Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#56201) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Megnèztem a Showcase-t, azért a japánok még mindig tudnak elborult jàtékokat csinálni. :D Ettől függetlenül volt egy-két dolog, ami tetszett. Pl a Miklós patkàny, South Park, Arranter.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#56202) ldave


ldave
félisten

Megint nézegettem az ilyen pár eurós játékokat, van pár ami érdekes lehet, mivel a Switch verziókról nem mindig van infó, így Steam néztem értékeléseket, amik ott legalább nagyon jónak számítanak, azokat írtam ide össze:

Aspire: Ina's Tale: 2D puzzle, platform
The Dark Eye: Memoria & The Dark Eye: Chains of Satinav: point&click kalandjátékok
AER Memories of Old: könnyed 3D kaland
Gibbous - A Cthulhu Adventure: point&click kalandjáték
Felix The Reaper: puzzle játék
Golf Club Nostalgia: 2D puzzle, platform
Minute of Islands: 2D puzzle, platform

Ezek mind 3 eurónál olcsóbbak, főleg 2D-s játékok, de azért így is érdemes kicsit utánanézni milyen is a Switch változat, ha megtetszik valami.

Amúgy sok más is van az ismertebbek közül komoly akcióban, pl a Steamworld játékok, Inside, Creaks, stb. Érdemes körbenézni.

Legutóbb itt írtam egy hasonlót, gondolom ezek közül pár most is akciós újra: [link]

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#56203) koncsik válasza ldave (#56202) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R :R :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#56204) lanszelot válasza Rathrol (#56195) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Közös játéknál úgy van csinálva minden, hogy elég az 1 oldali kontroller.
Ha úgy érzed majd hogy nem, ne pro kontrollert vegyél, hanem másik szett joycon-t.
Azért mert sok játékban külön külön kell hadonászni a 2 kezeddel, pro kontrollerel ezeket nem tudod játszani.
Pl : Arms, Mario Party ...stb
Arról ne is beszéljek ha haverok átjönnek akkor 4 kontrollered lesz és tolhatjátok 4en.
Pl MarioKart stb
Minden a második pár joycon mellett szól. :)
Nekem van 4 joycon plusz pro kontrollerem is és van még 1 extra 3rd party mini kontrollerem is.
Tehát tapasztaltam :)
Pro kontrollerel Zeldát lehet párban, vagy Mario 3D world... De nem mindet. Joycon-nal mindet tudod.

(#56205) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SWORD ART ONLINE Fractured Daydream - First Trailer

Koop akciójáték, akár 20 fős raidekkel. :C (viszont lesz solo, offline módja is)

Live-Die-Respawn

(#56206) kicsako válasza lanszelot (#56204) üzenetére


kicsako
őstag

Azért ne gondold már hogy mindenkinek vannak barátai.. :DDD

(#56207) morfondőr válasza lanszelot (#56204) üzenetére


morfondőr
őstag

Amióta van 2 db. pro kontroller otthon, még egyszer sem volt levéve a joy-con a switch-ről. Nagyon kevés játék van, ahol konkrétan kell és nem helyettesíthető a pro kontival.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56208) consono válasza ldave (#56202) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi! Ebből a két Dark Eye/Das Schwarze Auge játékot már elég régóta nézegettem :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#56209) 30z.Samu válasza morfondőr (#56207) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az egyik Mario Party konkrétan csak Joy-Con-nal játszható. Meg is lepődtünk rendesen. :D

