Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#5151) ldave válasza fogtunder (#5150) üzenetére


ldave
félisten

Ugyan, szerintem reális elvárás. 5 millió fogyott a játékból az eredeti megjelenésekor, PC-re, X360-ra és PS3-ra összesítve. Ez alapján simán meglesz 50 millió a Switch-en.

A Slime draws near! Command?

(#5152) KOHO válasza fogtunder (#5150) üzenetére


KOHO
senior tag

De a Monster Hunter XX az jó lesz ugye? Meg a többi remastered cím :W

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5153) Darth_Revan válasza KOHO (#5149) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Csak nehogy ez is olyan pletyka legyen, mint a CoDWW2 Switch port...

Area viszont tokeletes lenne, hogy megnezzek megeri e GTA jatekot portolni, hisz egyszerubb ezt atportolni elso korben, mint egy GTA5-t.

[ Szerkesztve ]

(#5154) KOHO válasza Darth_Revan (#5153) üzenetére


KOHO
senior tag

Remélem nem csak pletyka. Valljuk be azért, hogy nem egy rossz játékról van szó, vinnék, mint a cukrot.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5155) fogtunder válasza KOHO (#5152) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mutasd meg kérlek, mikor lelkenedztem az ötletért, hogy a switch remastered konzol legyen, vagy a monster hunterért. addig itt várok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5156) Sirandrish válasza KOHO (#5154) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért ldave hsz-ét javasolnám olvasásra.
Ehhez még hozzáteszem hogy a Switch nem épp ilyen játékokra van kitalálva szerintem, akkor azért az a "vinnék mint a cukrot" kifejezés enyhén túlzónak hat :)
Engem nem zavarna ha jönne (bár nem venném meg), de messze nem egy system seller cucc :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5157) KOHO válasza Sirandrish (#5156) üzenetére


KOHO
senior tag

Miért mikre van kitalálva? Hol van az megírva, hogy csak a Mario féle bohóckodások jöhetnek rá?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5158) n000rbi válasza KOHO (#5157) üzenetére


n000rbi
senior tag

>Mario féle bohóckodások

Ezzel itt nem leszel népszerű :DDD

(#5159) KOHO válasza n000rbi (#5158) üzenetére


KOHO
senior tag

Nem mindenkinek hasonló az érdeklődési köre. Ettől függetlenül semmi bajom a Marioval és valoszuleg meg is fogom venni az Odysseyt

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5160) aya válasza KOHO (#5152) üzenetére


aya
addikt

Azért megjegyzem a monster hunter cross X ami generations néven kint van 3ds-re, a Double Cross XX csak japán verzióban van kint, és abból várjuk az európai verziót :) Ha így vesszük akkor nem is remake. Meg ugye márciusban jött ki japánban, ez nem igazán remake, max átírat.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#5161) Sirandrish válasza KOHO (#5157) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Rosszul fogalmaztam. A Switch célközönségének java nem LA Noire féle játékokra vágyik.
Akik olyanra vágynak, nem Switchet vesznek... :N

Azt viszont tökre nem vágom ha neked a Mario és a többi hasonló cucc csak bohóckodás, akkor minek vettél Switchet? Értem én hogy a Zelda fasza volt, meg hogy majd a Fifa is kell, de szerintem te nagyon mellélőttél azzal a 150K-s kiadással ha ilyesfajta vágyaid vannak mint az LA Noire :N

Ezzel nem azt mondom hogy Switchre nem lesznek ilyesmik..legyenek is!
De te tipikusan olyan embernek tűnsz nekem, aki egy PS4en sokkal jobban járt volna/járna..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5162) ayo válasza KOHO (#5149) üzenetére


ayo
addikt

LA Noire inkább 6 éves játék ráadásul nem ment annyira jól, a fejlesztők le is húzták a rolót. egyébként nem rossz játék, de amire te gondolsz az a GTA V és nem az LA Noire :)

Ja és ingyen is volt már vagy GOTY-ban 5 euró, szóval nagyon játékszűznek kell lennie valakinek, hogy ezt ha véletlen kiadják, akkor megvegye 18k-ért :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5163) n000rbi válasza KOHO (#5159) üzenetére


n000rbi
senior tag

Szerintem nem fogod megbánni ;)

