Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) F_Peter válasza Wesder (#1350) üzenetére


F_Peter
őstag

De csak azért mert nem tudnak lemondani a grillező funkcióról.

(#1352) Wesder


Wesder
félisten

Szegény sràcnak elgurult a gyógyszere.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1353) NyMRooD válasza Wesder (#1352) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pedig simán megtörténhetett, tippre a Sony--nak is fizettek a Pókember miatt, ilyen ez az M$. ;] :DD :))

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1354) hombre[EU] válasza Wesder (#1352) üzenetére


hombre[EU]
veterán

van az a pénz :D
ugyanúgy,mint a 4K-t PS5-ön, a cross savet is megkapja patchben késōbb

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1355) Wesder válasza NyMRooD (#1353) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi. Ahol tud, csak segít. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1356) VTom válasza Wesder (#1352) üzenetére


VTom
veterán

EZ van, innentől neki ez NO BIY, nincs mit tenni. Akármit is jelent a BIY. :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#1357) Wesder


Wesder
félisten

Elképzelem, ahogy àtcipelem haverhoz a hűtőt hogy vagizhassak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1358) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Detroit: Become Human rendezője nem rajong az Xbox Series S-ért [link]
XSS egy zsákutca.Lesz itt még sírás, mikor nem úgy fog elfutni a játék, mint a PS5/XSXen...

(#1359) Wesder válasza ProEvoFan (#1358) üzenetére


Wesder
félisten

Bezzeg mikor PS4/Pro-ra kellett jàtékot csinàlni, akkor nem nyafogott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1360) zkxdn válasza ProEvoFan (#1358) üzenetére


zkxdn
őstag

Rendezzen only PS5re akkor ha baja van vele :DDD
Vagy PC/PS5

(#1361) Wesder válasza zkxdn (#1360) üzenetére


Wesder
félisten

Nem rendeztek eddig màsra csak PS4 PC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1362) TrueGooner válasza Wesder (#1359) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Mert a Pro csak évekkel a "Fat" megjelenése után érkezett a piacra.

A PS4 megjelenésekor nem volt egy másik PS4, ami gyengébb, hanem később jött egy erősebb.

Azért a két dolog nem ugyan az szerintem.

(#1363) ProEvoFan válasza zkxdn (#1360) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem csak nekik van problémájuk az XSSel.
Több fejlesztő is jelezte már a problémát.
Köztük volt a Bethesda is...

(#1364) Wesder válasza ProEvoFan (#1363) üzenetére


Wesder
félisten

id volt az a Bethesda.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1365) ProEvoFan válasza Wesder (#1359) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ti csodát vártok ettől a kis géptől.
Vegyél te is inkább XSXet, ne SSt.

(#1366) zkxdn válasza Wesder (#1361) üzenetére


zkxdn
őstag

Akkor minek problémázik? Cory se nyafog twitteren a másik oldalról....

(#1367) Wesder válasza ProEvoFan (#1365) üzenetére


Wesder
félisten

Majd én tudom mit veszek. Csodàt nem vàrok, de kell egy gép amin tudok jàtszani, és inkàbb SS mint OX.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1368) RudY válasza ProEvoFan (#1363) üzenetére


RudY
addikt

Nyafogtak, felvásárolták őket, ezek ilyenek. :DDD ;]

(#1369) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#1363) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát nem lesz élvezet azzal a gyenge szerencsétlen asszimetrikus (szerk.: az az SX) memóriával dolgozni, az biztos :DDD
ez már az ō bajuk...max késnek az xbox releasek ~fél évet

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1370) Madwe válasza RudY (#1368) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tehát már biztos, h MS felvásárolja a quantic dreamet is! :)

(#1371) Wesder válasza Madwe (#1370) üzenetére


Wesder
félisten

Majd akkor lesz biztos, ha "véletlen" meggondolja magàt a rendező úr. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1372) F_Peter válasza ProEvoFan (#1358) üzenetére


F_Peter
őstag

Képzelem mennyivel nehezebb rendezni ha valami gyengébb.
Több optimalizálást igényel majd a rendezése. :D

Az összes rendező tovább képzésre ment amikor megtudták, hogy 4k fogják vetíteni a filmjeiket. :)

[ Szerkesztve ]

(#1373) hombre[EU] válasza F_Peter (#1372) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem hiszem,hogy csak saját maga miatt mondta, de ha igen akkor is: a game director dolga a producerrel a budget "karbantartása", a tervezés (idō,erōforrás) és a kreatív irány menedzsmentje...szóval ja, neki is csak púp a hàtán ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#1374) F_Peter válasza hombre[EU] (#1373) üzenetére


F_Peter
őstag

Ez a része igaz, csak ennek a megítélése - a legtöbb esetben - nem a director szakterülete.
De persze csak ironizáltam, mert ez csak cirkusz a népnek jelenleg.

