Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#5601) Sirandrish válasza Blaise (#5595) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hja..tényleg :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5602) KOHO


KOHO
senior tag

Végül visszavittem tegnap a Media Marktba a Switchet szervízelés miatt, most 3 hétig nem lesz konzolom :O

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5603) Blaise válasza KOHO (#5602) üzenetére


Blaise
veterán

Mi a baja?

(#5604) woros válasza KOHO (#5602) üzenetére


woros
őstag

Az gáz, Nintendo odafigyelehett volna ilyenre, mindig jó minőségű konzolokat gyártottak.

(#5605) koncsik válasza KOHO (#5602) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

MM-ba kellett vinni? Gamepark nem gyorsabb?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5606) fogtunder válasza oriic (#5600) üzenetére


fogtunder
nagyúr

vajon lesz pofájuk full árú játéknak eladni?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5607) ldave válasza fogtunder (#5606) üzenetére


ldave
félisten

40 euróért látom előrendelést, szóval nem teljes árú játék lesz, de persze drágább, mint máshol ahol már évek óta kapható.

A Slime draws near! Command?

(#5608) ayo válasza fogtunder (#5606) üzenetére


ayo
addikt

40? Nem rossz.

16 Nov, 2013 Rayman Legends 4.99€. Origins meg ugye kétszer is volt ingyen.

Mindkettő rész nagyon jó, de szerintem én is kihagyom a Switch változatot.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5609) fogtunder válasza ayo (#5608) üzenetére


fogtunder
nagyúr

15-öt még hajlandó lettem volna adni érte, talán 20-at. de 40?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5610) PandaMonium válasza ldave (#5607) üzenetére


PandaMonium
őstag

Gondolkodtam mostanában Switch vásárláson, de amíg ez a "több éve megjelent játékot újra eladunk majdnem teljes áron" üzlet politika megy addig nem fogok váltani. A Zelda, Splatoon, MK8 címek érdekelnek csak és ezek számomra még nem érnek meg egy 100k körüli konzolt. Majd a jövőben ha már több exkluzív cím lesz, és picivel olcsóbban beszerezhető lesz minden. :)

What I cannot create, I do not understand

(#5611) Sirandrish válasza ldave (#5607) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerencsére mindkettőt Platináztam PS-en, így egy életre elég volt belőle :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5612) ayo válasza Sirandrish (#5611) üzenetére


ayo
addikt

De hát ezt magaddal tudod vinni bárhova!!! ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#5613) Sirandrish válasza ayo (#5612) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Direkt rendeltem egy után gyártott controllert PS-hez hogy legyen mit falhoz vágni...szegény Switch nem élne túl egy Raymant se :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5614) KOHO válasza Blaise (#5603) üzenetére


KOHO
senior tag

A szokásos akku probléma (nem tölt fel teljesen), valamint ami a leginkább zavaró, hogy a kijelző jobb oldali része nincs benne a keretben, közel 2 mm-re kilóg, a ragasztó elengedhetett.

@Koncsik én a Media Martkba vittem, ott vettem, innentől kezdve intézzék ők.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5615) fogtunder válasza KOHO (#5614) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Csak annyi, hogy ők is a Gamepark-ba küldik, pár napot tudtál volna spórolni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5616) KOHO válasza fogtunder (#5615) üzenetére


KOHO
senior tag

Mindegy, csak csinálják meg. Egyébként utána olvastam és elég sok embernél fordul elő ez, hogy gyenge a ragasztó.

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5617) koncsik válasza KOHO (#5614) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bár a kijelző miatt mindenképp szervíz javasolt, ha valakinek akku töltöttség kijelzéssel van problémája itt egy javaslat:

It's a glitch. I had the same issue. For whatever reason when you fully power off the battery indicator doesn't read properly. Only set your Switch to sleep mode for the indicator to play nice. Fully drain to reset if your reading is incorrect. I played 2+ hours at 1% before it shut off.

Szóval ha jól dekódolom, addog használjuk a Switch-et, ameddig kikapcsol magától, bármennyit is mutat, utána töltsük fel és ne használjuk a teljes kikapcsolást (power off), csak a sleep mode-ot.
Ezt annyiban meg tudom erősíteni, hogy otthon a dokkolóban csak sleep mode-ban volt mindig és jó volt a kijelzés, 100%-ig töltött. Most nyaralunk és a magammal hozott kínai töltő állványon nem megy 86% fölé. Most volt az első 1-2 alkalom, hogy takarékoskodási célzattal teljesen kikapcsoltam.
Úgyhogy ki is próbálhatom a fenti javaslatot...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5618) grosy válasza koncsik (#5617) üzenetére


grosy
senior tag

Hidd el, hogy semmi nem fog történni. Ez egy bullshit megoldás.

(#5619) fogtunder válasza grosy (#5618) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ahogy a bal joycon unpair-repair megoldás is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5620) grosy válasza KOHO (#5616) üzenetére


grosy
senior tag

Majd kérlek jelezz vissza, hogy megoldódott-e az aksi probléma, illetve a mentéseidet átrakták-e az új gépre.