(#5164) adalbert1 válasza ayo (#5162) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem kb. 5 éve megvan az L.A. Noire, de még fél óránál többet szerintem nem játszottam vele - azért örülnék egy Switch változatnak, mert azt könnyen magammal vihetném bárhova, és ez tipikusan olyan játéknak tűnik, amivel lehet akár egy fél órát is csak játszani, és utána megint félretenni pár órára.
Emellett én még egy X-comnak is örülnék (oké, a Rabbids-os Mario játék olyan lesz, de nekem a Mario játékok hangulata inkább a platformereknél tetszik), egy Civilization-nek, vagy valami más jó körökre osztott stratégiának (pl. Heroes of Might and Magic 2 - igaz ennek annyi esélye van, hogy kijöjjön, mint hogy a lottó ötöst megnyerjem - habár lottó szelvényt legalább veszek néha -), esetleg egy nem J RPG-nek (pl. anno a Fallout 1-2-t nagyon kedveltem).

(#5165) ayo válasza adalbert1 (#5164) üzenetére


ayo
addikt

Sajnos nagyon összetett egy-egy feladat és kemény angol tudás is kell hozzá. Tipikusan inkább az a játék, amit ha abbahagysz és folytatod, akkor újra át kell nézni mindent, hogy akkor pontosan hol is tartottál. 3-4 mission után már nagyon nagy kavarok jönnek. Én bírtam, de ez inkább szűk körnek tetszett, mint hogy óriási eladásokat produkáljon :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5166) fogtunder válasza adalbert1 (#5164) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha kiadják rá az XCOM 2-t, akkor soha nem adom el a Switchet.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5167) ayo válasza fogtunder (#5166) üzenetére


ayo
addikt

én a Dark Souls Trilogy Super Editiont várom rá :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#5168) n000rbi válasza ayo (#5167) üzenetére


n000rbi
senior tag

Azt mondjuk én is :K (bármi legyen is a neve, csak jöjjön :d)

[ Szerkesztve ]

(#5169) tajner10 válasza ayo (#5167) üzenetére


tajner10
tag

Már nem azért de kihagytad a Deluxe részét a címnek :DDD

(#5170) adalbert1 válasza ayo (#5165) üzenetére


adalbert1
veterán

Az angol tudás megvan (hacsak nem csak az abban az időszakban használt szavakkal és kifejezésekkel van tele, amik mára már kikoptak a köznyelvből), az viszont már inkább gond lenne, ha esetleg 2 hétre félre kerül, akkor már elvesztem a fonalat (a Fallout 3-mal is így jártam anno, kb. 65 óra alatt egy rakás mellékküldetést és a fő story vonalat végigvittem, viszont még volt pár félbehagyott mellékküldetés, illetve a kiegészítők, de mire pár hónap múlva újra leültem elé, már nem igazán emlékeztem, hogy ki-kivel van a storyban :D)

fogtunder: én már az első résszel is elégedett lennék (tényleg, a másodikban van valami nagyobb előrelépés az egyhez képest?), azt pl. Vitára is kiadták, igaz állítólag nem lett túl jó port.

(#5171) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dragon Ball Xenoverse 2 tech adatok:

"Dragon Ball Xenoverse 2 for Switch will be 1600x900 in TV mode, 1280x720 in other modes. 1 on 1 battles will be 60fps, otherwise 30fps."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5172) ldave


ldave
félisten

Az Odyssey belső tere:

Különféle tárgyakkal lehet berendezni majd,

A Slime draws near! Command?

(#5173) fogtunder válasza adalbert1 (#5170) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Sokkal több lehetőség van a második részben, több soldier class, ellenfél, lopakodás, meg egy csomó minden. Az első részt már vagy hússzor végigvittem, megvettem 2 platformra még egyszer nem akarnék pénzt adni érte.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5174) Sirandrish válasza ldave (#5172) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sims Mario :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5178) KozyP


KozyP
csendes tag

Sziasztok,

Újdonsült Switch tulajdonos vagyok, egyelőre csak a Zelda van meg.
Viszont tervezek multis játékokat vásárolni a jövőben, közös játék céljából várok friend ID-kat.

Arms, MarioKart8 eddig biztos beszerzős, ha van valami javaslatotok szívesen veszem :)

Steam: KoZ ; PSN: KozyP ; Origin: KozyP_Origin

(#5179) koncsik válasza KozyP (#5178) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

összefoglalóban van néhány friend code :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5180) KozyP válasza koncsik (#5179) üzenetére


KozyP
csendes tag

köszi :)

Steam: KoZ ; PSN: KozyP ; Origin: KozyP_Origin

(#5181) belan


belan
addikt

Hello a zeldán kívül van meg valami értelmes játék Nintendora ?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5182) RangerFox válasza belan (#5181) üzenetére


RangerFox
veterán

Értelmes?

