Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#56751) lazac_ válasza Rigormortiis (#56724) üzenetére


lazac_
tag

Teljes kocajátékosként (értsd: nagyjából 2000 környékén az NFS: Porsche volt az utolsó játék, amivel Switch előtt játszottam PC-n :), meg utóbbi időben a Tchia) mondom, hogy imádnivaló az Odyssey, remek az irányítás, a kameramozgás is, teljesen jól érezni a teret, szerintem szuper intuitív és nagyon megengedő játék az olyan gyengébbeknek is, mint én. Ráadásul ott az Assisted Mode, amivel kihívás kinyírni magad még a végefelé járva is. Na meg jól jöhet esetleg egy Wedding Peach/Mario/Bowser amiibo, amikkel megintcsak a kocajátékosok segítségére sietett a Nintendo.

Most a gyerekeknél nálunk a 3dwörld+Bowsers Fury van terítéken, ha beszállok segíteni, csapatban jók vagyunk, de egyjátékosban szerintem sokkal nehezebb, mint az Odyssey.

[ Szerkesztve ]

(#56752) kicsako válasza lazac_ (#56750) üzenetére


kicsako
őstag

Köszönöm :R még van 4 hónapom, majd veszünk valami menő Kirbys tatyit :DDD

(#56753) taki01


taki01
őstag

Játszottam ma SW Battlefront 1,2-vel és a single rész szerintem teljesen rendben van, de az online az katasztrófa.(PS2-es online sokkal jobban működik bár az csak max 32 fős) A játék stabil 60FPS-el fut és a grafika is rendben van.

(#56754) lugosi válasza taki01 (#56753) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mi nem volt jó a multiban? Akadozás? Pont érdekelne a multija.

(#56755) taki01 válasza lugosi (#56754) üzenetére


taki01
őstag

https://www.gamekapocs.hu/hir/82647/all_a_bal_a_star_wars_battlefront_classic_collection_rajtja_korul

Spawn problémák nálam is elő jöttek. Egyszer kiestem a pályáról multi közben és kamera úgy pörgött, hogy majdnem rosszul letten. Switchen nem voltak tele a szerverek. (Maradok a PS2-es online-nál, ott ilyen hibák nem voltak.)
A Kotor2-t is most játszottam végig Switchen és az is még mindig borzalamas állapotban van. Párszor kifagyott, néhány helyen a framerate is be esett és elégé érezhető volt. Nekem az utoslsó Aspyr game volt, amit teljes áron vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#56756) lugosi válasza taki01 (#56755) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hajjaj, ez nem jó. Köszi, hogy megosztottad. :((

[ Szerkesztve ]

(#56757) morfondőr


morfondőr
őstag

Kingdom Come Deliverance Royal Edition Nintendo Switch Review!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56758) mark!


mark!
őstag

vennék egy oled tabletet, ebayen divat csak tabletet árulni, itthon nem nagyon láttam még,
esetleg valami ajánlás, bevált eladók ebayen stb. vagy tegyek ki apróra hirdetést h ilyet keresek?
köszi

[ Szerkesztve ]

>

(#56759) tboy93 válasza taki01 (#56755) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat ezt igy ebben az allapotban ennyiért kiadni nettó pofátlanság. Es az aspyrnak azt sem hiszem el, ha azt mondjak hogy majs kijavitjak. Troger banda.

(#56760) TrishtanAG válasza mark! (#56758) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Mondjuk ez szerintem rossz topikba ment, ellenben itt is a hardverapró teli van oled tabletekkel (pl. Galaxy S Tab széria, a 7-estől kezdve a Plustól van oled), én is mindig itt szerzem be olyan 10 éve, amikor már váltani kell a jelenlegit.

www.adventuregames.hu

(#56761) TrishtanAG válasza taki01 (#56755) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Furcsa, hogy Switchre képtelenek jól dolgozni. A KOTOR-okat majdnem 10 éve játszottam végig droidos tableten, gyönyörűen néztek ki és jól is futottak annó.

www.adventuregames.hu

(#56762) mark! válasza TrishtanAG (#56760) üzenetére


mark!
őstag

én a nintendo switch tablet részére gondolok :DDD ami lényegében csak a "kijelző", joyconok meg minden nélkül.
most hogy újra elolvastam amit írtam, tényleg könnyen félreérthető :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#56763) lanszelot válasza cSuwwi (#56735) üzenetére


lanszelot
addikt

A Galaxy 1 benne van az All Stars -ban.
De én sem értettem a 2-t miért nem rakták bele, vagy jött ki külön.
De most kijön.
Ha igaz a kép, akkor lesz mit venni :B

