Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#12601) gainwardgs


gainwardgs
addikt

https://www.gamestar.hu/hir/yoku-s-island-express-free-demo-251442.html :C

(#12602) #22794752


#22794752
törölt tag

8.-án direct a leporolt Super Smash Bros-ról.

(#12603) djozsi


djozsi
senior tag

Most nézem, hogy az előző héten UK-ban az egy platformon legjobban fogyó játék a Mario Kart 8 Deluxe volt. Ez több, mint 15 hónapja megjelent Wii U port. Durva. :)

[ Szerkesztve ]

(#12604) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Gondolkodom a Aces of the Luftwaffe - Squadron című játék beszerzésén. De olvastam azt is, hogy egy csapatot kell irányítani nem csak egy gépet. Játszott már vele valaki? Mennyire körülményes ez a fajta irányítás?

(#12605) petymek válasza Petreszku (#12604) üzenetére


petymek
senior tag

Nekep spec. nem jön be. Azonban ezt magad kipróbálva lenne jobb eldönteni.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#12606) ooooobi


ooooobi
senior tag

Ma vettem észre, hogy már játszható a dead cells, pcn elötte nem próbáltam de videók alapján nagyon megtetszett, ha belejön az ember nem is annyira nehéz kivéve a bossok, a második Concierge vagy ki valami hídon eddig mindíg kicsinál. De mégis van valami a játékban, hogy na még egy kört hátha most adni fogja. Már majdnem 4 órát játszottam vele, egy dolgot viszont nem értek a switch verzióból miért herélték ki a daily chellenget vagy mit, bár nem nagyon ad hozzá semmit a játékhoz, de azért mégis na :D

Más, vettem úgy kártyát a gépbe, valamiért nem tud rá menteni képet, azt írja állítsam le a gépet vegyem ki a kártyát, tegyem vissza és akkor jó. De ez nem segít. Elötte redesen leformáztam a switchel, viszont utánna pcvel másoltam át a játékokat a régi 32gigásról, lehet ez nem tetszik neki? Mennek simán az átmásoltak is, frissítés is meg, úgy letöltések is mennek, csak ez a képmentés nem, meg ha switchel akarom belsö memóriáról átmásolni a kártyára a képeket akkor se engedi elkezdi, átmegy vagy 10-20 és kiirja hogy hiba.(SanDisk Ultra 200GB microSDXC)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#12607) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Valaki vette a dead cells? Ha igen megoszthatja a tapasztalait velünk 😉

(#12608) taki01


taki01
őstag

Az egyik pixel csak fehéren világit. Ha elviszem szervízbe akkor megcsinálják?

(#12609) djozsi válasza Bazsi1987 (#12607) üzenetére


djozsi
senior tag

Én vettem, nagyon fasza játék. Páran panaszkodnak, hogy akadozik, én ilyet szerencsére még nem tapasztaltam, de a fejlesztő elvileg már mondta, hogy figyelni fognak és ha gond van, akkor javítják.
Azt is írják páran, hogy nem stabil 60 fps, nekem elég folyékony, de bevallom nem is hiszem, hogy szemre meg tudnám különböztetni a 60-at az 50-től.
Személyes tapasztalatom tényleg az, hogy egy viszonylag jó minőségű portja egy nagyon jó játéknak.

(#12610) SityiSXT válasza ooooobi (#12606) üzenetére


SityiSXT
őstag

A másolás oké, a formázással lehet a gond. Ments le a kártyáról mindent PC-re, a számítógépeden formázd meg ezzel az új SD kártyádat, majd másold vissza a cuccot Fájlkezelővel. Legalábbis a Nintendo Support ezt javasolja.

(#12611) Petreszku válasza petymek (#12605) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm, sajnos nincs demó. Így a próba kimarad.

