Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#30401) nxswitch


nxswitch
senior tag

Az normális, hogy ha eladnám a PS4-em és a gyűjtői kiadásos dolgaimat, akkor vehetnék egy PS5-öt? Még mindig nem tudom eldönteni, hogy megérik-e.

Xenoblade hogy tetszik nektek? :) Nem sokat játszottam azóta, 15 órám van benne eddig. Most épp találtam Doom Eternalt gyorsan, és végigjátszom, ez is kell majd switchre, mert elképesztően jó lett.

Leftpaw: Sokan írták, hogy nem látszik belőle, hogy kapsz-e xpt vagy valamit a harcból. Nem ismerem az előző kettőt, de azt mondják, hogy nem volt értelme a harcoknak. Ha lesz valami harc függő fejlődés rendszer, nekem nagyon bejön. :)

[ Szerkesztve ]

(#30402) Quinine911 válasza #09990144 (#30396) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Már előrendelve :)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#30403) nxswitch


nxswitch
senior tag

Még több infó Paper Mario-ról.

(#30404) 30z.Samu válasza Scholes9 (#30398) üzenetére


30z.Samu
félisten

Super Gamer.

Nekem eddig kimaradt a Paper Mario, de a videók alapján fun-nak tűnik. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30405) pkaresz válasza Zolibacsi88 (#30388) üzenetére


pkaresz
senior tag

Láttam! :C

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#30406) petymek válasza Wesder (#30393) üzenetére


petymek
senior tag

&Tboldi & Safiyah

Kár érte. Az elmúlt hetekben több rajongói HD port is megjelent switchre és PC-re, új HD textúrákkal, 16:9 képaránnyal, stb.
A nintendo támadja is rendesen, mivel marionak 35 éves szülinapja van, és állítólag ők készülnek erre jeles eseményre egész évben.
Így kézenfekvő lenne, hogy maguk is újra kiadják hivatalosan.
Hátha mégis jön váratlanul.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#30407) 30z.Samu válasza petymek (#30406) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is várok egy Mario All Stars 2-t. :D

Sic Parvis Magna

(#30408) petymek válasza nxswitch (#30401) üzenetére


petymek
senior tag

Xeno helyenként bűn ronda, máshol elfogadható. Értelmetlen, suta harc, és mivel kb. ez tölti ki a játékot a mese elbeszélése mellett, így felejthető.

PS5 ígéretes. Kb. a switchnek is beveri az utolsó szegeket. Megjelenésével óriási kontraszt lesz, és a "nem baj, hogy 10 évesek a játékok, mer ez hordozható" kevés lesz. Így az a bizonyos, és állítólagos most tart életciklusa közepén a switch, sztem mese habbal.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#30409) petymek válasza 30z.Samu (#30407) üzenetére


petymek
senior tag

Van realitása, vagy te is csak várod? Itt az év közepe, előállhatnának már a kínálattal a 35. évfordulóra.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#30410) 30z.Samu válasza petymek (#30409) üzenetére


30z.Samu
félisten

Várom is meg minimális rációt látok is rá, de lehet, hogy megvárják a 40. évfordulót vele. :D

Sic Parvis Magna

(#30411) Zolibacsi88 válasza pkaresz (#30405) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

:R :D

(#30412) Alexios válasza petymek (#30408) üzenetére


Alexios
veterán

A switch ezt hallgatja indulasa óta hogy bukás lesz mert.., közben olyan sikeres mint soha, nem tudnak eleget gyártani belőle.
A ps5 szép, de amíg nem tudod hordozni addig hiába lesznek szebbek a játékok, egyszerűen nincs switch alternatíva.

(#30413) MasterMark válasza Alexios (#30412) üzenetére


MasterMark
titán

A Switch egyébként egy generáció a PS5-tel, ugye?

szerk.: Wikipédia szerint nem, de én úgy emlékszem a Wii U volt a One/PS4-el, csak a Switchet hamarabb hozták végül.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#30414) Wesder válasza MasterMark (#30413) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt ha úgy veszed igen, mert a Wii U indult a One/PS4-gyel. Aztàn 17-ben meg jött a Switch, mert a U megbukott. Szerintem a Switch inkàbb a Wii U újragondolàsa, és én inkàbb a 8. generàcióhoz sorolnàm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30415) nxswitch válasza Alexios (#30412) üzenetére


nxswitch
senior tag

A switch várhatóan 75M példánynál fog járni Nintendo szerint az év végére. Szerintem böven elbír még kicsit több mint 2 évet. Még az árát sem csökkentették, és nem tudnak eleget gyártani.

