Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#31451) Alexios válasza nxswitch (#31450) üzenetére


Alexios
veterán

Jó hát ennyi erővel a link's adventure sem port végülis, teljesen friss, új játékok.. :D
Az én problémám az volt, hogy nem készülnek új játékok direktben a switchre, ezen (nekem) sokat nem segít, hogy átdolgozták a grafikáját egy gameboy játéknak

[ Szerkesztve ]

(#31452) MN98


MN98
junior tag

Ma megjött a Paper Mario és a Luigi's Mansion 3 a Konzolvilágtól. 1x már volt, hogy német nyelvűt küldtek ki (nyilván a játékra nincs kihatással, csak a hátulján olyan a szöveg), most az egyik német a másik meg spanyol.... :D. Nem zavar, mert igazából nincs jelentősége, csak érdekes. Ide Magyarországra össze-vissza jönnek be a switches dobozos játékok? Angol, német, spanyol stb.?

Nintendo Switch / PS5

(#31453) Kai_Rong válasza MN98 (#31452) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nalam ez instant visszakuldos lenne :D amugy nem kene, hogy egyaltalan eloforduljon, foleg nem egy konzolvilagnal. Ha valamelyik osztrak hatarhoz kozeli sufnikonzolboltban nemet PEGI ratinges jatekot latok, meg megertem, de a fovarosban ez kevesbe vallalhato.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#31454) ayo válasza MN98 (#31452) üzenetére


ayo
addikt

nagyjából 99%-ban angol verzió kéne hogy legyen (1% pl. Mario and Rabbids, amiből van magyar borítós pl.), csak simán trükköznek, hogy máshonnan hozzák be olcsón, egyébként is gondok voltak náluk a nintendo disztribútor téren

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#31455) MN98 válasza Kai_Rong (#31453) üzenetére


MN98
junior tag

Hát őszintén nekem annyit nem ér meg, hogy szórakozzak ezzel, a doboz úgy is kerül fel a polcra egyből a játékot meg külön tárolom amíg játszok vele. :D Azért kérdeztem, mert ez az első nintendo konzolom, eddig csak ps-em volt ott meg nem tapasztaltam hasonlót.

Nintendo Switch / PS5

(#31456) MN98 válasza ayo (#31454) üzenetére


MN98
junior tag

Igazából eddig semmilyen nintendos terméket nem vettem náluk, most is csak azért, mert volt egy kis leárazás meg pontjaim is voltak ott. Így ott jött ki messze a legolcsóbban. Lehet akkor máskor elkerülöm őket, ha nintendora akarok játékot venni.

Nintendo Switch / PS5

(#31457) ayo válasza MN98 (#31456) üzenetére


ayo
addikt

sajnos régebben is voltak náluk dolgok, pl. bontott játékot adtak el újként és hasonló kellemetlenség. érdemes személyesen átvenni, úgy nem szokott gond lenni, de ja szerencsére van más bolt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#31458) Sirandrish válasza nxswitch (#31438) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mert nem jelent meg azóta semmi, annyira populáris cím :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31459) 30z.Samu válasza Alexios (#31451) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az oké, hogy egy régebbi platformon jelent meg először a játék, de attól még nem port, hanem nulláról írták újra a játékot. A Donkey Kong vagy mondjuk a Mario Kart, az már port, mert túl sok mindent nem csináltak vele azon kívül, hogy kicsit kipofozták a grafikát és felvitték a felbontást. Ez olyan, minha azt írnád, hogy a Resident Evil 2-3 Remake is csak portok.

Sic Parvis Magna

(#31460) adalbert1 válasza ayo (#31457) üzenetére


adalbert1
veterán

Konzolvilág nálam tiltólistán van, mióta Call of Duty WWII-t PS4-re olyat küldtek, aminek a borítóján angol és arab szöveg is van, és ez van ráírva:
"Licensed for sale in Middle East and Africa only"
Meg úgy általában minden konzolbolt lassan, mert a legtöbb helyen könnyű belefutni valami negatív élménybe - üdítő kivitel eddig a Gamepark, ők anno fel is hívtak, mikor a South Park Fractured but whole megjelent, hogy csak német borítósat tudnának küldeni, és így is érdekel-e az előrendelésem.
Szóval arra akartam kilyukadni, hogy Switchre még veszek fizikai játékokat, viszont PS4/Xbox One-ra már leginkább csak a storeban található akciókat használom ki, a gépet meg megveszem alzánál/media marktnál, az ilyen ügyeskedő boltok meg remélem, hogy idővel lehúzzák a rolót, legalábbis én nem költök náluk semmi pénzt.