(#12612) ooooobi válasza djozsi (#12609) üzenetére


ooooobi
senior tag

Èn csak handheldben játszok 90%ban és ott párszor azért láttam fpsdroppot, de nem volt nagyon zavaró nem volt akkora mértékü. Viszont nem tudom mitöl lehetett mert csak 1x-2x láttam visdzont nem volt ott sokkal több ellenfél vagy több effect.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#12613) #09990144


#09990144
törölt tag

Sziasztok! Csatlakoznék a csapathoz, ma hozta meg a futár a switch-emet. Kék - piros gép, marioval és zeldával. Egyelőre még csak kb 2 óra zeldát toltam, de elvarázsolt teljesen :))

(#12614) djozsi válasza ooooobi (#12612) üzenetére


djozsi
senior tag

Valahol olvastam a fejlesztők nyilatkozatát az ügyben azóta. Azt írták, hogy ők rengeteget playtesztelték Switchen a játékot, ráadásul melóba menet minden emberük ezt tolta a vonaton/buszon és ők is tapasztaltak nagyon ritkán ilyet, de arra a döntésre jutottak, hogy nem annyira gyakori a probléma, hogy emiatt eltolják a megjelenést, pláne, hogy sokaknál egyáltalán nem is jelentkezik. Cserébe viszont jelenleg minden fejlesztőjüknél a top prioritás a Switch porton ennek a handheld jelenségnek a felderítése és kijavítása. Nincs még ETA, mert valószínűleg mélyebben kell hozzányúlni a dologhoz, de garantálják, hogy most kizárólag erre fognak koncentrálni.

(#12615) djozsi


djozsi
senior tag

Smash direct 15 perc múlva: [link]

(#12616) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Egy kérdés. A Switch-re várható Super Mario Bros játék? A gugli mindenféle dolgot kihoz az igenre meg a nemre is, nem lehet az alapján eldönteni, de hátha valaki már hallott erről valami konkrétabbat. Kösz.

(#12617) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Valkyria 4 demo

Kellemesen hosszú, mindenből mutat egy kicsit, jól hozza a hangulatot. TV-n még nem néztem, kézben szépnek tűnik.

(#12618) ooooobi válasza Baltazár123 (#12616) üzenetére


ooooobi
senior tag

classik most is van
[link]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#12619) Baltazár123 válasza ooooobi (#12618) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Igen, de ezek a régi játékok inkább a nosztalgiázni vágyó fanoknak valók. Kisgyereket már nem köt le ilyen grafika, főleg, hogy a Wii-n már többször végig játszottuk és van összehasonlítási alap. Wii U-t meg nem akarok venni csak ezért a programért, mert elég drágán adják a sok éves használt gépeket is. Mindegy, figyelgetem a híreket, de kösz. A fiam nagy kedvence de már annyiszor végig játszottuk, hogy unjuk.

(#12620) petymek


petymek
senior tag

South Park: The Fractured but Whole SWITCH 9ezer 576-ban.
Ubi akció van.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#12621) Carlas


Carlas
senior tag

Sziasztok. Kis tapasztalatot kérnék.
Szeretnék venni egy Switchet a PC mellé
A kérdéseim:
-Játékok mennyire néznek ki frankón rajta pl Doom,wolfenstein,zelda, mario od.
-A kijelző minősége frankó? nem invertálódik nagyon?
-Valami tipushiba? /bar gondolom azert javitottak ha volt/
-kb akku mit bir?
-szaggatás? /90%-ban nem dockban használnám/

Igy visszagondolva érdemes megvenni?

köszönöm

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#12622) ayo válasza Carlas (#12621) üzenetére


ayo
addikt

-Játékok mennyire néznek ki frankón rajta pl Doom,wolfenstein,zelda, mario od.
1.Nem erőgép szóval inkább a Nintendo címek miatt érdemes megvenni, mint AAA thirdparty-kért. Amúgy a legtöbb játék rendben van.
-A kijelző minősége frankó? nem invertálódik nagyon?
2Frankó
-Valami tipushiba? /bar gondolom azert javitottak ha volt/
3.Hardverileg nem volt revízió, nem hibátlan, ezért érdemes 2 év garival venni.
-kb akku mit bir?
4játéktól függ, Zelda 3 óra aszem és akkor ehhez képest számolj a többivel.
-szaggatás? /90%-ban nem dockban használnám/
5játéktól függ, többnyire azért mindenkinek a célja, hogy jól fusson :)

Nekem PC mellett van Switch. Több száz játékom van Steamre, de a handheld mód miatt megveszem újra vagy eleve Switch-re veszem, mert sok játékkal kellemesebb úgy játszani. Persze egy Doomot inkább PC-n, de mondjuk egy Darkest Dungeont vagy egy Stardew Valley-t már inkább Switch-en tolnék.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#12623) Carlas válasza ayo (#12622) üzenetére


Carlas
senior tag

Koszi. csak emrt olvastam hogy a doom meg a wolfenstein szinte pc szint annyira kiralyul nez ki rajta