Sic Parvis Magna

(#56210) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Megérkezett a gép, fél nap után minden szuper, már pörgött a Mario vs. King Kong. Egy kérdés, ki hogy használja a hivatalos tokot hozzá? Hogy rakjam bele a gépet? Minden lehetőségnél úgy érzem, hogy valahol feszül valami:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56211) morfondőr válasza 30z.Samu (#56209) üzenetére


morfondőr
őstag

Azért vettem a Superstars-t, mert az teljes értékűen játszható minden kontroller kombinációval! :K

l.skywalker: tippre azért feszülhet, mert eredetileg nem OLED-hez készült, ami 2mm-el szélesebb. De szerintem a 2. képen van jól benne.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56212) 30z.Samu válasza morfondőr (#56211) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekünk megvan mindkettő, igazából két gép is van otthon. Mert összeköltözéssel nyilván ment a gépem is és így van 4 Joy-Con, szóval alapvetően nem akadály, csak meglepődtünk. Meg azért is van, mert párom kb addig tervezi használni majd a gépet amíg kifingik én meg mondtam hogy ha jön az új Nintendo, én adom el a Switch-em és megveszem az újat. :D A visszafele kompatibilitás meg nem jellemző a Nintendo-ra, bár szerintem most meg fogják lépni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#56213) morfondőr válasza 30z.Samu (#56212) üzenetére


morfondőr
őstag

Kíváncsiságból rákerestem és találtam egy cikket, ahol felsorolják azokat a játékokat, amik nem támogatják a pro kontrollert (vagyis joy-con only): [link]

Nintendo doesn't keep an official list of games that lack Pro Controller support, but these are the titles we've found that have compatibility issues:

1-2-Switch
Astral Chain (multiplayer mode)
Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics (motion-based games like bowling)
Fitness Boxing series
Jump Rope Challenge
Just Dance series
Pokémon: Let's Go, Pikachu! and Let's Go, Eevee!
Resident Evil: Revelations series (motion aiming)
Ring Fit Adventure
SEGA AGES Virtua Racing (multiplayer mode)
Super Mario Party
The Stretchers
The World Ends With You: Final Remix

You also can't use a Pro Controller with any Nintendo Labo toys.

Ami még lemaradt azért mert talán a cikk után jelent meg az a Nintendo Switch Sports.

És pl. a Mario Odyssey-ben is van néhány motion control elem, amit nem tudsz a pro kontival megcsinálni vagy csak nehezen. Ilyen lehet előfordul más játékban is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56214) zombei válasza l.skywalker (#56210) üzenetére


zombei
aktív tag

Én úgy szoktam ahogy nálad is a képen van, csak simán ráhajtva.

(#56215) l.skywalker válasza morfondőr (#56211) üzenetére


l.skywalker
félisten

na igen ezt sem látom a leírásban :D

De úgy vettem, hogy ez jó hozzá, legalábbis a csomagban OLED screen protector van

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56216) morfondőr válasza l.skywalker (#56215) üzenetére


morfondőr
őstag

Mivel csak 2 mm az eltérés, gyakorlatilag minden tok jó az OLED-hez is, csak kicsit szorosabb. Mondjuk a dobozán az OLED látható! Nálam volt ilyen tok, azért ez közel sem a minőség csúcsa, a Scull&Co griphez ami járt, az fényévekkel megelőzi ezt. Persze a célnak megfelel.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56217) 30z.Samu válasza morfondőr (#56213) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyobb a lista, mint gondoltam.

Sic Parvis Magna

(#56218) l.skywalker válasza morfondőr (#56216) üzenetére


l.skywalker
félisten

Grip-ben még nem gondolkozok, de nyilván ha lesz az már ebbe nem fog illeni. Szerintem nincs gond ennek a minőségével, csak nem akartam hibásan használni, nehogy gond legyen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56219) morfondőr válasza l.skywalker (#56218) üzenetére


morfondőr
őstag

Grip nélkül nekem konkrétan megfájdult a csuklóm fél óra játék után, grip-el sem a kényelem csúcsa, de néha egy-két nyújtózással egész sokáig lehet bírni. Ezt majd érezni fogod, hogy neked mennyire lesz kényelmetlen, de ha az lesz, akkor egy grip sokat javíthat, nem kell temetni egyből a konzolt. Meg ha esetleg nagyrészt TV-n lesz használva, akkor tényleg felesleges.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56220) Rage47 válasza l.skywalker (#56218) üzenetére


Rage47
veterán

Nem lesz baja, megjelenes ota ebben hordom es semmi gondja a konzolnak.

