Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#31601) MasterMark válasza Silεncε (#31593) üzenetére


MasterMark
titán

Jaj ezt utálom amikor semmit nem csinál a szerviz...

Switch Tax

(#31602) Silεncε válasza MasterMark (#31601) üzenetére


Silεncε
őstag

Nem mondom hogy nem csináltak vele semmit (csináltak rajta egy hard resetet), csak úgy tűnik, más baja van...

(#31603) petymek válasza Silεncε (#31600) üzenetére


petymek
senior tag

A garancia meghosszabbodik azzal az idővel, még a gépet nem tudtad használni. Ha megint hibásan küldik vissza, kérheted a cserét.

A jótállási jegyen fel kell legyenek tüntetve az időpontok, meg az is, mit csináltak.
Ilyekor jön képbe, hogy honnan érdemes vásárolni.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31604) petymek válasza oriic (#31564) üzenetére


petymek
senior tag

Írtál korábban valami zelda koppintásról. Megjelent már?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31605) Silεncε válasza petymek (#31603) üzenetére


Silεncε
őstag

Igazából ez nem annyira érdekes, alsó hangon is több mint fél év van még a gariból. Nem feltétlenül a KV hibája ez, így jött ki, csak rohadtul bosszant, hogy csak a sz&pás van vele...

Egyébként külön jótállási jegyem nincs (már az a hagyományos, amibe írogatják), egy nyugta szerű hőnyomtatott lapot kaptam, annyit csináltak, hogy reset aztán a wifi jó volt (mondjuk ez igaz, a wifi tényleg megjavult), csak most meg már bekapcsolni se lehet... De nekem gyanús, hogy a cucc nem járt a gameparkban, hanem csak ők nézték meg, ennek mondjuk annyira nem örülnék... :U

[ Szerkesztve ]

(#31606) MasterMark válasza Silεncε (#31602) üzenetére


MasterMark
titán

Hard reset, az konkrétan semmi. :D Amit én otthon meg tudok csinálni, azt mindent kipróbálok, a resetet is, nehogy már csak annyit csináljanak vele. Ha már én valamit szervizbe küldök, akkor nem csak egy reset baja lesz.

Switch Tax

(#31607) Silεncε válasza MasterMark (#31606) üzenetére


Silεncε
őstag

Igazából én is csináltam, mondjuk én csak factory resetet, mivel nem mertem teljes resetet nyomni mert nem volt leválasztva a fiókom.

Na de köszi mindenkinek a helpet, nem akarom hogy az én bajomról szóljon a topic :R

[ Szerkesztve ]

(#31608) MasterMark válasza Silεncε (#31607) üzenetére


MasterMark
titán

Én meg az ütött kopott ki tudja honnan való Lite-ommal meg tök jól elvagyok és semmi baja. :D

Switch Tax

(#31609) tboldi válasza petymek (#31604) üzenetére


tboldi
nagyúr

Erre gondolsz? Valamikor ősszel.

(#31610) Dreimus válasza petymek (#31603) üzenetére


Dreimus
senior tag

Mar jo ideje nem hosszabodik a jotallasi ido a szervizben toltott idovel, ez van sajnos :(

(#31611) mike1334 válasza Dreimus (#31610) üzenetére


mike1334
veterán

A (kellék)szavatossági jog elévülési idejébe nem számit bele az az idő amíg nem tudod használni a dolgot, mert szervizben van (Ptk).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31612) Dreimus válasza mike1334 (#31611) üzenetére


Dreimus
senior tag

Fogyasztóvédelem
"
A kijavítás vagy kicserélés időtartamával a fogyasztói jogok határideje nem hosszabbodik meg:
Nem számít bele az elévülési időbe a kijavítási időnek az a része, amely alatt a jogosult a dolgot rendeltetésszerűen nem tudja használni. A dolognak a kicseréléssel vagy a kijavítással érintett részére a kellékszavatossági igény elévülése pedig újból kezdődik. Ezt a szabályt kell alkalmazni arra az esetre is, ha a kijavítás következményeként új hiba keletkezik. Ezért tisztességtelen minden ezzel ellentétes tájékoztatás.
"
Bár már elég sok törvény tudja egymást ütni manapság, aztán egyszerű halandó állapítsa meg melyik az erősebb, vagy épp mire gondolt adott esetben a költő :) Többszöri olvastra a PTK-s értelmezhetőbb.

