Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#14780) Sajtqukac


Sajtqukac
tag

Sziasztok!

Végső reményként írok már csak ide a garanciális szerviz előtt. Adott egy ASUS UX360CA típusú laptop amit a ez előző héten vásároltunk. A hiba ott van, hogy a benne lévő Intel AC-8260 rakoncátlankodik. Bekapcsoláskor egészen addig van internet amíg nem próbálok meg letölteni egy nagyobb fájlt, vagy nem próbálok meg egy speedtestet futtatni. Amint ezek közül valamelyiket megpróbálom eltűnik az internet. A kapcsolatot nem dobja el de vagy átvált a kapcsolat korlátozottra vagy még annyi sem. Ilyenkor még a router konfig oldalát sem tudom elérni mert azt írja, hogy nincs kapcsolat. Teljes Windows újra telepítés sem oldotta meg. Külső USB-s wifi stickel működik stabilan. Több routerrel is ki lett próbálva mindenhol ez volt az eredmény. Live Ubuntu USB-ről fel sem ismerte benne a wifi kártyát, azt írta hogy "no networking device". A Windows amivel jött az időközönként dobott egy BSOD-et is "IRQL_not_less_or_equal (netwtw04.sys)" szöveggel. Ez az újra telepítés után azonban eltűnt.

Szerintetek ez fixen lehet wifi kártya? Ha azt mondjátok, hogy igen akkor már viszem is vissza mert én már kifogytam az ötletekből.

A segítséget előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.