(#1375) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Egy ideje már motoszkál bennem, hogy az új xbox egyszerűen még nincs kész. Ezért nincs nextgen gameplay, ezért jön majd később a raytrace, stb...

Ugyanez volt a baj a One indulásakor is, egy csomó minden nem volt kész indulásra.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1376) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#1375) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az egyértelmū,hogy lemaradásban vannak/voltak hw-sw szinten...a preview modelleket szétküldték ilyen pre-alpha állapotban,mintha mūködne :)
a sony nem engedheti meg magának,hogy összevissza crasheljen a gépe...képzeld el abból milyen bulvár lenne, ennél meg okés :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1377) AxBattler válasza Carlos Padre (#1375) üzenetére


AxBattler
félisten

Nyilván ezért látunk olyan kevés XSX gameplay videót külsős tesztelők csatornáin, míg PS5-ös videókkal tele van a padlás. Nyilván.

(#1376) hombre[EU]
Szegíny', meghurcolt, keresztre feszített PS! Az!
*sigh*

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1378) hombre[EU] válasza AxBattler (#1377) üzenetére


hombre[EU]
veterán

figyelj, ez a series x amit kiküldtek alig mūködik :D csak megvágják a videókat ill. konkrét limitált software futhat rajta...ami okés,mert egy alpha hw.
ha ezt a ps5 csinálná akkor tele lenne a net,hogy nem mūködik a gép,mert ezzel el lehet adni a címlapokat, clickbait. ez az igazság

Life, Uh, Finds A Way

(#1379) AxBattler válasza hombre[EU] (#1378) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, ezeket a videókat csak úgy össze-vissza vágják. A PS5-öt meg támadják, mint a Forintot!
Series X vs. Xbox One - What's the Difference??

(#1380) wesder
Muszáj lesz. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1380) Wesder válasza AxBattler (#1379) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem engedd el, jobban jàrsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1381) hombre[EU] válasza AxBattler (#1379) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:) gyerekek,gyerekek... aki nem vágta meg annak benne is maradtak a crashek ;) ;) de nem ezen volt a lényeg

Life, Uh, Finds A Way

(#1382) balazs025 válasza hombre[EU] (#1378) üzenetére


balazs025
senior tag

Ha nem működne, akkor az xbox esetében is tele lenne. Már azzal is meg volt ez, hogy két tesztelő túl melegnek nyilvánította.

(#1383) hombre[EU] válasza balazs025 (#1382) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de nincs tele,pontosan errōl beszélek...màs a két cég megítélése fōleg usában
szeptemberben gyártott unitot,októberi firmware-rel kiküldtek és próbálhattak egy tucat konkrét játékot,néha lefagyogat...ōszintén szólva ezt én sem mutogatnám (és a sony sem teheti meg) csak azért,hogy elsō legyek :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1384) Wesder válasza hombre[EU] (#1383) üzenetére


Wesder
félisten

Az MS/Xboxot ott ütik, ahol lehet. Majd pont ezekről nem fognak írni semmit, vagy alig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1385) balazs025 válasza hombre[EU] (#1383) üzenetére


balazs025
senior tag

Pont erről beszélek, ha tömegesen ez lenne a helyzet, akkor igenis tele lenne. Még ez a túlmelegedés is elég sok helyen megjelent, pedig (amennyire én láttam) csak két tesztelő véleménye volt ez. ( A többi ilyen tesztelői tapasztalatot még mindig várom carlostól, mert nem azt mondom, hogy nincs, csak velem még nem jött szembe, egyfolytában meg nem túrom ezért a netet). Az biztos, hogy fordulnak elő crashek,. Valószínűleg több, mint amennyi hivatalos megjelenés után lesz, de szerintem nem állandóan. És jelen generációnál is fordulnak elő olyan játékoknál, amelyek adott hardware-re készülnek.

(#1386) hombre[EU] válasza Wesder (#1384) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a userek, ne keverd a sajtóba bele

