Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#30651) oriic válasza Wesder (#30650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magát a kifejezést ismerem, de itt egy MOBA-ról van szó, ahol fixen adott a pálya, max a karakterekért/Pokémonokért kérhetnek extra pénzt. Gondolom én, de akkor meg miért nem simán free-to-play-t írnak: :D Na majd kiderül.

Live-Die-Respawn

(#30652) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

[A hivatalos] csatornán azért az a like-dislike arány erősen meredek, Tencent + Diablo: Immortal utánérzésem van.

(#30653) #09990144 válasza Zolibacsi88 (#30652) üzenetére


#09990144
törölt tag

Mikor beharangozták múlt héten, hogy egy big project-et mutatnak be most, szerintem senki sem egy mobilos mobát várt :U

(#30654) nxswitch válasza oriic (#30651) üzenetére


nxswitch
senior tag

Free to start = free to play. Azt hiszem Nintendo használja így. Hogy gyakorlatilag mit takar az majd kiderül.

(#30655) nxswitch válasza Zolibacsi88 (#30652) üzenetére


nxswitch
senior tag

Szerintem ez más. Sok régi fannak a Sw/Shel is baja volt. Pokémon company nem csinált semmi nagyon negatívat. Illetve a világ legnépszerübb brandjének nem számít pár 100K dislike, ha a többi sok millió/tízmillió embernek tetszik/semleges.

(#30656) tboldi válasza nxswitch (#30655) üzenetére


tboldi
nagyúr

Sok régi fannak a Sw/Shel is baja volt.

Én pont most vettem meg a Swordot. Olvastam a régi fanok kritikáit, hogy nem nyújt semmi újdonságot, de nekem ez lesz az első nekifutásom, soha nem pokémonoztam még. :)

(#30657) f3rdzs0 válasza tboldi (#30656) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

mondjuk nem tudom mit vártak. az elmúlt 20 évben semmit nem változott a játék. főleg köszönhetően annak, hogy ugyanezek a fanok lehuztam a Black/Whiteot ami próbált változtatni egy picit.

a Sw/Sh az egyik legjobb Pokémon játék ami valaha készült. csak kb 90%ban ugyanolyan mint a többi, és ez a többiről is el mondható

f3rdzs0

(#30658) smokin


smokin
tag

Végre megérkezett a Ninjala már vártam a nyílt béta óta.
Eddig két meccset mentem de mind kétszer szarrá klopfoltak,baromi szokatlan még és elég nehéz az irányítás.

i'm too old for this shit

(#30659) Kai_Rong válasza nxswitch (#30638) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én a régebbi Ys játékokat próbáltam, a 8. részt nem láttam, de régen azért ennek nem volt túl jó renoméja, nálam pl. az igénytelen JRPG-k sorába tartozott. A harcrendszer tud szórakoztatni lenni, de a pályadesign, dungeon design meg a sztori az arckaparós volt, és a grafika is mindig két generációval volt lemaradva a nagyokhoz képest. Ez a trailer is a Tales of sorozat PS3-as korszakát idézi :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#30660) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.

GSM boltból vett már valaki Switch-et?

Találtam pár olcsó ajánlatot kinek mi a véleménye róla:
[link]
[link]

Tudom szürkeimport de garanciát csak tudnak érvényesíteni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30661) Norb79 válasza mirci18 (#30660) üzenetére


Norb79
őstag

Én ennél olcsóbban vettem a liteot, az itteni HW aprón hirdető srácoktól, legalábbis a sokszáz pozitív értékelés nagyobb bizalmat csinált az ilyen szürkeimportos cuccokhoz. És akkor még olcsóbb is volt, mint amiket linkeltél.

(#30662) mirci18 válasza Norb79 (#30661) üzenetére


mirci18
addikt

De gondolom az használt volt azért volt olcsóbb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30663) Silεncε válasza mirci18 (#30662) üzenetére


Silεncε
őstag

KV-nél akcióban vettem ennyiért én a Lite-ot (mondjuk ez rajtad most nem segít, csak megjegyeztem :) )

(#30664) koncsik válasza mirci18 (#30660) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Türkiz Lite-ot itt vettem, akkor még 55k volt, most drágább, de hivatalos Nintendo garanciát ad 2 évre.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#30665) Norb79 válasza mirci18 (#30662) üzenetére


Norb79
őstag

Nem, új volt és garanciás, bontatlan, szürkeimportos.