(#5621) KOHO válasza grosy (#5620) üzenetére


KOHO
senior tag

Igazából engem a mentéseim elvesztése egyáltalán nem fog zavarni, legalább elkezdem elölről a Zeldát :D Ami engem leginkább zavar, hogy szerintem a kijelzővel nem fognak semmit csinálni. Azt fogják mondani, hogy szerintük ez így jó. Vagy ha vissza is kapom, akkor recsegni-ropogni fog a gép. Előre félek. Van tapasztalatotok a gamepark-kal kapcsolatosan? Vittétek már vissza hozzájuk gariztatni a gépet? Switchet azt javítják/szerelik vagy adnak helyette másikat mint az iPhone esetében? Egyébként majd természetesen megosztom itt a fórumban, hogy hogyan sikerült javítaniuk a gépet.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5622) grosy válasza KOHO (#5621) üzenetére


grosy
senior tag

A Gamepark küldi tovább a Switcheket Csehországba, a Nintendo központba, valószínűleg ezért 3 hét a javítás.

(#5623) koncsik válasza grosy (#5622) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kisebb dolgokat helyileg is meg tudják oldani. :K
Akku: ha nem működik, megy GP-ba. Legalább közel van... de igazából akkuidő problémát nem vettem észre, mondjuk max. 2 órát tudok vele játszani akkuról/konnektortól távol, illetve vannak külső tartalék akkuk is.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5624) fogtunder válasza grosy (#5622) üzenetére


fogtunder
nagyúr

abból a 3 hétből szerintem legalább 1 csak a MM saját hálózatán belüli, illetve a Gamparknak való utaztatás.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5625) KOHO


KOHO
senior tag

Bocsi, hogy ennyit járatom a számat (ujjamat), de nektek egyébként rendben van a kijelző? Tökéletesen illeszkedik a keretbe? Egyik oldala sem lóg ki? Ha végighúzzátok az ujjatokat a peremén akkor végig bennevan?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5626) koncsik válasza KOHO (#5625) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ezért van a topic :)
Nekem rendben, az üvegfólia 0,5 mm-e lóg ki csak körbe. Most merült le kikapcsolásig, Lego City ment kifulladásig, de csak úgy magára hagyva, visszakapcsolgatva időnként.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5627) n000rbi válasza KOHO (#5625) üzenetére


n000rbi
senior tag

A jobb oldalon középen egy negyedmilliméterre kijön kb. új kora óta. Ez még nagyon nem zavaró, de ha 2mmre kijönne, akkor én is elkezdenék aggódni.
Az akksiprobléma továbbra is egy workarounddal megoldható dolog (ha valakinek percek alatt rohamosan csökken a százalék az persze más tészta, én most a "nem tölt 100%-ra problémáról beszélek).
Bármikor elő tudom hozni ezt a "hibát", csak töltés közben kell használom hozzá a gépet huzamosabb ideig. Ilyenkor ha a játékot abbahagyva tovább töltöm, akkor tuti nem fog felmenni 100%ig (mert összekavarja a kijelzőt, hogy töltöm és merítem is egyben). Amikor látom, hogy megakadt a kijelzés, akkor egyszerűen újraindítom a gépet és máris megy feljebb a százalék a töltéssel, egészen 100%-ig, ahonnan pedig egyenletesen merül szépen nulláig 2-3 óra alatt (játéktól függően)

[ Szerkesztve ]

(#5628) koncsik válasza koncsik (#5623) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A max. 2 óra nem az akku lemerülését jelenti, hanem nincs időm többre. Bocs félreérthető volt. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5629) Madwe válasza grosy (#5618) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én magamtól csináltam ezt, és helyre hozta, végig lehetett követni a topikban a folyamatot:) azóta hibátlan, sőt már rebootot is volt s nem jött elő. Ez egy bug, nem hw hiba, s igenis lehet olyan, akinél ez segít (nálam pl tuti:))

(#5630) boost válasza KOHO (#5625) üzenetére


boost
addikt

Nyitónapos gép, nem lóg ki semmi.

