Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#20301) Norb79 válasza djozsi (#20299) üzenetére


Norb79
őstag

X360 miatt nekem mindig van gold, gyerekek szoktak online is just dancezni, szóval azt én nem számoltam bele, sorry. :)

(#20302) 77Guba válasza ayo (#20300) üzenetére


77Guba
aktív tag

300-é kaptam egy 3 havi GP-t egy hónapja,most 300-é az Ultimate GP-vel plusz1 hónap GP meg 3 hónap Gold.Elégedett vagyok.

(#20303) #09990144


#09990144
törölt tag

Cadence of Hyrule tölthető az eshopból :)

[ Szerkesztve ]

(#20304) tl-x


tl-x
őstag

Mortalban a megnyert skineket, hogy tudom kiválasztani? Nem jelenik meg a karakter választásnál. :W

[ Szerkesztve ]

(#20305) ayo válasza tl-x (#20304) üzenetére


ayo
addikt

kollection menü

http://jateknaplo.blog.hu

(#20306) tl-x válasza ayo (#20305) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi. Közben megtaláltam. :R

(#20307) ooooobi válasza ayo (#20294) üzenetére


ooooobi
senior tag

Commandos 1-3, desperados mind végig lett tolva gimis koromban. Meg volt valami robin hoodos is, azt már nem szerettem annyira. Shadow T. megvan humbleböl lehet neki kéne ugrani. Switchre szerintem kihagyom a C-t. Lesz helyette böven másmilyen game.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#20308) ayo válasza ooooobi (#20307) üzenetére


ayo
addikt

szerintem is jobban jársz azzal. irányítás kérdéses, na meg hiába az feljavított grafika, még mindig a régi játék, ez meg azért újabb, frissebb és hihetetlenül jó :B

http://jateknaplo.blog.hu

(#20309) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Indul a nyaralási szezon, vettem is egy venom power packot (10e mah) a géphez a gyerekeknek. Eddig külön szoktam vinni külső tápegységet, de az most már csere érett és inkább ezt vettem helyette. Ezzel is lehet tölteni telefont, tabletet, ha éppen úgy alakul, de a switch megy róla fő műsorként. Kíváncsi leszek, hogy mennyire válik majd be. A súlyától féltem, de nem veszélyes. A két hátsó talpat viszont baromi nehéz kinyitni, talán bejáratódik később vagy rájövök a technikájára.

(#20310) bwoay válasza Baltazár123 (#20309) üzenetére


bwoay
nagyúr

kíváncsiságból rákerestem: ha ez tényleg 15 rugó, akkor az nagyon meredek, pláne az alapján, amit írsz. kb 6000 Ft egy kiváló minőségű 10'000 mAh-s powerbank, ami pici, lapos, könnyű, de még egy 20'000-es ára sem haladja meg a 9 rugót. és azokat nem kell a géppel együtt kézben tartani. mit használtál korábban?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#20311) ooooobi válasza bwoay (#20310) üzenetére


ooooobi
senior tag

Én is egy 20000es AUKEY Powerbank-al (25 euro volt 2 éve) használom ha nagyon muszáj tölteni, bár mostanában már mindenhol van konnektor. 300g a cucc, de kézben tartva a switchet ez legalább nem adódik hozzá töltés közben. És olyan erövel tölt, hogy pl zelda közben nem hogy lassaban merül, hanem még töltödik is felfele. Egy a gond, ha úgy akarom tölteni, hogy közben az asztalon van a switch akkor egy tartot is kell pluszba használni, ezt mindenki tudja miért :D

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#20312) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nekem egy RAVPower power bankom van, eddig tokeletesen bevalt.

[ Szerkesztve ]

(#20313) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Rég jártam erre, ennek lényegében az az oka, hogy maga a gaming szünetelt. :) Viszont eközben adótott egy olyan szituáció, hogy lecseréltem a megjelenítőmet egy monitorra. Van rajta HDMI, DVi és VGA, az első kettő már foglalt, viszont arra gondoltam hogy a Switch-et rákötném a VGA-ra és akkor így nem kell dugdosni a kábeleket a cuccok között. A képi részét meg tudom oldani, azzal nincs gond. Viszont a hang kérdésre van valakinek ötlete esetleg? Lehet naív ötlet, de ha dokkolóban rádugok egy jack-es hangszórót a gépre, az szólni fog? Ez az egyetlen eszköz, aminek a hangja eddig a TV-n jött, mert valahogy nem adott plusz élményt az, ha fülessel toltam. :B Ötleteket előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#20314) Imilenni válasza 30z.Samu (#20313) üzenetére


Imilenni
addikt

Hogy oldod meg a képet?
Van működő analóg-digitális átalakító?

