Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#20801) nxswitch válasza #09990144 (#20800) üzenetére


nxswitch
senior tag

Szerintem én is. Szeptemberig nem nagyon van amit megvennék, csak régebbi címek. Nem tudom hogy nem vettem észre eddig. Láttam már, de bénának tűnt. Most belenéztem gameplayekbe részletesen, és nagyon tetszik.

Ha esetleg valaki a Limited-et venné, de nem kell belőle a kitűző, én lehet beszállnék. :D

[ Szerkesztve ]

(#20802) #09990144 válasza nxswitch (#20801) üzenetére


#09990144
törölt tag

A szeptember az brutális lesz. Ni no Kuni, Link's awakening, Dragon quest. + Aug. 30 Astral Chain. Csak győzze idővel az ember :D

(#20803) Norb79 válasza nxswitch (#20798) üzenetére


Norb79
őstag

Én pont nyaralni leszek, amikor megjelenik, szóval hazaérkezés után veszem majd meg. :)

(#20804) tboldi válasza #09990144 (#20802) üzenetére


tboldi
nagyúr

Meg pénzzel. :DDD

Van egy 2 hónapos, de mondhatni új PS4 Slimem, amit egy héten belül lecseréltem egy Próra, ezért be akarnám számíttatni a Konzolvilágnál. Ha sikerül megegyezni velük, elhozok pár Switch játékot. :))

[ Szerkesztve ]

(#20805) #09990144 válasza tboldi (#20804) üzenetére


#09990144
törölt tag

Most a days of play-en majdnem vettem egy ps4-et. Már benne volt a kosárban. De rájöttem,hogy nem kell nekem megegy platform, mikor még ezen se győzöm végigvinni a játékokat. :D Pedig amúgy a PS exek érdekelnek.

(#20806) 30z.Samu válasza #09990144 (#20805) üzenetére


30z.Samu
félisten

"rájöttem,hogy nem kell nekem megegy platform, mikor még ezen se győzöm végigvinni a játékokat. :D"

Tudom miről "beszélsz". :D

#20807) tboldi: Sorstársak, sorstársak mindenütt. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#20807) tboldi válasza #09990144 (#20805) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is az exek miatt választottam a PS-t az Xboxszal szemben, bár nálam az alapvető elképzelés az volt, hogy meg akarnék szabadulni a Windows PC-től. Nem sikerült. :DDD

(#20808) djozsi válasza nxswitch (#20798) üzenetére


djozsi
senior tag

Megvárom a teszteket és azoktól függ majd a dolog, de nagyon jól néz ki, remélem, hogy jókat mondanak majd róla a tesztek is.

(#20809) torik válasza tboldi (#20807) üzenetére


torik
senior tag

Ismerős érzés, alaphangon mindig pc-n játszottam, miután vettem egy ps-t és switch-et érdemben alig használom játékra, pedig még mindig ezt tartom fő platformomnak :D nincs mit tenni az exkluzívak sokat dobnak a dolgon, multi-platform címek pedig annyira nem nagy durranások mostanában.

Apropó, új Pokemon Sword & Shield-ről vélemény? Mivel ez az első nintendo konzolom így a széria nekem kimaradt, egyedül a legelső Red-et toltam végig telefonon annak idején így nagy rálátásom nincs a dologra, viszont rá-ránéztem mindig kíváncsiságból amikor jött egy új játék..
Most hogy nézegetem az új részt visszanéztem régebbi címeket és ránézésre ez valahogy nem tűnik annyira érdekesnek. Ez az egész dynamax dolog valahogy tök fölöslegesnek tűnik (a mega evolution sokkal érdekesebbnek hatott), a világ elég kietlen és olvastam hogy csomó szörnyi kimarad a dologból.

Nincs meg az a "hú ezt kipróbálnám" fíling mint régebben. Persze lehet hogy kívülállónak csak ennyi jön le, aki jobban ismeri frencsájzt mit gondol? Jönnek bele olyan mechanikai újítások / új ötletek ami feldobja a dolgot?