(#5631) Sirandrish válasza KOHO (#5625) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Előrendelt masina, és hibátlan..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5632) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Jó hírekkel szolgál a N utolsó negyedéves jelentése: június 30.-ig $145 millió a profit, kb. $100 millióval több, mint tavaly ugyanekkor.
A profit nagy része a Switch-nek köszönhető, eddig 4,7 milliót adtak el, 2 milliót az utolsó negyedévben.
A legjobban fogyó játék még mindig a Zelda BOTW (majdnem 4 millió), utána a Mario Kart 8 Deluxe (3,5 millió).
A nemrég megjelent ARMS-ból 1,18 millió fogyott 2 hét alatt
Összesen a first party Switch software eladások elérik a 13.6 millió darabot.
3DS-ből 1 millió alatt fogyott ebben a negyedben, kb. 5 millió software-t adtak el.
A cég smartphone részét illetően $29 millió bevétel származik a Pokemon Go-ból and $81 millió a többi okostelefonos játékból (mivel a 3DS játékok csak 105 millió USD-t értek el, a mobiljátékok összességükben meghaladják a 3DS játékok bevételét...)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5633) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#5632) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Olvastam az angol cikket, de egy-két helyen azért pontosításra szorul. A 145M dollár nem a profit, hanem az üzemi eredmény, csak az angol terminológiában ennek is profit a neve (operating profit). Azt a 100M dollár különbséget a tavalyi profit terhére viszont nem értem honnét szedték. Tavaly ilyenkor veszteséges negyedéve volt a cégnek, még csak profitja sem volt. A különbség így eleve nem is lehet kisebb a most elért összegnél. Tavaly egyébként volt egy elég masszív árfolyamvesztesége a cégnek, idén viszont egy feleekkora árfolyamnyereségük. Ezzel most speciel szerencséjük van, egy hasonló összegű veszteség simán mínuszba rántotta volna őket most is. Azt még megemlíthették volna a cikkben, hogy a játékeladási számaik LTD értékek, a kérdéses negyedévben mindösszesen 8,14M Switch játék fogyott.

+ némi szubjektív tartalom, hogy a kimutatás tanúsága szerint arányaiban látványosan emelkedtek az értékesítési költségek, ami nem nagyon magyarázható mással, csak a Switch-csel. Eszerint drágább a konzolt (is) eladni, mint magában csak a játékokat teríteni, ami plusz költség a cégnek. Ellenben a három húzójátékot csak a mikróba kellett hajítaniuk egy kis megmelegítésre, gyakorlatilag ingyenkaja a vállalatnak. Eredeti játékot nyilván költségesebb lesz majd fejleszteni, mint a meglévőket újra kiadni, szóval komplikálódni fog ez még. A Switch üzletileg eddig jól szerepel szerintem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5634) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#5633) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R :R :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5635) koncsik válasza n000rbi (#5627) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is felment 100%-ra 0-ról töltve. Èrdekes, hogy amikor bekapcsolódott, azonnal, minden töltés nélkül onnan folytatódott a játék, ahol kikapcsolódott lemerüléskor... gondolom valami titkos craft még marad bekapcsolhatatlan állapotban is.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5636) ayo válasza koncsik (#5635) üzenetére


ayo
addikt

Sima hibernálás. Ha megnézed, nagyjából mindene olyan, mint egy mobilnak vagy egy tabletnek és azok a gyerekhibák is jönnek ki, illesztés, fagyogatás, töltéspara, hosszannyomd a powert, hogy kikapcsoljon stb. :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5637) KOHO


KOHO
senior tag

Egyébként reagálva a korábbi Raymand Legends Definitive Edition játékra, szerintem a hordozható konzolok egyik legjobb címe. Ps Vitán imádtam, zseniális játék a Rayman mindegyik része, PS4-re is megvolt, Switchre is meg fogom majd venni :D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5638) KOHO


KOHO
senior tag

MI van itt a topikban? 1 napja sehol senki? Mindenki nyaral? :D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5639) consono válasza KOHO (#5638) üzenetére


consono
nagyúr

Vagy játszik :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#5640) koncsik válasza consono (#5639) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vagy nyaral és játszik :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5641) boost


boost
addikt

vagy dolgozik :D

(#5642) koncsik válasza boost (#5641) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Dolgozik és játszik? :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5643) fogtunder válasza KOHO (#5638) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hisz annyi érdekes történt a napokban Switch témában. jahogynem.

én a Kingdom Battlet várom, addig pihenő pályán van a gép.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#5644) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Ha ennyire nincs téma akkor kérdeznék valamit, switchen a video settingsbe a felbontást meg ami allata van nekem automaticon van hagyjam így mindkettőt vagy állitsám át?😊

(#5645) Sirandrish válasza koncsik (#5642) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én csak dolgozom, és nuku játék

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5646) KOHO válasza Bazsi1987 (#5644) üzenetére


KOHO
senior tag

Állítsd át 1080p-be. Amikor először rádugtam a tv-re a gépet, akkor nem volt szép látvány 720p-vel.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5647) Bazsi1987 válasza KOHO (#5646) üzenetére


Bazsi1987
őstag

És az rfb range limited vagy full range?😊 Egy idei 4k tv-m van nem tom számít ez.

[ Szerkesztve ]

(#5648) Madwe


Madwe
nagyúr

Mi a death squared-re pörögtünk rá teljesen, akinek snipperclips után kell még vmi coop mindenképp szerezze be!:)

[ Szerkesztve ]

(#5649) woros válasza Bazsi1987 (#5647) üzenetére


woros
őstag

Full range vagy auto, de újabb TV-k lekezelik a 0-255 skálát is.

(#5650) aya válasza KOHO (#5638) üzenetére


aya
addikt

Vadászok.... monsterekre ;]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.