Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#4101) Bingoo válasza fogtunder (#4100) üzenetére


Bingoo
tag

Igen, a korong az ok :) csak hogy hova is ragasztottad? :)

Én is éppen azon agyalok, hogy milyen töltőt vegyek hozzá... A MM-ban kérdeztem az eladókat, szerintük nincs különbség az USB-C kábelek között.. Láttam egy hama-t 5 ezerért. Viszont van a Speedlinknek is egy töltője ami elvileg kimondottan Switchez való és ahhoz még hálózati adaptert is adnak. Így nem kellene mindig a dokkolóból ki-be húzgálni. Úgyhogy szerintem azt fogom majd megvenni. Remélem az kábel a powerbankhoz is jó lesz.

De ha valakinek van tutibevált kábele, akkor szóljon :)

(#4102) HwAdokVeszek válasza Bingoo (#4101) üzenetére


HwAdokVeszek
aktív tag

Én telefont és a Switchet is ilyennel töltöm:
[link]

(#4103) fogtunder válasza Bingoo (#4101) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Vannak azok a kiálló műanyag sávok, amik tulajdonképpen a karcokat okozzák azok mellé, a belső oldalakra. Mivel a korongok kb. 1 mm-el vastagabbak, ezért pont eltartják. De este lövök képet.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4104) Faget


Faget
tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy leírjátok mennyire kényelmes a switch amikor marokkonzolként használjátok. Nekem PSVitám volt, ahhoz vennem kellett egy keretet ami kényelmesebbé tette a játékot, mert rövid idő után zsibbadtak a kisujjaim.

Köszönöm!

(#4105) Hunner


Hunner
senior tag

Aki powerbankot keres a Switch-hez, és hozzám hasonlóan arra várt, hogy végre legyen Aukey Type-C verzió, amit ki is szállítanak hozzánk, annak jó hír, hogy aliexpressen találtam most. Aukey 30000 mAh, Tpye-C-vel tölthető, egyébként támogatja a quickcharge-ot , számtalan youtube video volt róla, hogy must have kütyü, eddig amazonon láttam, de ők nem szállítanak ide. Mobil appból shippinggel együtt $49

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#4106) ViharVadász válasza Faget (#4104) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia!
Én nekem a kisujjaim kb 1 óra után szoktak elzsibbadni, de mondjuk nálam a DualShock 4 is tud 1 óra után zsibbadást előidézni.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4107) fogtunder válasza fogtunder (#4103) üzenetére


fogtunder
nagyúr

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4108) Bingoo válasza fogtunder (#4107) üzenetére


Bingoo
tag

Köszi ;) Ma-holnap meglesz a speedlink töltő elvileg. Majd írok, hogy milyen.

(#4109) Madwe válasza Hunner (#4105) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk a quickcharge szép és jó, de switchhez nem jó :D

(#4110) Hunner válasza Madwe (#4109) üzenetére


Hunner
senior tag

Vannak más eszközök is amiket lehet vele tölteni. pl mobil. 30000 mAh-ból futja mindenre, azért emeltem ki.
Egyébként még az Anker PowerCore+ szokták ajánlani powerbanknak, de az drágább (bár tény hogy nem egy tégla :D )

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#4111) Drakk


Drakk
tag

Tudtok valamit, hogy az 575kbyte üzletekbe várhatóan mikor érkezik meg a MK8?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#4112) woros válasza Drakk (#4111) üzenetére


woros
őstag

A két hét pénteken telik le, de mivel az 576-ról van szó ezért még plusz 1-2 hét. :DDD

(#4113) Madwe válasza Drakk (#4111) üzenetére


Madwe
nagyúr

Majdnem az összes konzolbolt szállít vidékre is ingyen, miért pont a legdrágább, seftelős, rossz hírű cégtől akarsz vásárolni :D?