(#30416) 30z.Samu válasza nxswitch (#30415) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon eltalálták a Switch-et, nem lepődnék meg, ha a kövi konzol is hibrid lenne.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30417) g@bo válasza 30z.Samu (#30416) üzenetére


g@bo
nagyúr

felőlem lehetne csak asztali, de a switch közel hozza azt a teljesítményt, amivel már el mario kart-ozhatunk, ide már nem kell erőmű, a nintendo nem látványra, hanem élményre gyúr. nagyjából ideális konzol, megkaptuk a wii után a frankót.

(#30418) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nem lesz itt gond még legalább 2 évig, nextgen konzolok keresik majd ön magukat nézzétek meg komolyak címek megjelenési dátumot se kaptak még, Nintendo másliga nem kell sietniuk ;) meg azért Nintendo tartogat még egy új zeldát szerintem lesz új Mario kart is ;)

[ Szerkesztve ]

(#30419) nxswitch válasza Bazsi1987 (#30418) üzenetére


nxswitch
senior tag

Eddig sem volt túl sok olyan third party port, ami az elmúlt 3 évben jelent meg nagy konzolokra. Nem hiszem, hogy túl sok mindenen változna a next-gen konzolokkal. Minél tovább várnak egy lehetséges switch 2-vel, annál több esélye van next-gen portokra. Állítólag egyre könnyebben skálázódnak a játékok, tehát ha nagyobb is a különbség switch2 és next-gen konzolok közt, mint switch és jelenlegi gen között, még mindig valószínű, hogy könnyebben portolnak át játékokat. Egyedül az SSD-k okozhatnak gondot szerintem.

Ha mostantól nem jelenne meg több játék rá, nekem már akkor is megérte volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#30420) tl-x válasza nxswitch (#30419) üzenetére


tl-x
őstag

Engem sem mozgatott meg a PS5. Mióta megvan a Switch szinte be se volt kapcsolva a PS4. Sokkal jobb élményt nyújtanak rajta a játékok és most nem a Mariokra gondolok. :DD

(#30421) nxswitch válasza tl-x (#30420) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nekem első napos vétel lesz. 68K-ért vettem másfél éve, most 60 körül eltudom adni a 4-et. Legrosszabb esetben ha meggondolom magam, akkor vissza veszem olcsóbban. Valószínűleg Kena, THPS 1+2, Cyberpunk kombóval veszem. :) Remélem futni fognak rajta a mostani játékok amik érdekelnek. Van pár JRPG ami miatt aggódom, hogy nem patchelik fel PS5-re.

[ Szerkesztve ]

(#30422) tl-x válasza nxswitch (#30421) üzenetére


tl-x
őstag

PS-nek is megvannak a saját exclusivjai ahogy a Nintendonak is így az embernek be kell vásárolnia mindenből. :)

(#30423) draco31 válasza tl-x (#30420) üzenetére


draco31
veterán

Én pl. decemberben vettem Xbox-ot amikor ment alzán a nagy kuponozás. Most meg 2-3 hete vettem lite-ot. És bizony azóta nem is volt a box bekapcsolva. Ott igazából az zavar, hogy elindítok egy játékot, és akkor még megcsinálok egy kv-t, mire el is kezdhetek játszani. Ezzel meg befekszek az ágyba, és mehet is.
Bár megjegyzem, hogy 1-2 óra után már nagyon nem kényelmes a kezemnek, nem találom a jó fogást rajta. Lehet kani fog majd egy tokot, ami ad neki egy kis gamepad kialakítást.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#30424) tl-x válasza draco31 (#30423) üzenetére


tl-x
őstag

Egy jó kis grip segít a fogáson az biztos vagy egy külső kontroller.

(#30425) draco31 válasza tl-x (#30424) üzenetére


draco31
veterán

Egy grip inkább, plusz kontrollert nem akarok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#30426) tl-x válasza draco31 (#30425) üzenetére


tl-x
őstag

Sokan írták, hogy a lite-ot kényelmetlen sokáig használni. Talán ilyen szempontból a sima Switch jobban kézre áll.

(#30427) nxswitch válasza tl-x (#30426) üzenetére


nxswitch
senior tag

A simánál nekem fél óra után fájt a kezem, a lite az sokkal könnyebb. Akkor volt gond, ha a d-padet használtam.

(#30428) tl-x válasza nxswitch (#30427) üzenetére


tl-x
őstag

Gondolom egyén függő is, kinek melyik a kényelmes, mekkora a keze stb. Szerencsére van választási lehetőség.