(#31461) Alexios válasza 30z.Samu (#31459) üzenetére


Alexios
veterán

Ok, remake, nevezzük akárhogy, akkor is egy Pokémon yellow volt picit at alakítva, nem egy új Pokémon resz(mint most a sword/shield). Felőlem nevezhetjuk akárhogy de én még mindig jobban örülnék egy új résznek, szerintem kicsit sok a port/remake

(#31462) 30z.Samu válasza Alexios (#31461) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, ez tény, csak ha a technikai oldalát nézzük, akkor nem portok. :)

Sic Parvis Magna

(#31463) nxswitch


nxswitch
senior tag

Ez egy friss Paper Mario project. Rákerestem hátha van hozzá valami textúra pack, és pont készül. Remélem nem kaszálja el nintendo(nem tudom ez legális-e).

(#31464) mirci18 válasza 30z.Samu (#31439) üzenetére


mirci18
addikt

Nincs más online Mario Kart játék ezért tud ekkora lenni.

Egyébként szerintem egyszerű a válasz az örök kérdésre.
Egyértelmű hogy a Switch-hez a legtöbb játék remake újrakidás deluxe és egyéb verziók.
Bejött cucc nem kell hozzá a komoly játék felhozatal.

Részben olyan játékok amik már jó pár évesek pc-re vagy más konzolra voltak eddig kiadva.
Lásd La Noire,Crash Bandicoot stb.
Imádom mert ezekkel vagy régen vagy egyáltalán nem toltam.

Másik csoport pedig a wii u címek portolása.
Régebben is ezt tették a wii-nél is gamecuberól csak nem ennyire látványosan.

Annyiból örülök neki hogy fogták a Wii u kiváló címeit amik már grafikailag is megállták a helyüket a wii hez képest és átadták egy sikeresebb platformon.

Számomra egyértelmű az hogy megérte váltani Switchre még úgy is hogy drágább itt a játék még úgy is hogy drágább a gép és a kiegésztők.
Még úgy is hogy a gép közel sem tökéletes főleg szobán kívül a való életben.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31465) mirci18


mirci18
addikt

Le van árazva a Gear Club c játék [link]

Árban jó de nyújt e valamivel többet mint egy ingyen Asphalt 9?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31466) petymek válasza Quinine911 (#31444) üzenetére


petymek
senior tag

A műfaj kedvelőinek mindenképp. Homebrewt használva elérhető rengeteg mod is.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31467) MasterMark válasza mirci18 (#31465) üzenetére


MasterMark
titán

Én most a Fast RMX-et vettem meg, az is le van árazva.

Switch Tax

(#31468) petymek válasza Kai_Rong (#31448) üzenetére


petymek
senior tag

A Zelda nagyon jól fut WiiU-n. A csoda az lett olna, ha nem jelenik meg rá. Így is le lett butítva, a switch port miatt.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31469) petymek válasza nxswitch (#31450) üzenetére


petymek
senior tag

Milyen nagy cím lesz év végére?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31470) Scholes9 válasza petymek (#31468) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Switch port miatt lett lebutítva? Ezt kifejtenéd? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31471) mirci18 válasza petymek (#31466) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ akkor megnézzük.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31472) petymek válasza Scholes9 (#31470) üzenetére


petymek
senior tag

gugli a barátod :)

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31473) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ezt láttátok már? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31474) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31473) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aztqrva! :Y

Sic Parvis Magna

(#31475) koncsik válasza Sirandrish (#31473) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos mindent el kellett pakolnunk költözéskor ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31476) Sirandrish válasza koncsik (#31475) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sejtettem hogy közöd van hozzá :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31477) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként tegnap nyomtam egy 20 perces edzést a ring fit-el,....hát majd beledöglöttem :D
Amúgy a ritmusjáték részhez nem lehet letölteni néhány liszenszelt zenét? Vagy legalább olyat ahol tényleg ritmusra megy a cucc, mert tegnap kipróbáltam párat, de a ritmustól igen messze állt :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31478) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31477) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is bőven elég szokott lenni fél óra. :D

Sic Parvis Magna

(#31479) Rony949 válasza Sirandrish (#31473) üzenetére


Rony949
őstag

Valószínűleg az egész szoba tartalma többet ér, mint a fickónak a lakása/háza.

Nagyon durva!