(#56221) motown5l


motown5l
senior tag

Hétvégén vásároltam egy ilyen covert a konzolra. Erősen ajánlott, aki, szereti kézben fogni a készüléket
[link]

[ Szerkesztve ]

(#56222) lanszelot válasza morfondőr (#56207) üzenetére


lanszelot
addikt

Ha nem játszol barátokkal akkor igen.
De hogy játszol az Arms, Mario Party, Sportok, táncok stb játékokkal?
Vagy hogy játszol 2 pro kontrollerrel 4 en?
Szépen leírtam mi miért. :)
Neked nem kell, de akinek írtam egyértelműen a coop-ot keresi a leírtak alapján. Arra nem jó a pro kontroller.

(#56223) lanszelot válasza morfondőr (#56213) üzenetére


lanszelot
addikt

Hiába támogatott pro kontroller sok játéknál.
Maga a játék haszontalan vele.
Olyan mint ülve VR-ozni, auto/repülő szimulátort billentyűzettel tolni.
Persze, lehet, de ki akar úgy? :N

(#56224) morfondőr válasza lanszelot (#56223) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát nem hinném, hogy lenne bárki, aki többet játszik állva vagy ugra-bugrálva bármilyen videójátékot, mint ülve. Van pár cím amit érdemes így játszani, de azért valljuk be, hogy a Mario Party-t sem lehet évekig nyomni minden hétvégén. Egy Zeldát, vagy klasszikus Mario-t meg úgy a játékok 99%-át meg ülve fogja bárki játszani. Persze mindenkinek legyen úgy, ahogy neki kényelmes!
Én csak azért írtam, amit írtam, mert a joy-con messze van a kényelmestől, vízszintesen elforgatva egy féllel játszva meg marha kicsi és még kényelmetlenebb! Amikor még nem volt, vagy csak egy pro konti volt, akkor én is a joy-connal játszottam a gyerekekkel közös játékot, nem volt nagy élmény. Joy-cont nem igazán jó használtan venni, mert nem túl tartós, viszont két használt pro konti kijön egy új joy-con pár árából. Én az előbbit választottam.
De alapvetően a játszott játék dönti el, hogy melyiket éri meg. Első körben ott van a géphez kapott két joy-con, ki kell próbálni, a legtöbb játék játszható 1-1 féllel is coop-ban. :K

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56225) lanszelot válasza morfondőr (#56224) üzenetére


lanszelot
addikt

Nekem semmi bajom a méretével, se a kialakítással.
Van kissebb kontrollerem is, és azzal sincs bajom, pedig Mario vs Donkey Kong -ot tolom a minivel a telefonon.

Nem csak a mozgás, de a megosztás.
2 pár joyconnal 4en lehet MarioKart -ozni.
És lássuk be azzal repül az idő, ha sokan vagytok.
Oda banánozniba tobbiek orra alá, mikor tolnak hatulrol :DD
A sport jatekokba is bele lehet tolni igen sokat.
Ez szerintem személy függő.
Ha sokat játszol haverokkal, gyerekekkel... Vagy ha 1 max 2-en toljátok.
90es években darts-om volt. Meg társasoztunk.
Ma már: hoztad a Mariót? :D

(#56226) morfondőr válasza lanszelot (#56225) üzenetére


morfondőr
őstag

Most már az eredeti kérdező örülhet, mert elég rendesen körbe lett járva a téma és így könnyű lesz eldöntenie mit válasszon! :D
Egyébként véletlenül sem vitának szántam, használjon mindenki azt, ami neki a legkényelmesebb. Én maradok a pro kontrollernél! :R

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56227) lanszelot válasza morfondőr (#56226) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem is vettem vitának.
Szerintem beszélgettünk :)