(#30429) Gabonetta


Gabonetta
aktív tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Meg tudnak hibásodni a cartridge-ok? Illetve előfordult már ilyen?

(#30430) nxswitch válasza Gabonetta (#30429) üzenetére


nxswitch
senior tag

Mint minden elektronikai szerkezet, igen, meg tudnak. Sosem hallottam még róla.

(#30431) tl-x válasza Gabonetta (#30429) üzenetére


tl-x
őstag

És állítólag nagyon rossz ízük van! :DD

(#30432) Edge válasza g@bo (#30417) üzenetére


Edge
veterán

részemről a látványra sincs panasz, sőt néha ámulok milyen grafot kihoznak ebből a kis masinából. :R

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30433) Wesder válasza Edge (#30432) üzenetére


Wesder
félisten

Nem sokkal gyengébb a FAT One géptől. Onnan kicsit butítani màr nem nagy cucc.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30434) 30z.Samu válasza Wesder (#30433) üzenetére


30z.Samu
félisten

És egy hibrid konzol, ez a legszebb.

Sic Parvis Magna

(#30435) Wesder válasza 30z.Samu (#30434) üzenetére


Wesder
félisten

Az a legszebb inkàbb, hogy annak a Tegra SoC-nek csak a felét hasznàlja ha jól tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30436) 30z.Samu válasza Wesder (#30435) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hogy értve? A másik felével mi van?

Sic Parvis Magna

(#30437) Wesder válasza 30z.Samu (#30436) üzenetére


Wesder
félisten

A 8 magból 4 le van tíltva. Gondolom azért hogy beleférjen a Nintendo àltal megszabott fogyasztàsi keretbe.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30438) 30z.Samu válasza Wesder (#30437) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az lesz akkor a Pro. ;]

Sic Parvis Magna

(#30439) tl-x válasza 30z.Samu (#30438) üzenetére


tl-x
őstag

Akkor egy szoftver frissítéssel pro lehetne és kétszer ilyen gyorsan merülne :DD . Nem beszélve arról milyen hőt termelne. De jó tudni.

(#30440) 30z.Samu válasza tl-x (#30439) üzenetére


30z.Samu
félisten

Legalább télen nem kéne annyit fűteni. ;]

Sic Parvis Magna

(#30441) tl-x válasza 30z.Samu (#30440) üzenetére


tl-x
őstag

Witcher 3-nál tapasztaltam, hogy egy nem túl szép grafika egy Update után teljesen jól fut jelentős grafikai javulással. Szóval van benne erő de mintha nem mernék rögtön úgy kiadni a játékokat csak ha már többen megvettek akkor jönnek az updatek (Mortal).

(#30442) 30z.Samu válasza tl-x (#30441) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mortal is javult?

Sic Parvis Magna

(#30443) tl-x válasza 30z.Samu (#30442) üzenetére


tl-x
őstag

Szerintem igen. De lehet csak hozzászoktam. :W

(#30444) 30z.Samu válasza tl-x (#30443) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szoktak feltölteni ezekről videókat, patch előtt, patch után. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30445) tl-x válasza 30z.Samu (#30444) üzenetére


tl-x
őstag

Nem patcheltem el az időm ezzel. :DD De biztos javult mert nagyon ronda volt eleinte.

[ Szerkesztve ]

(#30446) Silεncε válasza Wesder (#30437) üzenetére


Silεncε
őstag

Ha jól tudom, a Tegrának van egy bugja, ami miatt nem használható a 8 mag egyszerre, ezt a Ninti nem kérte hogy kijavitsa az nV (gondolom így olcsóbb volt... :U )

[ Szerkesztve ]

(#30447) Wesder válasza Silεncε (#30446) üzenetére


Wesder
félisten

Igazàból mindegy, lenne még erő a Switch-ben bőven.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30448) tl-x válasza Wesder (#30447) üzenetére


tl-x
őstag

Így azért elég fura, hogy le van butítva a jobb proci egy hiba miatt. Pedig lehet csodákra lenne képes.

(#30449) 30z.Samu válasza tl-x (#30448) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd a kövi konzolban. :)

Sic Parvis Magna

(#30450) nxswitch válasza 30z.Samu (#30449) üzenetére


nxswitch
senior tag

Ez elég fura lenne ha csak ez lenne a gond vele. Ha dupla annyi mag van, az nem azt jelentené, hogy majdnem dupla annyit fogyasztana és hőt termelne ha használná őket?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.