Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#31951) koncsik válasza woros (#31946) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K
hol rendelted elő?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31952) Petreszku válasza Alexios (#31871) üzenetére


Petreszku
senior tag

Akkor majd jönnek a 3ds címek, portba nincs megállás. ;]

(#31953) ldave


ldave
félisten

Kezdem belakni a picikét :)


Ezek közül pár már megvan más platformon (Hyper Light, Florence, Dead Cells), de itt tervezek is majd ezekkel játszani :DDD Próbáltam mindnek utánaolvasni, hogy miként fut Switch Lite-on, ezekről jókat olvastam, de majd próba után megírom a tapasztalatom, lehet csinálok egy valami táblázatot, amibe összegyűjtöm ezeket az infókat. Melyik ajánlott és melyik ami kerülendő Switch-en.

A Slime draws near! Command?

(#31954) MN98 válasza Quinine911 (#31943) üzenetére


MN98
junior tag

Én egyébként amennyire örültem ezeknek a játékoknak, hogy jönnek switch-re, egyre negatívabb vagyok. Mármint nekem ez az első nintendo konzolom, igazából minden újdonság, és még különösebben az se érdekel, hogy nem nyúltak különösebben a játékokhoz (amivel így tesznek ott ugye 1 játéknál el is kérik ezt az árat, van rá nem egy példa), de az, hogy pl. a super mario 64 nem full hd legalább dock módba, hát az hihetetlen számomra. Ja és természetesen a 60 eurót elkérik érte, bár ezen már meg se lepődöm. :D A limitáltság már csak hab a tortán.

Láttam pro meg kontra érveket is, egyébként megtudok érteni mindenkit, mert akinek megvannak régebbről ezek a játékok, annak teljesen felesleges szerintem megvenni.

[ Szerkesztve ]

Nintendo Switch / PS5

(#31955) Sirandrish válasza ldave (#31953) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csak így tovább :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31956) Sefneni


Sefneni
őstag

Sziasztok srácok!
Viszonylag új vagyok a Nintendo világában. :) Nintendo Online-t mennyire érdemes külső oldalakon nézegetni? CDKeys-en az egy éves előfizezés egy ezressel olcsóbb lenne, mint a hivatalos oldalon keresztül. :D

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#31957) woros válasza koncsik (#31951) üzenetére


woros
őstag

Szeretett boltunk, kedvenc hölgyétől. ;)

(#31958) ldave válasza MN98 (#31954) üzenetére


ldave
félisten

Az biztos hogy a Nintendo mindig is az újrakiadások nagymestere volt, nem sok szoftveres cég lehet a világon aki még 2020-ban is a több évtizede kiadott játékaiból képes nagyvállalati szinten látható pénzt beszedni. Viszont ez a 3D 35 év csomag éppenhogy az alapvető minimumot hozza, ennél azért már sokkal komolyabb újrakiadásiak voltak, elég csak a tegnap is emlegetett WiiU-s Wind Wakerre gondolni, ami minden szempontból egy profi HD változat volt az eredeti GC játékhoz képest.

A Slime draws near! Command?

(#31959) Quinine911 válasza koncsik (#31951) üzenetére


Quinine911
aktív tag

én a Platinumshopnál

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#31960) .LnB válasza ldave (#31958) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott van a Sony ellenpéldának, nekik ki kell adni a játékaikat PC-re, hogy tudjanak fejleszteni újakat. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31961) boost válasza .LnB (#31960) üzenetére


boost
addikt

Azt a Sony ügyesen csinálja. Az a kapudrog. Tessék, itt a Horizon Zero Down próbáld ki PCn, bár PS4-en a legjobb, és ha akarsz játszani a folytatással, mert tetszett, akkor vegyél PS5-öt.

(#31962) 30z.Samu válasza .LnB (#31930) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nagyon menő! :D Az árára kíváncsi leszek!

Más: Nekem most lesz esedékes az Online megújítása, szóval keresek a Tsaládba 7 embert. Akit érdekel a dolog, az dobjon egy privátot. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31963) ldave válasza .LnB (#31960) üzenetére


ldave
félisten

Jajj ne már :DDD

A Slime draws near! Command?

(#31964) .LnB válasza ldave (#31963) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31965) Wesder


Wesder
félisten

Gondolkozom nagy Switchen.
Neonzöld JoyConból van pàr, vagy csak bal oldalra fogok olyat talàlni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31966) ldave válasza Wesder (#31965) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom azt a neon rózsaszínnel árulják párban, szóval csak egyik oldalra kapható.

A Slime draws near! Command?

(#31967) Kai_Rong válasza ldave (#31966) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Yep, like this guy said.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#31968) Wesder válasza ldave (#31966) üzenetére


Wesder
félisten

Nem örülök. Akkor marad a kék/piros.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31969) ldave válasza Wesder (#31968) üzenetére


ldave
félisten

Ha egyszínűt keresel párban, akkor az Odyssey mellé adtak ki két vöröset, azok jól néznek ki.

A Slime draws near! Command?

(#31970) Norb79 válasza Wesder (#31968) üzenetére


Norb79
őstag

Én legutóbb sötétkék-neonsárga párt vettem, és az nagyon szép. :)

(#31971) Wesder válasza ldave (#31969) üzenetére


Wesder
félisten

Szuper, de nekem a neonzöld kellett volna, a vörös sajnos ezen nem segít.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31972) tboldi válasza ldave (#31969) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azt sajnos nehéz beszerezni. Viszont van szövegkiemelő sárga, az már majdnem zöld. :D

(#31973) Kai_Rong válasza Wesder (#31971) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Alternatívaként ami szóba jöhet az a neonsárga. Nem annyira neon neon, mint a zöld-pink, de színvilágban az áll hozzá a legközelebb.

