Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#31701) adalbert1 válasza boost (#31675) üzenetére


adalbert1
veterán

Irigyellek, hogy így meg tudsz válni tőlük - nekem viszonylag sok olyan konzolom van, amivel már nem is játszom egy jó ideje, mégse visz rá a lélek, hogy eladjam (pl. PS Vita), vagy még így is vannak rá játékok, amiket játszani akarok (DS/3DS). Persze az Xbox 360 kb. már totál értéktelen lett, de attól meg pont azért nem válok meg :)
Wii U-ról lassan tényleg minden kijön switchre, de azt is jó érzés birtokolni.
Persze ha minden ilyen cuccot eladnék, akkor máris lehet, hogy kevésbé érezném kicsinek a lakást, meg igazából minél több dolgot birtoklok, annál jobban azt érzem, hogy visszahúznak, illetve egy idő után már inkább teher a dolog...

Ezt most láttam facebookon:
Super Mario 35th Anniversary Collection Could Be Revealed This Week; Super Mario All-Stars to Join the Super Nes – Nintendo Switch Online Library – Rumor

Az anniversary collectionnek is örülnék, illetve a Sauper Mario All-Stars egy nagyon jó SNES -re készült felújítása a NES részeknek, a SMB3-ból az ebben szereplőt sokkal jobban kedvelem, mint a NES verziót.

(#31702) EmThor válasza Silεncε (#31700) üzenetére


EmThor
addikt

Nem lesz baja, használd egészséggel!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#31703) petymek válasza Silεncε (#31700) üzenetére


petymek
senior tag

"nyilván garancia ezen már csak a maradék van"

Ez megint nem igaz. Téged megillet az új gépre a teljes garancia idő.
Ragaszkodj hozzá, adjanak hivatalos iratot.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31704) petymek válasza Rony949 (#31696) üzenetére


petymek
senior tag

Az új gépre is kell valami, mert később arra sem lesz újdonság :)

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31705) Silεncε válasza petymek (#31703) üzenetére


Silεncε
őstag

Én mindenhonnan úgy tudom, hogy ha garanciában cserélnek egy terméket, arra az eredetinek a maradék garanciáját kapod már csak

(#31706) petymek válasza Silεncε (#31705) üzenetére


petymek
senior tag

Rosszul tudod. Ha fődarabot cserélnének benne, már akkor megilletne újra a teljes garanciás idő. Ne vitázz velük, azt érd el, hogy legyen egy papírod amin le van írva aznapi dátummal, hogy cserélték.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31707) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Hogy tudom leggyorsabban legkönnyebben átvinni a mentésemimet a nagy switchről a lite-ra? Van memória kártya a nagy gépbe? ;)

(#31708) Silεncε válasza petymek (#31706) üzenetére


Silεncε
őstag

Papírom van a cseréről (mondjuk dátum ha jól látom nincs rajta, de a nyugta számából ez visszakereshető gondolom)

Bazsi1987: cloud sync?

Szerk: igen, de ha jól emlékszem van 1 hónap free is

[ Szerkesztve ]

(#31709) Bazsi1987 válasza Silεncε (#31708) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Online előfizetésel ügye? :R

[ Szerkesztve ]

(#31710) petymek válasza Silεncε (#31708) üzenetére


petymek
senior tag

Az baj, ha nincs rajta dátum. Alap.
Menj vissza, pótoltasd. Ha nem hajlandóak, írj be a vásárlók könyvébe, azzal már igazolhatod később is. Írd le röviden, hogy ismételt érvényesítés után (mivel egyszer "javították") cserét kaptál, amiről hiánytalan igazoló iratot nem adtak. Írd bele mikor történt.
A vk bejegyzésre 30 napon belül kötelesek válaszolni is. Valószínűsítem nálad jegyzőkönyvet sem vettek fel, ami szintén kötelező lett volna.

Legközelebb pedig jól gondold át, hol vásárolsz ilyen értékben.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31711) Silεncε válasza petymek (#31710) üzenetére


Silεncε
őstag

Jegyzőkönyv mindkétszer volt (asszem talán 3 is, kettő a KV-nek, egy meg a német Nintinek)

(#31712) petymek válasza Silεncε (#31711) üzenetére


petymek
senior tag

Akkor azon is van egy olyan rovat, hogy mi az elintézés módja, és ott megint csak kell legyen dátum. A kálváriád alapján ezt is el tudom képzelni, hogy az a jegyzőkönyv is eltér attól, amit fel kell vegyen a kereskedő.