Press "F" to pay respects.

(#20315) tboldi válasza 30z.Samu (#20313) üzenetére


tboldi
nagyúr

Üdv újra!

Én a PS4 topikban nem voltam úgy 2-3 hete. :DDD

(#20316) 30z.Samu válasza tboldi (#20315) üzenetére


30z.Samu
félisten

A PS4 topikban sem jártam nálam jelenleg 4490 új hsz van. :D

(#20314) Imilenni: Átalakító, mint olyan létezik, csak ugye az monitoronban nincs hangszóró. :) Azt másképp kell megoldani.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#20317) djozsi


djozsi
senior tag

Végig is vittem a Cadence of Hyrulet. Nem is túl hosszú játék, de ma egész nap ez ment, egyszerűen nem bírtam letenni. Nagyon, nagyon jó cucc, bátran ajánlom bárkinek.

(#20318) #09990144 válasza djozsi (#20317) üzenetére


#09990144
törölt tag

Megvettem én is, de ma meló holnap ballagáson vagyok, vasárnap megint meló, szóval csak hétfőn tudom leghamarabb tolni. Azért 20 perc alatt kipróbáltam az este, és tetszett, amit láttam. :)

(#20319) 30z.Samu válasza djozsi (#20317) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kb mennyi idő alatt vitted végig? Nekem a Luigi's Mansion 3, ami nagyon várós. Csapágyasra lesz hajtva a gép. :D

Sic Parvis Magna

(#20320) djozsi válasza 30z.Samu (#20319) üzenetére


djozsi
senior tag

Több mentésem is van, próbálgattam a különböző módokat. A végigvivős mentésemben olyan 5-6 óra van, de a játék térképe random generált, ami miatt egyrészt kicsit random a végigjátszás is, másrészt simán újrajátszható. Nem 100%oltam még, van pár secret, amit fel kell deríteni és biztos, hogy még párszor végig fogok menni rajta, mert rendkívül fun.

Azt még hozzáteszem, hogy viszonylag profinak mondom magam Crypt of the Necrodancerben, ami nagyban segítette a jó haladást. :)

[ Szerkesztve ]

(#20321) 30z.Samu válasza djozsi (#20320) üzenetére


30z.Samu
félisten

Értem. :)

Visszakanyarodva az eredeti kérdéshez. Szerintetek mivel járnék jobban? Ha vennék egy HDMi-VGA átalakítüt vagy inkább egy HDMi Switch-et? Azért filózom ezen, mert lehet mégis csak a HDMi-t kellene meghagyni, elvégre az a digitális és azzal szebb lenne a kép gondolom, mint az analoggal.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#20322) Carlos Padre válasza tboldi (#20315) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Same shit, different day, nem vesztettél semmit ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#20323) Baltazár123 válasza bwoay (#20310) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Egy Mi 10e mAH van jelenleg, de már a végét járja. Korábban is hasonlóak voltak, nade egyet már elhagytunk kiránduláskor pont azért mert kicsi valahol kicsúszott. Ezt tutira nem fogja elhagyni senki és védi is a gépet. Ki lehet stabilan támasztani és nem kell kitámasztót vennem a töltéshez. A legolcsóbb kitámasztó is mennyi? 5e pénz körül. Leginkább kitámasztva használják úgyis. Egyedül ami hiányzik nekem, hogy hdmi kimenet nincs rajta, szóval például szállodában nem tudom a képét kirakni TV-re. Mindegy, úgyse játszanak egész nyaralás alatt. Tudtommal olyan kitámasztó keret amúgy sincs, amiben van hdmi kimenet, sajnos. Talán valami átalakító van, amibe az eredeti alaplap megy, de abban nincs akku meg egy elosztó szerűséget láttam egyszer, de nekem kitámasztó kellett.