Life, Uh, Finds A Way

(#1387) Carlos Padre válasza AxBattler (#1379) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ilyen egy vágatlan series x experience videó. Még ő is mondja, hogy lehet újra kéne kezdeni, de szerencsére nem tette. [link]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1388) AxBattler válasza Carlos Padre (#1387) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez tényleg folyamatosabb felvétel, de hát istenem, pre-launch a rendszer.
Ahhoz bőven elég, hogy némi következtetést levonjon a teszter/júzer a gép teljesítményéről, képességeiről.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1389) opr válasza Carlos Padre (#1387) üzenetére


opr
veterán

Ebbol En nem vonnek le messzemeno kovetkezteteseket. Mindket oldalon lesznek bugok boven, plane az elejen. Ha mas nem, azert, mert mindegy milyen a QA, nem realisan elvarhato az, hogy minden le legyen tesztelve. Nem is lehet. Altalanos jellegu bolcsesseg, nagy eleresu/felhasznalobazisu platformoknal, hogy egy nap eles mukodes feler egy ev tesztelessel, annyi dolog derul ki. Namost ezt egy jateknal meg tudod oldani valami open betaval, de egy konzolnal nem.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1390) hombre[EU] válasza AxBattler (#1388) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és akkor most fordítsuk meg :) ha a sony kiad egy ilyen alpha hardwaret akkor Grubb,Warren és a kompániája szerinted áradozna a ps bc-rōl?

Life, Uh, Finds A Way

(#1391) hombre[EU] válasza opr (#1389) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem errōl volt szó, ezek még day1 (után) is kapnak firmware frissítéseket,hogy minden optimálisan mūködjön...arról volt szó,hogy a sony miért nem ad ki egy gépet,amelyet napi szinten kell frissíteni és nyitogatni ki a játékokat,lehetōségeket, mert nagyon messze van a kész állapottól...

Life, Uh, Finds A Way

(#1392) opr válasza hombre[EU] (#1391) üzenetére


opr
veterán

A SONY-nal mashogy gondolkodnak, ennyi. Hogy ez jobb vagy roszabb, azt majd az ido eldonti. Gen kozepe fele mar latjuk majd, hogy hol hany user van, felteve persze, hogy az MS visszaszokik a szamok publikalasara. Igazabol igy jobban belegondolva, kb ez is egy jo indikator lesz. Ha az MS visszaszokik a szamok publikalasara, tudni fogjuk, hogy valamit jol csinaltak. Ha nem, akkor meg azt fogjuk tudni, hogy nem. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1393) Wesder válasza opr (#1392) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem szoknak vissza, de jól teljesítenek, akkor azt sem fogod tudni. Az a baj, ha visszaszoknak, azzal elismerik amit mindenki tud, vagy legalàbb csak gondol hogy azért nincsenek szàmok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1394) hombre[EU] válasza opr (#1392) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekik nem konzol számokat "kell" már közölni (ha konzisztensek akarnak lenni), hanem feliratkozó rekordok, bevétel rekordok, peak players stb.
az egy jóval nagyobb ökoszisztéma lesz : mobil, laptop,desktop,konzol,tv, hūtōszekrény :) stb. ahol lehet válogatni a csinos számokból.

Life, Uh, Finds A Way

(#1395) sp8787 válasza Carlos Padre (#1387) üzenetére


sp8787
addikt

Nem neztem vegig de ez csak Q resume-nal van?
Azt ugyis kijavitjak.

Ennel az X-nel nekem az allo nem tetszik, az tippre brutalisan fog porosodni.
Mondjuk ez is olyan ,hogy csak leteszteltek gondolom.

(#1396) hombre[EU] válasza sp8787 (#1395) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha hazaviszed és feldobod az új updatet ebbōl te semmit nem fogsz majd érzékelni
kell rá kalapot tenni :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1397) Carlos Padre válasza opr (#1389) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem vontam le messzemenő következtetést, azt írtam, hogy szerintem még nincs kész a jelek szerint. Sőt, szerintem a ps5 sincs kész, bő egy hónapja tudni, hogy kinn van tesztelőknél, hetekkel ezelőttre ígérték a review-eket, ui bemutatókat de még mindig semmi. A Sony nem engedi meg azt, hogy a fentihez hasonló videókkal legyen tele a net, ennyivel is profibbak marketingben, mint a MS.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1398) Wesder válasza Carlos Padre (#1397) üzenetére


Wesder
félisten

"profibbak" vagy csak az MS/Xbox megitélésén màr ezek semmit sem rontanak és bevàlalhatjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1399) RudY válasza sp8787 (#1395) üzenetére


RudY
addikt

Porosodhat, de a következő bekapcsolásnál felböffenti az egészet. :DDD ;]

(#1400) Carlos Padre válasza Wesder (#1398) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ennyire nem hülye senki a random fórumos kommentelőkön kívül. Ott sem ez volt a terv, hanem mentek tovább az eredeti "mi kurva nyitottak vagyunk, nagyon menők, mi értjük a millenialsokat, meg az egész internetet meg szósöl izét, nincs semmi takargatni valónk, odaadjuk a gépet és mutassák be hétköznapi, hiteles emberek" marketing mentén, csak ebbe most belefutottak, mert így nem lehet kontrollálni mi kerül ki és mi nem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.