All that and a bag of chips

(#20810) Youri válasza nxswitch (#20798) üzenetére


Youri
veterán

előrendeltem

RTX ON

(#20811) 30z.Samu válasza torik (#20809) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem szerintem untig elég lesz majd a Let's Go.

Sic Parvis Magna

(#20812) ISThun válasza nxswitch (#20798) üzenetére


ISThun
csendes tag

A Fire Emblem Echoes nagy kedvencem volt 3DS-en, így már alig várom, hogy Switchen is gyötörhessek egy jó FE játékot. Úgyhogy nálam is az első napos vétel a valószínű. Elő nem rendeltem, mert még mindig nem tudtam eldönteni, hogy kell-e nekem a gyűjtői kiadás vagy sem.

(#20813) Sanraith válasza torik (#20809) üzenetére


Sanraith
aktív tag

A sorozatban először tudsz szabadon nézelődni a kamerával. Lesznek benne random encounterek és mászkáló pokémonok(vegyesen), co-op harcok, és a világ legcukibb báránykája. :D Az 1000+ monból egyébként így is 800+ benne lesz.

Én előrendelem amint kiterül, hogy mik a verzió exkluzív szörnyek. De úgysem számít a véleményem, mert nekem a Let's Go is tetszett. :)

(#20814) tboldi válasza tboldi (#20804) üzenetére


tboldi
nagyúr

Végül is csak 35-öt kaptam érte, de nem tragédia, úgysem akartam az eladásával vacakolni. Meg legalább kaptam egy kis dobozos XIXO üdítőt. :DDD

És hogy ON is legyek: elhoztam egy Crash Team Racinget is. :D

[ Szerkesztve ]

(#20815) #09990144 válasza torik (#20809) üzenetére


#09990144
törölt tag

Ez a Dynamax dolog nekem is eléggé erőtlennek tűnik. 3 körre megnő a pokémon, és buffot kap, sokat nem változtat a dolgon, ha egyébként is végigverek mindenkit a kezdőpokémonommal, kis túlzással. :)Várom ezt a részt, de sajnálom, hogy nem mernek jobban hozzányúlni a már bevált recepthez. Megnéznék egy Pokemont pl Divinity Original Sines harcrendszerrel. :) De azt is megértem, hogy nem kockáztatják, hogy magukra haragítsák a hc rajongókat :D

(#20816) djozsi válasza Sanraith (#20813) üzenetére


djozsi
senior tag

Ráadásul ez, hogy a régebbi pokémonok egy része nem lesz elérhető kifejezetten kedvez az újonnan belépő játékosoknak, én legalábbis úgy értelmezem, mert olyan pokémonokról van szó, amiket eddig úgy lehetett elérni, hogy egy korábbi játékból tudtad átköltöztetni. Most csak olyan pokémonok lesznek elérhetőek, amik meg is szerezhetőek a játékon belül.

Én teljesen megértem, hogy ez zavarja azokat, akiknek megvan minden régi pokémon, de újabb belépőként ez kifejezetten szimpatikus változtatás.

A dynamaxing nekem is fura első hallásra, én azért remélem, hogy nem csak ennyiről lesz szó, hogy megnőnek a Pokémon statjai és majd tényleg taktikusan kell használni, például megnöveli a védekezést és bizonyos mechanikák kivédésére kell használni, stb...

(#20817) torik válasza djozsi (#20816) üzenetére


torik
senior tag

Nekem is ez ugrott be elsőre, ha annyit tesz hogy minden statot ugyanúgy megnövel 3 körre azt' jó napot akkor ez elég karcsú taktikailag :D reméljük ettől tényleg valami okosabb rendszer lesz.

Amúgy van igazságod a régi szörnyikkel kapcsolatban, azt hittem eddig minden rész alaphangon tartalmazta az addig megjelent összes mont + az újakat. Így tényleg más.

A coop-ra leszek egyébként kíváncsi, jól hangzik a raid elképzelés.