(#20324) mike1334


mike1334
veterán

Vótmá'?
Új Hori kontroller.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20325) 30z.Samu válasza mike1334 (#20324) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aztaq :Y

Sic Parvis Magna

(#20326) mike1334 válasza 30z.Samu (#20325) üzenetére


mike1334
veterán

Sokan panaszkodnak, hogy túl kicsi az original kontroller a kezükhöz..na ezzel nincs ilyen gond :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20327) bwoay válasza mike1334 (#20326) üzenetére


bwoay
nagyúr

amúgy volt már, tboldi linkelte, csak ezek szerint a többség nem kattintott a linkre. néztem róla videót, elvileg még nincs belőle végleges verzió, csak demózták, de meg fog jelenni, 50 USD körüli áron. két dolog jutott eszembe: végre volt egy handheld, ami tudott rezegni, namost ezekkel a joyconokkal nem fog, mert gyakorlatilag mindent kivettek belőlük, nincs BT, így NFC sem. pedig hely volna benne. a másik pedig, hogy pont ebből lehetne egy teljes értékű pro controllert összepattintatni, annyira adja magát, és akkor mehetne bőven pro controller árban is, megérne beruházni rá.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#20328) scyllafren válasza 30z.Samu (#20321) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nekem egy AUKEY HDMI switchem van, kezzel kell valtani, de egyszeru, mint a faék :D Nekem a laptopomat es a Switchemet valtja, semmi problemam vele.

Ez.

(#20329) 30z.Samu válasza scyllafren (#20328) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ránézek, köszi a tippet! Bár amit linkeltél ott épp nincs készleten. :)

(#20326) mike1334: Lehet én is beszerzek egyet, ahogy elnézem, ennek a fogása is lényegesen kényelmesebb.

Sic Parvis Magna

(#20330) Peat;) válasza bwoay (#20327) üzenetére


Peat;)
veterán

Egyetértek, mozgásérzékelő oké hogy nincs, de hogy rezgés és vezetéknélküliség...lehet nintendo nem engrdélyezi.

(#20331) ooooobi válasza 30z.Samu (#20329) üzenetére


ooooobi
senior tag

Igazából kb mindegy milyen hdmi váltót veszel mindegyik jó. Nekem is csak egy olcsó 13 euros 3ines eszköz van teszi a dolgät. Ezeknél általában még a gombnyomogatással se kell foglalkozni mert mindig csak az lesz aktív amelyikröl jelet kap. Csak annyi kell hozzá hogy ha nem használod a hdmi jelet adó eszközt akkor ki legyen kapcsolva, vagy alvóba legyen.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#20332) 30z.Samu válasza ooooobi (#20331) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én eggyel korábban befürödtem, sajnos nem működött úgy ahogy kéne. Tudsz ajánlani ilyen occó switch-et? :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#20333) mike1334


mike1334
veterán

Tegnap megint "tele volt az internet" azzal a pletykával, hogy két új switch model már gyártási szakaszban van..a washington journal értesülése volt az alap, hogy kínából dél ázsiába viszi át a nintendo a gyártást, mivel tartanak a kínát érintő amerikai gazdasági szankcióktól...ennek kapcsán volt az infó a két új modelről.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20334) 30z.Samu válasza mike1334 (#20333) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én már csak akkor hiszem el, ha hivatalosan prezentálja a Nintendo.

Sic Parvis Magna

(#20335) consono válasza ooooobi (#20331) üzenetére


consono
nagyúr

Nálunk is egy sima kínai 3-1-es HDMI váltóban van Switch meg a x360, működik jól. Illetve talán a 360-on ki kellett kapcsolni a HDCP-t, de ennyi volt.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#20336) 30z.Samu válasza consono (#20335) üzenetére


30z.Samu
félisten

Te melyiket használod? :))

Sic Parvis Magna

(#20337) nxswitch válasza mike1334 (#20333) üzenetére


nxswitch
senior tag

Az elmúlt egy évben tele volt az internet pletykákkal új switch modellekről. Olyan is volt, hogy egy hónapon belül jön....

(#20338) djozsi válasza nxswitch (#20337) üzenetére


djozsi
senior tag

Úgy várom egyébként, hogy valamikor a huszonnyolcadik ilyen pletyka környékén a Nintendo tényleg bejelentsen egy új Switchet és akkor majd írják az emberek, hogy "na ugye!" :D

(#20339) consono válasza 30z.Samu (#20336) üzenetére


consono
nagyúr

Külsőre ilyen, mint ez, de más márka:

[link]

Sajnos az eredeti link már nem él...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#20340) maaaark1992


maaaark1992
csendes tag

Sziasztok
Az érdekelne hogy a CastleStorm nevű játékban a van magyar nyelv Switchen?

