Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#20751) 3L1T3 válasza nxswitch (#20749) üzenetére


3L1T3
addikt

De látjátok ízlések és pofonok. Én pl imádom a Windows-t , és fura mód szerettem a Vista, 8 verziókat. de a 10 vagy hát már 10.1 maga a mennyország minden tekintetből.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#20752) Mike válasza nxswitch (#20749) üzenetére


Mike
veterán

libre office?

(#20753) nxswitch válasza Mike (#20752) üzenetére


nxswitch
senior tag

Egyszer mikor megnyitottam vele egy Excel file-t és elmentettem, szám cellákat dátumnak formázott. Utoljára egy ismerősöm próbálta használni, egy MS dokumentum formázása szét volt csúszva.

Ha magamnak kell valami, akkor azt használom, önmagában még nem volt vele problémám.

(#20754) nxswitch válasza 3L1T3 (#20751) üzenetére


nxswitch
senior tag

Én Win10 megjelenése körül ismerkedtem meg Linuxal. Nekem csak azzal van bajom, hogy megerőszakol a frissítésekkel.

(#20755) nxswitch


nxswitch
senior tag

Valaki rendelt már play-asia.com-ról, vagy más oldalról ami japánból importál játékokat?

(#20756) Sanraith válasza nxswitch (#20754) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Ha beleegyezel, már rögtön nem erőszak... :B
Én az egyik gépemen az insiders csatornát használom, és az ottani frissítések is teljesen rendben vannak.

(#20757) petymek válasza nxswitch (#20755) üzenetére


petymek
senior tag

Igen. A megjelöltön kívül, még Nin Nin games-ről is. Olyan ritkaságok, mint a Puyo-Puyo japán kiadása, csak onnan elérhető.
Mi a kérdés?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#20758) nxswitch válasza petymek (#20757) üzenetére


nxswitch
senior tag

Csak azért kérdeztem, hogy van-e valakinek negatív tapasztalata. Mennyi idő alatt érkezett meg?

(#20759) petymek válasza nxswitch (#20758) üzenetére


petymek
senior tag

Regisztált légi küldeményként, feladástól számítva, 2 héten belül.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#20760) 30z.Samu válasza Sanraith (#20756) üzenetére


30z.Samu
félisten

Beleegyezel, mert addig nem hagy békén vele. :D

Sic Parvis Magna

(#20761) Edge válasza tboldi (#20613) üzenetére


Edge
veterán

egyébként eladó lett a 400-as ha esetleg érdekel :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20762) 30z.Samu válasza Edge (#20761) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem egy 64-es van benne, untig elég. :D

Sic Parvis Magna

(#20763) nxswitch válasza petymek (#20759) üzenetére


nxswitch
senior tag

Stardew Valley-t szeretném megvenni gyűjtői kiadásban. 21.000Ft lenne szállítással együtt. Remélem benne van az adó/vám is. Nagyon rágódom rajta. Switch az első konzol, amire gyűjtöm a játékokat, és rengeteg van rá, amit nagyon szeretek és nagyon bejönnek a fizikai játékok. De nem tudom megér-e e ennyit, hogy a polcomon pihenjen, de nem szeretnék lemaradni sem róla.

(#20764) Edge válasza 30z.Samu (#20762) üzenetére


Edge
veterán

elképesztő :DDD ok mondjuk én fizikai tartalmat nem veszek.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20765) ayo válasza nxswitch (#20763) üzenetére


ayo
addikt

dehogy van benne az adó és a vám. 21k plusz vám, ha nem EU-ból küldik. 22 euró felett 27% plusszal számolj.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#20766) nxswitch válasza ayo (#20765) üzenetére


nxswitch
senior tag

Utána olvastam, elvileg benne van.

(#20767) mike1334 válasza nxswitch (#20766) üzenetére


mike1334
veterán

Just click the tax pre-paid options when checking out for the final price.
Így jött ki a 21k? Mert alapból 18+szállítás (mondjuk nem néztem, hogy ez benne van vagy külön kell fizetni), áfa és vám

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20768) ayo válasza nxswitch (#20766) üzenetére


ayo
addikt

Ez azért van mert már sok cuccot EU-ból küldenek és ezért "benne van", ezért írtam, ha EU-ból jön, akkor nem lesz, de van kivétel, amit általában jeleznek, de én mindig írni szoktam, ha valami komolyabb dolgot rendelek. Egyébként teljesen változó, hogy mit fognak meg, ha nem EU szállítás, én mindig azzal számolok, max. jobban járok.
Hasonló bolt még a videogamesplus, ami Kanadai, de szokás szerint Holland raktáruk is van és EU-ba sokszor onnan küldik, így szintén sok esetben nincs vám. Egyre több bolt csinálja ezt szerencsére.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#20769) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#20770) nxswitch válasza oriic (#20769) üzenetére


nxswitch
senior tag

Ugyan már, ez csak pletyka. Nem készül a switch mini, csak azért mert több nagynevű üzleti oldal is írt róla, és több gyártó is kiegészítőket gyárt egy nem létező konzolra. Ráadásul a nintendó is megmondta, hogy nem nyilatkozhat, mert folyamatosan dolgoznak új hardveren, és meg szeretnék lepni a vásárlókat. :))