Mario vs Donkey Kong - bár szerintem csak én tolom, de hátha valaki gondolkodik rajta.
Tehát a GBA verzió felnőtt változata sokkal nehezebb mint a Switch remake. Régi verzióban ahhoz, hogy meg kapd a csillagot nem csak sérülês nélkül kell végig csinálni, de rohanni kell, mert az idő is számít. Már az első világban igen izzasztó volt a vége.
Míg a Switch verzió 5ik világ végén sincs ekkora nyomás.
GBA verzióban az esés sérülés néha meg kavar, mert a Switch verzióban nincs . És van hogy a régiben is leugrom...ilyenkor lehet előről kezdeni, mert a csillag is úszik olyankor. :DDD

(#56228) cSuwwi válasza morfondőr (#56226) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

A joycon cserék szóba se kerültek, pl. alap horitól a profibb nyxi kontrollerig amiről többször volt már szó/teszt is, stb.

Ma amúgy 2 középkori rajzos cucc is jön, a pentiment mellett ma jön ki az inkulinati ami hasonlóan jó cucc (látványra mindenképp)

(#56229) morfondőr válasza cSuwwi (#56228) üzenetére


morfondőr
őstag

Igen, csak azokkal nem lehet coop-ban játszani (hacsak nem veszünk belőle több párt), mi pedig inkább arról diskuráltunk. Grip helyett lehet alternatíva, nekem viszont nincs velük tapasztalatom.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56230) cactuar


cactuar
aktív tag

(#56231) cSuwwi válasza morfondőr (#56229) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Nyxivel simán lehet, az is joycon, leveszed a gépről és ráhúzod pl. a gyári strapot.
Jó nem szappantartó alakú, de jól fogható. Giro van benne, nekem jól ment amikor coop használtuk.
Én úgy vagyok vele, hogy a gyári + pro kontroller helyett vettem egy nyxi hyperiont lassan 2 éve, és a gépre téve nagyon kényelmes, levéve róla pedig a középső taggal kvázi pro kontroller nélküle meg a strappal 2 külön coopra alkalmas, mondhatni 3 az 1-ben. 99%-ban handheld használom, nagyon szeretem. Ég és föld a gyári joyconhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#56232) lanszelot válasza cSuwwi (#56231) üzenetére


lanszelot
addikt

No, erről még nem is hallottam.
Én azonnal a pro verziót néztem a hall thumb stick miatt.
Amit nem találtam a középső részben:
+van e akksi,
+Van e usb-c tölteni
+Ha van usb-c lehet e kábelesen használni?
-Csukló madzagot adnak hozzá, vagy jó a gyári rá?
Gyárin ott a 2 gomb az érdekel, mert rámenni rá megy hisz a switch oldalára rá megy.
- Illetve a handheld mod- nál miért van csillagozva. Mert a csillag nem lett magyarázva.
-1 oldali teljes értékű? 1 szet 2 player használhatja mint a gyárit?

Bár nekem nincs bajom a gyárival se, azon kívül, hogy szervizelgrtnem kell. Ezt azt cserélgetni.

Ha létezett volna anno, és tudtam volna róla akkor ezt vettem volna a 2ik szett gyári helyett.

[ Szerkesztve ]

(#56233) cSuwwi válasza lanszelot (#56232) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Nekem az alap hyperion van, arról tudok nyilatkozni.
- Van benne akku (szemben a horival), ráadásul a karokban, nem a középső részben ezért megy leválasztva is mint a joyconok.
- USB-C-n lehet őket külön tölteni vagy a készülékre akasztva képes tölteni magát (én csak így töltöm, nincs külön töltőm)
- Középső tag van, strapra nem emlékszem de rámegy a joyconhoz kapott gyári is mert a sín nyilván kompatibilis.
- Külön-külön is mennek természetesen.
Lényegében olyan mint a gyári joycon csak ergonomikusabb (jobb fogni) illetve világít is. NFC nincs benne (amiboohoz) ettől eltekintve korrekt. Nekem kb. 2 év aktív használat után is jó, bár a bal oldali analóg már kicsit lötyög, de még jó.