(#5183) belan válasza RangerFox (#5182) üzenetére


belan
addikt

Igen értelmes most nem fanboy szövegre vagyok kiváncsi arra hogy esetleg van más jó játék még rá mint a zelda meg a Márió ,vagy hasonló jön rá ki,mert sokan a zelda miatt vettek meg és utána már adták is el

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5184) ldave válasza belan (#5183) üzenetére


ldave
félisten

Egyénfüggő hogy kinek mit jelent az értelmes játék. Ha GTA-t keresel, azt nem találsz a Switch-re.

A Slime draws near! Command?

(#5185) SzDavid99 válasza belan (#5181) üzenetére


SzDavid99
tag

De még mennyi!

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#5186) belan válasza ldave (#5184) üzenetére


belan
addikt

Nem jön be a GTA ,szeretem shadow of colossus Last guardian ,rime zelda ilyen játékokat nagyon szeretek ,nier automata stbi

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5187) koncsik válasza belan (#5183) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nagy (nem Nintendo) címeket én nem várnék, a Zelda kétségkívűl nagyon bejött nem fanboy-oknak is. Ha megmondod, milyen stílust keresel, megpróbálunk segíteni ;)

hopp kitaláltad a kérdésem:
Rime biztosan jön, de pl. én is azzal játszok a PS4-en a másik topicgizdával, mert nem volt kedvünk várni, mire kijön Switch-re :DDD

Last Guardian, ha jól emlékszem PS4 exclusive, a Shadow of Colossus ugyanaz csapat, gondolom a remake is az lesz (e3-on talán volt is)
Nier Automata Xbox-ra sem jelent meg, PS4/PC, ha jól tudom...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5188) SzDavid99 válasza belan (#5186) üzenetére


SzDavid99
tag

A Rime jön Switch-re is, de gondol már játszottál vele más platformon.

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#5189) belan válasza SzDavid99 (#5188) üzenetére


belan
addikt

Rime ps4 pron volt meg, azért is érdekes lenne Nintendo mert lehet vinni is repülőre vagy bár hová ,nekem mint konzol nagyon teszik is ezért is kérdezem érdemes meg venni trófea támogatás amúgy lesz benne ?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5190) koncsik válasza belan (#5189) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Trófeatámogatásban sem reménykednék. :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5191) fogtunder válasza koncsik (#5190) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én ennek mondjuk kifejezetten örülök, hogy nem akarják mindenkiben felébreszteni az alvó OCD hajlamot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5192) belan válasza koncsik (#5190) üzenetére


belan
addikt

Én szeretem utoljára darksoul3 platinaztam ad egy kis plus élményt szerintem

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#5193) Sirandrish válasza fogtunder (#5191) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig sokat hozzá tud tenni. Ha meg nem érdekel, akkor szimplán nem foglalkozol vele..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5194) fogtunder válasza Sirandrish (#5193) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Igen, tudom ignorálni, de ez a metódus, hogy kvázi répát tartanak az orrom elé, hogy ha még tovább játszok vele, akkor megkapom egyszerűen nem tetszik.

Ha jó egy játék, akkor nem kellenek a kis cukorkák, hogy tovább játszak vele, s Zeldában se azért farmolom a shrine-okat, mert tudom, hogy kapok a végén valamit, hanem mert élvezem. Szóval szerintem kontra produktív, nem pontokat kell osztogatni, hanem jó játékot csinálni ami rávesz, hogy a minimálisnál többet rakjak bele.

Tudom, hogy ezzel kisebbségi véleményen vagyok, de ez van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5198) Madwe válasza fogtunder (#5194) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vannak érdekes trófeák, amik az amúgy megszokott játékmeneten is tudnak variálni, olyan feltételeket támasztanak eléd. Azokat szeretem, de a szedj össze minden x meg y dolgot s csinálj meg mindent hardon azt én sem :D ettől függetlenül jó ha van, mert néha tényleg vannak érdekesek :D

(#5199) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Hali
KB mikorra várható price drop? Gondolom ez is olyan kérdés, mikor lesz III. vh. :DDD

Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#5200) Sirandrish válasza Ganz-[HUN] (#5199) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Karácsonykor engednek belőle 10%ot....vagy adnak hozzá majd egy 1-2 Switchet. :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.