(#56764) horkovy34 válasza lanszelot (#56763) üzenetére


horkovy34
kezdő

Ha tènyleg igaz a leak akkor a Galaxy 1-2 én is azonnal meg is veszem! Számomra a best Máriók. Ezért is nem vettem meg hála istennek a 3D All Star-t mert a második rész nem volt benne. :( Super Mario 64 az sajnos rosszul öregedett viszont a Sunshine érdekelt volna mivel nem volt Gamecube-om. Na mindegy így is jó lesz ez nekem. Ráadásul most jön a Princess Peach is utána meg a Thousand year door meg a Luigi's Mansion 2 HD. :B Jajjjj szegèny pènztárcám. :DDD

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#56765) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Tudja valaki mi a különbség a kettő között?
Mert árban a duplája a sárga a kéknek. :Y

(#56766) morfondőr válasza lanszelot (#56765) üzenetére


morfondőr
őstag

Captain Toadnak van egy DLC-je, tippre azt tartalmazza a csomag: DekuDeals
Teljes áron €6 a DLC, ennél többet csak akkor érhet, ha gyűjteménybe lesz! Ha elolvasod a jellemzést: "...some are even based on the Super Mario Odyssey™ game!"

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56767) hombre[EU] válasza lanszelot (#56765) üzenetére


hombre[EU]
veterán

gondolom EU és USA verzió. (pegi vs erb)

Life, Uh, Finds A Way

(#56768) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A Gear Club unlimited 2-ben nincs kedvetek egy PH klubot csinálni? Most láttam, hogy van ez a lehetőség.

(#56769) lanszelot válasza morfondőr (#56766) üzenetére


lanszelot
addikt

Mind a kettő Odyssey based.
Dlc nincs egyikbe se, az a Nintendo oldalán a digitálisban van csak.
Leírásva nincs semmi, hogy adnának digitális kódot, de dlc miatt dupla ár?

Itt a 2 link: [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#56770) horkovy34 válasza lanszelot (#56765) üzenetére


horkovy34
kezdő

Ez mondjuk tényleg érdekes kérdés! :Y Én is láttam már hogy ebből van ez a sárga tokos verzió is. Nekem gőzöm nincs hogy mi lehet a különbség. :F Azt tudom hogy nekem a kék tokos verzió van és ebben a DLC nincs benne az külön megvásárolható az e-shopban természetesen. :D Én elsőre azt gondolnám hogy a sárga azért drágább mert tartalmazza de ahogy elmondták ezek szerint abban sincs. Hiába a sárga színt meg kell fizetni na. :D Erről jut eszembe ezt is beszereztem és lenyomtam 2-3 szintet és azóta pihen a polcon. :U Hiába két gyerek mellett már csak este van időm 1-2 lopott órát játszani és azt a kis időt is most inkább a Fatal Frame Maiden of Black Waterbe tolom bele. Már a tizedik dropnál járok és nekem nagyon tetszik. :B

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#56771) lanszelot válasza horkovy34 (#56770) üzenetére


lanszelot
addikt

Ezt találtam: [link]
Tehát nincs semmi különbség.
Fantasztikus. Igen drága az a sárga festék :D

(#56772) romeozor


romeozor
csendes tag

Sziasztok!

Első generációs Switch-hez keresek bal kontroller L gombjához flex kábelt, mert kitört a kapcsolója.

Tudtok itthon olyan boltot, ahol ilyet árulnak? Ha nem muszáj nem várnék 1+ hetet külföldi beszerzéshez.

Köszi!

(#56773) mark! válasza romeozor (#56772) üzenetére


mark!
őstag

amazonon lehet kapni ilyen repair kiteket, azt nemet amazonrol jovoheten kezhez is kapnad.

>

(#56774) horkovy34 válasza lanszelot (#56771) üzenetére


horkovy34
kezdő

Szerintem maradj a kèknèl! :D :R Egyèbkènt nem tudom játszottál e már a játèkkal. Nagyon jó nagyon aranyos de ez inkább ilyen mini játèk amit a 3D Worldből szakítottak le. Én egy tizesért vettem szerintem többet nem ér. Számomra hasonló a most megjelent Mario VS Donkey Kong is.

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#56775) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Készítettem egy videót a Nintendo Switch eredeti töltő adatai töltés közben.
[link]

Köztudott, hogy az akksi merülést befolyásolja milyen hangosan használod a konzolt. Fél állásban, kicsit alatta eszik a legkevesebbet. (Alatta minimális az eltérés, persze ha teljesen leveszed még kevesebbet fogyaszt, de ott már nem sokat nyersz)
Ez a töltésnél is látható, hogy ha levettem a hangot minimálisan kevesebbet vett fel, mint teljes hangerőn.

Csak érdekességnek vettem fel.