Te miért nem kaptál abból sem? Miért nem kérted?

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31713) Silεncε válasza petymek (#31712) üzenetére


Silεncε
őstag

Nem mondtam hogy nem kaptam, amikor felvettük a szervízt, mindenből kaptam másolatot. Most amikor átvettem a cserét, akkor nem kaptam csak egy papírt, amin rajta van a két szériaszám meg hogy cserélve lett, ezen nincs dátum. De minden más megvan rendben

De ez itt már nagyon off, a lényeg hogy most rendben van a cucc

[ Szerkesztve ]

(#31714) koncsik válasza Silεncε (#31713) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem off, mindenki tanulhat az esetből :K
Esetleg kérdezd meg a Gamepark-ot, mégiscsak ők a hivatalos N márkaszervíz, mi az álláspontjuk a gariidőről.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31715) consono válasza adalbert1 (#31701) üzenetére


consono
nagyúr

A 360-at én is ezért nem adom el, meg néha a Kinectes játékokkal tök jól elugrálnak a gyerekek. Sőt, a múlt nyáron azon pótoltam be egy régi elmaradásomat, a Mass Effect trilógiát... Gondolkodom rajta, hogy a Dark Souls-t is kitolom rajta, oda megvan már...

"In God we trust. All others must bring data"

(#31716) ldave


ldave
félisten

Jelentem, Switch (Lite) tulaj lettem :)

A Slime draws near! Command?

(#31717) zkxdn válasza ldave (#31716) üzenetére


zkxdn
őstag

Gratula!
Remélem valamikor idén még énis csatlakozok a bandához :DDD :R

(#31718) Wesder válasza ldave (#31716) üzenetére


Wesder
félisten

Gratula, jó jàtékot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31719) ldave


ldave
félisten

Van valami lista amúgy, ahol összefoglalják, hogy melyik játék miként fut a gépen? Nem konkrét számok érdekelnek, csak hogy van-e esetleg valami nagyon kerülendő cím.

A Slime draws near! Command?

(#31720) Silεncε válasza Silεncε (#31700) üzenetére


Silεncε
őstag

Na kezdődnek a bajok :W Egyrészt ugye remekül nem ez a primary Switchem, mert valószínűleg a másik regisztrálva maradt, így nem tudok offline játszani eShop játékokkal, másrészt meg mintha egy picit gyorsan is merülne a cucc (nem mernék rá megeskudni, de délután fullra töltöttem, és 3-4 óra idle alatt kb 8%-ot merült...)

[ Szerkesztve ]

(#31721) ldave válasza Silεncε (#31720) üzenetére


ldave
félisten

Új aksi, új gép esetében még előfordulhat, hogy nem teljesen pontos a % kijelzés, lehet kell neki pár töltési ciklus, hogy beálljon. Legalábbis régebben olvastam ilyesmit, de lehet modern eszközöknél, már nem állja meg a helyét.

A Slime draws near! Command?

(#31722) Silεncε válasza ldave (#31721) üzenetére


Silεncε
őstag

Igen, én is erre gondoltam (laptopnál többször volt olyanom, hogy új Windows telepítés után egyszercsak 25%-nál kidobta hogy mindjárt kikapcsol, mert pontatlan volt a kijelzés, meg olyan is volt, hogy 7%nál még elment másfél órát). Meg most figyeltem, hogy Zelda alatt ilyen 3perc/1%, azt meg felszorozva igazából kijön az 5 órás üzemidő (a kijelző fényereje félnél van)

Közben a primary konzol átállítását megtaláltam, remélem nem ennek nem lesz baja, mert idén többet nem tudok ilyet csinálni a weboldalról (persze support gondolom ilyenkor segítene azért)

Jó lenne, ha végre ezt a szerencsétlen Zelda-t végig tudnám játszani, még csak a felénél tartok, de ugye eszköz hiányában elég nehéz lett volna tolni... :D

[ Szerkesztve ]

(#31723) Solten válasza ldave (#31716) üzenetére


Solten
addikt

Grat., nekem is ma erkezett meg az un. "Switch Extended Battery Life" verzio. Eppen vele mokazok.