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#12624) ayo válasza Carlas (#12623) üzenetére


ayo
addikt

Élőben csak a Doomot láttam, de gondolom a Wolf is hasonló port. Semmi köze a PC szinthez, inkább csak egy nagyon korrekt port.
A Switch gondja ezekkel a címekkel, hogy hardverileg nem bír többet és még csak 1 éves. Nem tudom mi lesz itt pár év után, főleg ha majd kijön az új generáció, de szerintem ilyen téren full le lesz maradva. De ugye van jó kis PC-d és ez nem gond: nagy játékok PC, Switch-en meg minden más.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#12625) Thorus


Thorus
aktív tag

Valaki próbált már ki ehhez hasonló dokkolót? Csak a ház van és a gyári dokkoló elektronikáját kell átpakolni.

Aki akar egy kis karc elleni védelmet a hátlapra de nem akar matricázni annak van ez a felpattintható hátlap is, csak arra kell figyelni, hogy ezzel már nem fér bele a dokkolóba.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#12626) djozsi válasza Carlas (#12623) üzenetére


djozsi
senior tag

Azért a PC szint az nagyon relatív, mert pont ezeknek a játékoknak nagyon jól lehet állítgatni a grafikáját. A Switch szerintem a low-end PC grafika környéke lehet dokkolva. Nagyjából az előző generáció szintjén mozog a Switch ereje.
Ahogy fentebb elhangzott, ha a grafika fontosabb tényező a hordozhatóságnál, akkor legfeljebb az exkluzívok miatt vegyed, mert grafikában a többi platform értelemszerűen erősebb. Ennek a platformnak a hibridség és az exkluzívok az erősségei.

(#12627) djozsi válasza hszilard666 (#11378) üzenetére


djozsi
senior tag

Steep sajnos tényleg nem lesz, lelőtte a stúdió a Switch projektet, inkább a meglevő userbase-re koncentrálnak.

(#12628) SityiSXT válasza ayo (#12622) üzenetére


SityiSXT
őstag

Apropó, Darkest Dungeon: most akciós az eShopban, és erősen gondolkodom rajta. A DLC-k mennyire ajánlottak hozzá?

(#12629) ayo válasza SityiSXT (#12628) üzenetére


ayo
addikt

Ajánlottak, aszem The Crimson Courtot nem annyira szeretik, de az se rossz. Eshopban nincs Ancestral Edition? Nekem fizikálisan van meg, ami eleve Ancestral Editionként jött ki és tartalmazza az összes addig megjelent DLC-t

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#12630) SityiSXT válasza ayo (#12629) üzenetére


SityiSXT
őstag

Amiatt kérdem, mert van az is: sima vagy Ancestral legyen. Köszi, akkor utóbbi lesz.

(#12631) Carlas válasza ayo (#12624) üzenetére


Carlas
senior tag

Koszi furi mert videon nem nagyon vagy kulonbseg ugy ertem baromi kiralynak tunik switchen. Persze pcn megvan mind de azert megse vihetem. A zelda se csunya. A wolfenstein meg meglepo videon

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#12632) koncsik válasza ayo (#12629) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

hol vetted? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12633) ayo válasza SityiSXT (#12630) üzenetére


ayo
addikt

ha van és jó árban van, akkor én azt venném. van benne tartalom, csak kicsit genyó, de ugye az egész játék az :D

(#12631) Carlas: tudom, de élőben engem pl zavart hogy mosott volt az egész sokszor, mintha PC játékot streamelnél Youtube-on gyenge minőségben. Meg mondjuk Doom az nekem bill és egér marad, de ugye kinek mi :)

Szerintem nézz körbe, ha találsz 10 jó játékot, ami érdekel és elnéző tudsz lenni a grafikával szemben, akkor szerintem simán szeretni fogod a gépet.

(#12632) koncsik: Anglia, itthon szinte alig kapni valamit, szóval ahogy mindent, ezt is importálni kell sajna :S A tervek szerint a következő játéknapló extra videóban benne lesz ez is, meg vagy 40 más loot, amit nyáron sikerült szerezni :DDD

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#12634) koncsik válasza ayo (#12633) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi! A supergamer.hu mennyire megbízható?
Szerk.: mindegy zavvi jó lesz :R
update: 365games még jobb 10% kedvezmény AUG10 kóddal,kb 29 font cakumpakli, zseniális. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12635) Nagytoll válasza koncsik (#12634) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Én már többször rendeltem tőlük, minden oké volt.