(#20341) 30z.Samu válasza consono (#20339) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én néztem egy kicsit combosabbat is, gondoltam ha már veszek, akkor legyen hosszú távon is használható. Láttam 20k-ért egy olyat, ami 4k@60Hz-ig is bírja a strapát és támogatja a HDR-t. Kicsit borsos, de több eszközt rá lehet kötni és ez pár év múlva is használható lenne számomra. Filózom, hogy egy olyat kéne venni, a visszajelzések alapján teljesen jól működik és tényleg tudja a 60Hz-t 4K-ban is.

Sic Parvis Magna

(#20342) nxswitch válasza 30z.Samu (#20341) üzenetére


nxswitch
senior tag

Én csak sima HD-ban használom, de 1000Ft-os ebayes kínai elosztóval tökéletesen működik a laptop/ps4/switch.

(#20343) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egyébként az első ilyen hsz-emben feltett naiv gondolat mégsem volt annyira naiv. Dokkolóban rádugok a jack-re egy hangszórót és simán működik úgy is, szóval majd csak a képi részét kell megoldani, amíg nem jön meg a HDMi váltó, osztozik a bemeneten a PS-sel.

Sic Parvis Magna

(#20344) mike1334 válasza 30z.Samu (#20334) üzenetére


mike1334
veterán

Na igen..mondjuk nem értem, hogy miért titkolóznak...a többi gyártó is egy évvel előre jelzi, hogy hello jön új konzol...
Mondjuk cáfolni sose cáfolják, annyi volt a legtöbb, hogy az e3-on nem lesz bejelentés konzolra vonatkozóan.
Persze, a jelenlegi tulajokat biztos bántaná, ha most jönne ki egy új, erősebb cucc...másik oldalon még sztem sokan kivárnak, hogy akkor már inkább azt vegyék. Én pl morcos lennék, ha vennék 100k körül egy konzolt és rá egy hónapra bejelentenének egy jobban 130k körül..
Ha akarnak valamit lépni, azt muszáj idén, jövő év végét az új Xbox meg ps elviszi úgyis.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20345) consono válasza mike1334 (#20344) üzenetére


consono
nagyúr

Pont ezért nem fognak lépni, majd csak a két nagy után, szerintem. Nincs hova rohanniuk, ráadásul a Nintendó jellemzően elég sokáig kitart egy-egy konzolja mellett. Addigra talán lesz olyan SoC, ami hozza a jelenlegi akku időt és hőtermelést jelentősen magasabb teljesítmény mellett.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#20346) 30z.Samu válasza consono (#20345) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amíg ilyen minőségű N címek jelennek meg, pont nem érdekel milyen hardver van alatta. :))

Sic Parvis Magna

(#20347) mike1334 válasza consono (#20345) üzenetére


mike1334
veterán

Én se várok feltétlenül erősebb hardvert...a jelenlegi gyerekbetegségeit lenne jó, ha javítanák. Vagy mondják, azt, hogy nem jön idén semmi..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20348) djozsi válasza mike1334 (#20344) üzenetére


djozsi
senior tag

A Nintendo jobban szeretni meglepni a közönségét, a két home console gyártó pedig jobban szereti hájpolni a közönségét.

(#20349) djozsi válasza consono (#20345) üzenetére


djozsi
senior tag

Az pedig végképp tévút szerintem, hogy majd az új home console generáció jelentősen befolyásolja a switch eladásait. Miért is történne ilyen? Pont a Switch szempontjából semmi nem fog történni, jelenleg is minden home console erősebb nála, ez után is minden home console erősebb lesz nála. Képzeljük el lelki szemeink előtt random Józsit, amint így gondolkodik: "Egy One X a Switchnél ötször erősebb, az kit érdekel, akkor veszek inkáb Switche.... óóó, most jelentették be, hogy másfél év múlva lesznek a Switchnél tízszer erősebb konzolok, akkor inkább kivárom azt!".

A Switch jelenleg a maga külön útját járja és csak saját magán múlik a sikere.

(#20350) djozsi válasza mike1334 (#20347) üzenetére


djozsi
senior tag

Pontosan miért is kéne ilyenről nyilatkozniuk, hogy idén jön-e új konzol?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.