Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) hombre[EU] válasza RudY (#1500) üzenetére


hombre[EU]
veterán

volt valami találgatás mi van írva a dolby jel alatt...
vision? nemtudom, a tv-k tudják, de a bluray lejátszóik is :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#1502) Madwe válasza hombre[EU] (#1501) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dolby vision játékok esetén kérdéses h tudja e. De ugye játéknak magának is támogatnia kell. Hdmi 2.1 esetén lehet egyedi metadatákat küldözgetni, uh végülis a dv, hdr+ megoldható “natívan” is

(#1503) kazuma921


kazuma921
aktív tag

A Marvels Spiderman PS5 upgrade a DLC nélkül is pénzbe fog kerülni? Microsoft most jelentette be, hogy a Gears 5 Series X|S optimalizációja, grafikai tuningolása, David Bautista kampányba tétele (! Marcus-t ki lehet cserélni Bautistára, és nem csak a karaktermodell lesz lecserélve, hanem Bautista is szinkronizál. :D !) mind teljesen ingyen upgrade lesz mindenki számára.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1504) Wesder válasza kazuma921 (#1503) üzenetére


Wesder
félisten

A Spiderman PS5 verziója csak a MM Ultimate verzióval lesz kapható, màshogy nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1505) hombre[EU] válasza kazuma921 (#1503) üzenetére


hombre[EU]
veterán

evvan' ... a sony meg bejelentette a Demons Souls remaket, Horizon Forbidden Westet, God of War2-t, új Recsitet :DDD kinek-mi a prioritás

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1506) Wesder


Wesder
félisten

:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1507) hombre[EU] válasza Wesder (#1506) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:DDD meanwhile

Life, Uh, Finds A Way

(#1508) Wesder válasza hombre[EU] (#1507) üzenetére


Wesder
félisten

TS igazi szagértő, impotens a témàban. Mondjuk ha egy baconos hambi eladàst tudott boostolni, akkor a PS5-höz is bőven jó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1509) Carlos Padre válasza kazuma921 (#1503) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szerencsére azért van B. tervük. [link]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1510) Carlos Padre válasza Wesder (#1495) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Érdekesség.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1511) Wesder válasza Carlos Padre (#1510) üzenetére


Wesder
félisten

Rettentően érdekes volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1512) Carlos Padre válasza Wesder (#1511) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Jó, de te csak egy fanboy vagy. Mellesleg a #1507 vicces volt, tetszett.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1513) Wesder válasza Carlos Padre (#1512) üzenetére


Wesder
félisten

Azért nem volt érdekes, mert a PS5 dobozàn sem volt feltüntetve. Gondolom arra nem csodàlkoztàl rà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1514) Carlos Padre válasza Wesder (#1513) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, mert fanboyként ennél nem is látsz messzebb, böböböbö bezzegapéesöt böböböbö...
A trend az érdekes, ahogy változik a narratíva.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1515) Wesder válasza Carlos Padre (#1514) üzenetére


Wesder
félisten

Nem böböbö.
Mondta egyàltalàn bàrki is hogy a dobozon reklàmozva lesz? Nem.
Egyébként meg pont leszrom hogy tud e bàrmelyik gép RT-t, és azt hogyan. Nézzen ki jól amivel jàtszok, a miértje és hogyanja nem érdekel màr.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1516) kazuma921 válasza hombre[EU] (#1505) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ismerem ezeket a bejelentett játékokat, bár a Spiderman és Gears upgradehez nem sok közük van. :DDD

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1517) Carlos Padre válasza kazuma921 (#1516) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Gearsnek sincs a Spidermanhez és vica versa.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1518) zkxdn válasza kazuma921 (#1516) üzenetére


zkxdn
őstag

De, MSnél !még! nincs játék viszont, pöpec a gép meg a BC. Sonynál meg már ott sorakoznak a next-gen gamek. Erre vonatkozott a "kinek-mi a prioritás"
Válassz next gen gamek vagy régi gamek fulhúzása között. A Sony csak azért foglalkozott a a Spider Mannel mert halálra keresték magukat vele 2018ban. A többi játék max több/stabilabb FPSt meg 4Ks felbontást fog kapni és ennyi. Míg az MS nagyobb hangsúlyt fetetett rá. Miért? Mert !jelenleg! nincs más game amivel demózni tudnák mit tud az új gép. Ennyi.

(#1519) Carlos Padre válasza zkxdn (#1518) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt azért ugye tudod, hogy ps5ön is van BC?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1520) Wesder válasza Carlos Padre (#1519) üzenetére


Wesder
félisten

Az kit érdekel? PS5-ön mi csak nextgent akarunk, semmi màst.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1521) zkxdn válasza Carlos Padre (#1519) üzenetére


zkxdn
őstag

Tudom, de azt hozta fel a tag, hogy mennyire menőn fel lesz turbózva a Gears 5 INGYEN, meg a többi Xboxos cím is milyen jól fog már kinézni a Series Xen. Erre a pókmalac fizetős. Meg a BCt nem is reklámozza a Sony stb
Erre írtuk hogy prioritások....Sony új címeit reklámozza, Xbox a BC/ingyen remasterjeit. Ettől még Xboxon is lesznek majd next gen játékok, illetve lesz szép teljesítményjavulás prev gen címekben a Sonynál is.

