a képernyő, semmi üzenet. Indításkor mintha bekapcsolna, de semmi. A HDD-t sem hallom, hogy indulna, csak a dvd pörög fel egy pillanatra.
Tudnátok segíteni? Ha javítani kell, vagy lehet, akkor hol érdemes, mert horribilis összeget nem szeretnék fizetni a javításért.

(Egy másik fórumon már sikerült kideríteni a típusát, mert ugyanis a matricákat leszedte korábban akitől lett vásárolva.)

(#6654) KillHates válasza #68216320 (#6652) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az a kérdés, hogy vannak ehhez szerszámaid, és skill-ed? :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6655) BénaNyurga válasza KillHates (#6648) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Ohh jee :)
Büszke vagyok magamra hogy nem mondtam nagy balgaságot!

Igen érdekes kérdés :) Lehet megvoltak :))

(#6656) KillHates válasza Cs*** (#6653) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia!
SiS chipset-es gép, amire nem jellemző, hogy komolyabb baja lenne. (pl. BGA)
Olyan titkot árulok el amit senki sem tudhat kettőnkön kívül!!
-Vedd ki a gép akkuját (ha rossz akkor is)
-Húzd ki a töltőt belőle.
-Próbáld meg kivenni a RAM-okat, azokat az arany színű érzékelőknél megradírozni egy puha radírral, majd visszatenni.
-Visszadugni a töltőt és próbálni egy indítást.
Ha ezzel nem jártál sikerrel, akkor porrá szét kell szedned, és a CMOS elemet kicserélned...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6657) KillHates válasza BénaNyurga (#6655) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gúdmorning! Elment az MSI noti?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6658) BénaNyurga válasza KillHates (#6657) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Úgy néz ki viszik dél körül előbb hívtak :)
Egyébként jó reggelt neked is! :R

(#6659) #68216320 válasza KillHates (#6654) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ehh, már el is akadtam. Hogy a fenébe lehet szétszedni az akkut? :)

[ Szerkesztve ]

(#6660) KillHates válasza #68216320 (#6659) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem akarod szétszedni az akkumulátort Padawan!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6661) Cs*** válasza KillHates (#6656) üzenetére


Cs***
csendes tag

A CMOS elemhez könnyen hozzá tudtam férni. Kivettem, majd kis idő múlva vissza tettem. 1,58 Volt a fesz benne. Szóval úgy tűnik az nem használt. A RAM-okat kivettem, visszadugtam. Radírozás nem volt. De most megpróbálom amit írtál....

(#6662) #68216320 válasza KillHates (#6660) üzenetére


#68216320
törölt tag

Igenis. Nem akarom szétszedni az akkumulátort ... :N

(#6663) KillHates válasza Cs*** (#6661) üzenetére


KillHates
nagyúr

Várom a fejleményeket!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6664) KillHates válasza #68216320 (#6662) üzenetére


KillHates
nagyúr

Phü! Hidd el nem kukacoskodás végett beszéllek le róla, de ha nincsen gyakorlatod, akkor első körben a nagyujjadat vágnád fel a tapétavágó késsel mikor szétszeded az akkut, aztán a házat gyújtanád fel (jobb esetben) vagy az arcodba robbanna a Li-Ion cella mikor mókolod (rosszabb esetben)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6665) Cs*** válasza KillHates (#6663) üzenetére


Cs***
csendes tag

A radírozás nem segített. Veszek egy új gombelemet és utána írok, hogy lett-e változás. Néztem a neten, hogy egy cég hirdeti magát, hogy 47 ezerért javítaná ezt a hibát ennél a típusnál. Valami chip-et cserélnének. Ennyiért röhej lenne, akkor inkább kidobom.

(#6666) BénaNyurga válasza Cs*** (#6665) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Ennyiből jó napokon majdnem 3 ilyen gépet veszel! :)
Ön reklám szoktak lenni használt gépeim ha érdekel! Elég jó fajták :) :R

(#6667) KillHates válasza Cs*** (#6665) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én megcsinálom 9.690,- ért
Vagy BénaNyurga gépei között vannak igazi BEST-BUY-ok!! (én most csúszok le egyről :B)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6668) BénaNyurga válasza KillHates (#6667) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Hallod mester úr :) Jódlimester :D
Padawan kérdezi alias én hogy
TL-szériás amd prociknál ez a magasfrekis zúgás pl bootolás közben természetes vagy aggódjak miatta ?

