Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#30351) daniiel09 válasza koncsik (#30349) üzenetére


daniiel09
tag

Köszönöm. És mennyire használható, élvezhető azzal a kis kormánnyal? :DD

(#30352) Kai_Rong válasza nxswitch (#30350) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ezt írtam is egy pár napja a japán játékos topikba - én úgy tudom több forrásból, hogy több helyen már múlt héten megkapták a tesztpéldányokat a gamer magazinoknál.
Se PS4-es verzióról nincs szó, se Switchről. PC-n volt már Persona, anno az első rész kijött ott is, de azóta semmi. Mondjuk valóban, ez out of the blue jött. A Persona 3-at is rebesgetik, hogy jön PC-re. Igazából logikus az irány, a Persona 3 PS2-re és PSP-re jött ki, a Persona 4 pedig PS2-re meg a rögtön hamvában elhalt PS Vitára.

Szerintem a nagygépes Personák nem jönnek egy darabig Switchre, csak ezek a spinoffok. Mondjuk engem nem zavarna, csak akkor az SMT-k is jöjjenek PlayStationre :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#30353) Kvelstadt válasza Kai_Rong (#30345) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az első feléhez annyit tudok hozzászólni hogy örülök hogy neked tetszett.

Az animalhoz meg annyit hogy mi várunk és segítünk.
Ha tetszik majd a játék akkor az utolsó saját döntésed hogy elkezded játszani. Aztán hogy melyik nap mennxit játszol vele az már nem a te döntésed lesz. :DDD

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#30354) nxswitch válasza Kai_Rong (#30352) üzenetére


nxswitch
senior tag

Uhh, nem olvastam. Ez is fura volt, hogy sehol nem hallottam róla, csak nintendolife-on.

Én úgy tudtam csak PS verzió volt, de nem vagyok képben a sorozattal. Szerintem is jön switchre. Ha még van 3 éve a switchnek, és közel, vagy több mint 100M kel el belőle, akkor nem hiszem, hogy ne portolnák, ha nincs szerződésük sony-val.

De lehet csak túlságosan pozitív vagyok. :))

(#30355) Kai_Rong válasza nxswitch (#30354) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#30356) Szilágyi84 válasza #09990144 (#30347) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Nekem is ez a véleményem vagyis mertem remélni hogy jó lesz a Bayonetta és Nier után/mellett de nekem sajnos nem jött be az Astral Chain sőt inkább csalódás exkluzív címként részemről simán kihagyható lett volna viszont ez csak próbálva derült ki és a 3 vagy 4 fejezet elég volt hogy megváljak tőle. Lehet későbbiekben már pörgőssebb lesz és nem ennyire vontatott mint az elején de így nem vonz egyáltalán.

(#30357) koncsik válasza daniiel09 (#30351) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mérsékelt izgalmi állapotot okoz, a lényeg a JoyCon - a gyerekek élvezik/ték. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#30358) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Mai loot. A Mariora kivancsi vagyok, videok alapjan nagyon fun.
A Daruk amiibo meg a legigenyesebben kidolgozott darab, ani valaha a kezembe kerult. Anyag az van benne, a BotW Zelda fieldwork amiibo haromszorosat nyomja :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#30359) Dreimus


Dreimus
senior tag

Summer Game Sale (USA STORE)
6/9 at 9:00 am PT to 6/16 at 11:59 pm PT

Save up to 50% on select digital games for the Nintendo Switch™ system.

(#30360) SidCorky


SidCorky
senior tag

Sziasztok!

Öcsémnek augusztusban tervezünk venni egy Switch Liteot szülinapjára (ő telefonért könyörög, mert az én extelóm amit játékra használt megkukkant, de arra jutottunk, hogy csak játszani jobb lesz ez), amihez kezdésnek a Minecraftot és a Stardew Valley-t fogja kapni, ezekre van ráfüggve. Ennél a két címnél van lényegi különbség a handheld és tv mód között, vagy ugyanolyan élmény a Lite-on, mint a rendes Switchen tv-n, csak kicsiben?

Plusz még az lenne a kérdésem, hogy milyen (lehetőleg Nintendo exklúzív) versenyzős játék az ajánlott? A Gridet, WRC-t meg a hozzájuk hasonló multiplatform játékokat nem erőltetném, de ahogy nézem már nem csak egy Mario Kart van és helló. :D Olyan gyakran azért nem kapna új játékot, szóval az érdekel, hogy melyik a legjobb hosszú távon, amelyik a legtöbb játékidőt adja és fun is.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#30361) scyllafren válasza SidCorky (#30360) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha mar kerdes szinten felmerul, hogy TV-n jobb-e, akkor NE vegyel lite-ot. Sokszorosan megeri az a pici plusz, hogy TV-re is tudod kotni, es ugyanugy hordozhato marad.