[ Szerkesztve ]

(#12636) koncsik válasza Nagytoll (#12635) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

azért köszönöm, eltettem a jövőre :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#12637) ayo válasza koncsik (#12634) üzenetére


ayo
addikt

supergamer.hu-n kb. a legutolsó játékot belistázzák nincs raktáron jelzéssel, ami max. arra jó, hogyha keresel, akkor rámenj az oldalukra. Zavvi, 365gamer oldalakat ajánlom inkább, hazai boltokba inkább a nagy kiadók játékai jutnak el és sajna sok játék kint is alacsony számban jön ki.

http://jateknaplo.blog.hu

(#12638) Bazsi1987 válasza ayo (#12629) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én imádom az egész játékot, nem tudod a legutolsó dlc mikor jön switchre?😊

(#12639) ayo válasza Bazsi1987 (#12638) üzenetére


ayo
addikt

Tudtommal erről nincs hivatalos infó.

http://jateknaplo.blog.hu

(#12640) Bazsi1987 válasza ayo (#12639) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Tényleg tolom az új dlc megvettem akcióba, megüti a karakteremet valami és új effekt lesz hogy az ikon képe véres lesz azt hogy tudom leszedni róla?😊

[ Szerkesztve ]

(#12641) g@bo


g@bo
nagyúr

ezt még nyomassa valaki? :U

(#12642) djozsi válasza g@bo (#12641) üzenetére


djozsi
senior tag

Én igen, úgy a felénél járhatok.

(#12643) Kis Samurai válasza g@bo (#12641) üzenetére


Kis Samurai
tag

Én is tolom, öt hőst szedtem még csak össze, kb 12 óra játékidőm van benne :)

Nincs nálam toll, sorry...

(#12644) g@bo


g@bo
nagyúr

klassz urak, és??? ;)

(#12645) Kis Samurai válasza g@bo (#12644) üzenetére


Kis Samurai
tag

Mire irányul a kérdés? :)
Megéri? Meg, ha szereted a jrpg-t :K
A harc nagyon élvezetes, taktikus. A karakterek bár sablonosak, de a motivációjuk jól kidolgozott. A látvány meg hát ízlés kérdése, nekem nagyon bejön ez a stílus.

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#12646) djozsi válasza Kis Samurai (#12645) üzenetére


djozsi
senior tag

Pontosan ugyan ez, továbbá kiemelném a zenét, csodálatos szép.

Ja és nem akarok spoilerezni, de ha még az első fejezeteket csinálod, akkor a harc még ki se nyílt számodra igazán. :) Elképesztően erős a játék harcrendszere, még a műfajon belül is ott a helye a legjobbak között.

(#12647) Kis Samurai válasza djozsi (#12646) üzenetére


Kis Samurai
tag

Zene +1 :K

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#12648) umbibumbi1


umbibumbi1
tag

sziasztok.valakinek van valami véleménye/tapasztalata ezzel a the infectious madness of doctor dekker-el kapcsolatban?élvezhető szerényebb angol tudással is?ha jól vettem ki a betegek reakciói a kérdéseinktől függnek és a tüneteik véletlenszerűek újrajátszásoknál.

a másik kérdésem a darkest dungeon lenne.egyszer kipróbáltam valaha,de hamar abbahagytam,ezért sok tapasztalatom nincs vele.tényleg olyan mocsok nehéz és szívatós?engem eléggé tud frusztrálni mikor a kis féltve őrzött karakteremet hazavágják pikk-pakk :) így jártam legutóbb az x-com 2-ben is,el is ment a kedvem tőle,pedig mocskosul tetszik.

(#12649) mike1334 válasza umbibumbi1 (#12648) üzenetére


mike1334
veterán

engem eléggé tud frusztrálni mikor a kis féltve őrzött karakteremet hazavágják pikk-pakk
Akkor ez nem a Te játékod :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#12650) nxswitch


nxswitch
senior tag

Sziasztok!

Olvastam, hogy ha valaki lemásol egy játékot és hackelt konzolon használja, akkor később aki az eredeti kártyát használja őt is lebannolhatják. Ettől mennyire kell tartani? Ha valamelyik részét rosszul tudom kijavítanátok?

Hol érdemes/szoktatok használt játékot venni? Főként Octopath Traveler érdekelne.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.