(#30666) SidCorky válasza koncsik (#30664) üzenetére


SidCorky
senior tag

A Nintendonál mit takar a hivatalos gari? Nem az üzletbe kell vinni, ahol vetted és ők intézik? Vagy van hivatalos szervizpartner ahová be lehet vinni? Előbbi esetben nem járunk előrébb, ha megszűnik az üzlet, ahol hivatalos garival árulták. :)

No offense, tényleg érdekel. Itt lakok a kerületben, így főleg jó dealnek tűnik.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#30667) koncsik válasza SidCorky (#30666) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

ÖF ;) - GamePark a hivatalos márkaszervíz (Hivatalos forgalmazó változott, ők maradtak)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#30668) SidCorky válasza koncsik (#30667) üzenetére


SidCorky
senior tag

Lol, és még a szerviz is kerületi. Idenekem. :D Akkor mindenképp ránézek a hirdetésre ha augusztusban aktuális lesz, így tényleg jó az ár.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#30669) koncsik válasza SidCorky (#30668) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Rákosmente a magyar Nintendo Heaven :K, nagyszerű emberek élnek itt ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#30670) Zolibacsi88 válasza koncsik (#30669) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Rákerestem Goggle-ben, kinézetre is számomra tetszetős, szép hely. :B Off vége.

(#30671) taki01


taki01
őstag

A köztv youtube csatornáján találtam egy witcher 3 switches bemutatót.
A video simán bele illene a hogy ne éld az életed című sorozat egyik epizódjának.

[ Szerkesztve ]

(#30672) mirci18 válasza taki01 (#30671) üzenetére


mirci18
addikt

Pont annyira gáz ízléstelen mint maga a köztévé.
Pont annyira szakértők ebben a témában mint a hírszerkesztésben.
Nettó szégyen a videó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#30673) Rony949 válasza taki01 (#30671) üzenetére


Rony949
őstag

Jajj, ezt láttam régebben, kurva gáz a videó. xD

Értem én egyébként hogy próbálják elérni a fiatalabb korosztályt és/vagy az idősebbekkel próbálják megismertetni a gaming életet, de ezt így....ne! :W

(#30674) ViharVadász válasza mirci18 (#30672) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én már rögtön az elején annyira kínosan éreztem magamat a videó végett, hogy 1 percen belül be is zártam. :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#30675) tboldi válasza taki01 (#30671) üzenetére


tboldi
nagyúr

Engem a csávó testtartása zavar a legjobban. :D

(#30676) hszilard666 válasza tboldi (#30675) üzenetére


hszilard666
veterán

Engem meg az hogy közpénzből csinálták ezt a sz.rt. :W

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#30677) Exelsior24 válasza ViharVadász (#30674) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Én is ugyan így votlam vele, rettentő kellemetlen a videó, pedig már azt hittem valami jó kis bemutató videót linkeltek ide. :D
Valaki gondolom ettől függetlenül igen jó pénzt kapot az elkészítéséért, illetve a szereplő hapsinak lett egy ingyen Switch-e.

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#30678) koncsik válasza Exelsior24 (#30677) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

limitált Pikachu Switch... ebay-en 200-250k... hmm.
Az illető egyébként EndreMan, azaz Cs. Nagy Endre, a GameStar (Hungary) újságírója.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#30679) Rony949 válasza hszilard666 (#30676) üzenetére


Rony949
őstag

Hogy egy kicsit védjem is őket, csináltak már normálisabb gaming kontentet is.

Bereznay Dani és Szeleczky Ádám tesztelik az F1 2019-et [link]

(#30680) pkaresz válasza Zolibacsi88 (#30670) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Köszi a töltős videót, Zolibácsi! 😀

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#30681) Zolibacsi88 válasza pkaresz (#30680) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

:)) Hát kérlek! Részemről a megtiszteltetés, hogy meglested!

(#30682) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Fájdalommal olvasom ma ezt a nyilatkozatot, ugyanakkor remélem a Moon studios “kib.szottul” szereti a kihívásokat, pláne ha extrémek :DDD

“We love the Switch! But right now we don't have anything to share when it comes to Ori and the Will of the Wisps port. If it were to ever happen though I can tell you that it would be extremely difficult port to make it run at 60fps that's for sure!”