(#30362) Edge válasza Dreimus (#30359) üzenetére


Edge
veterán

super lucky-t euban is akciózhatnák...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30363) pkaresz


pkaresz
senior tag

Sziasztok.
A Mortal Combat 11 kártyás verzió nál azt írja ki még két óra a letöltés???
Normális ez?
WiFi megy ezerrel.
Még letölt 25Gigát?! :Y

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#30364) g@bo válasza pkaresz (#30363) üzenetére


g@bo
nagyúr

és? a szerver oldal lehet terhelt. :U

(#30365) pkaresz válasza g@bo (#30364) üzenetére


pkaresz
senior tag

Lehet.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#30366) alite válasza pkaresz (#30365) üzenetére


alite
aktív tag

Kartyan megkapod az 1.0 verziot es siman lehet az update-ek nyomnak 25gb-ot, vagy esetleg bovitettek megjelenes ota, dlck, stb.

(#30367) pkaresz válasza alite (#30366) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ok. Köszönöm!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#30368) Norb79 válasza Edge (#30362) üzenetére


Norb79
őstag

Múltkor volt alzán egy tizesért a kártyás, én akkor lecsaptam rá.

(#30369) SidCorky válasza scyllafren (#30361) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nem merült fel, csak kíváncsiságból kérdezem. Nincs a srácnak saját tévéje, ezért lesz Lite, hogy még véletlenül se akarja a tévét foglalni egész nap. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#30370) DM-Fan válasza pkaresz (#30363) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Rengeteg update volt az MK11-hez, állandóan csiszolgatják és ugye kb. múlt héten kijött az Aftermath update is. Szóval igen, normális. Nálam konkrétan nincs vaskosabb méretű játék telepítve jelenleg: egész pontosan 24 GB-ot foglal a 256 GB-os kártyámon az MK11. Ehhez képest annyira nem szép. :(((

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#30371) ooooobi válasza SidCorky (#30360) üzenetére


ooooobi
senior tag

Autós témában az ingyenes Asphalt 9el is el lehet lenni ha már úgyis mobilon játszott eddig.
Illetve itt vannak még egyéb "free" gamek. Amikben persze játékbeli vásárlásokkal lehet költekezni, de nem kötelezö. Annyi, hogy ezekhez lehet kelleni fog az online.
[link]

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#30372) Dreimus válasza Dreimus (#30359) üzenetére


Dreimus
senior tag

Illetve érdemes ránézni még a teljes listára is alul , mert így már közel 1143 játék akciós, eltart egy ideig míg átnézi az ember :)

(#30373) Edge válasza Norb79 (#30368) üzenetére


Edge
veterán

:) gz, de engem csak digitális tartalom érdekel.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#30374) pkaresz válasza DM-Fan (#30370) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Köszi!

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#30375) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Na ezen a nagy leárazáson megvettem a Mark of the Ninja Remastered -et, tudom, hogy nem mai game, de nagyon jól szórakozok vele, marhajól felépített játék. Különösen tetszik hogy egy jópár ilyen 'al-feladat' (kongasd meg az összes harangot; gyűjts össze ezt-azt) és nem csak végigrohanni kell a pályán, meg hogy extra dolgokért kapsz bónuszt (pl az egész pályán senkit sem ölsz meg hanem végig lopakodsz), ezek miatt nagyon bejön! Tervezni kell, gondolkodni, stb.

Gyerekként nagy ninja sucker voltam, most totál beleélem magam :D

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#30376) Damateo


Damateo
aktív tag

Üdv!
Jövő hónapban tervezek egy konzolt venni. Dokolható verziót.
A nagyobb verzió van tervben. Még nem dőlt el hogy, új vagy használt lesz.
Használt esetén mire érdemes figyelni?
Új esetén van ajánlott bolt, vagy hardveraprós eladó?

Online storban milyen gyakran van akció? Átlagban 10-15 euro körül szoktam vásárolni.(Nintendo címekre majd bővítem a keretet) Lényegiben pár éves játékokat. Olyanokat keresek amiket feleségemmel együtt tudunk játszani.

(#30377) nxswitch válasza Damateo (#30376) üzenetére


nxswitch
senior tag

Szia!

Third party és indie címek szoktak lenni akciózva 20-15 alá is rendszeresen. Nintendo címeknél 40€nál nem szoktak lentebb menni, ha jól tudom.

Lehet megérheti kártyás játékot venni Nintendo címekhez, pár hónap után lemegy 13-10K-ra, és tartják ekörül az árukat általában. Ezeket nem is kell telepíteni, hogy játsz velük, a kártyáról olvassa.