(#4114) Drakk válasza Madwe (#4113) üzenetére


Drakk
tag

Mert előrendeltem a szülinapos időszakban és 12K volt akkor az ára. :)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#4115) ayo válasza Drakk (#4114) üzenetére


ayo
addikt

érdekes történet :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#4116) Madwe válasza Drakk (#4114) üzenetére


Madwe
nagyúr

12kért ne várd tőlük, biztos h nem kapod meg annyiért. Már ha egyáltalán lesz náluk bármikor is kapható :D

(#4117) Drakk válasza Madwe (#4116) üzenetére


Drakk
tag

Azt mondják a remény hal meg utoljára. Az enyémet még kb. 1 hétig életben tartom...:) utána körbenézek máshol.

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#4118) Sirandrish válasza Drakk (#4117) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oda volt írva feketén fehéren hogy előrendelésre nem él az akció, szóval nem tudom a te reményed még mi tartja életben :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4119) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Yooka-Laylee "élmény"beszámoló.
Mondjuk Switchre még nem jelent meg, de ha valaki fontolná a vásárlását, annak talán érdemes elolvasni :)
A többieknek meg csak úgy :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4120) woros válasza Sirandrish (#4118) üzenetére


woros
őstag

Ha rákattintottál a bannerre, akkor írta csak. Én legalábbis akkor láttam, de mindegy, mert már 1. eleve megjelent játékról beszélünk, tehát az előrendelés már nem esedékes csak megvétel. 2. nem törölték még mindig a rendelést. ;] Valaki aki meg switchet rendelt és levonta, neki azonnal törölték szóval van esély.

(#4121) ldave válasza woros (#4120) üzenetére


ldave
félisten

Nem törölnek azok semmit, most belépve megnéztem, nekem 2010. augusztusából van egy függő rendelésem a rendszerben :D

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#4122) ayo válasza woros (#4120) üzenetére


ayo
addikt

használt játékokra is írta az akciót, ellenben az oldal egyiknél se vonta le... gondolom csak azért az egy napért nem akartak összerakni egy normális oldalt.. :D

#4121) ldave: lehet pénteken hívnak :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#4123) Sirandrish válasza woros (#4120) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem mindegy hol írták? A lényeg hogy nem kell még csak magyarázkodniuk sem, mert le volt írva :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4124) ldave válasza ayo (#4122) üzenetére


ldave
félisten

Az jó lenne, a PSP-s Birth by Sleep speckó kiadásáról van szó, 12 ezer Ft-ért, ami most Ebay-en egy vagyonért megy :)

A Slime draws near! Command?

(#4125) woros válasza Sirandrish (#4123) üzenetére


woros
őstag

Annyira nem, mert ha én nem kattintok rá mert minek alapon, hisz úgyis látom, hogy mire van az akció és még a kosárnál is levonja, akkor hogy is van ez? Szerintem pont nekik kell nagyban bocsánatot kérni a technikai hibákért és benyelni az ebből adódó árkülönbözetet.

(#4126) Sirandrish válasza woros (#4125) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem értünk egyet. Egy szebb és jobb világban biztosan úgy működne ahogy te szeretnéd, de ebben a világban nem. Tudod hogy van ez.."A törvény nem ismerete nem mentesít a felelõsségre vonás alól."..valahogy itt is ez a helyzet. Az hogy te épp elkerülted a szöveget, még nem jelent semmit...sőt. Kérj bocsánatot amiért terhelted a rendszert a rendeléseddel, holott le volt írva hogy előrendelésnél nem használható az akció :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4127) woros válasza Sirandrish (#4126) üzenetére


woros
őstag

GameStar cikk olvasd el, hogy mit ír a banner és a cikk, egyben van igazság, mégpedig abban, hogy akkor pirossal volt írva az ára (amihez megint nem volt odaírva hogy akciós lenne).

[ Szerkesztve ]

(#4128) Sirandrish válasza woros (#4127) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Most miről szeretnél meggyőzni?
Ahogy megláttam az akciót, egyből az MK jutott eszembe..klikkeltem és az első amit az arcomba kaptam, az az hogy "Az akció 2017.03.24-03.26-ig vagy a készlet erejéig érvényes. Az akció a Mass Effect Andromeda játékszoftverekre nem érvényesíthető és más kedvezménnyel nem vonható össze! Az árkedvezmény a kosár összegéből vonódik le! A termékekből kizárólag kiskereskedelmi mennyiséget szolgálunk ki! Az akció előrendelhető termékekre nem érvényes!".
Akkor most miről beszélünk? Nem vonta le a kosárból? Neked elkerülte a figyelmed? A GameStar mást írt? ÉS???
Le volt írva? Le! Erről ennyit!