(#31480) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31478) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is annyit terveztem, de aztán..."közbejött valami" :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31481) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31480) üzenetére


30z.Samu
félisten

A tüdőbaj? ;]

Sic Parvis Magna

(#31482) ayo válasza Rony949 (#31479) üzenetére


ayo
addikt

még egy budapesti ingatlan árát se éri el, nem hogy egy kanadait.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#31483) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31481) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Inkább a bedurrant comb szindróma :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31484) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31483) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a súlyedzéshez vagyok szokva, ahhoz képest teljesen másképp mozgat meg ez a játék. Van egy pár gyakorlat, aminél én is azt mondom hogy ez hülye, nem normális, meg se lehet csinálni, stb. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31485) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31484) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a kemény hogy majdnem minden nap tekerek 30-50 percet szobabiciklin, ami lényegében a combot azért meghajtja, és azt meg se érzem. Itt beteszek 2 comberősítő gyakorlatot, oszt a második felénél már nem bírok felállni a guggolásból :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31486) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31485) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, dettó. :D Szerintem jó kis program, megéri az árát, jól átmozgat.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31487) tboldi válasza tboldi (#29682) üzenetére


tboldi
nagyúr

Majdnem 3 hónappal később újra előjött a drift minimális mértékben. Most befújtam megint kontaktsprével, egyelőre megjavult, majd kiderül, meddig marad így. De kíváncsi vagyok, meddig lehet ezzel így elhúzni a stick cseréjét, mikor válik menthetetlenné. :D

[ Szerkesztve ]

(#31488) Bazsi1987 válasza tboldi (#31487) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nálam az gond hogy a bal joy-cont tök könnyen letudom húzni 3 éves már, és állandóan el dobálja a jelet és lecsatlakozik a gépről mikor kézi üzemmodba használom ja drifetel is :C nem merek újat venni mert félek a gép részével van a gond :(

(#31489) turkishzoli válasza mirci18 (#31465) üzenetére


turkishzoli
tag

Én a 2. részen agyalok, az is akciós. Nem néz ki rosszul, egy Grid akcióig csak ki lehet vele húzni.

(#31490) consono


consono
nagyúr

Én a Skyrimen gondolkodom, főleg, hogy benne vannak a DLC-k is. Valamikor évekkel ezelőtt elkezdtem 360-on, de sosem fejeztem be, nagyon a fő sztorival nem is foglalkoztam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#31491) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31486) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja durván. Meg az a poén hogy csináltat valamiből 14, vagy 17 ismétlést, de az első 3-5nél azt mondod hogy "dikk ez minek ide? Meg se érzem", a 8-10.nél már szuszogsz, az utolsó 2-3nál már fohászkodsz az istenhez hogy legyen már vége :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31492) Shade45 válasza tboldi (#31487) üzenetére


Shade45
senior tag

Én is befújtam, majd rá egy-két napra megadta magát a mínusz gomb, az SR gomb, és az analóg stick alatt lévő négyesből a bal oldali.
Most már csak akkor hajlandóak működni, ha újra befújom az összes helyen, de ez is csak addig segít, amíg ki nem szárad. :W

Szétszedtem már, semmi nyoma kosznak, vagy bármi oda nem illőnek, és mégsem működik.
Szóval holnap szerviz, ráadásul gari sincs már rá, kíváncsi vagyok mekkora árat fognak mondani. :(((

(#31493) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31491) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyjából így van Nálam is. :D Még mondja vidáman, hogy 5 more, mondom az anyád 3.14csáját, hát mindjárt megdöglök! :D Meg 1-2 gyakorlatnál amikor mutatja az alap pózt, amit fel kell venni, mondom hölye vagy? Szerintem simán elmenne egy kabaréba 1-1 edzésem. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31494) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31493) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pont tegnap futottam bele egy ilyenbe. Már nem emlékszem hogy pontosan mi volt, de betettem 1-2 JÓGA gyakorlatot...hát mikor sorra került azt gondoltam hogy "oszt görcsöt ne kössek magamra k*rvaanyád?" :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31495) tboldi válasza Shade45 (#31492) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam minden a legnagyobb rendben volt a májusi fújkálás után, egyedül a drift kezdődött újra tegnap, az is csak ritkán és minimális mértékben (de ez éppen elég ahhoz, hogy zavarjon). Ugyan még csak pár óra telt el a második fújás óta, de minden rendben tűnik, majd pár nap múlva meglátjuk, hogy így marad-e.

Milyen sprét használsz? Nekem Berner van.

(#31496) Shade45 válasza tboldi (#31495) üzenetére


Shade45
senior tag

Ezt használtam:
[link]

Elvileg nem kellett volna, hogy bajt okozzon... :(

(#31497) Rony949


Rony949
őstag

Ezt olvastátok már? Állítólag 428%-ban növekedett a Nintendo bevétele a vírus időszak alatt. Japán barátainknak nagyon megy most a szekér. [link]

(#31498) megott válasza Shade45 (#31496) üzenetére


megott
tag

Szia!

Sajnos az IPA lemosásra való, a kontaktusok későbbi kenését nem oldja meg! Amennyiben korrekt folyamatot akarsz betartani akkor, IPA, Kontakt 60 majd 61! Igaz ez is csak kkor működik, ha szétszeded a kontaktusokat!

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#31499) DVlad


DVlad
őstag

[kép]
:D

(#31500) Wesder válasza DVlad (#31499) üzenetére


Wesder
félisten

Ma este beakasztok feje van Marionak.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.