(#20771) ayo válasza nxswitch (#20770) üzenetére


ayo
addikt

sztem full legit, hiszen pont szembe megy azzal amit mindenki akar :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#20772) woros válasza nxswitch (#20770) üzenetére


woros
őstag

Biztos, hogy készül.. valami biztosan. Most volt egy interjú Myamotoékkal és elég kitérő választ adtak erre a kérdésre. Azt mondták, hogy nem akarnak ilyen pletykákra válaszolni, hogy ne rontsanak a meglepetés erején, ill. hogy mindig fejlesztenek valami új hardvert.

(#20773) 30z.Samu válasza woros (#20772) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha nem is lesz erősebb, legalább kisebb csíkszélességben megcsinálják (kevesebb fogyasztás) + kapna egy jobb kijelzőt. Szerintem ez sem lenne rossz elgondolás, természetesen nem sértődnék meg, ha maga a gép is erősebb lenne. :D

Sic Parvis Magna

(#20774) Peat;) válasza oriic (#20769) üzenetére


Peat;)
veterán

Az a baj a minivel, hogy ha egybegép logikusan, nem lecsatolható kontroller résszel..a nintendo stickek minősége nem üti meg azt a szintet hogy én pl. bevállaljam, rossz az előítéletem most, erről meg nem én tehetek. De az biztos hogy van tér javítani, original méretbe nagyobb kijelző is beférne és sok javítás..én inkább ezt várom

(#20775) nxswitch válasza Peat;) (#20774) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nekem nincs bajom a használhatóságával, viszont ha a driftet nem javítják, az nagyon gáz lenne, mert az egész konzolt vissza kellene küldeni valószínűleg.

(#20776) ayo válasza nxswitch (#20775) üzenetére


ayo
addikt

ha direkt kisebb, hordozhatóbb, olcsóbb verziót adnak ki, akkor akár még más egyéb hibák is kijöhetnek, ahogy a DS vonalnál

http://jateknaplo.blog.hu

(#20777) petymek válasza nxswitch (#20763) üzenetére


petymek
senior tag

Ez az összeg áfa köteles, ha kiveszik a vámon. Vám nem terheli, mivel összeg határ alatt van.
Ha DHL, EMS és hasonló cégek hozzák, akkor garantáltan az eljárásuk alá vonják, és számíthatsz az áfára, továbbá számíthatsz a saját eljárási költségükre is, ami többszörse mint a Magyar Posta esetén.

Utóbbiak okán, kizárólag a Posta szállításával szoktam rendelni.
Postánál arra is van esély, hogy a vámon tovább engedik, és megúszod az áfát is.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#20778) petymek válasza petymek (#20777) üzenetére


petymek
senior tag

Még annyit, mivel velük van tapasztalatom, a DHL 3 napot ad az összes általa elvárt irat megküldésének, amit ha nem teljesítesz, még jelentős tárolási díjat is felszámítanak.
Nem jellemzem őket, csupán annyit, hogy soha többet nem szállíttatok velük.

Szerk.: Még egy gondolat a termékedtől függetlenül, Posta szállításánál lehetőséged van arra, hogy a vámolást magad intézd. DHL-nél nincs. Akarod vagy sem a szolgáltatásait, kénytelen vagy igénybe venni, és busásan fizetni érte.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#20779) torik válasza Peat;) (#20774) üzenetére


torik
senior tag

Az is sokat elvesz belőle ha nem lehet tévére csatolni, szerintem ez is sokat dobott a switch-en hogy ennyire berobbant.

Inkább csinálnának egy olyan kiadást mint ps4-nek volt a pro verziója, ami működik megtartani, hibákat kikerülni (drift és társai) plusz némi upgrade itt-ott.

All that and a bag of chips

(#20780) nxswitch válasza petymek (#20778) üzenetére


nxswitch
senior tag

Economy Air Box
Type: Airmail DDP
Duration: up to 21 days

És egy ilyen címkét nyomtak rá:
https://s.pacn.ws/gallery/350/GA.03141.0015.jpg?n037

Szerintem ez már a tényleges ára lesz.

(#20781) l.skywalker válasza ayo (#20771) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ha belegondolsz a Vita kiválása után egyedül lehetnének ezen a piacon.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20782) ayo válasza l.skywalker (#20781) üzenetére


ayo
addikt

az is nagy verseny volt :) már csak akkor egy olyan gép kell, ami el is bírja a címeket, mert ugye Switch-re mindig az a magyarázat, hogy hordozható és azért ilyen, de ha lesz egy mini, ami azért már valóban az lesz, akkor jöhetne egy nem hordozható verzió is :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#20783) petymek válasza Edge (#20761) üzenetére


petymek
senior tag

Mennyiért adod a 400-ast?