(#56776) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Rendelt már valaki Satisfy grip-et OLED model-hez? Honnan érdemes rendelni, mert német amazon-on azt írja, hogy nem tudják Magyarba kihozni, ha meg az official oldalról vagy amcsiból rendelem akkor a már igencsak borsos árra még egy 5-6 ezres szállítási költség is rájön. Vagy van más grip ami legalább olyan kényelmes? A Skull&co-t próbáltam többször is, de a fő bajom vele, hogy a markolat nem áll ki elég ívesen, és emiatt egy idő után ugyanúgy zsibbad a kezem ha handheld módban használom.

(#56777) lanszelot válasza horkovy34 (#56774) üzenetére


lanszelot
addikt

Igen, meg van 3ds-en.
Ott majdnem kitoltam.
A pár plusz pálya miatt akarom Switch -re megvenni.
M vs DK-t is megvettem, és kitoltam :)
3D World is meg van. Wii U-n asszonnyal majdnem végig vittük...a vége iszonyat nehéz (mindenhol minden meg kell legyen) , de Switch -re is megvettem mert imádom.
Tegnap jött meg a Yoshi, most az lesz a menő :B

(#56778) morfondőr válasza Scarletiel (#56776) üzenetére


morfondőr
őstag

Én is nagyon kipróbáltam volna egy Satisfye gripet, de mindig horrorisztikus volt a szállítás + vám rajta így inkább maradtam a Skull&Co-nál. Most az árfolyam miatt még bődületesebb az ára, gyors rámentem az oldalra, még ha feleznénk is a költségeket 25k/db lenne a fullos csomag, de csak a grip 15k/db-ra jön ki. Ennyiért már nem vennék. :(

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56779) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Csináltam egy “PROHARDVER! Unofficial” csapatot a Gear Club Unlimited 2-ben, ha gondoljátok csatlakozzatok be! ;)

(#56780) lanszelot válasza morfondőr (#56778) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Satisfye grip + tartó £80 . [link]
Maga a grip £44. [link]
Használtan £20-25 /ebay/

Skull pedig az új £20. [link]
Ide ingyenes a szállítás mindegyiknél.
Tehat kukkolj körbe, mert nem lehet ilyen nagy eltérés.

[ Szerkesztve ]

(#56781) mirci18


mirci18
addikt

Minecraft gurujtól kérdezném az egeret hogy tudom beüzemelni konzolon.
Pontosabban a kurzor ikont.
Letöltöttem egy doggie daycare kiegészítőt és amikor az elején kutyát kellene választani nem tudok mivel ahogy látom a youtube videókat egér kurzorral választanak kutyát.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#56782) lanszelot válasza mirci18 (#56781) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Hivatalosan nem lehet egeret NS-hez játék közben használni.
Van rá megoldás, de mivel hivatalosan nem, így nem egérrel kell választani.
Lehet az a kiegészítő nem NS kompatibilis.
Érintő képernyő? Az nem?
Bárki készíthet olyat, így meg van rá az esély, hogy nem NS-re való.
Nézz utána, hogy NS -en működik e.
Mi a neve a világnak?

[ Szerkesztve ]

(#56783) jcrk válasza lanszelot (#56780) üzenetére


jcrk
tag

Satisfyet magyar címre nem küldi az amazon. Marad a hivatalos oldal + szállítás + áfa + vám

(#56784) lanszelot válasza jcrk (#56783) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem is az amazon, csak szét kell nézni máshol mert az amazon is a gyártótól küldi. Gondolom hogy van valahol, Konzolvilág, vagy ilyesmi.
Ez [link] pl küldi Mo-ra.

(#56785) Scarletiel válasza lanszelot (#56784) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Hát 100 dodóért tuti kihagyom. Mégis csak egy 3D nyomtatott műanyagdarabról beszélünk. Nagyjából 10 ezret kéne érjen, nagyon max 15 körül kiadok egy ilyenért de afelett nekem nem megérős :(

(#56786) lanszelot válasza Scarletiel (#56785) üzenetére


lanszelot
addikt

90 USD szállítással, azaz 32e HUF, és tartóval együtt van, nem csak a grip.
Tehát 15e + 15e, ezek szerint megveszed?
Mivel a normál tartókba nem fér be, vagy mindig le kell venned, és külön rágumizni a normál tartóra. :)

Tessék itt van egy amit elviszel pendrive-on, kinyomtattatod, és örülsz :)
[link]

Itt is válogathatsz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#56787) Scarletiel válasza lanszelot (#56786) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nem ellened szólt ne vedd támadásnak. És nem egyben sem érdekel, mert nagyon hordani nem fogom így nekem nem éri meg. A kíváncsiság hajtana amúgy, hogy mennyivel jobb mint egy Skull&Co-s grip, de ezt így ebben a formában elengedem. Kissé az az érzésem, hogy a normálisabb (és itt még messze nem prémium) kiegészítőknél nagyon megszaladt az a ceruza.