[ Szerkesztve ]

(#31613) mike1334 válasza Dreimus (#31612) üzenetére


mike1334
veterán

És ez miben más, mint amit én írtam? Ugyanazt ismétli meg, amit írtam a Ptk-ból. 4. sortól kezdve.

Szóval nem tudja ütni egymást, mert ugyanaz, csak én kicsit átfogalmaztam, hogy érthetőbb legyen :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31614) Dreimus


Dreimus
senior tag

Kicsit késve találtam rá, de hátha még valaki elcsípi, 6 ingyen játék a mai napon.

(#31615) Just486 válasza petymek (#31604) üzenetére


Just486
senior tag

Genshin Impact?

That unconquered country we call the future.

(#31616) oriic válasza petymek (#31604) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Genahin Impact? Meg nem. Oktoberig allitolag megjelenik PC-re meg mobilokra, PS4re valamikor osszel. Ennyit tudunk egyelore. Switch verzio valamikor kesobb.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#31618) petymek válasza oriic (#31616) üzenetére


petymek
senior tag

Tboldi, Oric - Nem emlékszem pontosan, csak az ragadt meg, hogy zelda ihlette.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31619) petymek válasza Dreimus (#31610) üzenetére


petymek
senior tag

Ez a szabály nem fog eltűnni. Csuda lenne, ha a te károdra menne, különösen, hogy a 15 napra is csak törekedni kell.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31620) petymek válasza Silεncε (#31605) üzenetére


petymek
senior tag

Érdekes lesz az, ha 3-4 alkalommal kirándulni küldöd.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31621) smokin


smokin
tag

Szerintem erre gondolhattok.;)
link

i'm too old for this shit

(#31622) petymek


petymek
senior tag

Állítólag jön az NFS Hot Pursuit switchre is.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31623) mirci18 válasza petymek (#31622) üzenetére


mirci18
addikt

Kedvenc szériám volt imádnám nagyon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31624) hszilard666 válasza petymek (#31622) üzenetére


hszilard666
veterán

Majd ha a kezemben lesz a doboz elhiszem! Doom Eternalra is azt mondták hogy jön, erre sehol semmi. :O

Bánatomban nekimentem mégegyszer a skyrimnek, és azt kell mondanom hogy még mindig életem egyik legjobb játéka :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#31625) Silεncε válasza petymek (#31620) üzenetére


Silεncε
őstag

Örülni fogok neki... Persze mikor bevittem egyből elindult, a srác már adta volna vissza, de kb egyből errorral kifagyott, újraindult és onnantól újra bootloop. Elküldték megint, először a pesti szervizük nézi meg (remélem nem fogják egy resettel megint visszaküldeni, viszont beigazolódott a sejtésem, a GP-nél nem volt a gép) ha pedig nem tudnak vele mit kezdeni, utazik Németországba. Qrva kíváncsi vagyok mi lesz a vége (meg mikor lesz újra Switchem)

(#31626) boost válasza Bazsi1987 (#31572) üzenetére


boost
addikt

Szia, egyrészt van minden más konzolom is, másrészt most ráálltam a GamePass-es játékokra Boxon.

Olyanra már nincs idom, hogy egy nagy AAA játékot, akár Mario, akár Zelda kijátszok 30-40 órában. Boxon is a GamePass címeket vagy elkezdem, vagy valami este, levezetésnek 10-15 percet lehet tolni játékot tolok.

Akkor meg minek álljon benne a pénz. Ami még ok az eladásra, hogy kb két éve nem játszottam vele TVn, ezért ha legközelebb ha mégis vennék, az biztos, hogy egy Lite modell lenne.

Addig meg élvezze más a konzolt.

(#31627) petymek válasza hszilard666 (#31624) üzenetére


petymek
senior tag

Doom biztos érkezik.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31628) dud998 válasza Silεncε (#31625) üzenetére


dud998
őstag

Reméljük a legjobbakat. Remélem kicserélik vagy ilyesmi és helyreáll a bizalmad a Switch-el kapcsolatban. Nekem az első generációs van és tökéletesen megy, még az eredeti Joy-Con is.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#31629) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#31630) Rony949 válasza oriic (#31629) üzenetére


Rony949
őstag

Még mindig semmi hír a Silksong-ról. Ez már poén. xD

(#31631) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Hades első napos vétel lesz :Y

(#31632) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Láttam a chat-en sok csalódott embert Silksong-ot irogatni :( , de azért volt pár indie játék ami tetszett: Hades, Spiritfarer, Raji, Torchlight 3, Evergate, meg a végén ott daráltak gyyorsan még párat csak azoknak nem volt időm felrni a nevét.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#31633) boost


boost
addikt

Sziasztok, írtam, hogy tervezem eladni a Switchet. Hogyan tudom lementeni a teljes tartalmát, hogy esetleg késobb egy Lite vásárlás esetén tudjam folytatni a dolgokat?