Sokaknak van itt is, és sokszor volt már téma, a keresőbe ha beírod hogy nyxi lesz találat dögivel. LnB még blogot is írt róla anno. Továbbra is ajánlott kategória szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#56234) lanszelot válasza cSuwwi (#56233) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen a választ.

A két szélsőben egyértelmű az akksi.
A középsőbe azért kell, ha lemerül akkor nem kell odatenni tölteni. Addig nincs tv-n játék míg tölt.

Usb-c hol a töltő csatlakozó? A középső részén? Vagy külön külön a joyokon?

Az ok, hogy rá megy a gyári csukló pánt, de működik e a 2 gomb?
[kép]
Tehát lehet e egyesével használni? 1 szett 2 játékos.

Nfc az gáz. Van jó pár amiibo-m.

(#56235) Szabi® válasza l.skywalker (#56210) üzenetére


Szabi®
addikt

Jó gaminget hozzá. Donkey/Zelda/Máriók kötelezőek. :K

(#56236) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon behúzott az Unicorn Overload demója. Remélem, kapni fog dobozos kiadást is!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#56237) lanszelot válasza l.skywalker (#56210) üzenetére


lanszelot
addikt

Első dolog üveg védő üveg. Nem fólia.
Második joycon védő gyűrű, ha tokban tartod, viszed.

Mario vs Donkey Kong -ot én is nyomom.
Nekem nagyon nagyon tetszik.
Telefonomra is rá dobtam annyira.
Fentebb írkáltam róla.

Pont ma kaptam emailt, hogy köszönik, hogy ezzel játszom és kaptam pár háttérképet ajándékba minden eszközre 😍

Jó szórakozást az új konzolhoz.

[ Szerkesztve ]

(#56238) kicsako válasza Rigormortiis (#56236) üzenetére


kicsako
őstag

Redditen azt írták kapni fog, holnap én is kipróbálom szerintem :C

(#56239) Norb79 válasza Rigormortiis (#56236) üzenetére


Norb79
őstag

Már rendelhető sok helyen.

(#56240) Phoen|x válasza l.skywalker (#56210) üzenetére


Phoen|x
őstag

Gratula! :C

Go Gunners!

(#56241) lanszelot


lanszelot
addikt

Nintendo Switch játékok megjelenései:

Out Now
Unicorn Overlord – Demo out now (March 8 2024)
Penny’s Big Breakaway – Out now
Suika Game DLC – Out now
Pocket Card Jockey: Ride On! – Out now
Battletoads in Battlemaniacs – Out now
R.C. PRO-AM – Out now
Snake Rattle ‘n’ Roll – Out now
Killer Instinct – Out now
Blast Corps – Out now

Out early 2024
Pentiment – February 22, 2024
Snufkin: Melody of Moomin Mania – March 7, 2024
Contra: Operation Galuga – March 12, 2024
Star Wars: Battlefront Classic Collection – March 14, 2024
Kingdom Come Deliverance – Royal Edition – March 15, 2024
South Park: Snow Day – March 26, 2024
Pepper Grinder – March 28, 2024
Grounded – April 16, 2024
Tales of Kenzera: ZAU – April 23, 2024
Another Crab’s Treasure – April 25, 2024
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – Sweep the Board – April 26, 2024

Out mid-2024
Endless Ocean: Luminous – May 2, 2024
World of Goo 2 – May 23, 2024
Shin Megami Tensei 5: Vengeance – June 21, 2024
Super Monkey Ball Banana Rumble – June 25, 2024
Arranger: A Role-Puzzling Adventure – Mid-2024
Monster Hunter Stories – Mid-2024

Out late 2024
Fantasy Life i: The Girl Who Steals Time – October 10, 2024
Epic Mickey Rebrushed – 2024
Ender Magnolia - Bloom in the Mist – 2024
Sword Art Online: Fractured Daydream – 2024
Gundam Breaker 4 – 2024