(#56788) lanszelot válasza Scarletiel (#56787) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem vettem támadásnak, azért írtam lehetőségeket.

Szerintem a nyomtatható se rossz amit küldtem.
Ingyenes, van vagy 8 felé.
Lehet kapni xbox és ps kontrollerhez öntapadós gumit
Mint ez [link]
Ezt rászabod és szerintem használható.

(#56789) mirci18 válasza lanszelot (#56782) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm szépen a választ lehet ez a gond hogy nem kompatibilis.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#56790) horkovy34 válasza lanszelot (#56777) üzenetére


horkovy34
kezdő

Nekem most eddig ez a teljes játèk pakkom. :B De lesz még hozzá vásárolva egy jó pár! A Nintendo ebben a generációban kicsinálja a pènztárcámat és a maradèk időmet is! :D Gratulálok a Yoshi játèkodhoz ès jó játèkot kívánok hozzá! Èn is most szereztem be kb 1 hete a konzolvilágtól. Most hála istennek angol borítósan jött. :B :R

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#56791) lanszelot válasza horkovy34 (#56790) üzenetére


lanszelot
addikt

Uuuuu, nagyon jó gyűjtemény :C
3D Mario 2szer van meg :)
Nekem is vannak amit meg szeretnék majd szerezni hozzá.
De van ami máris de azonnal játék.
Ilyenek a Zeldák, vagy most utoljára a Mario vs Donkey Kong volt ilyen. Nem érdekel az ára, kell :K :B
Az idő viszont ... Nem tudom hogy emberek hogy unatkozhatnak.
Nekem 48 óra kevés egy napban :DD Munka, sport, és egy rakás hobbi. Alig jut időm játszani :((

El is kezdtem a Yoshi-t, már a 2ik pályán elakadtam. :B
4szer kezdtem újra, és nem sikerül.
Az első pálya is csak 2ikra sikerült.
Tehát lesz vele verejték :)
Amúgy iszonyat jó.

(#56792) horkovy34 válasza lanszelot (#56791) üzenetére


horkovy34
kezdő

Nem kétszer van meg a Super Mario 3D World. Azt kaptam hozzá ajándèkba ilyen fèmtok. Az mèg ki sincs bontva! :D Sajnos idő nekem sincs sok a meló meg a két gyerek mellett! :D Én az első gyèmántot megszereztem a Yoshiban de ott letettem. Majd folytatom most a Fatal Frame-t kell befejeznem előbb. Amúgy tènyleg iszonyat jó játèk ès oda is kell figyelni hogy mindent össze is szedj. :K

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#56793) lanszelot


lanszelot
addikt


[link]
Nem U5 hanem U4, de jól néz ki.


Erről nem találtam a letölthető demo-t.
Itt a video: [link]
Egy ilyet is találtam, de ez más [link]

[ Szerkesztve ]

(#56794) rumkola


rumkola
veterán

Láma kérdés: hol a fenében látom, hogy mekkora MicroSD van a gépben? Nem az üres hely érdekel és jelenleg nem megoldás kivenni és megnézni.

(#56795) romeozor válasza mark! (#56773) üzenetére


romeozor
csendes tag

köszönöm, rendeltem

(#56796) lanszelot válasza rumkola (#56794) üzenetére


lanszelot
addikt


System -> Data Management
Move between...
Move to System (nem microSD)
Ott össze adod a méreteket plusz az sd kártya szabad helyét hozzá adod. Csak így.

[ Szerkesztve ]

(#56797) l.skywalker


l.skywalker
félisten

US eShop-ban már akciós a Prince of Persia, nálam whistlistes, csak azért dobom be, ha másnál is ill. lehet, hogy globálisan is az lesz hamarosan?
Prince of Persia The Lost Crown for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56798) Rigormortiis válasza l.skywalker (#56797) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ubi játék, szóval hamarosan lesz ez olcsóbb is ;]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#56799) horkovy34


horkovy34
kezdő

Esetleg tudja valaki hogy a Batman Arkham Trilogy mèg mindíg olyan retekül fut Switchen mint mikor megjelent?! Vagyis bocsánat a trilógiából csak az Arkham Knight mert az Asylum meg a City az úgy tudom tökèletes. Gondolkozom a beszerzèsèn mert a Knight-ot soha nem toltam le ès hátha patch volt hozzá azóta. :R

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#56800) DevilAqua válasza horkovy34 (#56799) üzenetére

Kipróbáltam, ugyanoly "retek" :D
Szerintem itt már fizikai korlátai vannak annak, hogy jól fusson a játék...

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.