(#6669) Krystal_s válasza #68216320 (#6647) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, nem található csavar a gép hátulján...A zsanér felső részét, ami a kijelzőnél van, azt nem érzem lazának. :U

KillHates : Ettől tartottam, hogy szét kell szedni a gépet. Még decemberig garanciális, de mivel a szerviz több, mint 200km-re van, ezért most nem tudom megoldani, hogy csak úgy elvigyem. A futár és a szállítás stb pedig több hetes kis túra lenne és köztudott, hogy nálunk a szervizekben is történnek "érdekes" dolgok. Szóval, amit lehet inkább személyesen intézem. Sajnos úgy látom te is Pest környékén lennél elérhető. :( A közelben találtam egy Toshiba szervizt. Amint úgy érzem, hogy rosszabb lesz, elviszem megnézetni.

Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget.

(#6670) BénaNyurga válasza Krystal_s (#6669) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Szerintem a bajt jobb megelőzni mint később sopánkodni! :$
Ha már rosszabb akkor régen rossz és akkor már csak az lesz a baj hogy várni kell a cseredarabot vagy a szerviz munkáját!

(#6671) KillHates válasza BénaNyurga (#6668) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hali! Nem a proci "énekel" hanem az északi híd. Ez azt jelenti, hogy nincsen sok hátra neki, valahol mikrorepedéses a joint:

Egy reflow most még tökéletesen elég neki.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6672) KillHates válasza Krystal_s (#6669) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha a kiskereskedő nem tett garancia matricát a gépre, akkor a Toshibákat szét lehet szedni. Ha van műszaki érzéked, és 1-2 órád szabad, akkor ess neki, ha elakadsz akkor a videón láthatod, hogy hogyan tovább, de itt is segítünk Neked szívesen.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6673) #68216320 válasza KillHates (#6664) üzenetére


#68216320
törölt tag

Világos. Hagyom is a csudába. De még egy kérdés ugyanerről a gépről.
Gond van az USB-vel. XP kiírja, hogy túl nagy a teljesítményfelvétel a porton ezért letiltja. Mindegy melyikbe csatlakozik és mi, ugyanazt tiltja le. Win7 szintén letiltja + USB2-t is. Két panelen van az USB kivezetés. Bontásból maradt ilyen panel, de ha cserélem is, ugyanez a hiba megmarad. Déli híddal lehet valami gond? Van egy hibás alaplapom hozzá alkatrésznek. Meg lehetne csinálni valahogy a Satellite A80-t? Eat20 alaplap van benne (gef 6200 go), a pótalaplap eat10-es, integrált vga-s.

(#6674) KillHates válasza #68216320 (#6673) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha nem pont ugyanaz a modell akkor elég macerás átrakosgatni IC-ket. Sőt még ugyanaz a modell esetében is már szívtam meg. Az alaplapok egyébként ugyanolyanok? Lesz hűtése a Geforce-nak is?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6675) BénaNyurga válasza KillHates (#6671) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Értem akkor ami :D halkan nyenyereg :D akkor az előbb utóbb meghal ? :)
A lényeget meg privibe elküldtem :D Nem publikálnám :D

De nem ciripel végig kb ennyi a jelenség:
Lapos bekapcs semmi hang majd jön a win7 bejelentkező képernyő majd mikor képet váltana az asztalra akkor egy 3-4 mp nyenyere azt többet nem hallható ugyan ez kikapcsolásnál!

[ Szerkesztve ]

(#6676) BénaNyurga válasza BénaNyurga (#6675) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Ja és XP alatt egyáltalán nem csinálja csak WIN7-el :)

(#6677) #68216320 válasza KillHates (#6674) üzenetére


#68216320
törölt tag

1. A működő, de USB hibás lap EAT20.
2. Az alkatrésznek használható, de alaplaphibás EAT10. (beázott)

Ez annyit jelent, hogy az EAT10-es 915GM chipset-es, tehát integrált VGA-s, míg az EAT20-as 915PM chipset-es, diszkrét VGA-s. Elrendezésében teljesen egyeznek a lapok. Az EAT10 USB-s paneljait próbáltam bele a működőbe, de nem változott semmi. Mindkét panel kábelen csatlakozik az alaplaphoz. Egyiken rajta van a LAN+Modem+1USB, másikon 3USB+hangerő szabályzó poti.
Mivel nem változott semmi, ugyanúgy tiltott, ezért gondolom, hogy az alaplapnál lesz valami gond. Érdekes módon, ha xp alatt letiltom a problémás részt és kikapcsolom az USB hibajelzést akkor működik gond nélkül, win7 alatt szintén, amig újra nem csatlakoztatok valami USB eszközt.