(#1522) zkxdn válasza Wesder (#1520) üzenetére


zkxdn
őstag

Háát, amúgy.... (én)igen :DDD :C

(#1523) F_Peter válasza zkxdn (#1518) üzenetére


F_Peter
őstag

Azért ez a sorakoznak kicsit túlzás.🤨
És az is hozzá tartozik hogy igazán next gen, ami igényli is az új vasakat még odébb vannak.

(#1524) kazuma921 válasza zkxdn (#1518) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ez világos, de én csak és kizárólag a Spidermanre voltam kíváncsi, a Gears 5 upgrade-n (és új single player DLC-n!) felbuzdulva. Nem állt szándékomban belemenni se a Sony, se a Microsoft jelenlegi helyzetébe, ismerem én mind a kettőt. :D

Szerkesztés: Most látom, más kommentekben is kialakult az Xbox vs. Ps5 játékhelyzet téma, pedig én tényleg csak egy fapados kérdést tettem fel a paókemberről. Érdekes. :K

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1525) zkxdn válasza F_Peter (#1523) üzenetére


zkxdn
őstag

"Sorakoznak kicsit túlzás"
Nem akarom leírni a Sony Holiday 2020-Holiday 2021 évre vonatkozó termését (mert pár lehet tolva is lesz), de ha minden rendben megy akkor 1 év alatt kapunk 1 Souls gamet, 1 Grand Turismo gamet, 1 God of Wart, 1 Horizont, 1 Ratchetet és 1 új Spider-Mant. Plusz van pár új IP. Ennyire erős évet még nem láttam a Sonytól és nyílván azok a címek amik igénylik a vasat, még persze hogy odébb vannak, de ez mindig így volt :))

(#1526) hombre[EU] válasza kazuma921 (#1516) üzenetére


hombre[EU]
veterán

látod a 1518-as megértette :D

Life, Uh, Finds A Way

(#1527) kazuma921


kazuma921
aktív tag

[A Dirt 5 fejlesztője szerint a PS5 és az XSX GPU különbsége nem számít fejlesztési, és játékmeneti szempontból sem.]

Na, most lehet verekedni. Van aki ért is hozzá? :DD

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1528) hombre[EU] válasza kazuma921 (#1527) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hàt ránézésre nem a dirt5 fogja kisajtolni a max teljesítményt ezekbōl a gépekbōl :D
a kis series nélkül elképzelhetō,hogy (látványosabb) lenne különbség az X-PS5 között, de így hogy az S a minimum...nemtudom.

Life, Uh, Finds A Way

(#1529) Def26 válasza kazuma921 (#1527) üzenetére


Def26
félisten

Még talán az első spec. adatoknál beszéltünk erről (tippeltük). Nem lesz nagy különbség ha meg lesz, akkor úgy csinálják, hogy ne legyen. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1530) ProEvoFan válasza kazuma921 (#1527) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Bár nem olvastam bele,de én az SS erejére vagyok kíváncsi.
Mire lesz képes miközben a "nagyobb testvértől" kb háromszor gyengébb lesz.
Sokan azt víziónálják, hogy csak kisebb lesz a felbontás, és csá', ennyi.... szerintem meg nem.

(#1531) kazuma921 válasza ProEvoFan (#1530) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Nem csak a felbontás lesz degradálva, ez egészen biztos, Series S-en dolgozó developer (szintén a Dirt 5 esetében) már ezt jelezte korábban. A Series S legnagyobb problémája a 10 GB RAM, nem a gyenge GPU, a szűk keresztmetszet azon elemeken belül fog látszani, ahol a grafikai beállítás csökkentése nem redukálja a memória használatot. A grafikai esés pedig egyértelmű.

Viszont, nem ismerjük a Series X|S architektúráit és development kitjét sem, én bátran vennék Series S-t, ha én lennék a célközönsége.

Def26, hombre[EU]: Szerintem sem lesznek nagy különbségek, és ha van is, simán dőlhet a PS5 javára is, az XSX magasabb nyers ereje ellenére. Bármi megtörténhet. :DDD

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1532) hombre[EU] válasza kazuma921 (#1531) üzenetére


hombre[EU]
veterán

van az a pénz,amiért droppolni kezd xboxon a call of duty :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#1533) F_Peter válasza zkxdn (#1525) üzenetére


F_Peter
őstag

Azok sorakoznak amik várják a gépet, az hogy mi lesz majd, azzal mind a két oldal jól áll.