Kapjátok meg 12K-ért, én szurkolok, csak ne lepődjetek meg ha esetleg mégsem, és bocsánatkérést meg végképp ne várjatok. :D

Szerk: Sajna kép nem készült, nem gondoltam volna hogy kell, de hidd el hogy nem a kisujjamból szoptam ki :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4129) SzDavid99 válasza Drakk (#4117) üzenetére


SzDavid99
tag

Nem nagyon van már raktáron sehol. :( Én a Konzolvilágtól rendeltem meg a múlthéten, és kiderült, hogy már csak Szegeden van egyetlen példányuk, így azt hozzák majd el nekem. Remélhetőleg szerdára már itt lesz - ha nem, akkor pont addigra fog befutni, mire véget ér az érettségi szünet. :O

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#4130) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Jó hír az Armsal kapcsolatban

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4131) Faget válasza ViharVadász (#4106) üzenetére


Faget
tag

Köszönöm a választ, úgy látszik más nem használja kézben...

(#4132) Madwe válasza Faget (#4131) üzenetére


Madwe
nagyúr

Bocs én atsiklottam felette:) nekem a jobb huvelykujjam fajdul meg kb 1 óra után, mert túl alacsonyan s közel van a jobb analóg kar (ha csak gombokat használok akkor nincs gond, illetve leszedve csak a joyconnal se, de handheldben, ahol kell a biztos fogás s közelebb van miatta a tenyerem hozzá, ott bizony kényelmetlen lesz nekem. Nagyon nagy a kezem mondjuk:)

(#4133) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

Valaki keresett Mariokart 8 Deluxe-ot , a Gameparknak érkezett még 5-6db ! Ma délután láttam..

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#4134) jgrasl válasza Faget (#4131) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Én elég sokat használom kézben és a jobb kezem nekem is megfájdul ezért rendeltem egy ilyen silicon extrát. Így sem tökéletes mivel a jobb kar lejjebb van de mégis kényelmesebb és a thumb grip is sokat segít(kettő-kettő van a csomagban nem három mint ahogy a képen látszik).

[ Szerkesztve ]

(#4135) Faget válasza jgrasl (#4134) üzenetére


Faget
tag

Köszi a válaszokat!

Azért elég riasztó, hogy "szenvedni" kell, hogy egy eleve hordozásra tervezett konzolt használjunk. Nem is értem...

(#4136) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok. Volt korábban esetleg hír arról, hogy lesznek-e böngésző, youtube, facebook és ilyen alap alkalmazások a Switchre?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#4137) jgrasl válasza Faget (#4135) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Igaz nem is értek egyet a "félszimetrikus" joyconokkal ahol sztem feláldozták az ergonómiát azért a funkcióért hogy két kontrollerként lehessen eladni(bár a MK8 tényleg hatalmas fun csak úgy előkapva bárhol egy local multira). Viszont nem láttam még olyan hordozható játékgépet ahol 2 óra folyamatos játék után ne zsibbadt volna az egyik kezem, a vita is ezért sarkalt szünetek beiktatására. Védeni semmiképp nem akarom mert igenis itt az egyik legfontosabb funkció hogy teljes értékű handheld is de annyira talán nem vészes a helyzet, talán majd a következő lesz a tökéletes(én ezeket az alsó markolatokat mint ami a pro controllernél egyértelmű most is rátettem volna, mivel nincs így egy sima silicon "tok" megteszi nekem).

Console wart meg semmiképp nem akarok indítani de nekem a nem szimetrikus kontrollerek eleve kényelmetlenek a dualshock 4el semmi bajom bármennyi idő után(bár a tenyér izzadás miatt gripet arra is vettem) viszont az xbox kontroller nekem már fél óra után is kényelmetlen és a switch proval is kénytelen vagyok időről időre fogást változtatni tehát lehet nekem csak ezért görcsöl jobban a kezem handheld modeban is.