(#6678) BénaNyurga válasza KillHates (#6674) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

(#6679) Dell XPS válasza Krystal_s (#6669) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Ez mindenképpen megoldást kíván, ahogy régebben is tetted, igényesen.. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#6680) -motika-


-motika-
csendes tag

Szevasztok

Valak segítsen !!!! :)

Acer Aspire 4552G típusú Laptomom van kb 2 éves gép,
S az lenne a hibám hogy.... ha neten akár milyen videot meg akarok nézni, kikapcsol a gépem,
Minden videonál ezt csinálja, de ha a gépen nézek filmet videot akkor nem kapcsol ki , de ha játékot inditok akkor is kikapcsol a gépem.

Mondanak már olyat nekem hogy a video kártyám szarakszik meg olyat is h a gombelemet kellene cserélnem de azt még meg se találtam :D

Valakinek valamit ? :)

Ötlet ? :D

(#6681) Cs*** válasza KillHates (#6663) üzenetére


Cs***
csendes tag

Jöhetnek a további ötletek. Új gombelem sem hozott pozitív változást. Nem indul.

(#6682) Dell XPS válasza Cs*** (#6681) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Kimérted a feszültségét, miért csodálkozol?

Üdv, Dell XPS

(#6683) Cs*** válasza -motika- (#6680) üzenetére


Cs***
csendes tag

Az enyém szerintem hasonló gép. A gombelem egyszerű helyen van. Ahol a RAM-ok vannak, azt a műanyag borítást kell levenned (az aljának a közepe ez), 2 db csavar tartja és el kell csúsztatni. A gombelem a foglalatban van az egyik merevítő műanyag takarja el egy picit. Mini csavarhúzóval nyúlj alá az elemnek ott, ahol éppen nincs tartó szürke műanyag rész, és kipattan az elem. Fontos, hogy a gép feküdjön vízszintesen az asztalon, különben bele fog esni a gép belsejébe az elem, azután rázogathatod, mire kijön.
Szerintem amúgy az elemnek nincs ehhez köze, az a bios memóriához kell. Neked a videokártyád nem bírja a grafikát. Vagy rossz, vagy eleve kevés MB, nincs gyorsítód. Szoftveresen újratelepíteném a driverét, az egy jó szokás és 80 %-ban meg is oldja a gondot. Ha más hibát is találsz a grafikában (képen) akkor cserélni kell sajna a videokártyát. (Persze feltételezem, hogy nem integrált van benne.)
Laptopokba nem igen nyúltam bele még mélyebben, de működés szempontjából az asztali is kb. ugyanaz.

(#6684) Cs*** válasza Dell XPS (#6682) üzenetére


Cs***
csendes tag

Izéé... Nem csodálkozok. Attól még hogy kimértem és üresben elfogadható még az elem, a tetején némi púposodást véltem látni. Az pedig gombelemnél a kimerüléssel jár együtt. 240 Ft volt. Egy próbát megért. A csere ötlete nem az enyém volt. Én ki és vissza tettem, ennek elégnek kellett volna lenni egy resethez. Korábban valaki írta a csere ötletét és várta a visszajelzésemet,hogy van-e változás.
Néked van ötletféléd?

(#6685) -motika- válasza Cs*** (#6683) üzenetére


-motika-
csendes tag

oks köszi, megpróbálom, rem, nem cserélni kell :D

(#6686) Dell XPS válasza -motika- (#6680) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Elsőre a "gombelem" verziót felejtsük el, annyi köze van hozzá mint a Tv távirányítójának. Esetleg van fent valami teszt program, ami elemzi a hőmérsékleti tartományokat? Volt esetleg mostanában driver frissítés a grafikus teljesítmény érdekében?

Üdv, Dell XPS

(#6687) Dell XPS válasza Cs*** (#6684) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nem a kollégára vártam Tőled kritikai véleményt. Északi híd problémád van, abban tud segítségedre lenni...