All that and a bag of chips

(#20818) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Előbb játszottam a Super Mario Maker 2 játékkal, erre az egyik pálya végén ez történik: [link] . Én mára befejeztem a játékot, holnap folytatom. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#20819) dud998 válasza ViharVadász (#20818) üzenetére


dud998
őstag

Na oszt ilyenkor mi van? :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#20820) djozsi válasza ViharVadász (#20818) üzenetére


djozsi
senior tag

Hint: ha rálépsz a magikoopa fejére, akkor megszűnnek az illúziói. :)

Szerk: dud998, neked is szól a spoiler. :)

[ Szerkesztve ]

(#20821) dud998 válasza djozsi (#20820) üzenetére


dud998
őstag

Mekkora jó! Köszönöm! :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#20822) Edge


Edge
veterán

Dragons dogma akciós meg is vettem, hogy ez milyen király game és tök jól néz ki meg smooth, most ez meglepett rendesen, mert a trailerből ez nem jött le ennyire.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20823) 77Guba válasza Edge (#20822) üzenetére


77Guba
aktív tag

Mennyire akciózták le?

(#20824) Edge válasza 77Guba (#20823) üzenetére


Edge
veterán

-20% asszem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20825) 77Guba válasza Edge (#20824) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszi!Elég hamar,nekem teljesen felesleges teljes áron játékot vennem(de megteszem),ezzel is vagy 2 órát játszottam,majd félretettem mire végigviszem már lehet 50% is lesz rá... :))

(#20826) mike1334 válasza 77Guba (#20825) üzenetére


mike1334
veterán

A nintendo nem olyan, mint a sony vagy az MS...itt ne várj 50%-os akciót egyhamar...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20827) ViharVadász válasza dud998 (#20819) üzenetére


ViharVadász
őstag

Nem tudom, én egy percet vártam aztán inkább amíg még nyugodt voltam kikapcsoltam a gépet és mentem inkább aludni helyette.:D
djozsi: Eleinte amikor kiütöttem őket, nem rémlik, hogy megszűntek volna az illúziók, de ma meglesem újra. Köszi a tippet!:) :R

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#20828) ViharVadász válasza djozsi (#20820) üzenetére


ViharVadász
őstag

És valóban, köszi a tippet! :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#20829) Zerachiel


Zerachiel
csendes tag

Sziasztok,

Ha valakinek lenne kedve pár kört játszani CTR multiban akkor vegyen fel havernak :) 5066-7330-9043

Üdv:

Tibor

(#20830) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tudom rohadt lassan haladok és kb lerágott csont már, de tegnap megint ráfüggtem a Zeldára. :D Megvan a ruha Riot Village-ből, amire szükségem volt, most három main quest-em van.
-A madár
-A teve
-Az öreglánynak kell emlékeket gyűjteni.

Szóval kicsit haladtam a játékkal, de még hol a vége... :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#20831) #09990144 válasza 30z.Samu (#20830) üzenetére


#09990144
törölt tag

Riot village? Fellázadtak a madáremberek? :DDD

(#20832) 30z.Samu válasza #09990144 (#20831) üzenetére


30z.Samu
félisten

Fel fel, tiszta Angry Birds. :D

Sic Parvis Magna

(#20833) #09990144 válasza 30z.Samu (#20832) üzenetére


#09990144
törölt tag

Szép lassan én is haladok a 2. végigjátszásommal, master mode-ban. Némelyik boss harc elég kemény, mert folyamatosan gyógyulnak vissza a mocsadékok :D

(#20834) 30z.Samu válasza #09990144 (#20833) üzenetére


30z.Samu
félisten

Óó, én több hónap kihagyás után a gombokat is kevertem folyamatosan, többször ezért haltam meg. :D

Sic Parvis Magna

(#20835) koncsik válasza 30z.Samu (#20834) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ez a legrosszabb a PS4/Switch kombóban, hogy az X és az A nem egy helyen van :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#20836) 30z.Samu válasza koncsik (#20835) üzenetére


30z.Samu
félisten

Itt a kimaradás is benne van, amikor kb 3 hónapot offoltam a game-elést teljesen. :B Mindennél ez van/volt az első 1-2 órában. :B

Sic Parvis Magna

(#20837) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok! Elvileg a Mario Kart-ban van Retro Track Pack, vagyis nem tudom hogy pakkban van-e, mert véletlenül találtam rá egy összehasonlító videóra hogy ezek hogy néztek ki abban a Mario Kart-ban, amiben először benne volt illetve, a 8-ban hogy néz ki. Ezek a pályák alapból benne vannak vagy ez valami DLC?