Saor Alba

(#31724) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Idave & Silence: ne offoljatok: értsd jól: nyugodtan hagyjátok on-ban a Switch-csel kapcsolatos témákat :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31725) ldave válasza koncsik (#31724) üzenetére


ldave
félisten

Bocsi mester, még új vagyok :DDD

A Slime draws near! Command?

(#31726) Sirandrish válasza mike1334 (#31647) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah akkor lehet nyomatni ...jó játékot :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31727) Sirandrish válasza ldave (#31716) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda



Tudom, tudom...ne báncsatok :D
Amúgy Gratula :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31728) ldave válasza Sirandrish (#31727) üzenetére


ldave
félisten

Hááát, a topikgazda úrnak alázattal jelentem... :)

Köszi, nehéz vásárlás volt ez a részemből, szerintem még sosem gondolkoztam ennyit egy gép megvételén, mint ezen.

A Slime draws near! Command?

(#31729) Sirandrish válasza ldave (#31728) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Remélem kellemes "csalódás" lesz a gép...
A játékfelhozatalt szerintem töviről hegyire ismered, szóval az nem lesz meglepetés ..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31730) adalbert1 válasza ldave (#31728) üzenetére


adalbert1
veterán

Gratulálok, jó játékot! :)
Azért volt ennyire gondolkozós, mert neked is megvan minden érdekesebb cím Wii U-ra? Illetve miért a lite mellett döntöttél?

consono: nekünk a kinect eltört, miután a gyerek lelökte a tv tetejéről egyszer (még nem előtte ugrál, hanem inkább mászik mindenhova :D ), abból már nem veszek újat (pedig azért voltak jó sport játékok rá).

(#31731) ldave válasza Sirandrish (#31729) üzenetére


ldave
félisten

Igen, bízom benne, hogy tudom mit vettem :)

Amúgy pont a játékkínálat volt az, ami miatt sokáig nem tudtam dönteni, a rengeteg 3DS és WiiU port egyáltalán nem vonzott, mert azok már megvannak. Viszont arra is rájöttem, hogy PC-re, PS4-re hiába veszem a jobbnál jobb indie játékokat, nem igazán kerülnek sorra. Hátha ezen a gépen megtalálják ezek a játékok is nálam a helyüket.

A Slime draws near! Command?

(#31732) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#31716) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Gratulálok, nagyszerű fogyasztó vagy :) :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#31733) ayo válasza ldave (#31728) üzenetére


ayo
addikt

akkor egy indie ajánlás: a kedvencd Kingdom New Lands játékot pl. ne vedd meg Switch-re, mert droppol és ahogy írtad, érdemes megnézni mindig ezeket, mert hiába pixelgrafika és 50 mb a játék, teljesen változó a portok minősége.

http://jateknaplo.blog.hu

(#31734) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#31732) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, de hát nem ma kezdtem, lassan 40 éve nézek reklámokat :)

adalbert1: igen, ahogy előbb is írtam, a sok átírat nem igazán vonzott be eddig. A Lite pedig amiatt lett befutó, mert olcsóbb :) Komolyra fordítva, 3DS folytatásaként könnyebben el tudom képzelni, hogy használni fogom a gépet, mint tévére kötve, ahol a PS4 (és majd a PS5) játékokkal kell az időért versenyeznie. Azt sajnálom, hogy emiatt pár játék valószínűleg kimaradt, pl a Ring Fit érdekelne, de azt a Lite-tal nehézkes használni és venni kellene még egy pár extra kontrollert is.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#31735) Sirandrish válasza ldave (#31731) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Úgy legyen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31736) Silεncε válasza ayo (#31733) üzenetére


Silεncε
őstag

Én ott akadtam ki, amikor a Broforce-t vettem meg.. Olyan durva droppokat csinál, hogy az durva, pedig gépen egy integrált Intel GPU-val is vajsimán játszható

(#31737) ldave válasza ayo (#31733) üzenetére


ldave
félisten

Pont az ilyesmi miatt gondoltam erre, szerencsére játékonként rákeresve lehet infót gyűjteni.
Csak emlékszem még, hogy a PS4 Pro esetében egyszer találtam egy komolyabb listát, ahol összegyűjtötték, hogy melyik játék esetében milyen extrákat ad az erősebb gép, emiatt kérdeztem, hogy tudunk-e hasonló gyűjtésről.