Üdv, Dell XPS

(#6688) Cs*** válasza Dell XPS (#6687) üzenetére


Cs***
csendes tag

Milyen kritikai véleményről beszélsz?
Bővebben valami segítség?

(#6689) Cs*** válasza Cs*** (#6688) üzenetére


Cs***
csendes tag

Akkor most pákával elkezdem melegíteni egy picit a chip-et, hogy az a rossz-e. Az északi híd probléma esetén nem az van, hogy beindul, de magától tetszőlegesen kikapcsol??
Mert ez ugye be se akar indulni egyáltalán. :O

(#6690) Dell XPS válasza Cs*** (#6688) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szvsz, chipset-el van gond, ebben tud segíteni Neked: [link]

Szerk: Őszintén sajnálom, tényleg.....elsőre látszott!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#6691) Dell XPS válasza Cs*** (#6689) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nem, nem ezt produkálja, bár tényleg van hogy megtévesztő, de alapvetően jeltelen.....szóval, nem VGA hibajelenség: felpörögnek a ventilátorok, újraindulást kezdeményez, led -ek villognak, hallani a HDD-t, stb..

Üdv, Dell XPS

(#6692) Cs*** válasza Dell XPS (#6691) üzenetére


Cs***
csendes tag

Okszi.Köszi a segítséget. Hajszárítóztam, de semmi. Gondolom azt az ic-t kellene melegíteni, amin egy matrica is van LT61I felirattal. Nem tudom pontosan melyik a keresett ic, csak azt olvastam, hogy attól lehet hogy beindulna. Ha beindul, akkor is cseréltetni kell.

(#6693) Cs*** válasza Cs*** (#6692) üzenetére


Cs***
csendes tag

VGA hiba kizárt?

(#6694) Dell XPS válasza Cs*** (#6693) üzenetére


Dell XPS
veterán

Az igazság az, hogy alapjavítással nem foglalkozom, ergo amennyiben ezt észlelem, tovább passzolom, mert ez szinte "külön" szakma, nem részletezném.... korrektül bevallom Neked, hogy találkoztam ilyennel, amikor mégis az integrált VGA volt a probléma..2-3%

Azt el tudom mondani természetesen, hogy ilyenkor általában kontakt hiba lép fel, és ezért tud sajnos megvalósulni a házilag való rásütés. A korrekt megoldás csak megfelelő eszközökkel végezhető el, hiszen ennyi érintkezőt megtisztítani, majd visszaforrasztani úgyhogy ne változzon az ellenállása az képtelenség..

Üdv, Dell XPS

(#6695) Krystal_s válasza KillHates (#6672) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, van egy kis műszaki érzékem, (10 éve gépezek és a kényszer sok mindenre rávitt ) de főleg az asztali gépeimnél nem okozott gondot egyes alkatrészek cseréje, szétszedése. A régebbi még masszívabb laptopokat is aránylag könnyen szét lehetett szedni, de aztán volt egy Sonym, aminek a szalagkábelét nem tudtam jól visszatenni és megsérült. Akkor láttam életemben először olyat...A videón láttam ennél a gépnél lenne ilyen több is, azok miatt nem merem szétszedni.
Most így ismeretlenül akár igénytelennek is tűnhetek, hogy esetleg nem bíztam mindent szakemberre...na igen...csak nálunk Pesten kívül szinte minden vidéknek számít és ebből adódóan itt a nyugati részen szinte nuku szerviz, vagy szakember. Az említett Sonynak egy sima venti tisztítás kellett volna. 3 szaküzletbe vittem be, ahol úgy néztek a gépre ,mint egy ufóra ,hogy húú sony, ők ezt nem vállalják, nem tudták szétszedni. Egy helyen megakarták próbálni, de amikor megláttam, hogy egy karcos asztalon hogyan forgatta fejtetőn a gépet, ami addig karcmentes volt, vigyáztam rá, akkor megkértem, hogy inkább hagyják, mert nem hagyom ott ilyen helyen. Egyszerűen nem becsülik mások dolgait.
Sok utánajárással találtam egy szerelőt, aki régebben Sony gépekkel foglalkozott, most már csak néha privát vállal 1-2 gépet. Nagy nehezen megcsinálta a tisztítást, aztán mikor hazahoztam a gépet, akkor vettem észre ,hogy az egyik hangszóró nem szólt, gondolom szétszedésnél megsérült. Hosszú heteket kellett várnom, mire az USA-ból tudtak nekem rendelni...