(#4138) jgrasl válasza KOHO (#4136) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Ha jól emlékszem böngészőt nem terveztek rá mivel általában egy browser(engine) a legjobb út hackelni egy eszközt(az eShop egy rejtett böngészőt használ ami webkit alapú és ezen keresztül azonnal fel is törték de ezt hamar javította a Nintendo). Netflix appot ígértek hogy készül a többiről én nem olvastam. Hiába hivatkoznak néhányan az alapgépre mint "tablet" sztem nem hiába nem reklámozták így és kétlem hogy ilyen social appok érkeznének. (de hátha csak én nem találkoztam ezekkel és valaki más itt látott hírmorzsákat)

(#4139) fogtunder válasza Faget (#4135) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én a hétvégén letoltam Zeldával egyben egy teljes akku töltetet és nekem pl nem fájt semmi. nem mondom, a jobb oldali JoyConon lehetne fentebb az analóg kar, ha volna választási lehetőség úgy kérném, de amúgy handheldhez képest tök jó.

viszont szerintem teljesen felesleges ezekből a tapasztalatokból bármit levonni, mert nem tudod, kinek mekkora keze van, és nem lehet felmérni, hogy neked valójában mennyire lesz kényelmes.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4140) Madwe válasza jgrasl (#4138) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért a feltörték az túlzás, eltérítették az oldalt egy saját oldalra:)

(#4141) KOHO


KOHO
senior tag

Volt szerencsém fent maradni hajnali 2ig és szerver ,,leállas" volt nintendóéknál. Sem az Európai sem az Amerikai profilommal nem tudtam belépni az eshopra. Biztos azért, mert ma jelenik meg az a nagyfejű NBA játék 😂

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#4142) Madwe válasza KOHO (#4141) üzenetére


Madwe
nagyúr

Heti karbantartás gyakori servereknél, lehet minden héten van ilyen kedd hajnalban, jövő héten tesztelhetnéd :D

(#4143) KOHO válasza Madwe (#4142) üzenetére


KOHO
senior tag

A kedvedért fent maradok :)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#4144) jgrasl válasza Madwe (#4140) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Az átirányított oldalon pedig saját kódot futtattak le minden probléma nélkül mert a nintendo egy ősrégi webkit verzióval adta ki a gépet(ezt patchelték be gyorsan) és pont ennyi kellett eddig is az iOSek jailbreakeléséhez nem hiszem hogy a switchnek több kellene ennél.
Ergo lehet a feltörés túlzás de a "csak átirányították a böngészőt" durván leegyszerűsítés ennél egy kicsit komolyabb rés volt a pajzson.

[link]

(#4145) Dr.F.E.R.I. válasza KOHO (#4141) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ütemezett 2 órás karbantartás volt, nekem 3DS-re küldtek róla üzenetet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4146) koncsik válasza jgrasl (#4144) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kérlek vegyétek figyelembe az összefoglaló első mondatát és a ph! irányelveit. Köszönöm :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#4147) Madwe válasza koncsik (#4146) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nadehát valamivel csak meg kellett indokolni, h miért nem lesz pl böngésző valszeg a gépre, nem:D?

(#4148) fogtunder válasza Madwe (#4147) üzenetére


fogtunder
nagyúr

amúgy se böngésző kellene, hanem virtual console, amit nem is értem, miért nem bírtak lefejleszteni a launchra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#4149) jgrasl válasza koncsik (#4146) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Az hogy a warez bármilyen formában tiltott teljesen megértem. Viszont egy eszköz topikjában az esetleges sebezhetőségei miért az viszont nekem nem tiszta. Ha neadjisten virusok/adathalász cuccok kezdenek majd el terjedni a switchen a különböző exploitok miatt akkor az is tiltott?

(#4150) koncsik válasza jgrasl (#4149) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem írtam, hogy arról van szó, csak közelítettünk, azért szóltam (a "feltörés" jelzett be, de igazából nem az). Egyetértek, izgalmas téma. :K :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.