:)

[ Szerkesztve ]

(#56242) ldave


ldave
félisten

Tegnap este megvettem a Pentimentet. Megjelenése óta érdekelt a játék, szóval részemről nagy pacsi az MS-nek, hogy kiadta Switchre is. Kb 1 órát próbáltam alvás előtt, tökéletes a Switch változat. A touch screen kihasználása viszont szerintem kihagyott ziccer, a szövegben gyakran vannak linkek, amik magyaráznak egy középkori fogalmat, bemutatnak egy történelmi karaktert, ezeket most pár gombnyomással érjük el.

A Slime draws near! Command?

(#56243) -Nándesz-

Hamár touch screen, minap belefutottam a még bőven fejlesztés alatt álló Professor Layton puzzle megoldás gameplay-be, ahol láthatóan touch screen használnak. Nemtudom, van-e egyáltalán olyan nagyobb játék switchen, ami igazán kihasználja ezt a funkciót. (szerintem sok Switch tulaj azt sem tudja, hogy tud ilyet a gép)

Mivel a játék megjelenése 2025-re van tervezve, valószínüleg a Switch utód is már kint lesz addigra, így gondolom új gépen is adott lesz ez a fícsőr.

Alább a videó:
Professor Layton and the New World of Steam

(#56244) ldave válasza -Nándesz- (#56243) üzenetére


ldave
félisten

Sajna kevés játék használja, pedig handheld módban nagyon jól jönne egyes játékokban, ha így is lehetne esetleg a menüt kezelni vagy térképet mozgatni, nagyítani.

A Slime draws near! Command?

(#56245) Rony949 válasza lanszelot (#56241) üzenetére


Rony949
őstag

Monster Hunter Stories-t úgy behúzom, mint a huzat. Androidon is megvettem már, de telefonon mégse az igazi.

(#56246) cSuwwi válasza ldave (#56244) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Van ami csak touch screen életképes, pl. a The Room féle kockanyitogatás.

Pár napja megjelent a Balatro itt is, pixel grafikás deck építő kártyajáték póker alapokon. Brütál addiktív, letenni alig bírtam, 90% körüli értékelések, érdemes ránézni (és nem ráfüggeni) aki szereti a stílust.

[ Szerkesztve ]

(#56247) ldave válasza cSuwwi (#56246) üzenetére


ldave
félisten

Ó, azt néztem, még Steam demó fest alatt próbáltam, remek játéknak tűnt már akkor is. Azt jól lehet kontrollerrel irányítani?

A Slime draws near! Command?

(#56248) penge111 válasza lanszelot (#56234) üzenetére


penge111
addikt

Szia, nekem Nyxi Hyperionom van, ha nem dokkolóban töltöd, akkor külön, külön van töltő csati a bal és jobb oldali joyhoz, emlékeim szerint a középső részen nincs. Este ha nem felejtem el ránézek erre, meg arra, hogy a gyári strappokkal működik e a két felső gomb a strappon. Amúgy imádom, csak ritkan használom kézi módba, dokkolva pro kontrollert használok, gyárit meg jó messze elhajítottam ;]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#56249) cSuwwi válasza ldave (#56247) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Teljesen jó switchen. A kijátszás/eldobás az Y-X gombokon van (fordítható), nem az alap A-B-n, ennyi benne a csavar. Szokható.

penge111: a középső rész csak egy műanyag távtartó, nincs rajta töltés meg semmi csak a ledeket mutatja mint a gyárinál is. A kontrollereken a sín pontosan olyan mint a gyári joyconoknál, így rámegy a gyári strap és a gombok is mennek.

[ Szerkesztve ]

(#56250) kicsako


kicsako
őstag

Mi a legjobb budget vezeték nélküli kontroller most Switchez? Ha jövőre jön a Switch 2, akkor nem biztos hogy 1 évre akarok venni 20-30ezerért kontrollert.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.