(#31634) Silεncε válasza boost (#31633) üzenetére


Silεncε
őstag

Switch Online előfizetés+cloud mentés?

(#31635) dud998 válasza Silεncε (#31634) üzenetére


dud998
őstag

+1.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#31636) boost válasza Silεncε (#31634) üzenetére


boost
addikt

és ha lejárt, nem fogják törölni? Pl ha kihagyok egy évet.

(#31637) Silεncε válasza boost (#31636) üzenetére


Silεncε
őstag

If a Nintendo Switch Online membership expires, users won’t be able to access their Save Data Cloud backups. However, Nintendo will allow users who resubscribe within 180 days to access their previous Save Data Cloud backups.

Forrás: [link]

(#31638) mirci18


mirci18
addikt

Nézegettem az alábbi [link] ajánló videót.
Elvileg az amerikai eshop-on meg tudnám venni a Submerged nevű játékot 1 dolcsiért ami nekem magyar accounttal 9 euró lenne jelenleg.

Kérdésem annyi lenne hogy mi a legegyszerűbb mód eme játék beszerzésére a kedvezményes áron. Csináljak egy plusz amcsi accot?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31639) boost válasza Silεncε (#31637) üzenetére


boost
addikt

hát a 180 nap nem sok. Annyira egy backup se hiányzik. SD kártyára nem lehet oket lementeni?

(#31640) petymek válasza Silεncε (#31637) üzenetére


petymek
senior tag

Van néhány game, ami még így sem megy.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#31641) Dreimus


Dreimus
senior tag

Nintendo Kicks off akció:
USA
EU

[ Szerkesztve ]

(#31642) koncsik válasza mirci18 (#31638) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sikerült valahogy? Én régen amazon.com.-on vett N kártyát használta,. de az nincs 1 USD értékben... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31643) Edge válasza boost (#31639) üzenetére


Edge
veterán

Ne mondd le a membershipet.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31644) Edge válasza Dreimus (#31641) üzenetére


Edge
veterán

Luigi még nem volt akciózva, lecsapok rá, tuti sokára lesz újra akciós, nintendo cuccok nagyon ritkán akciósak.

Más: netflixen most jelent meg a high score doku sori, eddig 2 részt néztem meg de elég részletesen bemutatja a videójátékok hőskorát köztük a nintendot is. :R

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31645) Quinine911 válasza Dreimus (#31641) üzenetére


Quinine911
aktív tag

hoppá, Luigi lehet beugrik ennyiért! Bár kártyáson kéne igazából, a doboz miatt :D

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#31646) taki01 válasza Edge (#31644) üzenetére


taki01
őstag

Én végig néztem az összes részt megjelenés napján és tényleg nagyon jó. Olyan dolgokat is elmondtak és bemutattak amiket ha csak rákerestél volna retro gamingre a neten akkor nem biztos, hogy megtaláltál volna. Egy nagyon jó összefoglaló lett. A Vakondok 4 is nagyon tetszett az meg a haza gaming fejlesztés kialakulását mutatja be.

(#31647) mike1334


mike1334
veterán

Na őszre kigyúrom magam én is :D (nyíregyházi media marktban még van 3 darab, köszi a tippet Sirandrish :) )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31648) ayo válasza taki01 (#31646) üzenetére


ayo
addikt

viszont dokumentum filmhez képest sok hiba van benne, évszakok, személyek, tények pontatlanok. már egy ilyenbe is day 1 patch kell manapság :DDD

http://jateknaplo.blog.hu

(#31649) mirci18


mirci18
addikt

La Noire játékban elakadtam.
A rendőrség és a bowling pálya közt mozgok de nem tudok tovább menni.
Nem tudom mit kell tenni.
Tipp esetleg?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31650) Edge válasza mirci18 (#31649) üzenetére


Edge
veterán

:DDD High Score soriban bemutatták hogy anno erre külön telefonközpontok voltak ha elakadtál egy gaméban felhívtad és vmi kocka megmondta neked mit kell tenni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.