(#1534) kazuma921 válasza hombre[EU] (#1532) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ebbe és a Sony (vagy korai Microsoft) egyéb húzásaiba bele lehetne menni, de úgy gondolom a végeredmény nem egy "kulturált" diskuráció lenne. :DD

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#1535) T.Peter válasza kazuma921 (#1531) üzenetére


T.Peter
őstag

Eloszor a cikkre reagalnek:

DiRT 5 lead designer Mike Moreton
“From development and gameplay perspectives, it doesn’t really have an impact. When it comes to tuning, tweaking and optimizations at the end of a game, it might mean slightly less work for one platform.”

Designer-kent nem fog mast mondani, foleg multiplatform cimeket fejlesztve. Mindenkeppen arra torekednek, hogy egyseges elmenyt nyujtson a jatek design szempontbol. A masodik mondata arulja el, hogy hol lesz kulonbseg. A hardveres adottsagok mellett az sdk is beleszol majd abba, hogy melyik mennyire fogja hozni stabilan a kituzott felbontast es frame rate-et.

Az SS-szel kapcsolatban:

Mindenkeppen lesz kulonbseg, nem veletlen, hogy a bc cimeknel a one s verziot futtatja.
Design szempontbol itt sem kene attol tartani, hogy gondot okoz a kevesebb eroforras.
A memoriaval kapcsolatban nem veletlen, hogy kisebb felbontasu texturak lesznek az SS-en. Ez mar alapbol valtoztat a grafikan, szoval nem csak a felbontas lesz mas emiatt sem. A lassabb sebesseg ronthat az osszkepen, mert azzal mar szamolni kell, hogy amiatt nem fog tudni ugyanannyi adatot kezelni egysegnyi ido alatt. Kisebb reszletessegu (valtozo hogy milyen szempontbol) asset-eket kell hasznalni, hogy beleferjenek a limitbe.
Jo hir pl, hogy mivel a processzor tempoja kozel azonos, az animaciok frissitese megegyezo lesz. Voltak cimek xbox-on, amik 15 fps-es animaciokat hasznaltak. Erre nem hiszem, hogy kene szamitani.

(#1536) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

szó volt itt a DolbyVision-rōl, úgy néz ki egyelōre nincs

Life, Uh, Finds A Way

(#1537) Wesder válasza hombre[EU] (#1536) üzenetére


Wesder
félisten

Elöször SS/SX-re érkezik tavasszal, ha minden igaz. Késöbb szerintem a PS5 is megkapja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1538) hombre[EU] válasza Wesder (#1537) üzenetére


hombre[EU]
veterán

itt blurayrōl van szó, xboxra az atmos/vision for gaming van bejelentve 21-re

Life, Uh, Finds A Way

(#1539) Wesder válasza hombre[EU] (#1538) üzenetére


Wesder
félisten

Aha, oké. A One X-en a mostani Vidion mit csinàl, mert az nem a jàtékokhoz van, ha jól tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1540) hombre[EU] válasza Wesder (#1539) üzenetére


hombre[EU]
veterán

streaming

Life, Uh, Finds A Way

(#1541) Wesder válasza hombre[EU] (#1540) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor Netflix+tàrsai. Hàt az nem valami nagy cucc. :/
Viszont most a PS5-ben jobb olvasó lesz, mert Boxban szerintem maradt a régi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1542) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1543) AxBattler


AxBattler
félisten

Azt hiszem, a lenti videó pont ebbe a topikba való! :D
DF Direct: PlayStation 5/ Xbox Series X Dual Unboxing + Size Comparison + Reaction!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1544) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

How Important Are API's? NX Gamer

Life, Uh, Finds A Way

(#1545) Ctrl+Alt~Del válasza Carlos Padre (#1456) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Sziasztok!

A cherry picking nem szerencsés véleményem szerint, hisz minden hardvernek vannak előnyei meg hátrányai. Konzolok esetében meg úgyis a játékok döntenek, hisz azok miatt vesznek az emberek konzolt....

ha majd jönnek az igazan uj címek par ev mulva, ott majd latszik, hogy van- különbség es mennyi.

W | W | H | W | W | W | H

(#1546) Carlos Padre válasza Ctrl+Alt~Del (#1545) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez már így volt a ps4 és főleg a ps4 pro esetében is, és már ott sem jött be nekik ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1547) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1548) zkxdn válasza Wesder (#1547) üzenetére


zkxdn
őstag

:C :R :C :R :C

(#1549) Ctrl+Alt~Del válasza Carlos Padre (#1546) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Marmint kinek es mi?

W | W | H | W | W | W | H

(#1550) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kérdéseim:

- a gép képes lesz úgy kezelni több fiókot, mint a PS4 is tette? Megveszek valamit egy USA accounton majd azt a HU/UK fiókom alól használom?
- mekkora tárhely lesz/ van benne jelenleg úgy, hogy minden system cuccot letöltött?
- mennyi ideig bírja a DualSense controller?
- streamelés/ felvétel?
- mit tud még a gép a felsoroltakon kívül?
- mik a kizáró tényezők egy játéknál a BC kapcsán? PL egy AC Syndicate érthetetlen számomra.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.