Ezek után már érthető, hogy miért tartok a szervizektől és idegen szerelőktől. Naponta hallok és olvasok horrortörténeteket itt a fórumokon is,,,amikor heteket várnak, pici hibák miatt , aztán visszakapják a gépet még több hibával stb.

Most van ez a Toshiba gépem, naná ,hogy csak a neten tudtam rendelni, mert nálunk az üzletekben olyan "hatalmas" a választék. Szerettem volna egy nagyon minőségi Netbook-ot. Ezért választottam ezt, mert gondoltam 180ezerért már megbízható kis gépet adnak, ismétlem ez csak egy Netbook ennyiért...
Volt már akksi gond, gyors elhasználódás pár hónap alatt. Az elődleges Toshiba szerviz egyik embere, azt mondta ez ilyen és normális, hogy akár fél év alatt kuka lesz az akku. :U Kerestem egy másik hivatalos szervizt, ahol kifogtam egy kedves embert és kaptam csereakkut. Fél évesen lett 1 hibás szektor a vinyón, ( hdd regeneratorral javítottam meg ) aztán észrevettem egy pixelhibát a sarokban és 2 halványat is, (nem kosz :) ) addig szinte nem is használtam ezt a gépet...mert volt egy másik..Most szeptember óta LCD tv-re kötve asztali gépként használom. Elkezdett néha fura hangot adni a ventilátor. Nah mondom már csak ez kell. Írtam is itt a fórumon. Többen írták, hogy cseréltessem, mert csapágyas lett. Akkor kerestem egy "közelebbi" szervizt. Viszont azóta is olyan csendes a venti, hogy így nem tudtam elvinni, mert hülyének néztek volna, hiszen bárhogyan is mozgatom a gépet, nem ad már olyan berezonálós hangot. Szóval azzal is elkezdtem várni, aztán most ez a zsanér dolog. Jelenleg úgy néz ki minden ok a géppel és akkor egy apró csavar miatt szó szerint teljesen darabokra szedeti az egészet ? Nem tudom mit tegyek, mert nem ismerek precíz szerelőt, akire csak úgy rámerném bízni. Ezért írtam, hogy picit várok, a venti miatt is...
Elnézést mindenkitől, hogy ilyen sokat írtam, de talán így megértitek miért vagyok ilyen bizalmatlan és félős.

BénaNyurga, Dell XPS köszönöm a válaszokat.

(#6696) Cs*** válasza Dell XPS (#6694) üzenetére


Cs***
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=hba5Ad879cI

(#6697) Dell XPS válasza Krystal_s (#6695) üzenetére


Dell XPS
veterán

Remélem, nem volt bántó a megjegyzésem, szerintem volt pozitív "kicsengése", remélem... Figyelemmel kísértem a ventilátor problémádat is, ezt közvetítettem Feléd. Kolléga majd részletesen megválaszolja a felmerülő aggodalmaidat. Itt az idő, hogy át kell nézni a gépet rendesen, akár úgyis hogy gép nélkül leszel! :)

Üdv, Dell XPS

(#6698) Dell XPS válasza Cs*** (#6696) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Mit szerettél volna a tudtomra adni?

Üdv, Dell XPS

(#6699) Cs*** válasza Dell XPS (#6698) üzenetére


Cs***
csendes tag

Csak találtam egy videot arról, hogy a srác hőlégfúvóval javította a chipsetet. Szóval a neten vannak megoldások. Találtam itt egy pont olyan gépet, mint az enyém, ugyanazzal a problémával. Azt lenne jó tudni, hogy a srác mit csinált, hogy el tudta indítani a gépet. Valami trükk van a dologban.
http://www.youtube.com/watch?v=QlT4EWF7psk

(#6700) Krystal_s válasza Dell XPS (#6697) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, jaj nem, dehogy volt bántó. ;) Inkább nagyon köszönöm, hogy próbáltok nekem segíteni és sajnálom, hogy a közelemben nem élnek ilyen segítőkész és hozzáértő szakemberek, :( (vagy csak nem tudok róla ) mert akkor személyesen eltudnám vinni a gépet.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.