Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#31901) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31899) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Arra megvan minden esélye :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31902) ldave válasza Sirandrish (#31900) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, hasonló minőségben mindkét játékból szívesen láttam volna egy modernizált kiadást. A Galaxy úgy tökéletes, ahogy van :)

A Slime draws near! Command?

(#31903) Sirandrish válasza ldave (#31902) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát azt én is szívesebben elviselném, és akkor azt se bánnám ha nem lenne egybecsomagolva :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31904) 30z.Samu válasza ldave (#31902) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az Odyssey után az a második kedvenc, imádtam minden percét. Viszont a második része valahogy nem jött át. :F

Sic Parvis Magna

(#31905) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31904) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát mivel ez a 2 Mario amivel játszottál, kb erre a sorrendre számítottam én is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31906) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31905) üzenetére


30z.Samu
félisten

Neem, játszottam többel. :D

Sic Parvis Magna

(#31907) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31906) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Minek oda az a vessző? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31908) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31907) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amiért a 12-t 1-2-vel írják. ;]

-Nem iszunk meg 1-2 sört este?
-A 12-t mióta írják kötőjellel?

:))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31909) ldave


ldave
félisten

Nintendo confirms Mario 64, Sunshine, Galaxy remasters for Nintendo Switch - but will be deleted from eShop in March 2021 - Mi a fa...?! :F

A Slime draws near! Command?

(#31910) Wesder válasza ldave (#31909) üzenetére


Wesder
félisten

Ilyen az amikor a Nintinek nincs konkurenciàja. Szerintem.

Egyébként vàsàrlóösztönző, mert aki lemarad kimarad.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31911) ldave válasza Wesder (#31910) üzenetére


ldave
félisten

Azt még elfogadnám valahol, hogy a lemezes kiadás limitált példányszámban készül (de már az is necces), de hogy digitálisan is korlátozzák, az nevetséges...

A Slime draws near! Command?

(#31912) ayo válasza ldave (#31911) üzenetére


ayo
addikt

mert majd áprilisban jön a felújított változat mindenből... :D amúgy pont most mutattam itt a családnak, hogy még az all-star idején is azért szépen felturbózták a grafikát pár év után, míg itt 18-24 éves játékot wide felskálázzásal adnak el. remélem azért majd 40th-re összedobnak egy Wind Waker v hasonló kiadást is.

http://jateknaplo.blog.hu

(#31913) petymek válasza 30z.Samu (#31843) üzenetére


petymek
senior tag

A Maszek Mario 64 HD textúrái többet tudnak.0 feketetés mellet, újra kiadva ugyanaz?

Galaxyba az érmek gyűjtésére milyen módszert választottak a Wii irányító megoldása helyett?

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31914) petymek válasza Silεncε (#31865) üzenetére


petymek
senior tag

Legalább másnak is feltűnt.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31915) petymek válasza Alexios (#31871) üzenetére


petymek
senior tag

A WiiU topicban írták, hogy mindemellé olyan jó fejek, hogy az ide portolt gémeket, leszedték a WiiU eshopból.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31916) petymek válasza Sirandrish (#31890) üzenetére


petymek
senior tag

A nyáron, a 64-et megismerve, nem kicsit lepett meg, hogy az ott megjelent zenéket, megoldásokat koppintották, és több elem egy-az egybe jelent meg későbbi Mario játékokban.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31917) mirci18 válasza boost (#31870) üzenetére


mirci18
addikt

Super Mario fanként nekem is vegyes a véleményem.
Van egy rahedli cucc amit vehetsz de valahogy egyik sem érdekel.

Ott a Lego Mario 1 játékra érdekes de ennyi.
Ott lesz a Game and Watch sima emulátor jó külsővel majdnem korrekt árazással.
Ott lesz a 3 játékos Switch 3d Mario gyűjtemény.
Oké régi játékok újra kiadva de vajon az eltérő irányítás miatt mennyire lesznek kijátszhatóak.