Sic Parvis Magna

(#20838) ViharVadász válasza 30z.Samu (#20837) üzenetére


ViharVadász
őstag

[link] Minden Mario Kart játék tartalmazza az előző játékok népszerűbb pályáit felújítva a hardver korlátaihoz.:) Ebbe bele tartozik a Mario Kart 8 Deluxe is, a link mutassa is melyek azok a pályák.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#20839) djozsi válasza torik (#20817) üzenetére


djozsi
senior tag

Úgy néz ki meg is kaptuk a választ, a Dynamaxing mellett lesz Gigantamaxing is (ezeket a neveket hogy találják ki....?), ami már a Pokémon méretének megnövelése mellett a kinézetét és a képességeit is megváltoztatja.

Például egy új fairy pokémon lesz (sütipokémon!!! :D) Alcremie:

A Gigantamax alakja pedig egy torta lesz, ebben az alakban szinte teljesen immunissá válik a fizikai sebzésekre és egy új képessége is lesz, amivel multitargetet tud sebezni/gyógyítani:

(#20840) 30z.Samu válasza ViharVadász (#20838) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na ezt nem is tudtam! De menő! :D Szegény játék méltatlanul porosodik a polcon, na lesz itt nosztalgia faktor rendesen. :D Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#20841) ViharVadász válasza 30z.Samu (#20840) üzenetére


ViharVadász
őstag

Jó sokat felújítottak, ráadásul a Mario Kart 8 Deluxe formájára hozták fel őket, szóval lesz itt falon és fejjel lefelé száguldás is.:) Szerintem nagyon jó pályákat hoztak át ide.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#20842) 30z.Samu válasza ViharVadász (#20841) üzenetére


30z.Samu
félisten

Este ránézek, ha nem leszek nagyon fáradt, kíváncsi vagyok. :D

Sic Parvis Magna

(#20843) Sanraith válasza djozsi (#20839) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Ennivaló :D

(#20844) ViharVadász válasza 30z.Samu (#20842) üzenetére


ViharVadász
őstag

A Rainbow Road-nak két felújítása is van. Van egy az eredeti pálya amit csak grafikailag újítottak fel, ott szerintem készülj a nyugtatóval.:D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#20845) ayo válasza ViharVadász (#20844) üzenetére


ayo
addikt

3 rainbow road van

http://jateknaplo.blog.hu

(#20846) torik válasza djozsi (#20839) üzenetére


torik
senior tag

Na ez így már jobban hangzik :D azt olvastam hogy csak adott szörnyiknek lesz gigantamax formája, nem mindnek (elvileg csak azoknak amiket raid alatt fogunk el). Ez már azért jobb kilátása helyezi a dolgokat, aztán kiderül hogy a dynamax csak arra lesz jó hogy kivédjen valamennyit a gigantás monokkal szemben, vagy ott is lesz valami csavar a dologban.

Apropó, lesz verzió exkluzív trainer az új etapban.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#20847) nxswitch


nxswitch
senior tag

Ti melyik boltbol szoktatok előrendelni? Ha vidéken lakom, hol kaphatom meg a játékot megjelenés napján biztosan? (KonzolVilágnál szoktam, de nem elérhető)

(#20848) tboldi válasza nxswitch (#20847) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nintendo eShop. :D

(#20849) torik válasza nxswitch (#20847) üzenetére


torik
senior tag

Én bepötyögöm Árgépbe/Árukeresőbe és amelyik legjobb ajánlatot dobja ki (ez többnyire a konzolok szervize szokott lenni). Általában ahonnan elő lehet rendelni ott ki is hozzák megjelenés napján.

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#20850) ViharVadász válasza ayo (#20845) üzenetére


ViharVadász
őstag

Hupsz, ezt elírtam. Köszi a javítást!:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.