(#30378) nxswitch


nxswitch
senior tag

XIII Remake november 10. Most láttam streamen, van limited is. Nem tudom switch verzióból mi lesz.

(#30379) sunny78


sunny78
friss újonc

Hi! Valakitudna nekem abban segíteni, hogy ha vettem egy sd kártyát a switchbe (128gb) és ami előtte volt benne arról átmásoltam a a belső tárhelyre majd az uj kartyára a gameket, de van amit nem tudott átmásolni error volt. Azóta letölteni se tudok rá, néhány játkot letölt párra meg azt irja corrupt data, utána rákeresek és nem talál ilyent. Egyszer már újra formáztam és sikerült letöltenem pár játkot de most megint ezt csinálja. Lehet a kártya hibás?

(#30380) agyhalottak


agyhalottak
tag

Sziasztok,
Ezt írja ki a Switch a netemre:
This network's settings are not supported.
Minden más működik róla, de a Switchnek nem tetszik.

Tudnátok tippet adni? Köszi.

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

(#30381) #09990144


#09990144
törölt tag

2 rövid gameplay részlet a Gods & Monstersből. Tényleg elég BotW szerű ezzel a falmászással és Stamina kerékkel.

(#30382) koncsik válasza agyhalottak (#30380) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Húzd ki az routert legalább 30 másodpercre az áramból, dugd vissza, majd indítsd újra teljesen (power off) a Switch-et. A router vezeték nélküli biztonsági beállításaiban válassz egy olyan biztonsági módszert, amelyet a Switch - WEP, WPA-PSK (AES) és WPA2-PSK (AES) támogat.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#30383) agyhalottak válasza koncsik (#30382) üzenetére


agyhalottak
tag

Köszönöm, este megpróbálom.

Még kettő kérdésem lenne:
- van rajta egy account és 3 játék, szeretném a saját fiókomat használni, a 3 gamét hozzá tudom rendelni az én accountomhoz is?
- milyen sd kártyát ajánlatok? (lehet külföldről is)

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

(#30384) ooooobi válasza agyhalottak (#30383) üzenetére


ooooobi
senior tag

A más accountra vett játékot nem tudod a sajátodhoz adni. De a te accountoddal attól még tudsz játszani velük.

Sd kártya szerintem bármilyen lehet pénztácától függöen, bármelyik márkásabb kártya megteszi. Még a sebesség se olyan fontos, régebben láttam tesztet és semmivel se töltött be gyorsabban egy gyorsabb kártyáról a játék mint egy lassabbról.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#30385) aerosmith


aerosmith
őstag

van itt valaki aki érintett a mostani account feltörésekben?

[ Szerkesztve ]

(#30386) Wesder válasza aerosmith (#30385) üzenetére


Wesder
félisten

.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30387) Norb79 válasza aerosmith (#30385) üzenetére


Norb79
őstag

Szerintem nem a fórumba írók csinálták! ;]
(bocs, gyenge poén vót :( )

(#30389) koncsik válasza Zolibacsi88 (#30388) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C like :K :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#30390) Zolibacsi88 válasza koncsik (#30389) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

:DD :DD Yess, kösziiii! :DDD

(#30391) petymek


petymek
senior tag

Ez hivatalos Mario 64 port?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#30392) petymek válasza nxswitch (#30319) üzenetére


petymek
senior tag

Thx.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#30393) Wesder válasza petymek (#30391) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hivatalos csatorna, így biztos nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30394) tboldi válasza petymek (#30391) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem tűnik hivatalos csatornának, szerintem fake.

(#30395) nxswitch válasza tboldi (#30394) üzenetére


nxswitch
senior tag

Van benne egy rész odysseyből is szerintem, ott szebb a grafika és más a menü.

(#30396) #09990144


#09990144
törölt tag

(#30397) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztiok!

Nem rég jött egy e-mail a GLS-től, hogy hétfőn érkezik a Ring Fit Adventure. :C

Sic Parvis Magna

(#30398) Scholes9 válasza 30z.Samu (#30397) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Honnan is rendelted?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30399) Rony949


Rony949
őstag

Hónapokkal ezelőtt kijátszottam a Bayonetta 1-2-t és eléggé tetszettek.

A mostani leárazásban behúztam a Devil May Cry 1-et. Első próbálkozás a szériával, remélem ez is hasonlóan tetszeni fog majd. :)

(#30400) agyhalottak válasza ooooobi (#30384) üzenetére


agyhalottak
tag

Köszönöm a segítséget. :R

Ps5 + Xbo + Switch = R e L a X

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.