#20610 Jól értem, hogy az 512-es formázás után, üresen csak 410 GB körül van?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#20784) petymek válasza nxswitch (#20780) üzenetére


petymek
senior tag

Ha EU-n kívülről jön, nemigen számít a matrica. Max azt feltételezi eleve, hogy nem egy kicsi értékű cucc.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#20785) Edge válasza petymek (#20783) üzenetére


Edge
veterán

ment privi.

Nem, az 512-es 476GB formázva, a 400-as meg 375GB formázva.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20786) nxswitch válasza petymek (#20784) üzenetére


nxswitch
senior tag

Nem a csomagra rakják rá a matricát, a honlapon van feltüntetve.

Van olyan opció, hogy ha csomagot küldesz EU-ba kintről, hogy átvállalod a vámot, és nem az átvevő fizeti. Még kínai Gearbest és társai oldalnál láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#20787) djozsi


djozsi
senior tag

Srácok ez a Super Mario Maker 2 egyelőre életem játéka, egyszerűen letehetetlen. Nagyon ajánlom, talán a legjobban Switches pályafutásom során.

(#20788) mike1334 válasza djozsi (#20787) üzenetére


mike1334
veterán

Az építkezés része vagy a kész pályák?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#20789) 30z.Samu válasza mike1334 (#20788) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Story mode nekem rohadtul bejön, de ezt is Youtube-on néztem meg, szóval az építkezésről nem tudok nyilatkozni. :B

Sic Parvis Magna

(#20790) djozsi válasza mike1334 (#20788) üzenetére


djozsi
senior tag

Story mode, postgame profi munka volt, a játékosok által készített pályáktól pedig csak ámulok és bámulok. Endless runokat megyek főként. Illetve ma összeültünk 2 haverral úgy, hogy előre csináltunk egymásnak troll pályákat, nagyon szórakoztató és kreatív és kreatívságra ösztönző az egész cucc.

(#20791) tboldi válasza djozsi (#20787) üzenetére


tboldi
nagyúr

Megvettem én is, bár még sok időm nem volt foglalkozni vele, de az rohadtul tetszik, hogy a kezdőképernyőn is lehet játszani. :D

(#20792) torik


torik
senior tag

Nem nyit valaki egy topikot a játéknak, tudnánk tolni egymás pályáit is :)

All that and a bag of chips

(#20793) koncsik válasza torik (#20792) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Itt is lehet róla értekezni nyugodtan, de nyitok egyet. :K
Erre van, tessék-tessék.

Új Switch tulajok Friend kódjait is szívesen beraknám az összefoglalóba, ha kérik, a régiek mellé. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#20794) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Miert van az, hogy a bal oldali joyconomnak a mozgas lefele egyfolytaba aktiv? Folyamatosan, mar probaltam mozgatni meg levalasztani, de semmi. Lehet meg adta magat? Koszi!

(#20795) Rony949 válasza szildavid90 (#20794) üzenetére


Rony949
őstag

Ha 'driftelésről' van szó, akkor az az egyik leggyakoribb hardveres hiba. Szervíz és megcsinálják (vagy cserélik).

(#20796) Edge


Edge
veterán

Hm, beszereztem egy xiaomi mi anc usbc headsetet a telómhoz, aztán kipróbáltam a switchel és sajna nem működik vele. Akkor switchre marad a jackes.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#20797) koncsik válasza szildavid90 (#20794) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vagy az ÖF-ból ez:
TopicTársakTapasztalatai alapján:
JoyCon "szoknya" alá kerülő kosz:
"Lefelé nyomom az analógot, akkor alig akar megmozdulni a játékban a karakter, ha kicsit felfelé nyomom, akkor beragad és megy magától. Nem koszos, nem poros, nincs beragadva az analóg. Próbáltam újrakalibrálni, de amikor lefelé húzom a gombot, akkor látszik, hogy nem is megy le a jel a legalsó körig... Mi a túró lehet vele? Semmi baja nem volt ennek 2 hete. Nem volt leejtve sem. Nincs lemerülve. Egyébként ez már volt javítva, berakták azt az indukciós szivacsot, hogy normálisan működjön. Tapasztalt már valaki ilyet?
Megoldás @Speedy86
Nekem volt ilyen. Vegigtúrtam a netet már minden után és akkor találtam egy cikket, ami megoldotta. Mikrokosz a joy szoknyája alatt. Kifújtam szépen es azóta 99 százalékos. Nekem egyébként magátol ment előre, mert nem állt vissza középre az axis.
+
Szakszervíz egyébként garanciaidő alatt cseréli az analóg kart (alkatrész ellátottság függvénye a mennyi idő alatt).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#20798) nxswitch


nxswitch
senior tag

Fire Emblem-t beszerzi valaki? Eddig nem is érdekelt, de most jobban belenéztem és nem rossz.

(#20799) ayo válasza nxswitch (#20798) üzenetére


ayo
addikt

én meg fogom venni, de tuti nem teljes áron

http://jateknaplo.blog.hu

(#20800) #09990144 válasza nxswitch (#20798) üzenetére


#09990144
törölt tag

Én veszem, ahogy megjelenik :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.