A Slime draws near! Command?

(#31738) boost válasza adalbert1 (#31701) üzenetére


boost
addikt

Köszi, nekem se volt könnyű elhatározás, de aztán miután eladtam a Switchet, már máshogy viszonyulok a többihez is.

Főleg most ősszel nehéz eladni pl a Boxot, mkor be van jelentve GamePassba a Wasteland 3, a Tell Me Why, a New Super Lucky... ezek azok a címek, amik miatt tök jó lenne egy XBoxot is tartani, de igazából meg ha nagyon kell, akkor majd megveszem őket. Wasteland úgyse az én stílusom, nekem túl RPG, Tell Me Why-t majd PS-en, ha tényleg jó lesz, és New Super nélkül is lehet élni. Annyira nem Game of the year. Szóval dolgokat el kell engednem, és visszaszorítani a "ha lenne boxom, ezt meg azt tudnám még rajt csinálni" érzést. Ami ugyanez a Nintendoval is.

Jó volt Switchezni, főleg első naptól kezdve, benne lenni az érzésben, hogy én bíztam benne, és örülök, hogy siker lett, örültem, hogy jók a megjelenő játékok (, de azért az elején ott is elég komoly játékhiány volt.. )

Idén meg nem is tudom jön -e még valami igazán nagy AAA firstparty cím Switchre.

(#31739) Wesder válasza boost (#31738) üzenetére


Wesder
félisten

Én úgy tudom a Tell Me Why XGS cím, csak a Dontnod fejlesztette. Persze ha jön PS-re is, az jó dolog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31740) boost válasza Wesder (#31739) üzenetére


boost
addikt

Tényleg.. hát akkor az kimarad. Ennyi, túl kell rajt lépni. Van ezer más játék. Ez ami régen nehezen ment: elengedni dolgokat. Pl kapcsolatok, tárgyak, "kimaradok belőle", "régen nem lehetett majd most megvehetem magamnak".. ilyen dolgok.

(#31741) petymek válasza ldave (#31716) üzenetére


petymek
senior tag

Neked nem volt eddig? :F

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31742) petymek válasza Silεncε (#31722) üzenetére


petymek
senior tag

Ha írsz a nintendo supportnak, akkor fiókos mizériákkal segítenek. Viszont ott is az az első, hogy igazolnod kell, a készülék cserélve lett.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31743) koncsik válasza ldave (#31725) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Na csak azér' :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31744) ldave válasza petymek (#31741) üzenetére


ldave
félisten

Még nem, tegnap óta van csak.

A Slime draws near! Command?

(#31745) Silεncε válasza petymek (#31742) üzenetére


Silεncε
őstag

Megoldottam az oldalról, évi egyszer ugye lehet, reméljük nem kell már idén többször

(#31746) mike1334 válasza Sirandrish (#31726) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi...megvárom, hogy hűvösebb legyen a lakásban és csapatjuk az asszonnyal :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31747) Sirandrish válasza mike1334 (#31746) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tegnap jöttek meg a kézi súlyzóim (gondoltam a Ring fit nem kínoz meg eléggé), kerestem egy YT videót...hát...8-10 perc útán úgy bedurrant a ball bicepszem és vállam, hogy már a karikát is alig bírom el :D
Olyan jóóó kínozni magam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31748) mike1334 válasza Sirandrish (#31747) üzenetére


mike1334
veterán

Én a silent run funkcióra leszek kíváncsi, mert panel 3. emeletén lehet dühös lesz az alattunk lakó :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31749) Sirandrish válasza mike1334 (#31748) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én még mindig csak elemekből összerakott edzéseket toltam, azt is általában felsőtestre, combra, karra...nem kellett még futkorásznom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31750) mike1334 válasza Sirandrish (#31749) üzenetére


mike1334
veterán

Jajj pedig ott a sztori mód...állitólag baromi hosszú. A menő speed runolják :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.