Szerk.: látom tboldi is ugyanezt ajánlotta egy pár másodperccel korábban :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#31974) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#31962) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már ketten vagyunk, még 6 ember kell. Minél többen vagyunk, annál olcsóbb mindenkinek! :) Aki szeretne csatlakozni, dobjon egy privátot! :)

Sic Parvis Magna

(#31975) Sirandrish válasza Sefneni (#31956) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Face csooportban keress olyan csapatot ahova még beférsz...
Szinte biztos hogy találsz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31976) Wesder válasza Kai_Rong (#31973) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt... Hatàreset.

Hogy ez a Nintendo a jàtékain kívül minden màsban csak csalódàst tud okozni, ez felhàborító. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31977) Sirandrish válasza Wesder (#31971) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A Warios Waluigis se testszik? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31978) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31974) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Velem voltál egy előfizuba nem?
Most meg tán Koncsikkal vagyok...de már komolyan nem tudom pontosan :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31979) Sefneni válasza Sirandrish (#31975) üzenetére


Sefneni
őstag

Közben Samu örökbefogadott. :DDD

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#31980) Wesder válasza Sirandrish (#31977) üzenetére


Wesder
félisten

Azért lett volna jó a neonzöld, mert az megy majd az SX-hez. Annak ugye a teteje olyan zöldes borítàst kapott, és szerintem jól néz ki. De hàt mindegy, ez van. Mostmàr csak ràvenni kéne magam hogy megrendeljem, csak asszony meg letépi a tökömet ha megtudja. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31981) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31978) üzenetére


30z.Samu
félisten

A mostani csoportban még benne vagy. Nem tudom, hogy benne lehet-e többen is lenni. :D

(#31979) Sefneni: :C :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31982) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Eddig hárman vagyunk. :)

Sic Parvis Magna

(#31983) MasterMark válasza 30z.Samu (#31982) üzenetére


MasterMark
titán

Ez hogy működne, saját accounttal lehet?

Switch Tax

(#31984) 30z.Samu válasza MasterMark (#31983) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez úgy működik, hogy meghívlak a csoportba a Nintendo felületén, Te csatlakozol, ha összejött a 8 fő, mindenki elutalja a ráeső részét (kb 1400ft) és ha utána megveszem az előfizut. Ez után mindenkinek él egy évig az előfizetés.

Sic Parvis Magna

(#31985) Sirandrish válasza Sefneni (#31979) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az jó, mert úgy is mindjárt karácsony :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31986) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31985) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ennek ellenére Te mégis elpártoltál, Te bitang, hálátlan dög! :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31987) Sirandrish válasza Wesder (#31980) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Neki azt kell mondani hogy akciósan 6490 forint volt csak...és adtak mellé egy női parfümöt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31988) MasterMark válasza 30z.Samu (#31984) üzenetére


MasterMark
titán

Oké benne vagyok én is. :D

Switch Tax

(#31989) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31986) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fogggggalmam sincs hogy most hol vagyok családtag, ha egyáltalán vagyok valahol :D
Azthiszem Koncsik a múltkor meghívott talán, de 10 forintot már arra sem tennék :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31990) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31989) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam biztos, hogy bent vagy még, azért írtam hogy nem tudom hogy lehet-e több helyen lenni. :D

Sic Parvis Magna

(#31991) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31990) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát aztat én se :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31992) 30z.Samu válasza Sirandrish (#31991) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mi lenne, ha mondjuk fellépnél és megnéznéd az account-od, hogy mi a helyzet? ;]

4-en tuti vagyunk eddig. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31993) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Még egy főt tudok örökbefogadni egy évre. Tessék csak tessék, fürgén, szaporán! :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#31994) Sirandrish válasza 30z.Samu (#31992) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oh az tökre fárasztó :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31995) Quinine911 válasza 30z.Samu (#31993) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Ez hogy megy ilyenkor? minde jogosultságom meg minden account dolgom, stb minden megmarad ugyanúgy?

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#31996) Kai_Rong válasza Quinine911 (#31995) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Az összefoglalóban minden info benne van. De igen, ez egy technikai funkció, az online subscription kapcsán. Nem hiszem, hogy 30z be tudná lockolni a gépemen a Smash Bros Ultimate-et, mondván, hogy túl sok órát töltök vele :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#31997) 30z.Samu válasza Quinine911 (#31995) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gyakorlatilag olyan lenne, mintha Te megvetted volna magadnak, csak sokkal olcsóbban. :) Az hogy benne vagy egy csoportban az nem lesz zavaró. Nem fog kiirkálni semmit a gép meg semmi ilyesmi. :)

Sic Parvis Magna

(#31998) Sefneni válasza 30z.Samu (#31997) üzenetére


Sefneni
őstag

Csak minden bejelentkezéskor egy felugró ablak: "Property of Samu" ;]

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#31999) 30z.Samu válasza Sefneni (#31998) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne buktass le! :Y ;]

Amúgy felmerült egy kérdés. A családi csomagnál mennyire számít a régió? USA régióval is csatlakozhatnak?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#32000) MasterMark válasza 30z.Samu (#31999) üzenetére


MasterMark
titán

Már így is vegyes UK/Hungary-n vagyunk. Ha számítana szerintem nem engedett volna csatlakozni.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.