A 3d gyűjtemény érdekel de biztosan csak használtan veszem meg.

Ott van az élő szereplős Mario Kart egyszer egyszer jó lehet de inkább kicsiknek való.

Ami érdekes lehet az a Tetris 99 stílusú ingyenes Super Mario Bros.

A Super Mario 3d world nem érint kijátszottam Wi u-n nem hiányzik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31918) smokin válasza mirci18 (#31892) üzenetére


smokin
tag

Anno a JP Operation Genesist is imádtam.

i'm too old for this shit

(#31919) Rony949 válasza petymek (#31915) üzenetére


Rony949
őstag

Én ezt nem értem. Ezek Super Mario játékok, a Nintendo SAJÁT játékai. Ez nem egy Third-Party játék, aminek lejárt a jogvédelme vagy ilyesmi. Mi ez a limitálás? Nem fér a fejembe.

(#31920) mirci18 válasza Sirandrish (#31896) üzenetére


mirci18
addikt

Jóformán nincs gépem így csak a Switchet tolom.
Majd meglátjuk megveszem e.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31921) mirci18 válasza Sirandrish (#31894) üzenetére


mirci18
addikt

Ezért szeretek erre a fórumra járni.
Facebook-on mindenki lelkendezik azonnal megvenné bármelyik most beharangozott cuccot.
Itt legalább vannak valódi kritikai hangok.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31922) Scholes9 válasza ldave (#31909) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Biztos valami jó cuccot szívtak ezek :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31923) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Sracok ez ugye ilyen arcedula mellett egy rossz vicc? :D meg mi ez az idolimit? Vannak bajok a fejekben a Nintendonal...

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#31924) Wesder válasza Kai_Rong (#31923) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy van baj, majd jönnek a reportok hogy az első két hétben 8-10M db-ot adtak el.

Egyébként én is megveszem majd màrciusban, úgy meg nem tétel. Csak az N64-gyessel szoktam jàtszani mobilon, a màsik kettővel nem jàtszottam még. Így meg szerintem megéri.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31925) Quinine911 válasza mirci18 (#31917) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Lego, nappalis mario kart, game & watch abszolút nem érdekel egyik sem engem sem.

de a 3d all star gyüjteményt e hónapban meg a 3d world-öt jövőre megveszem az biztos, főleg hogy nintendo hiányában egyikkel sem toltam korábban, de ha már van switch, miért ne :)

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#31926) boost


boost
addikt

Ezzel lehet kisebbségben vagyok és nincs is igazam de nekem ezzel a Mario Legoval, Mario cipővel, stb Fila táska feelingem van. Túlhasználják a brandet a szememben. Értéktelenítik.

(#31927) Sirandrish válasza ayo (#31912) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Esküszöm, pont ez járt a fejemben.
"Ha most lemaradtál, ne csüggedj...itt a felújított verzió" felkiáltással :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31928) Sirandrish válasza petymek (#31915) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Me elfogynak...kiszámolták hogy jövő márciusban fogy el :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31929) Sirandrish válasza mirci18 (#31920) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor nemszóltam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31930) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mario Kart Live: Home Circuit

Tegnap mutattam a gyerkőcnek, rendesen leesett az álla (enyém is). Az asszony meg már nyomta a facepal-ot, hogy akkor most megint Switch-et veszek? :D Mondom persze, alig buktunk rajta múltkor is.. ;] Egyébként hiányzik a switch, eskü manapság ellennék valami jó kis Mario game-mel..

