Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#12259) Tamy válasza MR!! (#12258) üzenetére


Tamy
senior tag

Szalagkábel, tápkábel hibát azért nem tartom valószínűnek, mert a hibát/működést a mozgatás nem befolyásolja. Konkrétan a fedeléhez hozzá se nyúlok, csak a power gombot nyomkodom, és egy idő után bekapcsol.

Először a ventilátor se megy, aztán állásában (miközben látszólag semmit sem csinál) egy idő után elindul. Gondolom valami minimális funkciója elindul, ami termel némi hőt, aztán ha eléggé felhevült elindul a venti. Ennek tulajdonítom azt is, hogy egy idő után már be tudom kapcsolni, és utána teljesen stabil.

Szervizben csak annyit volt, hogy bevittem, elmondtam mi a gond, de akkor még csak azt tudtam, hogy csak többszöri próbálkozásra indul el. Ő mondta a nyomkodást, meg ott helybe kicserélte a ramot egy próba erejéig. Azt mondta valószínűleg nem lehet javítani, így egyből vissza is adta. Csak annyira szedte szét, amennyi a ram cseréhez szükséges volt. Közben viszont rájöttem, hogy a hidegen indítás a probléma.

A hátulján van egy kis reset gomb, azt próbáltam, de amit írtál majd azt is kipróbálom.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.