(#30683) hszilard666 válasza Rony949 (#30679) üzenetére


hszilard666
veterán

Tűrhető videó. Viszont nem hiszem hogy volt értelme. 1 év alatt alig 40K megtekintés az szerintem harmatos. Ezen túl a közpénznek nem ilyen jellegű helyre kéne jutnia szerintem. Gaming kontent míg az oktatás és azegészségügy romokban. Szégyen.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#30684) Wesder válasza Zolibacsi88 (#30682) üzenetére


Wesder
félisten

One S-re is alig tudtàk összehozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30685) Zolibacsi88 válasza Wesder (#30684) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Igen, tudom, láttam a tesztet. “Tátogtattam” is a szemem, hogy ez így kajak?! :U De a reménynek nem szabad “meghóni”!

(#30686) Wesder válasza Zolibacsi88 (#30685) üzenetére


Wesder
félisten

X-en jàtszottam, és az Achi bugon kívül szerencsére màs baj nem volt, pedig day1 jàtszottam. Nem adott be pàr Achit, míg nem patchelték. Én is örülnék ha jönne Switchre, mert maradandó élményben részesülhet az ember.
A Hollow Knight folytatàsa csak Switchre jön nem?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30687) Zolibacsi88 válasza Wesder (#30686) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Nem vagyok otthon Xbox fronton(bàr erősen húzok affelé, hogy a Switch mellett immáron Xbox Series X-en leszek jelen PS helyett), de azóta kapott már foltozgatást az Ori második része, hogy One S-en is kellőképp stabil legyen a képkockaszám?

A Hollow Knight Silksong tudtommal azt az utat fogja bejárni, mint az első rész, először PC, Switch, majd később a többi konzolok. ( Közben meglestem a honlapon is, ez a 2 eszköz szerepel )

[ Szerkesztve ]

(#30688) Wesder válasza Zolibacsi88 (#30687) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudok neked erre sajnos vàlaszoni, ha One topikban ràkérdezel biztos lesz aki S-en jàtszotta végig. A Hollow Knight első részét próbàltam, de valahogy nem akar tetszeni, pedig ugyan olyan metroidvania, mint az Ori.
Majd még nekifutok pàrszor hàtha behúz, mert szintén egy zseniàlis alkotàs ahogy olvastam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30689) Zolibacsi88 válasza Wesder (#30688) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Már csak abból kifolyólag, hogy a stúdió mennyire törődött ezekkel a hibákkal.
Sajnálnám, ha nem rántana be, nagyon egyedi világot és hangulatot teremtettek, tele titkokkal. De nyilván, ha nem hát nem. Ettől még ugyanúgy “szeretünk” :DDD

(#30690) Silεncε


Silεncε
őstag

Lesz innen valaki, aki elorendelte/tervezi megvenni a hatodikán megjelenő Catherine: Full Body-t? Érdekelnének majd vélemények, hogy milyen lett a port

(#30691) ayo válasza Silεncε (#30690) üzenetére


ayo
addikt

demó alapján pro

http://jateknaplo.blog.hu

(#30692) pkaresz válasza Zolibacsi88 (#30681) üzenetére


pkaresz
senior tag

:D

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#30693) Silεncε válasza ayo (#30691) üzenetére


Silεncε
őstag

Demó? :Y

(#30694) oriic válasza Silεncε (#30693) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Japán demó van már június 11. óta.

Live-Die-Respawn

(#30695) Silεncε válasza oriic (#30694) üzenetére


Silεncε
őstag

Ja hogy japán. Akkor azért nem láttam :D

(#30696) tboldi


tboldi
nagyúr

A Nintendo holnaptól kezdődően befejezi a saját játékainak letöltőkód formájában való árusítását Európában.
[link]

(#30697) 30z.Samu válasza tboldi (#30696) üzenetére


30z.Samu
félisten

:Y

Sic Parvis Magna

(#30698) ooooobi válasza tboldi (#30696) üzenetére


ooooobi
senior tag

Mi lesz az olyan játékokkal, mint a Bayonetta 1-2 duplacsomag, amiben a kártyán csak a 2 van, az egyet meg letöltökóddal lehet megszerezni, majd nem eszi meg a gép a kódot, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#30699) MasterMark válasza ooooobi (#30698) üzenetére


MasterMark
titán

Új nem lesz, a régi működni fog valószínűleg.

Switch Tax

(#30700) Kai_Rong válasza ooooobi (#30698) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A cikk alapján a további distribution szűnik meg holnaptól - nyilván a már kiprintelt kódokat be fogod tudni váltani. Továbbá ha végigolvasod, ez csak a Nintendo first party címekre vonatkozik (Mario, Smash, Zelda, Animal Crossing, Luigi, Pokémon, stb.), a third party letöltőkódokat pedig ez nem érinti (és a Bayonetta speciel third party).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.