Kerestem, de létezik, hogy még ide nem volt linkelve?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31931) Sirandrish válasza .LnB (#31930) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát a pálydizájnerek nem dolgozták halálra magukat az tuti :D
Meg egyébként majd minden karaktert külön kell Amiibo módon megvenni mondjuk 6-8K-ért?
Biztos rohadt nagy siker lesz :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31932) .LnB válasza Sirandrish (#31931) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Siker? Switch-en mi nem siker? Csak az, ami meg se jelenik rá. :D Kétségem sincs afelől, hogy sikeres lesz. És jó ötlet szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31933) Sirandrish válasza .LnB (#31932) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ízlések és pofonok.
Én csak egy pénztemetőt látok benne... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31934) Bazsi1987 válasza .LnB (#31930) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nálam nagy a hype miatta, de b*sszus nba ma jött ki tudom pici az újítás de piszkálja az agyam ps-re, tetszenek a kiszivargot képek az ubi zelda copyjárol is ugye cyperpunkis most jön lassan, mariokat is venni kéne ezt nem bírom :DD

(#31935) Sirandrish válasza Bazsi1987 (#31934) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Milyen az a Ubi féle Zelda copy? Lemaradtam valamiről?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31936) .LnB válasza Bazsi1987 (#31934) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Puma RS-Dreamer Super Mario 64™ Basketball
Nem lesz itthon kapható valószínűleg.

(#31934) Bazsi1987
Ne piszkálja a csőröd. Írtam már, hogy még a roster is ugyan az lesz mint a 20-ban. Te pénzed, te tudod, de nekem eszembe sem jutna megvenni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31937) Bazsi1987 válasza Sirandrish (#31935) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Immortals fenyx rising, szeptember 10-én lesz bemutatva a következő ubisoft shown :N

(#31938) oriic válasza Sirandrish (#31935) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gods & Monsters csak uj cimet kapott.

Live-Die-Respawn

(#31939) consono válasza .LnB (#31930) üzenetére


consono
nagyúr

Basszus, ez zseniális :) Megveszem harácsonyra a kölköknek :D Én meg majd játszom vele... Csak azt nem tudom a kutya mit szól majd hozzá...

"In God we trust. All others must bring data"

(#31940) Sirandrish válasza Bazsi1987 (#31937) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

& oriic
Oh ez nekem is tetszik ám :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31941) oriic válasza Sirandrish (#31940) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk nekem az Icarus Kid jut rola eszembe. :D

Live-Die-Respawn

(#31942) Sirandrish válasza oriic (#31941) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az nekem nagyon arcade :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31943) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Akiket érdekel, megvan az infó hogy melyik 3D játéknak milyen felbontása lesz, csak mert tegnap téma volt ez itt köztünk :)

Super Mario 64
Docked mode: 960 × 720 pixels, Handheld mode: 960 × 720 pixels

Super Mario Sunshine
Docked mode: 1920 × 1080 pixels, Handheld mode: 1280 × 720 pixels

Super Mario Galaxy
Docked mode: Up to 1920 x 1080 pixels, Handheld mode: Up to 1280 x 720 pixels

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#31944) koncsik válasza .LnB (#31936) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mario Kart Live: Home Circuit: KELL
Ez_ KELL

Ez volt az utolsó húzásod, túl jó dolgokat linkelsz ide, a pénzem meg fogy. :B
Ki kell tiltsalak a családom érdekében. :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31945) Sirandrish válasza Quinine911 (#31943) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát az a N64es elég gyenge hogy még FHD sincs..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31946) woros válasza mirci18 (#31921) üzenetére


woros
őstag

Ezeknél a mario-s dolgoknál (főleg ha külön felhívják a figyelmedet, hogy limitált) nem szabad gondolkodni... azonnal elő kell rendelni. Így tettem én is a 3D all-starsal és a game & watchal. El lesznek a polcon pár évig bontatlanul. ;]

(#31947) .LnB válasza koncsik (#31944) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Necsináldmár, évente pár kommentet ejtek csak itt meg. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31948) Sirandrish válasza koncsik (#31944) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az új kéróba micsoda pályák lesznek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31949) koncsik válasza .LnB (#31947) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

najóvanna :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31950) Sirandrish válasza .LnB (#31947) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És már azzal a párra is csődbe viszed az embereket. Nem szégyelled magad?!?!??

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.